Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724412 вiд 2025-06-23 19:13:41Хм, я коли прочитав - то перша думка - такомувіннахуйвсрався цей дімогондон. Але схиляюсь до того щоб погодитись з Єнотом - так. він дійсно має аудиторію совєцьких людей, але зараз їм розказує зовсім не про прєкрасную страну з кабзонамі і лєнінградськими. Тож вбити його і ще й повісити це на націоналістав, каториє нє любят рускій ізик - то цілком могло б бути в стилі ефесбе
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724411 вiд 2025-06-23 19:02:46Після 5 років ув’язнення Тихановський був несподівано звільнений учора, 21 червня, на тлі візиту спецпредставника США Кіта Келлога в Мінськ. Як заявляв глава білоруського режиму Олександр Лукашенко, рішення звільнити Тихановського та ще низку політичних в'язнів він нібито ухвалив на прохання президента США Дональда Трампа.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724410 вiд 2025-06-23 19:00:14Тим часом Трамп вступив у суперечку з алкогномом Медведєвим. Це, блядь, епічна битва довбойобів.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724409 вiд 2025-06-23 18:44:19У гандона - купа гешефтів крім його Бульвару, зокрема у сфері нерухомості. У разі приходу кацапів усі ці гешефти накриваються пєсдою, і гандон це добре розуміє.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724408 вiд 2025-06-23 18:40:16А от і представник цільової аудиторії Гордона, ггг
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724407 вiд 2025-06-23 18:31:04Да яка в сраку ностальгія, Бульвар завжди був анти-совковим. Що там чвякали-хуякали нафталінові діячі совкової культурки - то одне. Але там вистачало і матеріалів, де розповідалось про все гівно, що було у совку.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724406 вiд 2025-06-23 18:15:42LAZY № 1724405 вiд 2025-06-23 17:57:44 До 2022 року це був відверто проросійський журналіст, що працював в Києві і експлуатував в основному тему єдиної культури і ностальгії по СРСР.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724405 вiд 2025-06-23 17:57:44Це якась натягнута маячня. Дмитро Гордон - український журналіст. Тут і сперечатись немає про що.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724404 вiд 2025-06-23 17:36:57Гордон закончтл Киси. Пгс. Был факультетским секретарем комсомола. По распределению попал в редакцию газеты Комсомллец Украины. На должность инженера по эксплуатаци здания редакции. Но быстренько втянулся в писанину, перешол на ставку журналиста..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724403 вiд 2025-06-23 17:25:28Ні, я не помилився в гордонах. Він є частиною світу де немає розділення на Україну і Росію. Він не український журналіст. Він працював в проросійських медіапроектах, однак ближче до повномасштбної війни відійшов від них. Якщо людина працювала у Мураєва, а потім каже що Путін-фашист, яка може буде реакція у росіян?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724402 вiд 2025-06-23 17:09:07Який нахуй «він російський журналіст»? Здайоцца, моцний аналіст єнот заплутався у гордонах.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724401 вiд 2025-06-23 17:00:32Росіянам є за що його ненавидіти. Я не слідкую за його творчістю, але дещо бачив. У Гордона є своя аудиторія, це російськомовні люди 50+, вони колись газетою «Бульвар» зачитувалися, про екстрасенсів, всяких контактерів Петрів та котів Данів, а тепер Гордона на ютубі дивляться. Потенційно ці люди - соціальна база реставрації СРСР, ностальгія за молодістю, все таке. І от Гордон цим людям російською мовою каже, що так сталося що в Росії переміг фашизм, а фашистів треба бити. Це страшна трагедія, що такі чудові люди як Розенбаум чи Кобзон чи усі інші російські артисти знаходяться з того боку, але правда в тому що вони підтримують фашистів і убивць. Наши батьки і діди воювали з гітлерівцями, а нинішні покоління воюють з путінцями. Це те саме. От таку ідею він доносить до своєї аудиторії. А таких людей багато, дуже багато. Звісно, таке не може подобатися росіянам, які, скоріше за все вважали його «своїм».
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724400 вiд 2025-06-23 16:43:13Він російський журналіст, який не міг не мати контактів з ФСБ, і він зробив речі за які його ФСБ вважає зрадником. Зрадник це гірше ніж ворог.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724399 вiд 2025-06-23 16:40:542 Enot№ 1724398так незрозуміло: Гордон був гондоном і перефарбувався (зрадив) - і тому «зрадник», чи Гордон, на твою думку - патріот і важлива особистість для України, раз хочуть знищити? (це якщо дійсно хочуть)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724398 вiд 2025-06-23 16:13:00Я хочу нагадати що іде війна, а росіяни знищують тих кого вважають зрадниками. Іноді через багато років. Гордон у списку на знищення, і не тільки він. Багато хто.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724397 вiд 2025-06-23 16:09:43На одного гандона - цілу мережу? Мабуть увесь кремль здригається, зачувши його ім'я, а лічно Фуйло ще й нєпроізвольно сситься.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724396 вiд 2025-06-23 15:55:382 LAZY№ 1724394та то таке) ось де шок, сенсація (теж сьогодні в новинах)«СБУ викрила у Києві агентурно-бойову мережу ФСБ, яка готувала повторний замах на Дмитра Гордона. За виконання злочину РФ призначила $400 тис.»
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724395 вiд 2025-06-23 15:48:18про те що трамп розчарований, це як у анєкдоті про шаляпіна: шаляпіна не чув, але мойша наспівав… посол при нато сказав що трамп розчарований… таке собі… тут в контексті подій ірану. діджей венс дає і-вью і розказує що штати не прагнуть зміни режиму в ірані… і тут же трамп твітить в хуй-ітер: давайте аятолу заміним… і там вже паралельно «молодий шах» виступає і призиває військових приєднуватись до нього… взагалі важко уявити як воно там все може розрулитись, коли в країні існує дві паралельні армії…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724394 вiд 2025-06-23 15:45:44❗️Малюк повідомив про дві спроби замаху на президента Зеленського — в аеропорту Жешува та в Офісі Президента. • У Польщі замах намагався здійснити військовий пенсіонер, завербований ще за часів СРСР. Він багато років виношував цей план. • У Києві до змови був причетний полковник Управління держохорони. Замах готували прямо в урядовому кварталі. СБУ понад два роки вела розслідування, під час якого викрили групу, що стежила не лише за Зеленським, а й за Будановим і самим Малюком.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724393 вiд 2025-06-23 14:12:28Ніхуя це не значить такого, особливо в перекладі за англійської. Нєхуй на рівному місці хуйню вигадувати.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)(А) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724392 вiд 2025-06-23 14:08:20Розчарований ударами - це значить фуйово вдарили, могли краще. Які малолєтні довбойоби це пишуть - хз.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724391 вiд 2025-06-23 13:58:08Трамп «розчарований» ударами РФ по Україні посеред переговорів, - посол США при НАТО Вітакер Джерело: https://censor.net/ua/n3559415 Кажуть, що будинок в Києві, який вчора вночі ракета пробила до підвала, розташований 500 м. до американської амбасади в Україні. Цікаво чи це такий сигнал Х-ла Трампу?
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724390 вiд 2025-06-23 13:53:382 Enot№ 1724386Леви не вівці!
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724389 вiд 2025-06-23 13:23:49Jen № 1724387 Леви були зі Львова? :) Леви були з Маріуполя, з зоопарку. І той що загриз співробітницю парку восени і той що Зубкова. Можливо через те що леви пережили під час знищення Маріуполя, чи просто через умови в зоопарку, леви ці були надзвичайно складними. росіяни хотіли їх приспати, Зубков не погоджувався.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724388 вiд 2025-06-23 12:48:02Fozzey № 1724377 вiд 2025-06-23 02:15:14 2 Vichny № 1724367 І я ще маю після такого закусувати? Хіба наригати. Поригать теж ок, буде такий собі екстрімпанк-ой-укрохіп-хоп-дискополо-хеві-ретро джем-сейшн!
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724387 вiд 2025-06-23 12:46:45Леви були зі Львова? :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724386 вiд 2025-06-23 11:56:15Пишуть, отой Олег Зубков коні двинув, леви спрацювали як треба :-)))
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724385 вiд 2025-06-23 11:52:01недавно десь була дискусія… наскільки більш «поважно» писати «алокоголиня», тому що «алкоголічка» - звучить, наче кличуть бомжиху :) з приводу рус економіки, знайдіть заяви наїбуліної і ко пів-року назад. те саме розказували («остуженійє») і тп… нічого не змінюється… ми ці «аналізи» чуємо 4й рік. от скоро-скоро прийде підпиздець… хуйло-рубль стабільно нижче 80… не забувайте що китаю не важко підкидати, наприклад 10 ярдів в місяць в б-яких формах… аналогічно як совок годував країни африки, «для дєла» … до речі, там же якось тихенько забулась тема з тим що китай прислав два транспортних літаки в іран. якраз на наст день коли ізраїль почав ппо знищувати… і поки ізраїль не добрався до північних аеродромів, китайці встигли щось привезти… можливо, звичайно, «ножки буша» (але це навряд-чи) …
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)(А) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724384 вiд 2025-06-23 10:09:55Серед онолітєгів безумовно трапляються і аналісти.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724383 вiд 2025-06-23 10:02:52в украинском «аналіст» - как-то режет глаз.. Пиши уже analist, як шо «аналітик» не подобається..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)(А) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724382 вiд 2025-06-23 08:40:58Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1724380 вiд 2025-06-23 05:55:11 Це падло, здається, після окупації розповідало про те, що асвабаждало Крим, і жалілося, що нова расєйська влада не дає йому хвінансірованіє.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724381 вiд 2025-06-23 06:40:30прo стaн рoсiйськoї eкoнoмiки - гaрнa пiдбoркa нaвiть нe aнaлiстiв, a прoстo дeржслужбoвцiв i бiзнeсу… цугцвaнг цeнтрaльнoгo бaнку i рeцeссiя…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724380 вiд 2025-06-23 05:55:11пaмятaю в 2014 «зeлeнi чoлoвiчки» iнсцeнiзувaли приїзд «бaндeрiвцiв» зi Львoвa викoристaвши aвтoбус Пaрк Львoв - зaмaлювaли пeршe слoвo. Тупoрилi нe здoгaдaлися щo укрaїнськoю будe Львiв…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724379 вiд 2025-06-23 05:50:30Нeвзoрoв: Помните владельца парка Тайган в Крыму? Олег Зубков. Его якобы любили львы. Он в реанимации после нападения этих самых львов, которые вцепились ему в шею. Месяцем ранее была загрызена его помощница. Зубков запомнится как друг садистов -циркачей Запашных и тот самый тип, который «спасал» животных из украинских зоопарков при российской оккупации.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724378 вiд 2025-06-23 02:35:53Ууже 2 часа пальба без перерывов..
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724377 вiд 2025-06-23 02:15:142 Vichny№ 1724367І я ще маю після такого закусувати? Хіба наригати.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724376 вiд 2025-06-23 01:01:31А сусіди що кажуть?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724375 вiд 2025-06-23 00:51:01LAZY № 1724374 Ну так, живі концерти - це кул. Емоції, як правило, гарні. А хуйбол з лівими командами - та пішло воно нахуй. Тим більше коли шахєд їбаний над головою дзизчить. Краще вже олд гуд рок під це слухати щоб заглушить його к хуям
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724374 вiд 2025-06-23 00:37:31Та нахуй ваш нафталін, окам'яніле гівно мамонтів, краще живі людські емоції в режимі Live подивитись.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724373 вiд 2025-06-23 00:36:52Шахеды над головой..