🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 667.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724372 вiд 2025-06-23 00:31:38

Та, наших там вже нема, тож похуй оті їхні італо-німецькі розборки.
Краще послухати історичну музичку



З камєнту під відео поржав:

СергійПриходько-н7л
4 weeks ago
Хто дозволив мадярам слухути нескрепну музыку

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724371 вiд 2025-06-23 00:18:21

Ви б краще футбол дивились. Італія U21 вигравала 1-0, німці зробили 2-1, у Італії 2 червоні, 9 гравців, коментатор вже вітає Німеччину з перемогою, але на 95-й останній хвилині італійці кладуть зі штрафного!!
І зараз екстра-тайми йдуть.
Оце драма!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724370 вiд 2025-06-22 23:39:39

inguard (тутейший)
№ 1724362
---
Не псіхуй, брате. Життя складніше і цікавіше за оці дитячі психи. Ми всі любимо наших батьків, мам наших, мільйон сентиментів до дитинства. Розумію.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724369 вiд 2025-06-22 23:34:56

LAZY
№ 1724368

Аааа, ну і хуй на нього :)
Я ніколи не парився як його звати.
Ну Пьотр, так Пьотр.
Але точно не жичє-жичє як мувє Пепс.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724368 вiд 2025-06-22 23:30:14

Vichny
№ 1724364

Ну це той твой Містер Декс, хулі не ясно.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Mister_Dex

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724367 вiд 2025-06-22 23:27:21

Хо-хо, версія з електрогитарками (слабенько, але вже хоч щось) і саксофоном!



Клавішних правда дохуя із синтетичними звуками.
Бачу що все ближче-ближче хеві-метал і хіп-хоп ремікси!

Життя вже ніколи не буде таким як раніше!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724366 вiд 2025-06-22 23:26:09

Що є плюсом в цьому ударі США по Іранським ядерних об'єктах, так це шо вся архітектура відносин Трамп-Х-йло перестала мати сенс. ТОбто накриалася 3.14здою.
І вже пішли сигнали з обох боків..

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724365 вiд 2025-06-22 23:23:47

марафон, угорське євро-диско



Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724364 вiд 2025-06-22 23:20:07

LAZY
№ 1724363

А до чого це?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724363 вiд 2025-06-22 23:17:50

Zespół powstał w 1994 roku[1]. Skład zespołu stanowią byli członkowie zespołu Ex Problem: Piotr Bechcicki (wokal, muzyka i teksty), Tomasz Ptasiński (instrumenty perkusyjne) i Mariusz Sobieraj (instrumenty klawiszowe)

Кому Гугль придумали нахуй, га?

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724362 вiд 2025-06-22 23:16:03

Блядь, як ви заїбали, кулінарні иксперди хуєві.
Я з Поділля, між Вінницею і Могилів-Подільським. Так от, у нас завжди були вареники з сиром (котрі я малим, не дуже любив), і пироги з сиром (печені, котрі я обожнюю)
Заїбали…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724361 вiд 2025-06-22 23:13:01

PEPSI (Merkury)
№ 1724359

От ти бовдур!
Ех жичє, жичє - то назва пісні.
А польського шатунова звати Mister Dex (хуй його зна, як насправді як його зати, якийсь Збишек Бжижиншчикєвіч може)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724360 вiд 2025-06-22 23:06:53

Ух-ти, коли шукав це Ech życie życie, то попався прикольнійший рімейк!
Закос під ВІА 80-х, незле, незле



Так би ще цю пісню записати в стилі норвезського блек-металу, американського треш-металу, та мелодік-дез гьотеборзської школи!

А потім - нічого ж нема вже неможливого у нашому буремному житті, ТНМК обробить цю пісню і заграє у своєму стилі! Фозз буде співати полською мовою з легким харківським акцентом, а Пепс буде на підтанцьовці, можливо ще Хаммерман знищує віруси та Курган з Агрегатом запросять і ті будуть на бек-вокалі!
Ото буде джем-сейшн!

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724359 вiд 2025-06-22 23:00:20

Vichny
№ 1724355
так цей жиче-жиче і є польський Шатунов! :-))

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724358 вiд 2025-06-22 22:55:28

вище = явище

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724357 вiд 2025-06-22 22:54:40

Фоззі як прочитає, охуїє конкретно і почне досліджувати румунський рок!
Дуже ніхуйове вище, до речі. Не для всіх, правда :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724356 вiд 2025-06-22 22:53:45

PEPSI (Merkury)
№ 1724354

За відмову - удар замороженою скумбрією в лоб.
---
А це хороша смачнюча риба. Ти її розморозь, поріж на великі шматки, купи в магазині тайську каррі пасту, обмаж, на тертушку моркву, пошинкуй на крупно цибулю в піч на 25 хв. Це дуже смачне їдло виходе у підсумку.

P. S. Зараз дивлюся екшн-комедію Fubar зі Шварцом. Ну таке. Але смішне. Шварц каже шайсе, (це типа блять, йоб тв. -ть) щоразу

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724355 вiд 2025-06-22 22:51:33

PEPSI (Merkury)
№ 1724354

Пепс, ну який же це тевтонський метал, це Slipknot - nu-metal банда із США.
Багда гарна, пісня теж, хоч і старенька вже трохи.
Але якщо ти вже таке слухаєш, а не просто рандомно нагуглив - то вже не так все погано у тебе, маєш прогрес. Ще трохи і будеш блювати від свого масового лаю.

А якщо хочеш попсятини від мене - то на ось тобі типове discopolo, пісня теж пиздець яка стара, чверть століття тому один поляк-любитель цього дискополо так заїбав цією піснею, що я її потім ще кілька років реально наспівував, і навіть слова майже вивчив, липуча шо пиздець.
На екран не буду розгортати, щоби не травмувати тутешніх читачів.
Просто посиланнячком -

Тобі зайде, шатуновщина ще та.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724354 вiд 2025-06-22 22:27:08

вічний

херня вапрос, на тобі тевтонський метал



Тепер твоя черга запостити МТ & LM

За відмову - удар замороженою скумбрією в лоб.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724353 вiд 2025-06-22 22:26:58

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1724341
-----
Так, я хотів сказати, що бодай на якусь відносно безпечну ділянку в глиб України відтягнути ці полігони і тренування. А ЗСУ діє так як наче в нас блять АТО. Полтавщина, Дніпропетровщина Миколаївщина. 150 км від ворога, а вони пишуть графіки тренувань на полігонах учебок. Ну це тупо ні в кого не виникло навіть ідеї це заборонити і перенести на 350 км вглиб від лінії фронту.

Читав Ігаля Левіна, він писав, як добре що Україна така велика і є глибина. А для керівництва ЗСУ це получаєцця до пизди ці фактори. Обідно

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724352 вiд 2025-06-22 22:16:46

Мені кацапомовою не треба очі колоти. Це - не до мене, друже :)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724351 вiд 2025-06-22 22:12:24

з дитинствa за Пачук..

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724350 вiд 2025-06-22 22:11:39

Vichny, це влучний кацаповиняток

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724349 вiд 2025-06-22 22:08:41

Гы, Асенсио пійшов нах..

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724348 вiд 2025-06-22 21:55:23

Та хоч жоелінтон ізекссон да Сілва Гомес - все одно не ґєорґєй ізаковєч лєсной ґомєс

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724347 вiд 2025-06-22 21:53:34

В Охтирці судили пенсіонера, який у супермаркеті в’їбав скумбрією депутата міськради

За версією слідства, між чоловіками виникла сварка, обвинувачений схопив заморожену скумбрію та лупонув депутата в лоб. У результаті той отримав забійну рану та був госпіталізований з підозрою на струс мозку.

Суд призначив покарання у вигляді одного року пробаційного нагляду.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724346 вiд 2025-06-22 21:53:09

Їбіческа сила! Яґшамаш цитує кацапські чястушкі!
Так і Пепс скоро буде постити тут тевтонський метал, а Фоззі - польський дарк метал і групу Піджама Порно!

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724345 вiд 2025-06-22 21:49:34

Це як колись було за сови про Марту, і я погоджуюся, що це випадок Костюк:

Нє хадітє дєвкі замуж,
Нічіво харошева:
Встніш утрам, сіські набок,
І пізда вз'єрошена.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724344 вiд 2025-06-22 21:36:25

SK Ніц злого: я теж люблю на пляж.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724343 вiд 2025-06-22 21:34:41

Sk,

Я типу здогадуюся про плани Марти :) Взяла 66 тисяч за проліт у першому турі, і швидше на пляж з муженьком.

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724342 вiд 2025-06-22 21:22:23

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1724338
скоріше москалі розбомблять, після того як ми з десяток ярдів туди вбухаємо. і москалям за це нічого не буде…
звичайно тема «нашої ядерки» - то з розряду «дурень думкою багатіє» …

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724341 вiд 2025-06-22 21:20:39

2 olma
№ 1724314
Діпстейт показує, що на правому березі прилетіло, під Миколаївом.

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724340 вiд 2025-06-22 21:20:24

теніс
такс. те що біларуски свої прізвища по біларуськи залишають - ну хоч тут гуд
але. офіційно азаренкО. вона сама казала. але на якомусь турнірі написали азаренка, вона виграла, тому офіційно в тенісі залишилась як азаренкА
------
марта: хз, ми не знаємо які у неї офіційно плани, мені здається краще записатись на 250ку і спробувати зіграти 5 матчів, дійти до фіналу, як даяна. провести побільше матчів…
даяна: молоток. вона любить швидкі покриття, її теніс підлаштований до цього. якщо попре, то може бути найкращою з наших на вім-ні…
еліна: гарно відпочила після грунту, так що нехай «прибивається» до травички. там гаель якось почав програвати в перших колах, травма… переживаю що може закінчити з тенісом. він, я думаю, гарна мотивація для еліни продовжувати…
-------
трав'яних турнірів перед вім-ном багато, тому що після рг буквально 4 тижні - і вже слем. тому за 4 тижні проводиться купа турнірів 250-500. щоб всі мали змогу пограти на траві, та звикнути до нового покриття.
перед рг ледь не 6-7 тижнів «підготовка». можна і потренуватись, і відпочити… а після ао взагалі є серія турнірів у пд америці, на грунті. долго любив туди літати, казав що у нього там все виходить і успішно там виступав…

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724339 вiд 2025-06-22 21:11:15

Tennis:

Марта на пляж: три турніри - виліт з першого кола. Даяна пролетіла у фіналі, врятувавши 5 матчболів за 3 5 у другому сеті на 5 5, але відразу подарувла свою подачу. Еліна молоток. Завжди все тримається лише на ній. Максимум ріспект!

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724338 вiд 2025-06-22 20:58:50

2 sk
№ 1724272
хотілось би послухати наших аналітєгів які пару міс назад розганяли тему про те що нам потрібна своя ядєрка…
Туше! :)
Правда американці ще можуть нас пробомбити, щоб примусити до мирної угоди з московією.

Enot(Тому ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724337 вiд 2025-06-22 20:28:58

Ти певен що вони хуани, а не жуани якісь?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)(А) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724336 вiд 2025-06-22 20:28:54

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1724334 вiд 2025-06-22 19:34:02

Він, здається, не так давно мав зустріч із трампидлом? Той мабуть заражає всіх довкола вірусом свого 3.143доватизму.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724335 вiд 2025-06-22 20:03:40

Так як і кажу, що як хуани і джони із педро не переписуються, бо іноземні, то якого статтєвого сєрґєї, владімєри, ляксандри із сабаченками паплюжать нашу мову перекладами. Поляки, чехи, словаки, срби з врби - теж не передаються. Треба перестати адіннароднічати. Хай саюзнєчкі меншовартісні самі у ясна їбуться.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724334 вiд 2025-06-22 19:34:02

«Через три-чотири, максимум пьять років футбол буде топ, топ, топ у США. MLS стане однією з найкращих ліг у світі, це точно. І я можу сказати вам чому – тому що зараз я тут», – сказав Інфантіно.

Щe oдин п***л…

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724333 вiд 2025-06-22 19:30:36

В Англії, справді, cottage cheese найбільш наближений до нашого білого сиру, але котедж усе-таки більш рідкий. Наш більш сухий. Вареники й пироги українською повні синоніми у цьому значенні.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.