Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724372 вiд 2025-06-23 00:31:38Та, наших там вже нема, тож похуй оті їхні італо-німецькі розборки. Краще послухати історичну музичку З камєнту під відео поржав: СергійПриходько-н7л 4 weeks ago Хто дозволив мадярам слухути нескрепну музыку
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724371 вiд 2025-06-23 00:18:21Ви б краще футбол дивились. Італія U21 вигравала 1-0, німці зробили 2-1, у Італії 2 червоні, 9 гравців, коментатор вже вітає Німеччину з перемогою, але на 95-й останній хвилині італійці кладуть зі штрафного!! І зараз екстра-тайми йдуть. Оце драма!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724370 вiд 2025-06-22 23:39:39inguard (тутейший) № 1724362 --- Не псіхуй, брате. Життя складніше і цікавіше за оці дитячі психи. Ми всі любимо наших батьків, мам наших, мільйон сентиментів до дитинства. Розумію.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724369 вiд 2025-06-22 23:34:56LAZY № 1724368 Аааа, ну і хуй на нього :) Я ніколи не парився як його звати. Ну Пьотр, так Пьотр. Але точно не жичє-жичє як мувє Пепс.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724368 вiд 2025-06-22 23:30:14 Vichny № 1724364 Ну це той твой Містер Декс, хулі не ясно. https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Mister_Dex
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724367 вiд 2025-06-22 23:27:21Хо-хо, версія з електрогитарками (слабенько, але вже хоч щось) і саксофоном! Клавішних правда дохуя із синтетичними звуками. Бачу що все ближче-ближче хеві-метал і хіп-хоп ремікси! Життя вже ніколи не буде таким як раніше!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724366 вiд 2025-06-22 23:26:09Що є плюсом в цьому ударі США по Іранським ядерних об'єктах, так це шо вся архітектура відносин Трамп-Х-йло перестала мати сенс. ТОбто накриалася 3.14здою. І вже пішли сигнали з обох боків..
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724365 вiд 2025-06-22 23:23:47марафон, угорське євро-диско
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724364 вiд 2025-06-22 23:20:07LAZY № 1724363 А до чого це?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724363 вiд 2025-06-22 23:17:50Zespół powstał w 1994 roku[1]. Skład zespołu stanowią byli członkowie zespołu Ex Problem: Piotr Bechcicki (wokal, muzyka i teksty), Tomasz Ptasiński (instrumenty perkusyjne) i Mariusz Sobieraj (instrumenty klawiszowe) … Кому Гугль придумали нахуй, га?
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724362 вiд 2025-06-22 23:16:03Блядь, як ви заїбали, кулінарні иксперди хуєві. Я з Поділля, між Вінницею і Могилів-Подільським. Так от, у нас завжди були вареники з сиром (котрі я малим, не дуже любив), і пироги з сиром (печені, котрі я обожнюю) Заїбали…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724361 вiд 2025-06-22 23:13:01PEPSI (Merkury) № 1724359 От ти бовдур! Ех жичє, жичє - то назва пісні. А польського шатунова звати Mister Dex (хуй його зна, як насправді як його зати, якийсь Збишек Бжижиншчикєвіч може)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724360 вiд 2025-06-22 23:06:53Ух-ти, коли шукав це Ech życie życie, то попався прикольнійший рімейк! Закос під ВІА 80-х, незле, незле Так би ще цю пісню записати в стилі норвезського блек-металу, американського треш-металу, та мелодік-дез гьотеборзської школи! А потім - нічого ж нема вже неможливого у нашому буремному житті, ТНМК обробить цю пісню і заграє у своєму стилі! Фозз буде співати полською мовою з легким харківським акцентом, а Пепс буде на підтанцьовці, можливо ще Хаммерман знищує віруси та Курган з Агрегатом запросять і ті будуть на бек-вокалі! Ото буде джем-сейшн!
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724359 вiд 2025-06-22 23:00:20Vichny № 1724355 так цей жиче-жиче і є польський Шатунов! :-))
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724358 вiд 2025-06-22 22:55:28вище = явище
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724357 вiд 2025-06-22 22:54:40Фоззі як прочитає, охуїє конкретно і почне досліджувати румунський рок! Дуже ніхуйове вище, до речі. Не для всіх, правда :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724356 вiд 2025-06-22 22:53:45PEPSI (Merkury) № 1724354 За відмову - удар замороженою скумбрією в лоб. --- А це хороша смачнюча риба. Ти її розморозь, поріж на великі шматки, купи в магазині тайську каррі пасту, обмаж, на тертушку моркву, пошинкуй на крупно цибулю в піч на 25 хв. Це дуже смачне їдло виходе у підсумку. P. S. Зараз дивлюся екшн-комедію Fubar зі Шварцом. Ну таке. Але смішне. Шварц каже шайсе, (це типа блять, йоб тв. -ть) щоразу
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724355 вiд 2025-06-22 22:51:33PEPSI (Merkury) № 1724354 Пепс, ну який же це тевтонський метал, це Slipknot - nu-metal банда із США. Багда гарна, пісня теж, хоч і старенька вже трохи. Але якщо ти вже таке слухаєш, а не просто рандомно нагуглив - то вже не так все погано у тебе, маєш прогрес. Ще трохи і будеш блювати від свого масового лаю. А якщо хочеш попсятини від мене - то на ось тобі типове discopolo, пісня теж пиздець яка стара, чверть століття тому один поляк-любитель цього дискополо так заїбав цією піснею, що я її потім ще кілька років реально наспівував, і навіть слова майже вивчив, липуча шо пиздець. На екран не буду розгортати, щоби не травмувати тутешніх читачів. Просто посиланнячком - Тобі зайде, шатуновщина ще та.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724354 вiд 2025-06-22 22:27:08вічний херня вапрос, на тобі тевтонський метал Тепер твоя черга запостити МТ & LM За відмову - удар замороженою скумбрією в лоб.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724353 вiд 2025-06-22 22:26:58m1919(Київ - чемпіон!) № 1724341 ----- Так, я хотів сказати, що бодай на якусь відносно безпечну ділянку в глиб України відтягнути ці полігони і тренування. А ЗСУ діє так як наче в нас блять АТО. Полтавщина, Дніпропетровщина Миколаївщина. 150 км від ворога, а вони пишуть графіки тренувань на полігонах учебок. Ну це тупо ні в кого не виникло навіть ідеї це заборонити і перенести на 350 км вглиб від лінії фронту. Читав Ігаля Левіна, він писав, як добре що Україна така велика і є глибина. А для керівництва ЗСУ це получаєцця до пизди ці фактори. Обідно
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724352 вiд 2025-06-22 22:16:46Мені кацапомовою не треба очі колоти. Це - не до мене, друже :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724351 вiд 2025-06-22 22:12:24з дитинствa за Пачук..
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724350 вiд 2025-06-22 22:11:39Vichny, це влучний кацаповиняток
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724349 вiд 2025-06-22 22:08:41Гы, Асенсио пійшов нах..
Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724348 вiд 2025-06-22 21:55:23Та хоч жоелінтон ізекссон да Сілва Гомес - все одно не ґєорґєй ізаковєч лєсной ґомєс
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724347 вiд 2025-06-22 21:53:34 В Охтирці судили пенсіонера, який у супермаркеті в’їбав скумбрією депутата міськради За версією слідства, між чоловіками виникла сварка, обвинувачений схопив заморожену скумбрію та лупонув депутата в лоб. У результаті той отримав забійну рану та був госпіталізований з підозрою на струс мозку. Суд призначив покарання у вигляді одного року пробаційного нагляду.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724346 вiд 2025-06-22 21:53:09Їбіческа сила! Яґшамаш цитує кацапські чястушкі! Так і Пепс скоро буде постити тут тевтонський метал, а Фоззі - польський дарк метал і групу Піджама Порно!
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724345 вiд 2025-06-22 21:49:34Це як колись було за сови про Марту, і я погоджуюся, що це випадок Костюк: Нє хадітє дєвкі замуж, Нічіво харошева: Встніш утрам, сіські набок, І пізда вз'єрошена.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724344 вiд 2025-06-22 21:36:25SK Ніц злого: я теж люблю на пляж.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724343 вiд 2025-06-22 21:34:41Sk, Я типу здогадуюся про плани Марти :) Взяла 66 тисяч за проліт у першому турі, і швидше на пляж з муженьком.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724342 вiд 2025-06-22 21:22:23m1919(Київ - чемпіон!) № 1724338 скоріше москалі розбомблять, після того як ми з десяток ярдів туди вбухаємо. і москалям за це нічого не буде… звичайно тема «нашої ядерки» - то з розряду «дурень думкою багатіє» …
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724341 вiд 2025-06-22 21:20:392 olma№ 1724314Діпстейт показує, що на правому березі прилетіло, під Миколаївом.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724340 вiд 2025-06-22 21:20:24теніс такс. те що біларуски свої прізвища по біларуськи залишають - ну хоч тут гуд але. офіційно азаренкО. вона сама казала. але на якомусь турнірі написали азаренка, вона виграла, тому офіційно в тенісі залишилась як азаренкА ------ марта: хз, ми не знаємо які у неї офіційно плани, мені здається краще записатись на 250ку і спробувати зіграти 5 матчів, дійти до фіналу, як даяна. провести побільше матчів… даяна: молоток. вона любить швидкі покриття, її теніс підлаштований до цього. якщо попре, то може бути найкращою з наших на вім-ні… еліна: гарно відпочила після грунту, так що нехай «прибивається» до травички. там гаель якось почав програвати в перших колах, травма… переживаю що може закінчити з тенісом. він, я думаю, гарна мотивація для еліни продовжувати… ------- трав'яних турнірів перед вім-ном багато, тому що після рг буквально 4 тижні - і вже слем. тому за 4 тижні проводиться купа турнірів 250-500. щоб всі мали змогу пограти на траві, та звикнути до нового покриття. перед рг ледь не 6-7 тижнів «підготовка». можна і потренуватись, і відпочити… а після ао взагалі є серія турнірів у пд америці, на грунті. долго любив туди літати, казав що у нього там все виходить і успішно там виступав…
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724339 вiд 2025-06-22 21:11:15Tennis: Марта на пляж: три турніри - виліт з першого кола. Даяна пролетіла у фіналі, врятувавши 5 матчболів за 3 5 у другому сеті на 5 5, але відразу подарувла свою подачу. Еліна молоток. Завжди все тримається лише на ній. Максимум ріспект!
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724338 вiд 2025-06-22 20:58:502 sk№ 1724272хотілось би послухати наших аналітєгів які пару міс назад розганяли тему про те що нам потрібна своя ядєрка…Туше! :)Правда американці ще можуть нас пробомбити, щоб примусити до мирної угоди з московією.
Enot(Тому ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724337 вiд 2025-06-22 20:28:58Ти певен що вони хуани, а не жуани якісь?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)(А) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724336 вiд 2025-06-22 20:28:54Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1724334 вiд 2025-06-22 19:34:02 Він, здається, не так давно мав зустріч із трампидлом? Той мабуть заражає всіх довкола вірусом свого 3.143доватизму.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724335 вiд 2025-06-22 20:03:40Так як і кажу, що як хуани і джони із педро не переписуються, бо іноземні, то якого статтєвого сєрґєї, владімєри, ляксандри із сабаченками паплюжать нашу мову перекладами. Поляки, чехи, словаки, срби з врби - теж не передаються. Треба перестати адіннароднічати. Хай саюзнєчкі меншовартісні самі у ясна їбуться.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724334 вiд 2025-06-22 19:34:02«Через три-чотири, максимум пьять років футбол буде топ, топ, топ у США. MLS стане однією з найкращих ліг у світі, це точно. І я можу сказати вам чому – тому що зараз я тут», – сказав Інфантіно. Щe oдин п***л…
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724333 вiд 2025-06-22 19:30:36В Англії, справді, cottage cheese найбільш наближений до нашого білого сиру, але котедж усе-таки більш рідкий. Наш більш сухий. Вареники й пироги українською повні синоніми у цьому значенні.