🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 668.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724332 вiд 2025-06-22 19:29:30

olma
№ 1724330

нaзви мeну вирiшують нe oфiцiaнти. i тaм тaкoж прaцюють пoляки… в принципi з тoчки зoру нeупeрeджeнoгo мeнeджeрa рeстoрaну нaзву мeню крaщe стaвити нaйбiльшe впiзнaвaну. пoлякiв в Гaмeрицi бiльшe в 9 рaз…

Enot(Тому ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724331 вiд 2025-06-22 19:28:49

Соболь і в Білорусі не живе. Чому ми маємо ламати язика щоб вимовляти іноземні прізвища чужою мовою? В різних мовах своя фонетика, яка не відповідає українській. Якщо ми кажемо Сі Дзінь Пінь, то це не означає що він так називається. Це ми його так називаємо. А назвати його справжнє ім'я китайською хуй хто зможе, якщо він не спеціаліст з китайської мови.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724330 вiд 2025-06-22 19:23:45

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1724324
----
Але вони набрали українських кухарів і співробітників і в меню зробили коригування (вже під час повномасштабки)

написали Ukrainian dumplings Varenyky - Pierogi

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724329 вiд 2025-06-22 19:21:55

Клубний чемп Світу

Ювентус (стара курва) - Відад (Марокко)

Philadelphia - Lincoln Financial Field
22.06.2025, 19:00

Їлдиз 6'
Їлдиз 16'

Їлдиз, Їлдиз і вже 2:0

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724328 вiд 2025-06-22 19:16:36

Згідно з Ridni. org

СОБОЛЕНКО
© ridni. org/karta/соболенко
(Sobolenko, Соболенко)
Кількість носіїв: 552

Явно не натуральне українське прізвище. Ну логічно - в Україні соболь не живе.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724327 вiд 2025-06-22 19:12:30

olma
№ 1724325

100%

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724326 вiд 2025-06-22 19:12:08

Ось живе такий собі бяларуський упиздень незрозумілої статі, з кадиком та цицьками, якого навчили вправно махати ракеткою та перемагати біологічних дівчат. Продукт напівворожої недонації підкацапних бульбожерів. По хвамілії Сабаленка.
Так нахуя цьому блядь гомункулу ліпити прізвище на український манер? Нехай воно і залишається Сабаленкою.
Люди з прізвищем Соболенко живуть в Україні. А Сабаленки нехай водяться у пюрера-колгоспника.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724325 вiд 2025-06-22 19:04:53

Aryna Sabalenka пише Women's Tennis Associacion на білоруський автентичний манер. r тверде тому білоруською буде Aryna. Так і Ляксандр Грыгорович Лукшенка.

Наші пишуть за йобаними кацапами, для яких що білоруси що українці адіннарот.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724324 вiд 2025-06-22 19:00:07

olma
№ 1724271

у Вeсeлки влaсник пoляк вжe дaвнo…

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724323 вiд 2025-06-22 18:58:51

Це блядь усіма мовами так, тільки якогось хуя в укр мові і в кацапському язику чомусь «Соболенко»

IMG-20250622-185712-169

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724322 вiд 2025-06-22 18:57:23

che7
№ 1724296

щoдo твoгo #1 - мeнi здaється рaкeти Путлeрa цe нe рaкeти Iрaну, чи тим бiльшe гaзoвцiв… тoму мaбуть є чoму вчитися…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724321 вiд 2025-06-22 18:54:02

olma
№ 1724317

смiшнo щo вирoбник тeкiли, спoнсoр тeнiсних турнiрiв, придумaв нaпiй в її чeсть - МaргAринa… знaли б вoни щo тo тaкe…

Enot(Тому ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724320 вiд 2025-06-22 18:52:56

Це білоруською мовою так, а с хуяль нам писати білоруською?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724319 вiд 2025-06-22 18:39:30

Вона ж Сабаленка, нахуя її на український манер в новинах називають? Знову це меншоварте абізьяннічаньє з кацапів?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724318 вiд 2025-06-22 18:33:39

Сабаленка - бульбозавр. Видно в неї характер такий моцний матюкливий, тестостеронний альфа!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724317 вiд 2025-06-22 18:10:57

Вибачте за поредній пост. Мало бути тільки оце:

Перша ракетка світу Арина Соболенко після своєї поразки від Маркети Вондроушової на турнірі в Берліні відповіла на запитання, як вона ставиться до того, що продовжує виступати під «нейтральним» статусом

Арина Соболенко - про свій «нейтральний» статус: «Він не має жодного значення. Я завжди пишалася тим, що представляю Білорусь»

.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724316 вiд 2025-06-22 18:08:23

Арина Соболенко - про свій «нейтральний» статус: «Він не має жодного значення. Я завжди пишалася тим, що представляю Білорусь»
Новини
Сьогодні, 17:48
Ноттінгем. Ястремська не змогла виграти свій перший титул WTA за п'ять років
Сьогодні, 17:14
Бад-Гомбург. Костюк поступилася Наварро на другому турнірі поспіль
Вчора, 18:10
Перша в історії: Даяна Ястремська встановила унікальне досягнення для українського жіночого тенісу
Вчора, 16:14
Істборн. Ястремська дізналася першу суперницю в основній сітці
Перша ракетка світу Арина Соболенко після своєї поразки від Маркети Вондроушової на турнірі в Берліні відповіла на запитання, як вона ставиться до того, що продовжує виступати під «нейтральним» статусом.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724315 вiд 2025-06-22 18:07:32

Це війна, ми теж накриваємо періодично і полігони, і «располаги» і замасковані каманадні пункти (всі дивилися кіно В зонє асобаго вніманія) і прибуття новачків у йобаній Русні, недавно в Макіївці заїбашили колони вновь прибувших москалів забритих в солдати.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724314 вiд 2025-06-22 18:03:03

22 червня російські військові завдали ракетного удару по тренувальному полігону Збройних сил України. Станом на 17:27 відомо про 3 загиблих та 11 поранених.

Армія структура звісно дуже консервативна. Але чи не можна на лівобережжі закрити всі полігони тренувальні?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724313 вiд 2025-06-22 17:59:38

Ястремська програла у фіналі Ноттінгема і не зуміла завоювати трофей
Даяна поступилася Маккартні Кесслер у двох сетах у вирішальному поєдинку турніру WTA 250

Як шкода.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724312 вiд 2025-06-22 17:30:53

Осінтери пишуть, що іранці змогли збити лише 2 ізраїльських розвідувальних БПЛА, щось типа між Байрактаром і Ріпером. Якесь таке безобідне тихоходне.

Як відомо ці БПЛА відходять, оскільки за наявності ППО чи Буки чи на літаках, статичні розвідувачі легка здобич.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)(А) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724311 вiд 2025-06-22 17:12:48

Думаєцца, в Україні незабаром почнуть до проєктів житлових будинків інтегрувати такі конструкції.

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724310 вiд 2025-06-22 17:10:45

LAZY
№ 1724309 вiд 2025-06-22 17:08:46

вибачаюсь. НЕ складалися

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724309 вiд 2025-06-22 17:08:46

che7
№ 1724307

Складалися чи не складалися?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724308 вiд 2025-06-22 17:06:42

Збили, але якусь маленьку дитячу версію ггг

IMG-20250622-170521-847

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724307 вiд 2025-06-22 16:59:55

Akela
№ 1724302 вiд 2025-06-22 16:39:45

мамад.

у старих квартирах нема - а таких ще досі чимало. у мене нема. бігаю у бомбосховище під домом (хоча генерали не бігають (с))
пряме влучання 500-1000 кг балістики не рятує, але на 2-3 поверхи вгору/вниз - після вибуху люди виживають, та навіть виходять на свої ногах із цих кімнат, якщо двері зачинено, бо виб. хвиля робить горе. там двері металеві, навіть рпг не бере іноді із першого разу. у багатоповерхових домах ці кімнати будуються в одну колону, і поки що вони складалися вниз після навіть прямого влучання. зараз у нашого бетонного заводу, один великий на всю країну - замовлень на нереальні суми.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)(А) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724306 вiд 2025-06-22 16:59:36

gross
№ 1724304 вiд 2025-06-22 16:52:53

А також до другого додаються ферменти, які розпочинають процес закислення.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)(А) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724305 вiд 2025-06-22 16:54:07

Тим часом, мєдвєд обламав трампидла - каже, фуй тобі, а не нобєля:
–-------------
«Trump, who came in as a peacemaker president, has started a new war for the U. S.,» said Dmitry Medvedev, the deputy chairman of Russia's Security Council, adding that «with this kind of success, Trump won't win the Nobel Peace Prize».

gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724304 вiд 2025-06-22 16:52:53

2 Shmyg
№ 1724284
В штатах, принаймні, то два різних продукта.

Cottage cheese is a fresh, protein-rich cheese with a mild, slightly tangy flavor and a creamy, soupy texture

Farmerʼs cheese is pressed curds or an unripened cheese made by adding rennet and bacterial starter to coagulate and acidify milk.

Один як густий суп, інший сухий, віджатий

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724303 вiд 2025-06-22 16:43:09

Геть (Геть)
№ 1724300
-----
На правобережній Україні вареники називали пирогами - це дійсно так було.. Так само я все життя їв млинці і прості, і з начинкою загорнуті, а приїхав в Київ, тут кажуть налисники. Ніколи не чув до 22 років життя цього слова.

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724302 вiд 2025-06-22 16:39:45

Нещодавно у Сироти в інтервʼю було, що в Ізраїлі в квартирах є одна кімната, спеціально укріплена як міні-бомбосховище, називається мамада. Не знав такого раніше.

Enot(Тому ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724301 вiд 2025-06-22 16:20:36

?? Парламент Ірану схвалив закриття Ормузької протоки, остаточне рішення мають прийняти органи безпеки, - Reuters

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724300 вiд 2025-06-22 15:34:02

olma
№ 1724271 вiд 2025-06-22 11:01:08

Wrong! :) Себто є навіть така пісня про «хлопчину, років двадцяти, любив він дівчиноньку і з сиром пироги». Себто пироги (pierogies) - це як вареники, але більше за розміром. Моя бабуся робили пироги із сиром та грибами, і виглядало вони як великі вареники.

От у кацапендії піроґ - то в однині вживається і здебільшого тягне на «pie» - щось запечене у формі з тіста.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)(А) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724299 вiд 2025-06-22 15:22:02

Немає - значить немає. «Замньом для ясності» (с) ;)

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724298 вiд 2025-06-22 14:50:46

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) (А)
№ 1724297 вiд 2025-06-22 14:47:10

як я розумію - немає проблеми у identification and aiming.
у нас немає петріотів.

Aegis, включно із ракетами SM3 - самодостатня система

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)(А) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724297 вiд 2025-06-22 14:47:10

Есмінці - це непогано, бо ніби Патріот PAC-3 має бути сумісним (обмінюватися даними) з Aegis - принаймні пишуть, що Локхід-Мартін над цим працював.

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724296 вiд 2025-06-22 14:41:30

1. Укр. повітряні сили не можуть поділитися своїм досвідом з Ізраїлем у перехопленні балістики. інші ракети, інший рівень перехоплення. набридло вже пояснювати. здається, що старі петріоти передали американцям, а вони українцям. посол Бродський казав, але то таке, я не знаю.

2. одну ракету легше збиати, ніж 120 ракет. мені не зрозуміло, чому у Беер-Шеву прилетіло, коли був, одноразово, пуск лише 1 баліст. ракети. може, впав великий уламок +боєголовка, не знаю. не розказують. загальний відсоток збиття: 80-90 відсотків. 2-3 перехоплювача впало зразу після пуску - брак. буває. можливо. навіть когось поранили.

3. велика розруха - так, боєголовки 500-1000 кг. не чув та не знаю, чи підрив на дистанції від поверхні. пізніше дізнаємося.

4. мабуть вже 2-5 штатовських есмінців біля нашого узбережжя допомагають збивати.

5. сьогодні є лише поранені, можливо важкі, тому 1-2 помруть пізніше. із того, шо недалеко впало - можливо, вони і ціляють кудись у відомі цінні військові обєкти, але якщо так, то 1000-2000 м від них падають, що викликає питання.
6. незрозуміло по суб-боєприпасам. чи до чутки, си насправді деякі боєголовки спорядженні. якщо так - то марно, бо люди поховалися, а потрощити уламками стіни/машини - то таке

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724295 вiд 2025-06-22 14:37:12

Бомба вагою 13 тонн навряд чи влізе в вентиляційну шахту.

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724294 вiд 2025-06-22 14:34:38

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) (А)
№ 1724287
так. скоріш за все фейк… бля. стільки інфи… і ормузьку протоку іран закриє за годину, і хусити будуть топити американські кораблі на вході в червоне море…
-------
події в ірані трохи затьмарююь те що наші черговий поїзд недалеко від токмака «підпалили» та фпв-шками добили…

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1724293 вiд 2025-06-22 14:31:03

Def Mon
@DefMon3
·
1h
The US defenitely targeted what would be a weak spot, both the impact areas had some kind of utility acces, probably ventilation shafts.
--------
цікава думка… дійсно. пробити скелю на 60м вглибину… «кінетичною енергією» падаючо бомби… ну хз…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.