sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724292 вiд 2025-06-22 14:29:09Trump to Zelensky in February «You're gambling with World War Three!» Trump in June “Anyway, I just bombed Iran’s nuclear sites spectacular strike, tremendous success. ”
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724291 вiд 2025-06-22 13:12:13Даяна доволі впевнено вийшла у фінал Ноттінгему, там гра із Кесслер, № 42
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724290 вiд 2025-06-22 13:08:44Batyj № 1724289 ---- Та ні, просто у мене хоббі таке, досліджувати їжу і кулінарію, зокрема традиційну не сучасну. Мене не цікавить рафіноване кухарське мистецтво в ресторанах зіркових Мішлена. а цікавить як горизонтальна етнографічна різноманітність, так і вертикальні історичні зміни. Тобто як їдло змінювалося протягом десятиліть, в різних епохах тієї чи іншої країни. Застосовую своє розуміння історії і географії.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724289 вiд 2025-06-22 12:53:482 olma№ 1724279такое впечатление, что тебя уже неделю не кормят..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724288 вiд 2025-06-22 12:32:38Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) (А) № 1724286 ---- Ні, у німців на «творог» є спеціальне слово der Quark, а cир в широкому розумінні, зокрема витриманий, сичужний і з пліснявою, козиний і т. п. der Käse. Зрештою Käse i cheese близькі за походженням.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)(А) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724287 вiд 2025-06-22 12:29:39sk (chromebook) № 1724280 вiд 2025-06-22 11:44:48 Оскільки ролик від кацапів, то взагалі невідомо, ні що це таке, ні де знято.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)(А) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724286 вiд 2025-06-22 12:15:10У німців називається Hüttenkäse - тобто такий сир, який робиться не на сироварнях, а який по хатах селяни десь бодяжать ;)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724285 вiд 2025-06-22 12:07:55Будинки - cottage це теж мабуть більш британське слово, аніж американське, притаманне більш британським островам?
Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724284 вiд 2025-06-22 12:01:58gross & olma Можливо, в Штатах - то 'farmer cheese', але в Європі, де б я не був, то 'cottage cheese'. Не пригадую, щоби я хоч десь бачив перший термін. Хоча це, звичайно, не значить, що він не використовується.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724283 вiд 2025-06-22 11:57:35От Ізраїль оті свої відремонтовані старі Патріоти поставив би, а там може наші Повітряні Сили поділилися інфою, досвідом боротьби з балістикою. Ну і бачиш Іран так як і Росія, цілиться по військових обєктах, а паралельно по цивільних (ці східні деспотії без терору по цивільним не можуть), плюс неточність їхніх ракет теж може грати роль.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724282 вiд 2025-06-22 11:51:24Я почав гуглити, і зрозумів, що галушки наші українські - це ближче до мацабол суп, а галушки словацькі це така напівкаша, де ці галушечки змішуються з сиром, додається смажене сало (копчене). Короче там калорійна бомба. Зїв мисяку і можеш іти на гору на верховину полонину. Наступна гаряче снідання буде у вівторок.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724281 вiд 2025-06-22 11:47:48теж цікава новина… ------ Олександр Красюк, багаторічний промоутер непереможного чемпіона світу у важкій вазі Олександра Усика, оголосив про завершення співпраці з українським боксером.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724280 вiд 2025-06-22 11:44:48https://x.com/mog_russEN/status/1936678309108351169 так. при чому не дуже зрозуміло що спричинило таку розруху чи балістика підривається, наприклад в 50м над землею і вибуховою хвилею все «зносить»? також останні дні писали що іран і по одній балістичній ракеті випускав на день, і все рівно ппо не могло збити…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724279 вiд 2025-06-22 11:44:45З приводу кухні української. Я коли був малий, мама готувала суп з галушками. Бо совкова бідність на мою думку дещо законсервувала традиційну «кухню бідних». І в принципі мені подобається ця страва, тільки там секрет. як зробити це тісто більш мяким і водночас текстурним. У наших ашкеназійських євреїв шось таке було, бачив в НЙСіті ресторанах є Matzo Ball Soup - Я прочитав подивився рецепти, Такий самий суп з галушками, як мама готувала. Тільки у євреїв ці галушки більші і круглі, а наші галущки повздовжні і невеличкі. І у нас за совка галушки як такі подавали в супі. Галушки вважаються стравою Полтавщини - не Галичини, але взнав, що в Словаччині національна страва це Бринзові галушки Bryndzové halušky. ( Ті ж самі поляки вважають галушки національною стравою Словаків) А насправді по всій території що прилягає до Карпат, Альпів, Татрів у всіх народів, навіть у швабів є подібна дуже смачна страва кньодлі, кнедлі, ньокі. При чому роблять зазвичай з додавання сиру і тіста, але може бути як у італійців картопля і тісто. у поляків є клускі шльонскі - кльоцки сілезькі. Але там 75% картоплі відвареної помнятої, 25 борошна і заморожують в холодильнику. В середині такої круглої шайби напівотвір, щоб соус потрапляв. Робив колись цікава штука. Короче, є бажання навчитися робити галушки в Україні.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724278 вiд 2025-06-22 11:28:18судя по відосам з Ізраіля обратка теж прилетіла …
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724277 вiд 2025-06-22 11:26:36З оцими ударами США по Ірану Трамп взагалі показує відсутність продуманої стратегії в буквально жодному питанні шо всередині що за кордоном. Замість щоб правила гри накидувати іншим, самі реагують в останню чергу.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724276 вiд 2025-06-22 11:20:57пирогі руськіе, там сир з картоплей. Таке собі на смак насправді.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724275 вiд 2025-06-22 11:14:37Farmer cheese і cottage cheese - можна вважати що близькі ьерміни, бо і те, й інше передбачає саморобну, кустарну природу продукту. Cottage industries - економічний термін, що означає кустарне виробництво.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724274 вiд 2025-06-22 11:12:21sk (chromebook) № 1724270 тому що пн корея це проксі китаю.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724273 вiд 2025-06-22 11:11:41sk (chromebook) № 1724270 вiд 2025-06-22 11:00:43 Так їхню ППО, наскільки розумію, знищили у першу чергу, і щось відновити вони просто не встигли. Це те, що кацапи на початку війни намагалися зробити з українською ППО.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724272 вiд 2025-06-22 11:03:37хотілось би послухати наших аналітєгів які пару міс назад розганяли тему про те що нам потрібна своя ядєрка…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724271 вiд 2025-06-22 11:01:08gross № 1724267 Так, я зустрічав у когось з українських мігрантів останньої хвилі, що farmer cheese, рідше cottage cheese. На Східному узбережжі в Пенсильванії, Чикаго такий сир можна купити в польських магазинчиках, там і пишуть Farmer cheese, Twaróg. Вважається що вареники з сиром (солоним) - це типова польська страва, куди йде сир як начинка. Але самі поляки вареники з сиром називають pierogi ruskie, або просто ruskie, тобто наші, українські. На жаль в українських ресторанах в штатах вареники називають pierogi на польський манер. Наприклад, у знаменитій НЙ в Іствілледжі Veselka. https://veselka.com/blogs/menu-list/main-location-specials OUR HOMEMADE VARENYKY ~ PIEROGI Varenyky називають вареники, тільки в двох ресторанах Ruta (відкрив чоловік Оксани Маркарової - УА амбасадорки в США) https://www.rutadc.us/menu Класне меню. І шо мені подобається, що там небагато страв, але класика безсмертна.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724270 вiд 2025-06-22 11:00:43ппо ірану на «ніякому» рівні. бомбардувальники залітають, спокійно скидають бомби… хз чи була повітряна тривога? хтось би розкрив як там хуйло с400 й інші… дивно. чому ин-у з пн кореї дозволили ядерку зробити? тому що він офіційно не погрожував сусідам? чи у них сусід - не ізраїль?
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724269 вiд 2025-06-22 09:43:52не вистачає, блд, підпису «как сообщаєт агєнство ТАСС»
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724268 вiд 2025-06-22 08:15:45Ударам в ночь на 22 июня подверглись объекты в Натанзе, Исфахане и Фордо. Американские самолеты B-2 сбросили на них не менее шести 15-тонных противобункерных бомб, а подлодки выпустили около 30 крылатых ракет Tomahawk. Трамп объявил об успешной атаке ВВС США по трем ядерным объектам Ирана — Фордо, Натанз и Исфахан. Тяжелые стратегические бомбардировщики-невидимки B-2A Spirit участвовали в сегодняшних американских ударах, сообщает Reuters. Против Фордо были применены шесть ракет GBU-57, против Натанза и Исфахана — тридцать ракет «Томагавк», запущенных с подводных лодок, сообщил FOX News.
gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724267 вiд 2025-06-22 07:29:512 Shmyg№ 1724250Мабуть швидше farmer cheese
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724266 вiд 2025-06-22 04:13:31Америка бомбанула по Ірану
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724265 вiд 2025-06-22 03:52:33ну i дупа лупа - це звiсно рiвень, блять. Отой iнший вiдос твiй про польських бидлореперiв в стилi хiп-хоп - набагато краще, на порядки просто, там хоч поржати можна, а не то шо ця полiрована гламурна попсятiна
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724264 вiд 2025-06-22 03:48:18Пепс, ти точно оту хуйню гумором вважаеш?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724263 вiд 2025-06-22 03:41:01це канешно підпиздець, відео про піонерів - стьоб 80 го левела, і закидати шось там, про щось там, може лише людина без почуття гумору.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724262 вiд 2025-06-22 03:37:19Vichny № 1724260 що кажеш мальчішка, хочеш подивитись щось нове і можне від МТ, типу колаби з Dua Lipa? Іх есть у меня :-)) Не дякуй. Звертайся.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724261 вiд 2025-06-22 01:54:25Vichny Почув австралійський жарт про сербських проституток і тебе згадав. Так над старим слобо ще не знущалися. How does one call a Serbian prostitute? «Slobbar down ma cock you bitch»
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724260 вiд 2025-06-22 01:08:46Пепс, ти ж хз скільки рокі живеш в Німеччині, чому до сих пір у тебе ця тяга до рускої культурки? Жиза - то ж кацапське таке словоутворення сленгове. Ну і кацапське ось це твоє що ти постиш, це пиздець. Тобі реально це смішно шо ти запостив? Ридаль?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724259 вiд 2025-06-22 00:08:09жиза https://x.com/i/status/1936054036567851490
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724258 вiд 2025-06-22 00:00:18А ведь реальная проблема… В США президента можно подвергнуть импичменту по обвинению в совершении преступления. А вот что делать с президентом, у которого психическое заболевание прогрессирует на глазах всей нации в прямом эфире - конституция не говорит. ´´´´´´´´´´ шо, справді?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724257 вiд 2025-06-21 23:53:30японців навіть шкода
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724256 вiд 2025-06-21 23:45:36Лаутаро Мартинес охуннным ударом через себя сравнвает счет
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724255 вiд 2025-06-21 23:41:50В Израиль приземлился бомбардировщик B-2, который будет арендован на 24 часа вместе с американским пилотом. Планируется предоставить ему израильское гражданство, чтобы атака не могла быть формально связана с США. В данный момент процесс застопорился, так как пилоту назначили очередь в МВД только на ноябрь. — Похоже на анекдот..
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724254 вiд 2025-06-21 23:14:32В Італії є Рікотта - натуральний сир «твароґ», але ж сир. Забагато ментальної мастурбації і абсолютизму. Так само як із Г та Х у транслітерації. Десь потрібен common fucking sense.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724253 вiд 2025-06-21 23:12:07Shmyg № 1724250 вiд 2025-06-21 22:48:19 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1724249 ок. зрозумів. бля, скільки нюансів для людей що виросли в совку і мали тільки «сир», як «твердий пластілін» типу «голандський сир» :)