Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724252 вiд 2025-06-21 22:54:49смотрю Интер - Урава. И не устаю удивляться японской командной дисциплине..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724251 вiд 2025-06-21 22:52:38на французском, наскока я понял, сыр -это просто сыр, а творог - белый сыр. Фромаж блан..
Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724250 вiд 2025-06-21 22:48:19sk (chromebook) № 1724243 «Творог» - це «cottage cheese», а не «soft cheese»
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724249 вiд 2025-06-21 22:22:36sk (chromebook) № 1724243 вiд 2025-06-21 21:51:58 Soft cheese - це не «творог». Це справді м'які сири (такі, як моцарелла чи камамбер), а також різні м'які сирні продукти, зокрема для намазування на хліб.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724248 вiд 2025-06-21 22:19:00yagshamash № 1724246 вiд 2025-06-21 22:13:30 Ну так - чи як був візантійський імператор Василій на прізвисько «Болгаробійця» (мабуть тому, що фуячив болгарів ;)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724247 вiд 2025-06-21 22:18:16Або й бритобивець
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724246 вiд 2025-06-21 22:13:30Те, що буцімто творог, це «білий сир» українською називається. Brit basher треба звернути увагу на на першу літеру б в обох словах. В англійській це замість рими, як, наприклад, Pride and Prejudice, Sense and Sensibility. Можна було б зробити переклад «бритоборець». За аналогією зі св Яковом Мавроборцем. І збірігаються дві 'б'.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724245 вiд 2025-06-21 22:13:25sk (chromebook) № 1724243 ---- Насправді, якщо знати мови, то там багато нюансів. У нас є слово місто, і є слово городянин. А у кацапів є слово город і є слов «мещанин». А місто це від німецького слова Stadt, прислівник німецький anstatt (statt) - українською за (мість). Короче, таких приколів можна назбирати. Мова це не герметична система, яка створена принесена якимись космітами, там все природно розвивалося проникало, і в підсумку свого часу були створені твори Котляревський, Шевченко, Квітка, Гулак…кодифіковано і зафіксовано стандарт літературної мови, який стали викладати в школі і т. п.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724244 вiд 2025-06-21 22:00:37Заїбали зі своїм сраним «творогом». У більшості мов світу немає цього кацапського «творога». Що слово уйобіщне, що сам продукт. Давайте ще блядь «ботвінью» або «суточниє щі» в мову пхати.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724243 вiд 2025-06-21 21:51:58olma № 1724236 я якось пізно усвідомив що «англійський» софт-чіз, то є «творог» :) можливо, немає у нашій культурі того слова, тому що там де «творог» робився, то називалось «бринза» чи інший варіант… це як кажуть у чукч є 17 слів для різних варіацій що ми просто називаємо «сніг» аналогічно «там» є і «таун» і «сіті» а у нас тільки «місто»
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724242 вiд 2025-06-21 21:46:47sk (Mobile) № 1724229 хтось в коментарях, хто знається на польотах В2, що вони, перед довгим перельотом, майже одразу після зльоту заправляються у повітрі. щоб перевірити чи все працює штатно… щоб не було «сюрпризів» коли їх не повинно бути…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724241 вiд 2025-06-21 21:45:17Але пепсюк все одно дебіл, тому що, судячи з усього, йому сподобався ублюдочний «вільний переклад» і він його притащив сюди.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724240 вiд 2025-06-21 21:40:042 olma№ 1724236Оце діло! пізнавально, смачно! не те що польські експерти з ізраїлєводства)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724239 вiд 2025-06-21 21:30:02Ааа, так то не пепсюка «переклад», виявляється. Тоді компліменти переадресовуються сюди: Владислава Розенко, з Лондона, спеціально для Чемпіона
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724238 вiд 2025-06-21 21:21:20Brit basher - просто прикольний вираз, вигаданий кимось у тирнеті; відповідно і переклад має бути якийсь попсовий, типу «гроза британців» чи щось таке.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724237 вiд 2025-06-21 21:14:59Баба це жінка, яка хоч і не стара, але мозги в неї заскорузлі, як у старенької.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724236 вiд 2025-06-21 21:13:44Хто б ще українську мову знав так. на рівні С3? Нещодавно одна баба в інтернеті розпочала срач, що в майже в усіх мовах є слово творог (кисломолочний сир) і є слово сир (сичужний). А от в Українській мові мовляв нема слова творог. (там Quark нім, twarog пол), а має бути, бо це непорядок… І багато почали десь там придумувати, що десь є слово творіг чи ще якось. Але насправді нема слово творог в українській мові, нема… а є тупо сир. І у мене після роздумів виникла своя версія, чому нема слова творог. ТОму що в Українській в українській кулінарній культурі практично мало було сирових виробів, типа сучасного сичужного сира, там витриманого, типа сулугуні, халумі. Ну є бриндза, бринза карпацька. А отже, я цю проблему перевертаю. У нас в Україні в їжу зазвичай вживали тільки «творог» - кисломолочний сир, юшка після роблення «творогу» називається сироватка, а не твороговатка. Отже, у нас не було два окремих продукта, а був здебільшого один кисломолочний і його називали сир. Тож для творога не було місця, оскільки все оце єдине називали сиром і цього вистачало.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724235 вiд 2025-06-21 20:53:02Basher - більше критикан, ніж хейтер
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724234 вiд 2025-06-21 20:32:35(у вільному перекладі - «британоненависник») … Єбать яке воно тупориле. Вільний перекладач хуєв.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724233 вiд 2025-06-21 20:27:53OlegSh № 1724232 мaбуть тoчнiшe будe «грoмилa бритaнцiв» :)
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724232 вiд 2025-06-21 20:23:56Basher це мабуть через те, що Усик чимало британських боксерів переміг: Фьюрі, Джошуа, Дюбуа всі британці. Конотація зовсім не обов`язково негативна. Може навіть шаноблива, накшалт всім нашим хлопцям роздав пиздюлів.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724231 вiд 2025-06-21 20:15:19може це британський сленг і означає якесь контретне поняття
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724230 вiд 2025-06-21 20:09:08PEPSI (Merkury) № 1724224 нeвдaлий пeрeклaд… bash·er 1. a person who physically assaults another. 2. a harsh critic or opponent.
sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724229 вiд 2025-06-21 19:16:04The aerial refuelling tankers accompanying the 6 B-2 stealth bombers from the U. S. across the Pacific Ocean just turned off their transponders and “went invisible” … «Зграя» літаків летить зі штатів… Пишуть що дозаправлялисьту повітрі часто, скоріш за все завантажені…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724228 вiд 2025-06-21 18:59:22Дворазовий переможець турнірів Grand Slam і тренер нейтрального тенісиста з російським паспортом Андрія Рубльова (№14 ATP), Марат Сафін, не поїде на «Вімблдон» через відсутність візи. Про це повідомила його сестра Динара Сафіна. «У Рубльова та Сафіна все нормально. У Марата немає візи», — сказала Сафіна. Сафін тренує Рубльова з весни цього року. Нагадаємо, що Марат був депутатом держдуми РФ. «Вімблдон» пройде з 30 червня по 13 липня. Детальніше на ua. tribuna. com: https://ua.tribuna.com/uk/tennis/1000000257285-trener-rublova-safin-ne-poyide-na-vimbldon-cherez-vidsut/?utm_source=copy
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724227 вiд 2025-06-21 18:49:48Кіра Макогоненко. Чекайте на всіх екранах. Скоро світ здригнеться. USYK стайл. USYK протеже.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724226 вiд 2025-06-21 18:24:13Marketa Vondrousova на Berlin Open 2025 розтрощила бульбомужика. Браво!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724225 вiд 2025-06-21 18:02:21Ген Келлог поїхав до Лукашенка, і як результат випустили 14 політв'язнів Луки серед яких і Сергій Тіхановський. Цікаво, шо отримав бульболголовий Лука? Знімуть санкції на добриво? Кажуть у них дефіцит бульби (неврожай).
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724224 вiд 2025-06-21 15:47:14Франк Воррен озвучив погоняло, яке дали усик британські фани: Brit Basher (у вільному перекладі - «британоненависник»).
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724223 вiд 2025-06-21 14:01:39Tulsi Gabbard says Iran could produce nuclear weapons «within weeks», months after she testified before Congress that the country was not building them. ------- нагадує анекдот про зліт похуйістів - бабло? - похуй - наркотики? - похуй - секс? - нууу… секс можна. - а як же ваші принципи? - а нам похуй наші принципи!
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724222 вiд 2025-06-21 13:49:32шрайк, підсумки 5ти місяців царювання рижого клоуна ------ 5 месяцев с момента воцарения Донни? Итоги: ▪️Ноль новых пакетов помощи США Украине. Урезана старая гуманитарная помощь. Военная приостанавливалась два раза. Взрыватели для противошахедных ракет, произведенные для Украины, забрали и отправили на Ближний Восток. ▪️Ноль новых пакетов санкций против России. Ослаблен контроль соблюдения старых. Пошлина в 10%, которую Трамп ввел почти всем странам мира, России не досталась. Снижение потолка цен на российскую нефть саботировано. Проект Грэма-Блюменталя три месяца пылится в Сенате. Позывов к изменению этих тенденций пока не видно.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724221 вiд 2025-06-21 13:48:12до речі. про захоплення ірану бритами+ссср в серпні 41го ютьюб підсунув епізод про ці події від мараєва (історії без міфів). блін, там купа цікавого контексту початок війни, брити готові допомагати совку, але поставка допомоги через мурманськ - небезпека, торгові суди німці топлять часто. з владивостоку - далеко… брити можуть постачати зі «свого» іраку. але іран- про-німецький… але так як армія - слаба, німцям - не до них, плюс є політична «напруга» всередині країни - дуже швидке просування совка з півночі, бритів з півдня. країна захоплена. новий «лідер» карїни з прізвищем пехлаві (те саме прізвище що зараз, після ударів ізраїлю закликав до повстання і готовність очолити країну) … ок. під час війни збудували логістику. правда напрягали місцевих щоб зерно на потреби армії віддавали. згідно з договором через 6 міс після закінчення війни повинні були вивести війська. брити вивели 1го березня 46го. сталін, навпаки, ввів додаткові війська з планами захопити тегеран… всі, звичайно, в а-хуйі. начеб-то навіть оон видавало якийсь «указ». типу ай-йай-йай. нізя, нєхарашо, глибоке занепокоєння… але в якийсь момент сталін різко «передумав» і вивів війська… кажуть після дзвінка трумена, який сказав що ти (сталін) заїбав. ми скинули бомбу на японців, скинемо й на тебе сталін швидко війська вивів. залишили після себе дві «лугандонії». одна «азербайджанська», інша - «курдська» які довго не проіснували. були договори про те що іран буде нафтові родовища здавати в «оренду» ссср-у, але ті забили… совок в 44му видавав якісь укази про допомогу браньому іранському народу (точніше азербайджанському в ірані). тобто країна сама без допомоги вмирала з голоду, але, сука, ще когось хотіли приєднати… ну і… це відповідь на запитання, чому туреччину так «зненацька» взяли в нато… ага, ну й ривок гітлера в 42му на південь, за нафтою «з баку», так і за тим щоб перекрити коридор постачання ленд-лізу з ірану
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724220 вiд 2025-06-21 12:21:41olma № 1724219 еліна змінила менеджерську контору, тому підписалась з адідас та новими ракетками але коли вона була в топ-10 і мала контракт на ракетки з вілсон, то казала що хоч ракетка розфарбована і виглядає як вілсон-*** (забув як лінійка називалась, потім вілсон від неї відмовився і еліна грала вілсон-блейд), але… еліна казала що для неї роблять рактку зі спеціальними характеристриками, із спеціального матеріалу але, якщо ближче до суті, матеріал, це стара формула «пластику» з якого робили вілсони декілька років назад. нові версії роблять з трохи інших інгредієнтів, і, видно, еліні то не заходило… дуже багато «шаманства» з підбором та «настройкою» ракеток. хоча… іга перший рг виграла вілсоном який вона, з її слів, просто пішла і купила в магазині. у неї на той час не було контракту на ракетку мало хто грає ракетками «з магазину». рубльов… думаю що в жіночому турі багато хто… але всі топ-и - підпиздець щось там собі «настроюють», «шаманять» є декілька блоганів на ютьюбі, які «слідкують» за цим. на турнірах тенісисти здають ракетки стрінгерам щоб струни змінювали, ну й ті «зливають» інфу :) до речі. в турі зараз тільки два чувака які возять своїх стрінгерів із собою: джокович та алькараз (контора з якою у них контракт, і ті висилають спеців щоб були поруч). решта туру не париться і використовують стрінгерів що працюють на турнірі
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724219 вiд 2025-06-21 12:11:04sk (chromebook) № 172421 ---- Світоліна перейшла на ракетки маленький бренду Diadem Sports, там ціла колаба вийшла і взаємний успіх. Спеціально підбирали, і Еліна каже, що у менших брендів можуть бути застосовані більш індивідуальні і якісніші матеріали в ракетці. https://ua.tribuna.com/uk/tennis/1000000213994-svitolina-pro-zminu-brendu-raketky-my-misyats-namahalysy/
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724218 вiд 2025-06-21 11:40:42теніс до речі. а ракіцкий ще на контракті в чорноморці? він минуле літо й осінь у любительських тенісних турнірах грав. потім, як підписався за чорноморець, «пропав». але дивлюсь що знову за ракетку взявся :)
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724217 вiд 2025-06-21 11:36:54теніс з приводу «потенціалу» … всі його мають :) згадаємо останній рг. сара бейлак чи луїс буассон… пройшло пару тижнів, всі про них забули. але ж круто грали… пригадалось що декілька років назад якийсь француз, якому дали вайлд-кард на рг, десь так 400+ в рейтингу, виграв у першому колі у мєдвєдєва… після того пів року не виграв жодного матчу навіть у челенджерах… я в марту вірю. важко їй… на 500ках сітка на 32. вона зі своїм рейтингом 25+, ледве попадає в основну сітку. ну й одразу в першому колі попадає на когось з топ-10 можливо є сенс записуватись на 250 - там точно пару кіл пройдеш. як даяна… взагалі на траві мало хто вміє грати, тому тут +- як повезе… еліна на грунті відіграла пару «зайвих» турнірів 250, тому трав'яний сезон «відпочиває» … ------- із цікавих новин по тенісу те, що багато хто змінює ракетки. кажуть що м'ячі трохи змінюються, покриття також. організатори роблять так щоб побільше розіграші тривали. тому всі шукають ракетки які б додавали «потужності» в ударах бублік виграв у сінера, як один з прикладів, взяв прямо в середині сезону нову ракетку, і, як він каже, подача полетіла ледь не на +10 км-г. цікаво те що він грав техніфайбр, якою грає іга та мєдвєдєв. у яких зараз провальні сезони… ціпа працює з іванішевичем, теж сказали що роботу розпочинають з того що підберуть нову ракетку. грек казав що з початку року почав грати новою ракеткою, оодразу пройшли всі хронічні травми з рукою що у нього були до того, але щось все рівно незадоволений. пошуки ідеальної ракетки продовжуються… :) також цікаво що юс-оупен вирішив турнір у мікстах зробити більш «медійним». тому домовився з тенісними менеджерськими конторами щоб ті «уговорили» своїх підопічних грати міксти. вже підтверджено радукану-алькараз (постійно пишуть про їх стосунки, які вони постійно заперечують) … мені тема подобається. хотілось би еліну-гаєль у міксті побачити :)
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724216 вiд 2025-06-21 11:03:122Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1724214 Трамп це ще та вибухова суміш— амбіції, ресурси, тупість і маразм…
inguard(тутейший ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724215 вiд 2025-06-21 10:07:48В номері 1724212 звичайно ж Шару читати як Шапу
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724214 вiд 2025-06-21 09:48:57Batyj № 1724206 вiд 2025-06-20 23:38:21 Дєдушко за своїми фізичними та психологічними параметрами вже не тягне серйозну кризу. Тобто створити її аін може, а от розрулили - фуй.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724213 вiд 2025-06-21 07:21:16 якрaз пaру днiв нaзaд рoзмoвляв з oдним стaрим фрaнцузьким трeнeрoм - трeнувaв всiх дo прoфi включнo. зaйшлa мoвa зa укр тeнiссистoк - кaзaв щo йoму Кoстюк пoдoбaється, мaє пoтeнцiaл бути в 10цi i кoли в фoрмi i в нaстрoї тo грaє нiби вжe тaм. Aлe oчeвиднo мaє прoблeми з психoлoгiєю. a з тoчки зoру цiлoснoстi йoму пoдoбaєтся Кaлiнiнa.