Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724092 вiд 2025-06-19 21:20:40klirik № 1724088 В Польщі багато хто не любить Ізраїль, бо поляки відуидають факт своєї участі в Холокості, списуючи все на німців, а Ізраїль це не влаштовує.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724091 вiд 2025-06-19 21:18:14Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1724089 А де і в який країні є стійкі прибічники (прихильники?) іншої держави? москалів та бульбашів не пропонувати :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724090 вiд 2025-06-19 21:08:06Akela № 1724084 не все так однозначно :-). Можна назвати стільки ж фактів допомоги Польщі і поляків Україні і українцям.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724089 вiд 2025-06-19 21:07:17Щодо Польщі, виглядає так, що у тамтешній державній і політичній спільноті немає стійких прибічників України. Навіть той же весь із себе європейський Туск готовий нас продати з міркувань політичної вигоди.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724088 вiд 2025-06-19 21:05:37Поляки 2022 року і поляки 2025 року -це нажаль дві велики різниці. Звісно не можно так узагальнювати, просто в 2022 році українофоби сиділи в кущах і не відсвічували, потім вони осмілишали і повилазили зі своїми «волинська різня» і «українці невдячні». Доречі, щоб заміксувати тему. Поляки в конфлікті іран-ізраїль здебільшого на боці Ірану. Бо свого часу, під час 2СВ саме Іран прихистив усіх поляків, котрих вигнав Сталін з ссср. Це ті поляки, котрі були захоплені після 1939 року, сиділи по лагерях, пережили катинь і не захотіли приєднатись до радянських військ
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724087 вiд 2025-06-19 21:04:30Batyj [Останнi 20 месаг]№ 1724079 вiд 2025-06-19 18:37:27Ну не те що б офіційно відсторонили, а так - неформально відтискають на периферію, не запрошують на наради, де приймаються важливі рішення тощо. Тобто це така собі прелюдія до того, щоб зрештою послати ТП нафуй ;)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724086 вiд 2025-06-19 20:18:09Akela № 1724084 ---- Я тебе зрозумів. Дещо перебільшуєш нелюбов поляків до українців. Я спілкуюся з тими поляками, які мають цілком інші погляди. А на твіттері підписаний на професіоналів, котрі дуже шанують українців і український народ. І намагаються допомагати нам.
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724085 вiд 2025-06-19 19:28:43Акела лютує)))) на популярному рівні, майже із '0' фактичних помилок про нашу армію/зброю- можна послухати Д. Шарпа. ну, хто цікавиться. мене уже довго цікавить, і я лізу із своєю думкою при кожній можливості на своєми дуже низькому рівні- вивчати укр. досвід, бо він, як у нас кажуть, написаний кров'ю. а досвід цахалу- ваш військовий атташе, ьак мені здається, разом із послом, повинен не вилазити із намагання отримати щось від ізр. уряду- медичні ништяки, зброю, комп'ютери, солдатську броню, прекурсори до вибухових речовин-все шо можна. а також досвід. у нас простіше чим в Європі /США+ можно по вотсапу домовитись про зустріч. цмовного Мадяра з умовним полковником ВПС
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724084 вiд 2025-06-19 19:25:51Польща - країна, президент якої проти вступу України в Евросоюз, політики якої висловлюються на кшалт «закінчення війни нам невигідне, бо путін на нас нападе», яка нічого не робила коли прокацапські гондони висипали наше зерно та блокували рух, яка постійно лобіює зменшення нашіх торгівельних квот, в якій більшість або як мінімум дуже значна частина народу ненавидить або зневажає українців, яка заробляє на наших біженцях і одночасно масово принижує іх, ітд. Я нічого не пропустив?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724083 вiд 2025-06-19 19:25:29VVV № 1724072 Арсеній Яценюк прекрасно описав Німеччину сьогодні - «європа ще не проснулась, але вже злізла з ліжка і пробує починати ходити»
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724082 вiд 2025-06-19 19:14:502 olma№ 1724081Кому цікаво - хай сам шукає. Але навіщо на Українському медіаресурсі постити точку зору польського експерта з приводу питань, які взагалі Польщі не стосуються? В Польщі апріорі не може бути якихось уникальних спеціалістів з таких питань. Це не меншовартість?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724081 вiд 2025-06-19 19:03:59 Akela № 1724080 --- Та хто проти? запости ізраїльських, українських експертів і аналітиків на цю тему. Почитаємо.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724080 вiд 2025-06-19 18:56:282 olma№ 1724078ну да, куда нам, сірим, розуміти експерта аж з самої Польші. Ще й викладач університету якогось - точно розумака. Це робить його експертом з будь-яких військових питань, включно із ізраїльською армією? Чи не краще почитати ізраільськіх експертів, або українських? Чи вони точно гірше за поляка?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724079 вiд 2025-06-19 18:37:27Тулси отстранили нахуй..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724078 вiд 2025-06-19 18:25:33Akela № 1724074 --- Цей поляк є військовим експертом, викладачем універу. А в тексті він аналізує ситуацію під кутом реформування Ізраїльської армії. Які ресурси, які методи, що Ізраїлю вдається, що ні. https://x.com/Maciej_Korowaj/status/1935148346877903242 Якщо на компі відкрити і натиснути на переклад посту. То Грок перекладе. А взагалі ти правий, не треба було постити, надто серйозний і не попсовий матеріал там. Нудотина.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724077 вiд 2025-06-19 18:20:00«За інформацією The Athletic, допінг-проба B (повторна) Михайла Мудрика дала позитивний результат» ну очікувано. Чого тягли пів року з оголошенням, незрозуміло.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724076 вiд 2025-06-19 18:13:01Меншовартісь як вона є: читати поляка на тему, яка до Польщі ніяким боком бо, мабуть, розумніший за українців.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724075 вiд 2025-06-19 18:03:58… чи Іраном а не Іраком, один х. й)
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724074 вiд 2025-06-19 18:03:242 olma№ 1724069а звідки пОляк може знати щось про підготовку Ізраїлю до війни з Іраком? І нахуа нам читати пОляків, якщо в нас таких експертів - у кожному дворі та тг-каналі? Так у нас війна, то ж експерти якісь точно є, а пОляк з якого … є в тому спеціалістом?
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724073 вiд 2025-06-19 17:48:08sk (здалеку…) № 1724058 Чому ми не подаємо до міжнародних судів?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724072 вiд 2025-06-19 17:00:02PEPSI (Merkury) № 1724070 Німеччина просинається? Коли підуть кацапів пиздити?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724071 вiд 2025-06-19 16:35:14"Російський підєр Фуйло заявив, що ядерні експерти його йобнутої країни продовжать працювати на енергетичній станції у також йобнутому Ірані, і що Ізраїль погодився гарантувати їхню безпеку. Про це пише Wall Street Journal. На Бушерській АЕС, за словами Фуйла, зараз працюють близько двох сотень кацапів. А загальна кількість може досягнути 600. …З 13 червня триває ізраїльська операція, спрямована на знищення іранських ядерних можливостей. Одного з ударів завдали і по Бушерській АЕС ".-----------------Цікаво, як у разі наступних ударів вирізнятимуть кацапів. Мабуть якщо у лаптях і смердить водкою - то не чіпатимуть.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724070 вiд 2025-06-19 15:00:45іранці вийшли у німеччині на демонстрацію проти війни. їх засвистали і засудили криками у мегафон «Єбанати! Вас 90 млн. населення, що ще вам потріно, щоб скинути своїх аялолл і зупинити війну? Не позортесь, сцикливі єбаньки!»
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724069 вiд 2025-06-19 10:09:48Хто польською читає, тут один експерт пОляк підполковник Мацей Коровай видав непоганий ланцюжок. Як Ізраїль готувався до війни з Іраном в 2025 році. https://x.com/Maciej_Korowaj/status/1935148346877903242
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724068 вiд 2025-06-19 10:04:15Мені цікаво, як гандон ТРамп у своєму традиційному пиздабольному стилі не зміг якусь сдєлку з Іраном заключити в 2016-2020. Показують мапи ядерних обєктів Ірана. Так їх дохуя. У нас в Україні, де 5 великих електростанцій, інститут в Києві, і то менше цих обєктів, ніж в Ірані. Тобто іранська еліта правляча, всі ці йобані вартові ісламської революції працювали в умовах пекельних санкцій: а Васька слушаєт, да єст.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724067 вiд 2025-06-19 09:54:29Іран все ж таки відрізняється від інших мусульманських країн, бо там вочевидь була раніше непогана середня освіта і якісь інженерні кадри. Як і Сирія мабуть. Тобто мусульманські неарабські країни вони в ідеалі можуть розвиватися в плані прогресу науково-технічного.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724066 вiд 2025-06-19 09:50:31Їбашить треба Аятолахів.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724065 вiд 2025-06-19 09:49:36Іранська балістична ракета вразила медичний центр «Сорока» в Бер-Шеві та центр Тель-Авіва. Іран випустив близько 25-30 балістичних ракет, деякі з яких пробили системи протиракетної оборони. Правду люди казали, що Іран досить величеньку територію має, і свої ракети міг розташувати по схронах, які Ізраїль не знає і не бачить з у усіх свої супутників. Якась ракети проскочить ППО і впаде.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724064 вiд 2025-06-19 09:46:04Reports that Soroka Medical Center, a hospital in Beersheba, Israel, was hit by an Iranian ballistic missile this morning Кадри звідти один в один як після влучання в Охмадіт. Цинічні підараси, все роблять по методичкам русні
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724063 вiд 2025-06-19 09:43:05У цьому клубному чемпіонаті світу для мене може лише один момент, який насправді цікавить: як себе покажуть клуби з Латинської Америки. А решта то все ми тут в Європі бачили і перебачили. ВОни вже всі набридли ці звьозди і гроші.
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724062 вiд 2025-06-19 09:10:422sk (здалеку…) № 1724060 Трамп схвалив- трамп не схвалив— трамп відмовився від схвалив/ не схвалив. Звичайна єбаніна від рудого підара
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724061 вiд 2025-06-19 09:06:23спитав у копайлота яка причина зустрічі трампа з юве -------- Причина зустрічі: Це була традиційна зустріч президента США з міжнародною спортивною командою, яка бере участь у великому турнірі на території США. У складі Juventus були американські гравці — Weston McKennie та Timothy Weah, що також стало приводом для запрошення.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724060 вiд 2025-06-19 08:56:24Трамп схвалив план атаки на Іран. США готуються до удару в найближчі дні, пишуть Bloomberg і The Wall Street Journal. Вашингтон готує інфраструктуру для безпосереднього втручання у конфлікт із Тегераном. Можливо, це станеться вже на цих вихідних. ---------- а такий же «миротворець» був перед виборами. та ще навіть 2 тижні назад… а от хоча б санкції проти хуйла - сцить, клоуняра…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724059 вiд 2025-06-19 08:54:27Mudryk has hired Morgan Sports Law to work on his case. Chelsea have also provided support. Morgan Sports Law represented former Juventus star Paul Pogba in his appeal against a four-year doping ban, which the Court of Arbitration for Sport later reduced to 18 months. https://www.telegraph.co.uk/football/2025/06/18/mykhailo-mudryk-charged-fa-doping/ ------------ пишуть що до 4х років… ну тобто 4, якщо юристи щось не відсудять в одному з останніх і-вью світоліна розказувала що в тенісі є пара юридичних контор, що спеціалізуються на захисті тенісистів що попали на допінгу. всі хто «попав» - працюють з ними
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724058 вiд 2025-06-19 08:47:23Каспийский Трубопроводный Консорциум инициировал подачу иска в международный суд в отношении Украины за ущерб, причиненный атаками беспилотников. ? Комментарий. Ущерб от разрушения нефтепроводной инфраструктуры после атак БПЛА в феврале и в марте 2025 года гендиректор КТК Николай Горбань оценил в 2,7 млрд рублей. --------- я так розумію що це коли ми дістали трубопровод що качає казахську нафту на новоросійськ… лавров про це згадував видно прийшла вказівка від діда сі
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724057 вiд 2025-06-19 08:45:30Сербська державна газова компанія Srbijagas веде переговори про новий контракт з Газпромом. Договір стартує з вересня цього року та триватиме від 3 до 10 років, а питання ціни вже «більш-менш вирішене» — голова компанії обіцяє «найкращу ціну в Європі». --------- все що потрібно знати про сербію…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724056 вiд 2025-06-19 08:39:48Корабель Starship під номером 36 вибухнув сьогодні під час статичних випробувань Причина поки невідома, як і те, як це вплине на плани SpaceX щодо наступного запуску.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724055 вiд 2025-06-19 03:00:19зарплата Президента Поліції Німеччини 13 тис євро, брутто. Аваков десь рже :-).
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724054 вiд 2025-06-19 00:01:45Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1724050 ізі - кам, ізі - гоу :) або, як казав один відомий у вузьких колах коментатор: «який же він бовдур» (с) воротар змістився у правий кут ще за пів-секунди до удару… і все рівно м'яч туди бив…
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1724053 вiд 2025-06-19 00:00:31Реал - Fuck off!!!