Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723932 вiд 2025-06-17 23:17:16+№ 1723928 Взагалі думаєцца, що без наземної операції говорити про зміну режиму важко, а хто з сусідніх країн туди полізе - незрозуміло; це хз які домовленості мають бути, зокрема за участю США.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723931 вiд 2025-06-17 23:15:53Іран набагато довша цивілізація ніж Європа, не кажучи про США. Афганістан це варварська країна, і такою був завжди. Не можна це порівнювати взагалі. Навіть з нинішнім Іраном. Це те саме що американці порівнюють Ірак з Україною. Що у них щось в Іраку не вийшло, отже Україні не треба допомагати, бо буде так само.
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723930 вiд 2025-06-17 23:15:37Ukrainian Ranger № 1723924 вiд 2025-06-17 23:04:31 мафіозі… є судовий вердикт? а яка мета? утримання влади? really? готувалися 30 років дати відсіч Ірану, вся опозиція підтримує війну, бо саме зараз час - не можна більше чекати. навіть Гроссі чітко каже за яд. зброю. Мерц - взагалі прямим текстом. я трохи здивований.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723929 вiд 2025-06-17 23:13:49sk (chromebook acer 14) № 1723922 значить правильно пиздять аятолл.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723928 вiд 2025-06-17 23:13:18Не зовсім зрозуміло, хто саме в Ірані скидатиме режим, і звідки там візьметься щось інше - але будемо спостерігати.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723927 вiд 2025-06-17 23:13:12Народ не підтримує бабаїв. Бабаї на багнетах сидять
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723926 вiд 2025-06-17 23:12:05Enot № 1723925 Добре, якщо він впаде. А якщо ні? Посадять нового шаха на багнетах США, але куди ти подінеш народ, який підтримує бабаїв? Там буде Афганістан-2, тобто Захід ввалить трильйони в спробі побудувати цивілізацію там, де вона неможлива.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723925 вiд 2025-06-17 23:08:52В інтересах України і світу - падіння режиму аятолл. А от якщо будуть договорняки, це буде гірше. Однак, схоже не буде їх - Іран виявився зовсім не готовим до війни, то навіщо зберігати владу аятолл?
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723924 вiд 2025-06-17 23:04:31Якщо Штати вступлять у війну, це означатиме, що мафіозі Нетаньяху досяг своєї мети. Незалежно від того, наскільки огидним є режим іранських аятол, і наскільки в цьому цивілізаційному конфлікті ми підтримуємо саме Ізраїль, а не бородатих бабаїв, поглиблення конфлікту - точно не в інтересах України.
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723923 вiд 2025-06-17 23:03:47Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1723920 вiд 2025-06-17 22:28:29 у нас не брешуть. саме так, бо така, іноді блядська, поведінка, військові не можуть тримати язика за зубами (Дж. Свіфт (с)) по вотсапу все витече. мені не відомо про корабель із SM3 , який нас зараз захищає. думаю, я б знав би. є 2 або три батареї TAHAD на землі - штатовські, з їхнім и екіпажами, дуже дорогі протиракети. але є і вони на рівні. % їх ефективності - секретна інформація. ніхто із наших офіційних міністрів, навіть дурнувата мін. транспорту, не казали перед війною, і не кажуть зараз, що все можливо збити. прилетіло недалеко від мене, прилетіло у хайфський нафтопереробний завод (зупинив роботу на деякий час), прилетіло у центральні міста Ізраїлю, збили оцю дуру у мене над головою. загиблих десь 20-30. поранених-сотні. жодного солдата. я не знаю, наскільки ппо може фільтрувати пуски протиракет по балістиці, яка летить у безлюдні місця. думаю, що десь 85% мінімум збивають. ці дані, я вважаю, пізніше опублікують. за станні 24 -30 год - було три серени та я не чув жодного перехоплення - малі залпи, десь по 10 ракет. можливо закінчуються чи ще шось. зрозумів на 1 день, як живеться киянам та іншим в Україні під обстрілами. росіяни- не люди.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723922 вiд 2025-06-17 22:49:54President Xi Jinping - Commentary @PresidentXiCHN · 20m The American people voted for peace. Remember that? ---- сі - «хвилюється» …
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723921 вiд 2025-06-17 22:35:53In 2024 Iran attacks on Israel, official media often reported that all missiles were intercepted, but later satellite imagery (and even social media video) showed that many or most of the missiles penetrated air defense. This penetration was achieved against a multi-layered system that included the best systems from the US and Israel, even SM-3,6 interceptors launched by the same ships that protect our aircraft carriers.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723920 вiд 2025-06-17 22:28:29che7 № 1723918 дoвeряй, нo прoвeряй :) я тeбe питaю бo Iрaн пoчaв пo спрaвжньoму… цiкaвo пoчути вiд людини щo в сeрeдинi всьoгo… бaгaтo прoпaгaнди з oбoх бoкiв - «збивaють 100% щo лeтзть» :)
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723919 вiд 2025-06-17 22:27:49sk (Samsung galaxy) № 1723913 вiд 2025-06-17 21:11:03 якщо так - да, жорстоко. але є і спростування, що його вбито. почекаємо ще.
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723918 вiд 2025-06-17 22:23:42Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1723916 вiд 2025-06-17 22:00:39 ??? ти ж все знаєш. завжди и по будь-якій темі. нє? айрон дом - не по балістиці, взагалі. тільки по градам, окремим мінометним пострілам, не кажуть, але майже впевнений, що по класичним літакам/гелікоптерам, та намагаються (не знаю, наскільки часто та % успіху) по великим уламкам падаючої балістики. 80% диванних експертів з коронавірусу, зброї, політики, фарми, небезпечності CT X-ray опромінювання та інше - за останні дні впевнено кажуть, що айрон дом воює з середньою балістикою. по факту - проти ракет з Гази та Хізбалли - перехоплення більше 90%. коли у залпі дуже багато ракет - проблеми, тупо не вистачає протиракет. зараз ще буде лазерний iron beam, але теж, як я розумію, не проти великої балістики
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723917 вiд 2025-06-17 22:17:10Ostap Yarysh @OstapYarysh · 27m ‼️The State Department confirms the death of a U. S. citizen in last night’s Russian air attack on Kyiv. «We condemn those strikes and extend our deepest condolences to the victims and to the families of all those affected.»
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723916 вiд 2025-06-17 22:00:39che7 № 1723910 нa скiльки eфeктивний тoй Aйрoн Дoм?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723915 вiд 2025-06-17 21:28:42Про Ахмадінеджада пишуть, що щвп дні тому була спроба його вбити: https://news.az/news/-iranian-ex-president-ahmadinejad-survives-near-fatal-assassination-attempt
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723914 вiд 2025-06-17 21:12:14Або Аятоллах хай їде в Ростов на Дону. Rostov-Don Stereo 101 https://ldsound.info/rostov-don-101-stereo/
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723913 вiд 2025-06-17 21:11:03che7 № 1723910 При чому разом з бувшим президентом вбили його жінку і дітей… Трешак…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723912 вiд 2025-06-17 21:10:30sk (Samsung galaxy) № 1723911 ---- Нехай Х-ло виділить літак, і забере Аятоллу на Валдай, в Оптінскую пустинь, к старцу Зосімє в послушаніє.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723911 вiд 2025-06-17 21:02:53Iran's Ambassador to Russia: The Iranian people will never forget who stood with us during these times—and who chose to do nothing. ----- https://x.com/DefMon3/status/1935032852229537972
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723910 вiд 2025-06-17 20:56:35поки що за останні десь 24г. залпи вранських ракет -пл приблизно 10 штук, всі збивають, або дають впасти у пустелі. немає майже пробок на дорогах-значить, пробки створюють водії, які не мають 'життєво-необхідних ролей' під час війни. цікаво, шо там дружбан Трампа із півн. кореї. він часто базікає несистемно, але вирогідно, має ядерну зброю. сказав, шо Іран не одна, півн. корея з нею. Бабченко перепостив гнійного адагамова, шо мовляв, у Тегерані просто на вулиці вбили Ахмажінеджада. хз
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723909 вiд 2025-06-17 20:37:46The German chancellor, Friedrich Merz, said that if Iran wants to surrender, destroying its nuclear program is the only way. “This is the dirty work that Israel is doing for all of us. I can only say I have the greatest respect for the Israelis, having the courage to do this, "he said. The Iranian Regime is not just a threat to Israel and to Jews. They are a threat to us all and must be brought down.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723908 вiд 2025-06-17 20:35:37Saudi Crown Prince MBS: “The Ayatollah wants a project like Hitler. Countries didn't realize how dangerous Hitler was until it was too late. Saudi Arabia does not want nuclear bombs. But, if Iran developed a nuclear bomb, we will follow suit. ” ---- Видно що є консенсус всіх сторін крім китаю-хуйлостану… Мерц теж каже що Ізраїль робить брудну роботу за «всіх нас»
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723907 вiд 2025-06-17 20:35:31sk (Samsung galaxy) № 1723902 Бо рудоми підару треба якась перемога. А тyт Натаньяху йому пісунув варіант. Як не вхопитися за таку можливість?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723906 вiд 2025-06-17 20:25:07Напишіть хтось будь ласка в хуїттері цьому @PresidentXiCHN - «ПІШОВ НА ХУЙ!»
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723905 вiд 2025-06-17 20:25:00Панда пізно всралася.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723904 вiд 2025-06-17 20:20:01 President Xi Jinping - Commentary @PresidentXiCHN · 5m DEESCALATE! ---- Видно щось починається…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723903 вiд 2025-06-17 20:18:41Якісь дивні повідомлення від старої жопи. США, принаймні офіційно, не є стороною конфлікту - то яке фпєсду «ми»?
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723902 вiд 2025-06-17 20:16:20https://x.com/realDonaldTrump/status/1935016557224050887 Трамп відкрито натякає що можуть йобнута аятоллу
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723901 вiд 2025-06-17 19:58:11OlegSh № 1723893 вiд 2025-06-17 16:34:11 У Трампу ніякого плану нема. Йому мабуть повідомили, що Іран майже розгромлений. Тому він хоче надурняк доєднатися до переможця й сказати як завжди, от бачте за Байдена все було погано, а я от прийшов й всіх переміг. ---- indeed США мають «тотальний контроль» над повітряним простором Ірану, - Трамп Джерело: https://censor.net/ua/n3558470
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723900 вiд 2025-06-17 19:52:16Może dla Pana jestem tanią dziwką, ale dla moich klientów jestem niezła dupa za przyzwoite pieniądze.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723899 вiд 2025-06-17 19:48:45В Австрії закликали ЄС відновити імпорт газу з Росії після завершення війни проти України шe нa пiдсoсi…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723898 вiд 2025-06-17 19:48:00Те саме і по нам. Тулсі ніколи не дасть Трампу адекватну інфу американської розвідки по Хуйлу, ніколи. Це політична курва. Dziwka!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723897 вiд 2025-06-17 19:41:38OlegSh № 1723896 ----- Очевидно, що Тулсі зігнорувала дані своїх підлеглих, а тупо нос-по-вєтру бачила прекрасно, який результат Трампу треба було дати. Те саме і у нас.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723896 вiд 2025-06-17 18:12:45Цікаво, що головна розвідниця Тулсі, яка дуже полюбляє хуйла, ще в березні заявляла що Іран не розробляє на даний момент ядерної зброї. Зараз Трампидло каже, що вірить Натан'яху й йому байдуже що каже власна розвідка.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723895 вiд 2025-06-17 17:27:32Нейтральних підарів замочать перших ;)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723894 вiд 2025-06-17 17:17:49Підтримати УП Фіцо заявив що Словаччині «пасував би нейтралітет» Уляна Кричковська, Валентина Романенко — Вівторок, 17 червня 2025, 14:44 5459 Фіцо заявив що Словаччині пасував би нейтралітет Роберт Фіцо. фото Getty Images Прем’єр Словаччини Роберт Фіцо вважає, що нейтральний статус був би вигідним для його країни в умовах нинішньої міжнародної ситуації. Джерело: Фіцо під час візиту до Міністерства економіки, де проходив день звітності, цитує Aktuality, «Європейська правда» Деталі: На думку Фіцо, «світ змінюється». Реклама: «Якщо говорити про мене особисто, то скажу вам, що в ці безглузді часи озброєння, коли зброярські компанії потирають руки так само як це робили фармацевтичні компанії під час Covid, нейтралітет дуже пасував би Словаччині», – заявив прем’єр Фіцо. За його словами, питання нейтралітету він уже порушував «дуже офіційно і дуже чітко», однак визнав, що рішення щодо цього не залежить лише від нього. Заява прем’єра пролунала напередодні круглого столу з президентом Петером Пеллегріні, де представники парламентських партій мали обговорити питання збільшення оборонного бюджету. РЕКЛАМА: Play Video Реакція опозиції була миттєвою. Лідер найпотужнішої опозиційної сили «Прогресивна Словаччина» Міхал Шимечка назвав слова Фіцо скандальними та звинуватив його у прагненні вивести країну з Північноатлантичного альянсу. «Роберт Фіцо марить про нейтралітет. Він фактично ставить під сумнів наше членство в НАТО, що є основою нашої безпеки. Це руйнує зовнішню політику Словаччини та грає на руку Путіну», – заявив Шимечка. ________ То хай пиздують швидше з НАТО й ЄС й Орбана беруть із собою нахуй. Нейтрал їбаний.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723893 вiд 2025-06-17 16:34:11У Трампу ніякого плану нема. Йому мабуть повідомили, що Іран майже розгромлений. Тому він хоче надурняк доєднатися до переможця й сказати як завжди, от бачте за Байдена все було погано, а я от прийшов й всіх переміг. Тому він й на Зеленського наїзджає. Якби це Україна Москву обстрілювала, то він ймовірно теж був би на боці України, а не бігав би до хуйла. Це така в нього гнила основа.