olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723892 вiд 2025-06-17 14:25:36Даруйте помилкову пунктуацію і повтори. Після безсонної ночі дисграфія посилилася.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723891 вiд 2025-06-17 14:17:11ProstoVlizPobalakaty № 1723888 ----- Я не згоден. Проросійська партія це сам Трамп (Вітькофф, син, зять, які хочуть заробити на знятті санкцій з Росії, і знятті санкцій з Ірану). Непроросійська партія це М. Рубіо. Йому ці бабки не перепадають, він реально розуміє що такі конфлікти це серйозна штука, але змушений підтакувати Трампу - довбойобу. Натомість Ізраїль сам веде першу скрипку. І я думаю рішення про удар Ізраїля по Ірану було прийняте без згоди і без консультацій з Трампом. Його просто поставили перед фактом за день два до цієї херні. Те що вони Трамп каже я хочу більшого ніж перемирія, у мене план крутіший. То я думаю, ніякого плану нема у нього ніякого. Він пливе по течії, у нього навіть нема задокументованого воркфлоу по переговорах з Іраном, як нема і не було ніякого задокументованого воркфлоу по переговорах по переговорах з Росією в справі війни з Україною. У нього представники Віткофф і Келлог. А будь-який сучасний менеджер, скаже як можна вести проєкт, якщо в тебе нема документації, нема графіків Гантта, нема Канбан-дошки, ніякого сценарія і плейбука. Як. Хотів би помилитися. Але все ж таки вважаю, Ізраїль грає з Штатами, використувує їх в напівтемну, використовує важіль сили, яку представляють США. Нетаньяху пох бізнесплани і ціни на нафту в другій пятирічці двадцятих років 21 століття. Нетаньяху пох вершки після зняття з санкцій Ірана і Русні.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723890 вiд 2025-06-17 14:08:26Непереможеного російського боксера Юсупова вбили на вокзалі у Берліні. Юсупов зчепився з афганцями, отримав удар ножем у шию і помер.
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723889 вiд 2025-06-17 13:55:56ProstoVlizPobalakaty № 1723888 Проросійська і проєврейська партія в оточенні Трампа це практично одні й ті ж люди. Немає різниці тільки з точки зору демократів, трансів і інших лгбт. Бен Шапіро дуже відрізняється від Тутсі, Карлсона та Алєксєя Фєдотова (Lex Fridman).
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723888 вiд 2025-06-17 13:41:35Feodorit № 1723883 вiд 2025-06-17 11:41:52 Проросійська і проєврейська партія в оточенні Трампа це практично одні й ті ж люди. Я думаю, що Віткофф гешефти і шахер-махер робить і в Москві, і в Ізраїлі.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723887 вiд 2025-06-17 13:33:57но сбу не до того. Поставлена задача Европейскую Солидарность обезглавить..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723886 вiд 2025-06-17 13:24:58А телеге мілітарний выложены фотки, по которым ямно, де это..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723885 вiд 2025-06-17 13:20:54А вот и причина прилёта сегодня по НАУ. Ну конечно никто его не тронет. Семенова вместе с Притулой обозначили локацию и всё как есть на своих каналахИз-за непрофессионализма СМИ и чиновников, которые хайпуют, УКРАИНУ стирают с лица земли
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723884 вiд 2025-06-17 11:56:30№ 1723872Думаю, это патамушта эфективная менержица- ректорица НАУ на днях в мордокниге, а может и еще де-то, заявила, что на территории НАУ безпилотники не производятся..
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723883 вiд 2025-06-17 11:41:52sk (здалеку…) № 1723879 вже б написала папірець на звільнення, якщо її босс так відгукується про її роботу… бос «тулсі-фуюлсі» та іних карлсонів знаїодиться в москві і за Трампа вони ще поборються. Євреї на разі змогли сісти на вуха Трампу і це може бути першою великою поразкою проросійської партії в його оточенні. про евакуацію з тегерану… уявіть. рижий же клоун таке і про київ може написати… або про москву. Ти за інерцією хаєш Трампа і вже трохи хвилюєшся за виробників шахедів? Ізраіль перший за багато років хто силою відповів цій кодлі росія-іран-півн. корея-китай-біларусь. Якщо Ізраіль так і залишиться єдиним, то очевидно що це буде просто неприємний для кодли епізод у вцілому вдалому наступі. Якщо США долучаться до фізичного знищення іранських підарів, це може бути переломним моментом і в нашій війні.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723882 вiд 2025-06-17 11:41:45+№ 1723881 Думаєцца, для нього розробляють щось бутікове, що звичайними аналізами не визначається.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723881 вiд 2025-06-17 11:37:06Зробити аналізи на ті речовини, яких не приймаєш - не треба бути геніальним космопідаром.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723880 вiд 2025-06-17 11:18:29https://x.com/elonmusk/status/1934879919059947788 маск засвітив результати аналізів на наркоту «чистий як сльоза» :) якщо папірець не згенерований гроком, то це показує що маск довбойоб звичайний. а не те що його дибільні виходки та заяви були під впливом наркоти…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723879 вiд 2025-06-17 11:15:28Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1723878 на днях було повідомлення про підозру депутату шевченку, що «любив» лукашеску і ще в якихось зашкварах був помічений… але ж буданов казав що він «їх» працівник, виконував завдання… тому ті «секретні служби» - ніфіганеясно… але просто показник як рижий клоун ставиться до своєї команди. будь яка нормальна людина вже б написала папірець на звільнення, якщо її босс так відгукується про її роботу…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723878 вiд 2025-06-17 11:08:00sk (здалеку…) № 1723875 вiд 2025-06-17 10:28:24 Так коли призначали ту тулсі-фуюлсі, трампидло лічно казало, що це непохитна патріотка, яка чудово виконуватиме свої обов'язки. А тепер - пофуй, що вона там повідомляє? Ніпанятна.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723877 вiд 2025-06-17 10:35:28Open Source Intel @Osint613 · 8h Let’s break down exactly what just happened: 1. First, over 30 U. S. refueling tankers took off overnight. That doesn’t happen without a major operation in motion. 2. Next, the USS Nimitz carrier strike group is suddenly rerouted to the Middle East ahead of schedule. 3. Then the State Department issues a stark warning: “U. S. citizens unable to leave Iran should be prepared to shelter in place for an extended time. ” 4. Shortly after, Pete Hegseth announces: “I directed the deployment of additional capabilities to CENTCOM” 5. And now, Trump drops the hammer: “EVERYONE SHOULD IMMEDIATELY EVACUATE TEHRAN. ” Something looks like it’s about to go down.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723876 вiд 2025-06-17 10:34:01https://t.me/USApoRusski/2815 ------ про евакуацію з тегерану… уявіть. рижий же клоун таке і про київ може написати… не підписуєте діл від мєдінського… згадайте, коли касети прилітали в кривий ріг і суми на дитячі площадки, він сказав що то мабуть «випадково» …
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723875 вiд 2025-06-17 10:28:24Speaking to reporters earlier onboard Air Force One, after departing the G7 Summit in Canada, U. S. President Trump said that he believes Iran is “very close” to a nuclear weapon, with reporters asking him what he thought about his Director of National Intelligence (DNI), Tulsi Gabbard, stating as recently as last month that Iran was not working on a nuclear weapons, to which he responded, “I don't care what she said, I think they were very close to having them. ” --------- рижий клоун і його «молода команда» … пишуть що штати переправляють повітряні заправщики на європу… в принципі незрозуміло чому весь світ так довго тягнув з іраном. ті собі роблять бомбу. в своїх доктринах пишуть що ізраїль не повинен існувати… не вивчили урок з пн кореєю? ті зробили собі ядерку тихесенько. і «радіють» (особливо пд корея та японія) …
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723874 вiд 2025-06-17 10:15:27?? Novo Nordisk знову стала найдорожчою компанією Європи Данська фармкомпанія випередила SAP SE за ринковою вартістю — після зростання акцій на 2,3% 13 червня. Причина — оголошення про перехід до фінальної стадії розробки експериментального препарату для контролю ваги amycretin. Для порівняння, ринкова капіталізація Novo становила $365 млрд. Для порівняння, ринкова вартість SAP — $364,3 млрд
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723873 вiд 2025-06-17 09:33:34VVV № 1723871 рижий клоун написав щоб тегеран евакуювався, тому що «піздєць»! то те що хуйло з києвом цієї ночі вчинило - просто дитячі забавки… його в канаді спитали про санкції проти хуйлостану. сказав - ні. чекаємо «діл». і вазагалі. санкції - це ми витрачаємо ярди-і-ярди… тому… «давайте хуйлостан повернемо в джі-8» …
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723872 вiд 2025-06-17 09:31:00В цей раз дуже сильно досталось Відрадному
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723871 вiд 2025-06-17 09:30:11рудий хуйлосос хоч слово скаже, чи не зможе витягти язика зі сраки хуйла?
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723870 вiд 2025-06-17 09:30:10У будинку тещі повибивало вікна. Дерева стоять голі, гілки поламані
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723869 вiд 2025-06-17 08:55:49Пардон, не ми24..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723868 вiд 2025-06-17 08:55:31Ну и значит не ми25, там с ми8 одни движки..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723867 вiд 2025-06-17 08:54:56В темноте не видно, какой вертол, но по звуку не Ми8. Думаю, итальянские малые. Ходят медленно с фарой-прожектором, стреляют из пулемета, по звуку- крупнокалиберного..
sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723866 вiд 2025-06-17 07:51:07За попередніми даними, у Києві 14 людей загинули та ще 44 дістали поранення внаслідок російської масованої атаки уночі 17 червня. Джерело: начальник КМВА Тимур Ткаченко та голова МВС Ігор Клименко в Telegram
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723865 вiд 2025-06-17 06:26:13От питання чи бойові гелікоптери бойові, з гарматою 30 мм, чи вони ефективні проти цієї херні?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723864 вiд 2025-06-17 06:14:53Відстрілялося х-ло нарешті.
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723863 вiд 2025-06-17 05:46:56Київ весь в диму
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723862 вiд 2025-06-17 05:01:12Orest Dniprovskiy (Київ) № 1723836 вiд 2025-06-16 15:07:50 Ось ще трохи ZAZ. Співають за любов. Узбекістан. &list=RDUT1yNM9F1yY&start_radio=1
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723861 вiд 2025-06-17 04:16:28Стрічка новин. Дуже характерно для рудого підара: 02:12 Трамп заявив, що відкладає санкції проти РФ, бо чекає «мирну угоду» 01:32 По всій Україні – повітряна тривога через ракетну небезпеку
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723860 вiд 2025-06-17 04:13:03Уже светло, а шахеды все прут..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723859 вiд 2025-06-17 04:07:17Моя общага горит..
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723858 вiд 2025-06-17 03:44:39Горіти в пеклі Хуйлу, якщо воно ще живе
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723857 вiд 2025-06-17 03:37:20Пише, що крилаті ракети, і Калібри
sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723856 вiд 2025-06-17 01:48:25Вже мабуть години три ппо без зупинки. Щось не пригадаю такого
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723855 вiд 2025-06-17 01:15:21Дохера седня шахедов навалилось..
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723854 вiд 2025-06-17 00:25:27Літаки з Європи у Індію й так акуратно оминали кацапів, Іран та Афганістан. Південь Чорного моря-Грузія-Азервйджан-Туркменістан-Таджикістан, потім різкий поворот на південь над Гіндукушем мінімум щоб було над Пакістаном й без зльоту до Китаю.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723853 вiд 2025-06-16 23:46:06Nycolas № 1723850 вiд 2025-06-16 23:37:00 При відсутності швидких гальмувань та прискорень для пасажирів це не повинно відчуватись взагалі. Тобто якщо це абсолютно прямий монорельс, наприклад, то пасажирам треба тільки пережити хвилину старту з виходом на максимальну швидкість і хвилину гальмування. Поки цей потяг їхатиме на максимумі це не повинно відчуватись більше ніж на звичайних швидкостях.