🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 679.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723892 вiд 2025-06-17 14:25:36

Даруйте помилкову пунктуацію і повтори. Після безсонної ночі дисграфія посилилася.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723891 вiд 2025-06-17 14:17:11

ProstoVlizPobalakaty
№ 1723888
-----
Я не згоден. Проросійська партія це сам Трамп (Вітькофф, син, зять, які хочуть заробити на знятті санкцій з Росії, і знятті санкцій з Ірану).
Непроросійська партія це М. Рубіо. Йому ці бабки не перепадають, він реально розуміє що такі конфлікти це серйозна штука, але змушений підтакувати Трампу - довбойобу.

Натомість Ізраїль сам веде першу скрипку. І я думаю рішення про удар Ізраїля по Ірану було прийняте без згоди і без консультацій з Трампом. Його просто поставили перед фактом за день два до цієї херні.

Те що вони Трамп каже я хочу більшого ніж перемирія, у мене план крутіший. То я думаю, ніякого плану нема у нього ніякого. Він пливе по течії, у нього навіть нема задокументованого воркфлоу по переговорах з Іраном, як нема і не було ніякого задокументованого воркфлоу по переговорах по переговорах з Росією в справі війни з Україною.

У нього представники Віткофф і Келлог.
А будь-який сучасний менеджер, скаже як можна вести проєкт, якщо в тебе нема документації, нема графіків Гантта, нема Канбан-дошки, ніякого сценарія і плейбука. Як.

Хотів би помилитися. Але все ж таки вважаю, Ізраїль грає з Штатами, використувує їх в напівтемну, використовує важіль сили, яку представляють США. Нетаньяху пох бізнесплани і ціни на нафту в другій пятирічці двадцятих років 21 століття. Нетаньяху пох вершки після зняття з санкцій Ірана і Русні.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723890 вiд 2025-06-17 14:08:26

Непереможеного російського боксера Юсупова вбили на вокзалі у Берліні.
Юсупов зчепився з афганцями, отримав удар ножем у шию і помер.

Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723889 вiд 2025-06-17 13:55:56

ProstoVlizPobalakaty № 1723888
Проросійська і проєврейська партія в оточенні Трампа це практично одні й ті ж люди.

Немає різниці тільки з точки зору демократів, трансів і інших лгбт. Бен Шапіро дуже відрізняється від Тутсі, Карлсона та Алєксєя Фєдотова (Lex Fridman).

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723888 вiд 2025-06-17 13:41:35

Feodorit
№ 1723883 вiд 2025-06-17 11:41:52

Проросійська і проєврейська партія в оточенні Трампа це практично одні й ті ж люди. Я думаю, що Віткофф гешефти і шахер-махер робить і в Москві, і в Ізраїлі.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723887 вiд 2025-06-17 13:33:57

но сбу не до того. Поставлена задача Европейскую Солидарность обезглавить..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723886 вiд 2025-06-17 13:24:58

А телеге мілітарний выложены фотки, по которым ямно, де это..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723885 вiд 2025-06-17 13:20:54

А вот и причина прилёта сегодня по НАУ.

Ну конечно никто его не тронет.

Семенова вместе с Притулой обозначили локацию и всё как есть на своих каналах

Из-за непрофессионализма СМИ и чиновников, которые хайпуют, УКРАИНУ стирают с лица земли

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723884 вiд 2025-06-17 11:56:30

№ 1723872
Думаю, это патамушта эфективная менержица- ректорица НАУ на днях в мордокниге, а может и еще де-то, заявила, что на территории НАУ безпилотники не производятся..

Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723883 вiд 2025-06-17 11:41:52

sk (здалеку…) № 1723879
вже б написала папірець на звільнення, якщо її босс так відгукується про її роботу…

бос «тулсі-фуюлсі» та іних карлсонів знаїодиться в москві і за Трампа вони ще поборються. Євреї на разі змогли сісти на вуха Трампу і це може бути першою великою поразкою проросійської партії в його оточенні.

про евакуацію з тегерану…
уявіть. рижий же клоун таке і про київ може написати…


або про москву. Ти за інерцією хаєш Трампа і вже трохи хвилюєшся за виробників шахедів?
Ізраіль перший за багато років хто силою відповів цій кодлі росія-іран-півн. корея-китай-біларусь. Якщо Ізраіль так і залишиться єдиним, то очевидно що це буде просто неприємний для кодли епізод у вцілому вдалому наступі.
Якщо США долучаться до фізичного знищення іранських підарів, це може бути переломним моментом і в нашій війні.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723882 вiд 2025-06-17 11:41:45

+№ 1723881

Думаєцца, для нього розробляють щось бутікове, що звичайними аналізами не визначається.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723881 вiд 2025-06-17 11:37:06

Зробити аналізи на ті речовини, яких не приймаєш - не треба бути геніальним космопідаром.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723880 вiд 2025-06-17 11:18:29

https://x.com/elonmusk/status/1934879919059947788
маск засвітив результати аналізів на наркоту
«чистий як сльоза» :)
якщо папірець не згенерований гроком, то це показує що маск довбойоб звичайний. а не те що його дибільні виходки та заяви були під впливом наркоти…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723879 вiд 2025-06-17 11:15:28

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1723878
на днях було повідомлення про підозру депутату шевченку, що «любив» лукашеску і ще в якихось зашкварах був помічений…
але ж буданов казав що він «їх» працівник, виконував завдання…
тому ті «секретні служби» - ніфіганеясно…
але просто показник як рижий клоун ставиться до своєї команди. будь яка нормальна людина вже б написала папірець на звільнення, якщо її босс так відгукується про її роботу…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723878 вiд 2025-06-17 11:08:00

sk (здалеку…)
№ 1723875 вiд 2025-06-17 10:28:24

Так коли призначали ту тулсі-фуюлсі, трампидло лічно казало, що це непохитна патріотка, яка чудово виконуватиме свої обов'язки. А тепер - пофуй, що вона там повідомляє? Ніпанятна.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723877 вiд 2025-06-17 10:35:28

Open Source Intel
@Osint613
·
8h
Let’s break down exactly what just happened:

1. First, over 30 U. S. refueling tankers took off overnight. That doesn’t happen without a major operation in motion.

2. Next, the USS Nimitz carrier strike group is suddenly rerouted to the Middle East ahead of schedule.

3. Then the State Department issues a stark warning:
“U. S. citizens unable to leave Iran should be prepared to shelter in place for an extended time. ”

4. Shortly after, Pete Hegseth announces:
“I directed the deployment of additional capabilities to CENTCOM”

5. And now, Trump drops the hammer:
“EVERYONE SHOULD IMMEDIATELY EVACUATE TEHRAN. ”

Something looks like it’s about to go down.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723876 вiд 2025-06-17 10:34:01

https://t.me/USApoRusski/2815
------
про евакуацію з тегерану…
уявіть. рижий же клоун таке і про київ може написати…
не підписуєте діл від мєдінського…
згадайте, коли касети прилітали в кривий ріг і суми на дитячі площадки, він сказав що то мабуть «випадково» …

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723875 вiд 2025-06-17 10:28:24

Speaking to reporters earlier onboard Air Force One, after departing the G7 Summit in Canada, U. S. President Trump said that he believes Iran is “very close” to a nuclear weapon, with reporters asking him what he thought about his Director of National Intelligence (DNI), Tulsi Gabbard, stating as recently as last month that Iran was not working on a nuclear weapons, to which he responded, “I don't care what she said, I think they were very close to having them. ”
---------
рижий клоун і його «молода команда» …
пишуть що штати переправляють повітряні заправщики на європу…
в принципі незрозуміло чому весь світ так довго тягнув з іраном. ті собі роблять бомбу. в своїх доктринах пишуть що ізраїль не повинен існувати…
не вивчили урок з пн кореєю? ті зробили собі ядерку тихесенько. і «радіють» (особливо пд корея та японія) …

Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723874 вiд 2025-06-17 10:15:27

?? Novo Nordisk знову стала найдорожчою компанією Європи

Данська фармкомпанія випередила SAP SE за ринковою вартістю — після зростання акцій на 2,3% 13 червня. Причина — оголошення про перехід до фінальної стадії розробки експериментального препарату для контролю ваги amycretin.

Для порівняння, ринкова капіталізація Novo становила $365 млрд. Для порівняння, ринкова вартість SAP — $364,3 млрд

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723873 вiд 2025-06-17 09:33:34

VVV
№ 1723871
рижий клоун написав щоб тегеран евакуювався, тому що «піздєць»!
то те що хуйло з києвом цієї ночі вчинило - просто дитячі забавки…
його в канаді спитали про санкції проти хуйлостану. сказав - ні. чекаємо «діл». і вазагалі. санкції - це ми витрачаємо ярди-і-ярди… тому… «давайте хуйлостан повернемо в джі-8» …

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723872 вiд 2025-06-17 09:31:00

В цей раз дуже сильно досталось Відрадному

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723871 вiд 2025-06-17 09:30:11

рудий хуйлосос хоч слово скаже, чи не зможе витягти язика зі сраки хуйла?

Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723870 вiд 2025-06-17 09:30:10

У будинку тещі повибивало вікна. Дерева стоять голі, гілки поламані

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723869 вiд 2025-06-17 08:55:49

Пардон, не ми24..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723868 вiд 2025-06-17 08:55:31

Ну и значит не ми25, там с ми8 одни движки..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723867 вiд 2025-06-17 08:54:56

В темноте не видно, какой вертол, но по звуку не Ми8. Думаю, итальянские малые. Ходят медленно с фарой-прожектором, стреляют из пулемета, по звуку- крупнокалиберного..

sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723866 вiд 2025-06-17 07:51:07

За попередніми даними, у Києві 14 людей загинули та ще 44 дістали поранення внаслідок російської масованої атаки уночі 17 червня.

Джерело: начальник КМВА Тимур Ткаченко та голова МВС Ігор Клименко в Telegram

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723865 вiд 2025-06-17 06:26:13

От питання чи бойові гелікоптери бойові, з гарматою 30 мм, чи вони ефективні проти цієї херні?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723864 вiд 2025-06-17 06:14:53

Відстрілялося х-ло нарешті.

Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723863 вiд 2025-06-17 05:46:56

Київ весь в диму

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723862 вiд 2025-06-17 05:01:12

Orest Dniprovskiy (Київ)
№ 1723836 вiд 2025-06-16 15:07:50

Ось ще трохи ZAZ. Співають за любов. Узбекістан.
&list=RDUT1yNM9F1yY&start_radio=1

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723861 вiд 2025-06-17 04:16:28

Стрічка новин. Дуже характерно для рудого підара:

02:12
Трамп заявив, що відкладає санкції проти РФ, бо чекає «мирну угоду»
01:32
По всій Україні – повітряна тривога через ракетну небезпеку

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723860 вiд 2025-06-17 04:13:03

Уже светло, а шахеды все прут..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723859 вiд 2025-06-17 04:07:17

Моя общага горит..

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723858 вiд 2025-06-17 03:44:39

Горіти в пеклі Хуйлу, якщо воно ще живе

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723857 вiд 2025-06-17 03:37:20

Пише, що крилаті ракети, і Калібри

sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723856 вiд 2025-06-17 01:48:25

Вже мабуть години три ппо без зупинки. Щось не пригадаю такого

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723855 вiд 2025-06-17 01:15:21

Дохера седня шахедов навалилось..

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723854 вiд 2025-06-17 00:25:27

Літаки з Європи у Індію й так акуратно оминали кацапів, Іран та Афганістан. Південь Чорного моря-Грузія-Азервйджан-Туркменістан-Таджикістан, потім різкий поворот на південь над Гіндукушем мінімум щоб було над Пакістаном й без зльоту до Китаю.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723853 вiд 2025-06-16 23:46:06

Nycolas
№ 1723850 вiд 2025-06-16 23:37:00

При відсутності швидких гальмувань та прискорень для пасажирів це не повинно відчуватись взагалі. Тобто якщо це абсолютно прямий монорельс, наприклад, то пасажирам треба тільки пережити хвилину старту з виходом на максимальну швидкість і хвилину гальмування. Поки цей потяг їхатиме на максимумі це не повинно відчуватись більше ніж на звичайних швидкостях.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.