🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 680.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723852 вiд 2025-06-16 23:41:51

Наблюдал щас, как гвінтокрил палював на шахеда..

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723851 вiд 2025-06-16 23:37:21

Пілотів Ф1

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723850 вiд 2025-06-16 23:37:00

Максимальна швидкість пілотів - 370 км/г
Бажаю гарного здоров'я пасажирам на швидкості 1000 - ще трошки і швидкість звуку

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723849 вiд 2025-06-16 23:06:40

sk (chromebook)
№ 1723848
ну то напевно хтось шось там переплутав, як завичай, і мається на увазі Шанхай-Ханчжоу
Ну принаймі до новини є відос, де будують таке шось закрите, на естакаді

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723848 вiд 2025-06-16 22:59:01

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1723847
ну… так би мовити… пекін - на півночі. шанхай - на півдні. 1000 км+ по прямій…
на ютьюбі мені підсовує відос постійно. як японці зробили супер-швидкісний поїзд, і виникла проблема із звуковим хлопком при вході в тунель…
а там 400 км-г було чи щось таке…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723847 вiд 2025-06-16 22:39:01

"В Китае появятся поезда со скоростью 1000 км/ч
На трассе Шанхай-Ханчжоу строится аналог проекта Илона Маска — Hyperloop. Проект позволит добираться из Пекина в Шанхай (200 км) всего за 9 минут. "

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723846 вiд 2025-06-16 22:37:45

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1723843

Колір - гівно
Нагадало пшонку і професора

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723845 вiд 2025-06-16 21:38:21

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1723842 вiд 2025-06-16 20:51:46

саме так

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723844 вiд 2025-06-16 21:23:25

sk (chromebook)
№ 1723841
хіба що придбати цей смартфон і першою смс послати Трампа нах

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723843 вiд 2025-06-16 20:52:21

2 sk
№ 1723841
Екран малуватий. Так америку грейт егейн не зроблять

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723842 вiд 2025-06-16 20:51:46

Щоразу коли думаєш, що ця стара жопа вже досягла дна, вона забурюється ще глибше.

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723841 вiд 2025-06-16 20:05:41

колись мєдвєдєв запускав чіста-рузький тіліхфон. конкурент ай-фону…
-------
Президент США Дональд Трамп разом зі своєю родиною запускає власний мобільний оператор Trump Mobile та представляє позолочений Android-смартфон T1 Phone, зроблений у США. За обидва продукти відповідає компанія Trump Organization, якою керують сини Трампа – Ерік Трамп та Дональд Трамп-молодший.

T1 Phone вже доступний для попереднього замовлення за $499, а його вихід запланований на вересень 2025 року. Смартфон оснащено 6,8-дюймовим AMOLED-дисплеєм з вирізом під камеру та частотою оновлення 120 Гц.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723840 вiд 2025-06-16 19:51:04

да. Управление воздушным движением (УВС) азеров озолотится..

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723839 вiд 2025-06-16 19:44:02

https://t.me/stemanalytics/1168
цікаво що азербайджан стає «суецьким каналом» для літаків між європою та азією
над хуйлостаном не літають, і тепер небо над іраном закрите

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723838 вiд 2025-06-16 17:00:54

Orest, французька з іспанським приспівом. Соціалізму не помітно.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723837 вiд 2025-06-16 15:47:41

Orest Dniprovskiy (Київ)
№ 1723835 вiд 2025-06-16 15:05:48

Роздільно французькою і трохи іспанською (приспів). Жіноча версія Ману Чао, соціалізм, надія у світле майбутнє, фавела форева, тощо :)

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723836 вiд 2025-06-16 15:07:50

ZAZ – Qué vendrá (Clip officiel)
&list=RDikS_C8DynWw&index=2

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723835 вiд 2025-06-16 15:05:48

yagshamash

Якою мовою вона співає? Французькою? Чи франко-іспанський суржик?
&list=RDikS_C8DynWw&index=2

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723834 вiд 2025-06-16 12:50:26

Бражко стратив.
За це повинен 2 дні стояти спиною до стіни з піднятими нoгaми.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723833 вiд 2025-06-16 12:28:54

yagshamash
№ 1723832
---
Так, саме так. Я давно тому був в Німеччині в Констанці на Боденському озері, так там навколо озера така велотраса є. А зараз читаю вздовж річки Райн є така траса від витоків Рейна до Нідерландів.
Це недорогий активний туризм, за хорошої погоди ціла приємність.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723832 вiд 2025-06-16 12:18:33

Olma,

Прочитав, що є велотраса долиною Луари. Там, наче, лише вело без авт.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723831 вiд 2025-06-16 11:30:13

yagshamash
№ 1723830
----
Певно є там туристичні якісь велотраси, але не так багато як в центральній і тепер в східній Європі.
Мається на увазі подорожі по країні чи регіониу велосипедом по спеціальних велодоріжках широких, де нема машин. І ти їдеш 60-70 км в день, оглядаєш регіон, місцевість, ночуєш в готелі або постоялому дворі. І т. п.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723830 вiд 2025-06-16 10:12:40

Olma, між французькими містами я не бачив спеціальних трас для велосипедистів, де не було б машин. Але автомобілісти загалом з повагою ставляться до велосипедистів.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723829 вiд 2025-06-16 09:12:03

Che7,

Дякую. Зараз важко визначити, що насправді відбувається там, зачекаймо.

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723828 вiд 2025-06-16 04:48:26

olma
№ 1723823 вiд 2025-06-16 01:29:0

не сильно. ось тільки зараз 3-4 прильоти, а всього за 3 дні- десь 10-20, дивлячись, як рахувати. до тони важить бойова частина. десь 15-20 загиблих, про українців ви знаєте. легке пошкодження газ. труби із морських платформ. у порівнянні із тим, до чого готувалися- дуже незначні пошкодження, хоча жертви- то завжди трагедія.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723827 вiд 2025-06-16 01:44:34

olma
№ 1723804

тe щo Бeня тaк нaстирливo впрoшує Трaмпa вписaтися зa ньoгo мoжe вкaзувaти нa тe, щo вiн зрoзумiв щo вляпaвся, a швидкoгo кiнця цьoму вжe мoжe нe бути.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723826 вiд 2025-06-16 01:39:51

Batyj
№ 1723746

влaснe сaмe тoбi трeбa придивитися, пoтiм нe будeш писaти дурниць :)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723825 вiд 2025-06-16 01:36:32

yagshamash
№ 1723798

a як нa рaхунoк 2 хв стояння спиною до стіни з піднятими нoгaми? :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723824 вiд 2025-06-16 01:33:03

Неспокійно на районі. Летить та хуйня з русні і щось вибухає.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723823 вiд 2025-06-16 01:29:02

che7
№ 1723807
---
Напиши, що можна написати. Чи сильно дісталося Ізраїлю. (Ми розуміємо, шо країна не така велика і що якщо запустити дохуа залізяк, щось та й долетить.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723822 вiд 2025-06-16 01:09:09

LAZY
№ 1723821
---
З такими подіями в районі Перської Затоки і Близького Сходу і цінами на бензин малоймовірно, що забракує бабла у Шейхів ПСЖних.

А сам ПСЖ це ж передмістя або ліпше місцевість біля Парижа з монастирем Святого Германа.

Saint-Germain-en-Laye

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723821 вiд 2025-06-16 01:00:29

Єдине що я хочу - щоб ті підари посипалися якамога швидше. Бажано без Забарного у складі.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723820 вiд 2025-06-16 00:37:41

хулі ти хотів - це володарі не гімно- а справжньої чашки цього року.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723819 вiд 2025-06-16 00:04:36

Мда, йобане песеже потужне.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723818 вiд 2025-06-16 00:03:55

а прикольно коли суддя оголошує в мікрофон рішення після ВАР

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723817 вiд 2025-06-15 23:50:25

Серлот лошара :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723816 вiд 2025-06-15 23:42:53

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1723814
----
Навіть так, це італійці. Там як на посаду футбольної спілки заліз, то він сам знає краще за всіх. Італійці в ремеслі дуже старанні і віддані, а італійці на посаді можуть комбінувати як в свому рідному Неаполі чи Палермо.
Спалетті виграв для Наполі Скудетто, і той напівамериканець власник Наполі дуже багато інвестував в команду і грошей і здоровья. але Луччіано втік в збірну, тепер три матчі програв, і психанув шеф федерації.

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723815 вiд 2025-06-15 23:41:20


дуплантіс черговий рекорд встановив
цікаво що не тримається за самий край шеста. тобто (в теорії з дивану), є ще потенціал для нових рекордів…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723814 вiд 2025-06-15 23:35:30

olma
№ 1723813
та ну які там успіхи.
трете місце в чемпіонаті. В минулому розіграші було таке саме. Тобто не підняв і не опустив :)
Взагалі дивне призначення. Гатузо більше року чи шось таке, ніде не тренує, і нічого як тренер, ніде не вигравав.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723813 вiд 2025-06-15 23:19:59

А вибір Дженнаро Гатузо на тренера Скуадри Аззури - це сюр. Це як Папу вибирають. А давай старшого досвідченого голоснем, а потім той помер, а давай тепер якогось молодого і маловідомого - може вистрелить?

Гатузо рік тренував Хайдук (Спліт), успіхи є, але помірні, не суперлатівні, і тут відразу на головну команду Італії. Життя цікаве, а тут летять ці шахеди і начебто ППО стріляє…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.