Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723852 вiд 2025-06-16 23:41:51Наблюдал щас, как гвінтокрил палював на шахеда..
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723851 вiд 2025-06-16 23:37:21Пілотів Ф1
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723850 вiд 2025-06-16 23:37:00Максимальна швидкість пілотів - 370 км/г Бажаю гарного здоров'я пасажирам на швидкості 1000 - ще трошки і швидкість звуку
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723849 вiд 2025-06-16 23:06:40sk (chromebook) № 1723848 ну то напевно хтось шось там переплутав, як завичай, і мається на увазі Шанхай-Ханчжоу Ну принаймі до новини є відос, де будують таке шось закрите, на естакаді
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723848 вiд 2025-06-16 22:59:01Voxa (м. Запоріжжя) № 1723847 ну… так би мовити… пекін - на півночі. шанхай - на півдні. 1000 км+ по прямій… на ютьюбі мені підсовує відос постійно. як японці зробили супер-швидкісний поїзд, і виникла проблема із звуковим хлопком при вході в тунель… а там 400 км-г було чи щось таке…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723847 вiд 2025-06-16 22:39:01"В Китае появятся поезда со скоростью 1000 км/ч На трассе Шанхай-Ханчжоу строится аналог проекта Илона Маска — Hyperloop. Проект позволит добираться из Пекина в Шанхай (200 км) всего за 9 минут. "
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723846 вiд 2025-06-16 22:37:45m1919(Київ - чемпіон!) № 1723843 Колір - гівно Нагадало пшонку і професора
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723845 вiд 2025-06-16 21:38:21Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1723842 вiд 2025-06-16 20:51:46 саме так
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723844 вiд 2025-06-16 21:23:25sk (chromebook) № 1723841 хіба що придбати цей смартфон і першою смс послати Трампа нах
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723843 вiд 2025-06-16 20:52:212 sk№ 1723841Екран малуватий. Так америку грейт егейн не зроблять
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723842 вiд 2025-06-16 20:51:46Щоразу коли думаєш, що ця стара жопа вже досягла дна, вона забурюється ще глибше.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723841 вiд 2025-06-16 20:05:41колись мєдвєдєв запускав чіста-рузький тіліхфон. конкурент ай-фону… ------- Президент США Дональд Трамп разом зі своєю родиною запускає власний мобільний оператор Trump Mobile та представляє позолочений Android-смартфон T1 Phone, зроблений у США. За обидва продукти відповідає компанія Trump Organization, якою керують сини Трампа – Ерік Трамп та Дональд Трамп-молодший. T1 Phone вже доступний для попереднього замовлення за $499, а його вихід запланований на вересень 2025 року. Смартфон оснащено 6,8-дюймовим AMOLED-дисплеєм з вирізом під камеру та частотою оновлення 120 Гц.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723840 вiд 2025-06-16 19:51:04да. Управление воздушным движением (УВС) азеров озолотится..
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723839 вiд 2025-06-16 19:44:02https://t.me/stemanalytics/1168 цікаво що азербайджан стає «суецьким каналом» для літаків між європою та азією над хуйлостаном не літають, і тепер небо над іраном закрите
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723838 вiд 2025-06-16 17:00:54Orest, французька з іспанським приспівом. Соціалізму не помітно.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723837 вiд 2025-06-16 15:47:41Orest Dniprovskiy (Київ) № 1723835 вiд 2025-06-16 15:05:48 Роздільно французькою і трохи іспанською (приспів). Жіноча версія Ману Чао, соціалізм, надія у світле майбутнє, фавела форева, тощо :)
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723836 вiд 2025-06-16 15:07:50ZAZ – Qué vendrá (Clip officiel) &list=RDikS_C8DynWw&index=2
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723835 вiд 2025-06-16 15:05:48yagshamash Якою мовою вона співає? Французькою? Чи франко-іспанський суржик? &list=RDikS_C8DynWw&index=2
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723834 вiд 2025-06-16 12:50:26Бражко стратив. За це повинен 2 дні стояти спиною до стіни з піднятими нoгaми.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723833 вiд 2025-06-16 12:28:54yagshamash № 1723832 --- Так, саме так. Я давно тому був в Німеччині в Констанці на Боденському озері, так там навколо озера така велотраса є. А зараз читаю вздовж річки Райн є така траса від витоків Рейна до Нідерландів. Це недорогий активний туризм, за хорошої погоди ціла приємність.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723832 вiд 2025-06-16 12:18:33Olma, Прочитав, що є велотраса долиною Луари. Там, наче, лише вело без авт.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723831 вiд 2025-06-16 11:30:13yagshamash № 1723830 ---- Певно є там туристичні якісь велотраси, але не так багато як в центральній і тепер в східній Європі. Мається на увазі подорожі по країні чи регіониу велосипедом по спеціальних велодоріжках широких, де нема машин. І ти їдеш 60-70 км в день, оглядаєш регіон, місцевість, ночуєш в готелі або постоялому дворі. І т. п.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723830 вiд 2025-06-16 10:12:40Olma, між французькими містами я не бачив спеціальних трас для велосипедистів, де не було б машин. Але автомобілісти загалом з повагою ставляться до велосипедистів.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723829 вiд 2025-06-16 09:12:03Che7, Дякую. Зараз важко визначити, що насправді відбувається там, зачекаймо.
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723828 вiд 2025-06-16 04:48:26 olma № 1723823 вiд 2025-06-16 01:29:0 не сильно. ось тільки зараз 3-4 прильоти, а всього за 3 дні- десь 10-20, дивлячись, як рахувати. до тони важить бойова частина. десь 15-20 загиблих, про українців ви знаєте. легке пошкодження газ. труби із морських платформ. у порівнянні із тим, до чого готувалися- дуже незначні пошкодження, хоча жертви- то завжди трагедія.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723827 вiд 2025-06-16 01:44:34olma № 1723804 тe щo Бeня тaк нaстирливo впрoшує Трaмпa вписaтися зa ньoгo мoжe вкaзувaти нa тe, щo вiн зрoзумiв щo вляпaвся, a швидкoгo кiнця цьoму вжe мoжe нe бути.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723826 вiд 2025-06-16 01:39:51Batyj № 1723746 влaснe сaмe тoбi трeбa придивитися, пoтiм нe будeш писaти дурниць :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723825 вiд 2025-06-16 01:36:32yagshamash № 1723798 a як нa рaхунoк 2 хв стояння спиною до стіни з піднятими нoгaми? :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723824 вiд 2025-06-16 01:33:03Неспокійно на районі. Летить та хуйня з русні і щось вибухає.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723823 вiд 2025-06-16 01:29:02che7 № 1723807 --- Напиши, що можна написати. Чи сильно дісталося Ізраїлю. (Ми розуміємо, шо країна не така велика і що якщо запустити дохуа залізяк, щось та й долетить.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723822 вiд 2025-06-16 01:09:09LAZY № 1723821 --- З такими подіями в районі Перської Затоки і Близького Сходу і цінами на бензин малоймовірно, що забракує бабла у Шейхів ПСЖних. А сам ПСЖ це ж передмістя або ліпше місцевість біля Парижа з монастирем Святого Германа. Saint-Germain-en-Laye
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723821 вiд 2025-06-16 01:00:29Єдине що я хочу - щоб ті підари посипалися якамога швидше. Бажано без Забарного у складі.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723820 вiд 2025-06-16 00:37:41хулі ти хотів - це володарі не гімно- а справжньої чашки цього року.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723819 вiд 2025-06-16 00:04:36Мда, йобане песеже потужне.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723818 вiд 2025-06-16 00:03:55а прикольно коли суддя оголошує в мікрофон рішення після ВАР
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723817 вiд 2025-06-15 23:50:25Серлот лошара :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723816 вiд 2025-06-15 23:42:53Voxa (м. Запоріжжя) № 1723814 ---- Навіть так, це італійці. Там як на посаду футбольної спілки заліз, то він сам знає краще за всіх. Італійці в ремеслі дуже старанні і віддані, а італійці на посаді можуть комбінувати як в свому рідному Неаполі чи Палермо. Спалетті виграв для Наполі Скудетто, і той напівамериканець власник Наполі дуже багато інвестував в команду і грошей і здоровья. але Луччіано втік в збірну, тепер три матчі програв, і психанув шеф федерації.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723815 вiд 2025-06-15 23:41:20 дуплантіс черговий рекорд встановив цікаво що не тримається за самий край шеста. тобто (в теорії з дивану), є ще потенціал для нових рекордів…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723814 вiд 2025-06-15 23:35:30olma № 1723813 та ну які там успіхи. трете місце в чемпіонаті. В минулому розіграші було таке саме. Тобто не підняв і не опустив :) Взагалі дивне призначення. Гатузо більше року чи шось таке, ніде не тренує, і нічого як тренер, ніде не вигравав.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723813 вiд 2025-06-15 23:19:59А вибір Дженнаро Гатузо на тренера Скуадри Аззури - це сюр. Це як Папу вибирають. А давай старшого досвідченого голоснем, а потім той помер, а давай тепер якогось молодого і маловідомого - може вистрелить? Гатузо рік тренував Хайдук (Спліт), успіхи є, але помірні, не суперлатівні, і тут відразу на головну команду Італії. Життя цікаве, а тут летять ці шахеди і начебто ППО стріляє…