🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 69.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748296 вiд 2026-05-22 00:51:09

Нещерету 24 роки. На відміну від польового - він дійсно ще молодий. Той же Рудаков в 24 лише закріпився в
основі Динамо. Друге діло, що є воротарі в УПЛ, що виглядають краще, за Нещерета. Але, ми ж розуміємо, Руслан
лише гріє місце самі знаємо для кого :)))

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748295 вiд 2026-05-22 00:17:26

Voxa (Запоріжжя)
№ 1748293 вiд 2026-05-21 23:56:17

Якщо старшому воротарю команди 23 роки, то позиція може не потребувати підсилення тільки якщо це найкращий воротар доступний всередині країни (воротар збірної або кандидат в збірну, що поступається лише легіонерам). Тут це явно не так.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748294 вiд 2026-05-22 00:15:53

Voxa (Запоріжжя)

забирайте Бущана, ми ще й доплатимо.
Все одно цей збитий льотчик у Житомирі дурницями мається.
:-)

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748293 вiд 2026-05-21 23:56:17

історія це добре, але
якшо ви уважно слухали після фінала кубка Костюка, то крім дічі про успіх з 4 місцем, він сказав шо зараз воротарська позиція ок і підсилення не потребує :(
а на справді хоч Бущана повертай.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748292 вiд 2026-05-21 23:43:27

OG
№ 1748291 вiд 2026-05-21 23:41:29

Але прийшов Коваль точно до повних 18 років.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748291 вiд 2026-05-21 23:41:29

2 ProstoVlizPobalakaty
№ 1748290

Вікіпедія каже, що Коваль зіграв 74 гри за Динамо, Богуш 25.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748290 вiд 2026-05-21 23:38:23

Voxa (Запоріжжя)
№ 1748286 вiд 2026-05-21 22:47:52

Коваль прийшов за пару місяців до 18, хоча й готовим воротарем, та й здається 30 матчів не награв. Богуш теж не награв 30 матчів. Жидков і Мартінкенас були до СаШо. Бущан прийшов в 16 років ще в юнацьку команду.

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748289 вiд 2026-05-21 23:32:35

Флімон же зіграв дуже мало. матчів 5-6
він же одразу показав свій «високий рівень» майстерності і сів на лавку.

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748288 вiд 2026-05-21 23:13:50

2 ProstoVlizPobalakaty № 1748283

Філімонов? Жидков? Мартінкенас?

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748287 вiд 2026-05-21 22:54:08

подививсь таблицю коефіцієнтів УЄФА.
у нас зараз 25.912 це, нагадаю, сумма за 5 років.
а Англія, на сьогодні, за тіки цей рік набрала 28.327 і ще 2 гри в обох фіналах :)

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748286 вiд 2026-05-21 22:47:52

ProstoVlizPobalakaty
№ 1748283
Коваль

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748285 вiд 2026-05-21 22:33:01

Зате до Шовковського всі воротарі від часів Рудакова були вихованцями інших команд.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748284 вiд 2026-05-21 22:22:52

Хіба що Рева награв нормально, але він не розглядався як основний воротар, поки Шовковський грав.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748283 вiд 2026-05-21 22:18:05

Batyj
№ 1748281 вiд 2026-05-21 22:05:22

Динамо собі цю вимогу чомусь несвідомо придумало. Всі основні воротарі, починаючи з Шовковського, були в системі Динамо з віку меншого за 18 років. Чи хтось зіграв більше 30 матчів, прийшовши зі сторони, бо я не пам'ятаю?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748282 вiд 2026-05-21 22:08:30

UR,

Єдине, що той, кого ти питав, не знає, що українською є тварина - сарна, що є точним відповідником Срна. Власне, це те саме, що написав я. І ніяк не пояснює, чому у конструкції: ти є віслюком, слово віслюк ужито у кличному відмінку. Українською те, що написано на банері, перекладається: Дарійо, ти не є Ссрна, ти є Віслюче. Виразна граматична помилка. Мало бути: ti si Tovar, а не TovarE.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748281 вiд 2026-05-21 22:05:22

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1748241

а що, є вимога регламенту, що воротарем має бути вихованець клубу?

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748280 вiд 2026-05-21 21:02:20

2 sk
№ 1748252

Ще ні :)

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748279 вiд 2026-05-21 20:07:01

LAZY
№ 1748276 вiд 2026-05-21 17:05:01

Якщо там розміщатимуть всіх потім по кількості набраних очок, то Україна буде десь в районі 15-20 місця (це ще як з жеребкуванням і станом конкретних суперників пощастить), якщо не налажає в матчах зі слабшими суперниками. Для ЧЄ має вистачати, для ЧС треба дрючити хоч раз когось з вищим рейтингом. Там правда ніфіга неясно хто виходитиме, бо раз це не одна ліга, то будуть якісь додаткові шанси для карликів, що виграють турнір аутсайдерів. Сподіваюсь це не прямі путівки, а плей-офф з командами з топ-ліги.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748278 вiд 2026-05-21 19:34:06

SK Калініна виграла у двох сетах

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748277 вiд 2026-05-21 18:39:42

Сьогодні дізнався про чудове прислів'я народу Йоруба, який живе в Нігерії переважно, що стосується корупції :-)
«Якщо ти сидиш на вершечку дерева, що приносить плоди - можеш з'їсти кілька, але ж блядь не руби дерево». :-))
Хто б нашим мудакам це сказав…

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748276 вiд 2026-05-21 17:05:01

анонсовано революційні зміни у кваліфікаціях на ЧЄ та ЧС

Очікуються серйозні зміни у форматі кваліфікацій. Відбір тепер буде дворівневим:

Ліга 1: 36 найкращих збірних із дивізіонів A та B Ліги націй
Ліга 2: решта 18–19 команд
У Лізі 1 сформують 3 групи по 12 збірних. Команди також не матимуть традиційних груп із матчами вдома та на виїзді проти однакових суперників. Кожна збірна зіграє 6 матчів проти різних команд – по дві з кожного кошика.

Cхема проведення стане максимально схожою на сучасну швейцарську систему єврокубків. УЄФА вважає, що це підвищить конкурентність матчів, зробить календар цікавішим для вболівальників і телебачення, прибере значну частину прохідних поєдинків, але не збільшить кількість міжнародних вікон у календарі.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748275 вiд 2026-05-21 17:03:30

Всьо пропало, хер тепер Україна колись потрапить на ЧС або ЧЄ.

https://sport.ua/uk/news/871050-velika-revolyutsiya-vid-uyefa-v-anglii-zhartuyut-bilshe-ne-bude-san-marino?utm_source=telegram&utm_medium=social&utm_campaign=sportua&utm_content=editor

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748274 вiд 2026-05-21 15:37:47

теніс
Результати жеребкування для українок в одиночному розряді Ролан Гаррос

Еліна Світоліна [7] - Анна Бондар
хуйєватий жереб. бондар гарно на грунті грає
постійно нашим попадається в цьому сезоні
сьогодні буде проти калініної в рабаті
це вона виграла у еліни в мадриді 2-0
і це вона виграла у олійникової в руані, хоч в 3х сетах, але 2 свої сети виграла 6-0

Марта Костюк [15] - ️Оксана Селехметьєва
6-1 6-1 (потрібно свічки ставити. марта постійно програє в 1му колі на слемах… щось «пороблено»)

Даяна Ястремська - Жасмін Паоліні [13]
паоліні дуже погано грає цей сезон, але… буде сенсація якщо даяна виграє. при своїй найкращій грі даяна краща. але вона грає свою найкращу гру 10% часу на корті…

Юлія Стародубцева - ️Анна Блінкова
теж хуйєвато. блінкова має проблему з головою, але коли пігулки працюють - небезпечна. тим більше старо не дуже гарно на грунті грає (зелений грунт в штатах, коли вона грала у фіналі - не рахується)

Олександра Олійникова - «кваліфаєрка»
тут повезло. Саші потрібно пару кіл на рг проходити…

Ангеліна Калініна [SR] - Діан Паррі
теж хуйєвато. не пригадую деталей по француженці, але на радарах вона цей сезон

Дарія Снігур - Клара Таусон [21]
ця у минулому сезоні постійно нашим попадалась і перемагала. але в римі проти олійниковой вона знялась через травму. питання тільки в тому як вона відновилась

Матчі першого кола відбудуться 24-26 травня. Попередній розклад ігрових днів буде відомий пізніше.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748273 вiд 2026-05-21 15:02:49

А у мене галюни, чи таки було відео, де Чапкіс у присяді перебирає ногами з чашкою кави у руці?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748272 вiд 2026-05-21 14:38:36

Борис Кидрич (1912 - 1953) був такий Словенсько-Югославський політик, комсомолець і комуніст. от і посьолок назвали Кидричівка поряд з алюмінівою фабрикою.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748271 вiд 2026-05-21 14:34:12

2 Voxa
№ 1748267
цікаво, назва має відношення до металургійного виробництва або вторинної переробки металла, чи просто співзвучна з чимось місцевим.

Чому Алюміній.


Гугл і Штучний Інтелект все знає:



Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748270 вiд 2026-05-21 14:02:41

Якщо і випаде Люміній то гратимуть на пристойнішому стадіоні. Найбільш ймовірно на добре знайомому абатам стадіоні Ljudski vrt в Мариборі.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748269 вiд 2026-05-21 13:41:46

Ще нюанс: у першому кваліфаї ДК сіяне, а от далі - хз.

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748268 вiд 2026-05-21 13:23:55

і да, шоб гарантовано потрапити в группу хоча б Ліги Конференцій, треба проходити 2 стика мінімум, як я розумію. І з огяду на нинішній стан команди, не є чимось таким простим і легкодоступним :(
одного Алюмінія буде не досить.

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748267 вiд 2026-05-21 13:13:51

цікаво, назва має відношення до металургійного виробництва або вторинної переробки металла, чи просто співзвучна з чимось місцевим.
Чому Алюміній.

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748266 вiд 2026-05-21 12:56:35

PEPSI (Merkury) № 1748262
Зовсім не смішно.

Динамо скотилось від прямого виходу (чи одного відбору з пристойним євроклубом) до гри з якимось Поліссям з Житомиру. Та і Полісся (не кажучи вже про Оболонь) має кращий стадіон.

Так що невідомо хто тут до мишей.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748265 вiд 2026-05-21 12:34:03

Це не люміній, а просто якийсь чугуній.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748264 вiд 2026-05-21 12:21:50

Ескурсія по стадіону Люміній (Словенія)
клуб

стадіон

централні офіс

общественно каканьє


PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748263 вiд 2026-05-21 12:06:56

ногометний :-))

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748262 вiд 2026-05-21 12:06:32

Люміній (Словенія)

Офіційна назва: Nogometni klub Aluminij Kidričevo

Ногоментий, блеаТь, клуб :-))). До мишей.

Стадіон в полі, біля села Кідрічево. Це така Кудрівка словенська. Недалеко від Марібору.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748261 вiд 2026-05-21 11:58:02

зочу щоб попав Люміній (Словенія).
Чисто по приколу. Та й у Словенію пора з "їздити.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748260 вiд 2026-05-21 11:36:42

воротнік астон віли і зб аргентини
пишуть що виграв останні 7 фіналів у яких приймав участь
1x World Cup
1x Europa League
2x Copa America
1x Finalissima
3x FA Cup
3x Community Shield



sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748259 вiд 2026-05-21 11:34:05

трохи позитивної статистики, але, правильно по-моєму шрайк написав
будуть черги на хуйлостанщині на бензо-заправках - тоді це буде «намацальний» ефект, а поки що - це просто «теорія»
------------
Ukrainian drone strikes have forced virtually all major oil refineries in central Russia to halt or reduce fuel production, according to official data and sources cited by a Reuters report on May 20.

The combined capacity of the affected facilities exceeds 83 million metric tons per year, or roughly 238,000 tons per day. This severe disruption accounts for approximately 25 percent of Russia’s total refining capacity, representing over 30 percent of the nation’s total gasoline output and 25 percent of its diesel production.

• May 20 — Kstovo refinery

• May 17 — Moscow refinery

• May 15 — Ryazan refinery

• May 13 — Taman oil terminal

• May 08 — Yaroslavl refinery

• May 07 — Perm refinery

• May 05 — Kirishi refinery

• May 04 — Samara refinery

• May 03 — Primorsk oil terminal

• May 01 — Tuapse refinery

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748258 вiд 2026-05-21 11:24:42

о. хитра правова юрисдикція, яку придумав назарбаєв щоб заходили іноземні інвестиції в казахстанський нафто-газ - і на нас трохи попрацювала
наче вона була введена на 30 чи 50 років, і токаєв натякає що потрібно щось змінювати (типу іноземці задофіга «золота партії» собі забирають, китайці обіцяють брати менше якщо зайдуть)
---------
«Газпром» програв у суді МФЦА «Астана» за позовом «Нафтогазу України»

Суд першої інстанції Міжнародного фінансового центру «Астана» (МФЦА) — юрисдикції з власною правовою системою на базі англійського права — виніс наказ про визнання арбітражного рішення ICC обов’язковим до виконання.

⚖️ Суддя — іноземець

Рішення ухвалив Ендрю Спінк КС (King’s Counsel) — британський суддя МФЦА. Саме іноземні судді забезпечують незалежність цього суду від місцевого впливу.

? «Газпром» зобов’язаний виплатити НАК «Нафтогаз України»:

▪️ $1 134 843 398 — основний борг

▪️ $182 260 696 — відсотки до 31 січня 2025 р.

▪️ $117 115 838,67 — відсотки за прострочення (по 31 січ 2025 — 9 січ 2026)

▪️ €4 934 855,34 — витрати на арбітраж

▪️ €225 112 — відсотки на витрати

? Разом: ~$1,43 млрд + ~€5,16 млн

? Що далі?

«Газпром» має 14 днів з моменту вручення наказу, щоб подати заяву про його скасування. Якщо цього не станеться — банківські рахунки та активи «Газпрому» в Казахстані можуть бути арештовані.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748257 вiд 2026-05-21 11:11:46

Запитав Claude про цю фразу. Ось його відповідь.

---
Це жартівливе/образливе речення, де:

Darijo — ім'я (Дарійо)
ti nisi — ти не є
Srna — косуля (також прізвище відомого хорватського футболіста Дарія Срни)
ti si — ти є
Tovare — віслюк / осел (кличний відмінок від tovar)

Тобто це гра слів: «Дарійо, ти не Срна — ти осел». Найімовірніше, це фанатський або жартівливий вислів на адресу когось на ім'я Дарійо, з натяком на футболіста Срну.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.