🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 681.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723812 вiд 2025-06-15 23:15:35

https://x.com/NOELreports/status/1934335935358828773
зе підтверджує що була домовленість не бити по інфраструктурі. шрайк недавно постив статистику куди наші дрони прилітали. по нпз й іншій інфраструктурі останні 3 міс - нуль…
натяк на те що хуйлостан вирішив забити х-уй…
тобто… і нам значить «можна»

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723811 вiд 2025-06-15 23:07:24

sk (chromebook)
№ 1723810
---
під шумок, поки там війна, треба показати своє лице цьому уйобку власнику Манчестер Сіті.
Хашогі, яко розрубали і розчинили в кислоті в консульстві в Стамбулі теж був журналістом sui generis.

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723810 вiд 2025-06-15 23:04:53

Міністерство внутрішніх справ Саудівської Аравії оголосило про страту відомого саудівського журналіста Туркі аль-Джассера, який провів сім років у в’язниці за звинуваченнями у державній зраді, співпраці з іноземними структурами, фінансуванні тероризму та загрозі національній безпеці та єдності.
-------

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723809 вiд 2025-06-15 23:01:12

2 yagshamash, питання, а як у Франції з велотуризмом. Чи є велотраси між містами, в регіонах, щоб їхати між містами по 70-80 км без зустрічі з автівками.

Так як в Нідерландах Німеччині, Польщі, Австрії та по Центральній Європі?

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723808 вiд 2025-06-15 23:00:37

Офіційна презентація Гаттузо в якості головного тренера збірної Італії відбудеться в четвер, 19 червня. На посаді головного тренера збірної Італії Гаттузо замінив Лучано Спаллетті, який очолював команду з літа 2023 року.
----
все-таки мілан, часів шеви - геніальна команда була. анчелоті тренував? веа - в президенти балотувався…

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723807 вiд 2025-06-15 23:00:03

1. про інст. Вейцмана - може і правда, я в Реховот сьогодні не їздив, не бачив. преса дисципліновано не пише/каже, куди прилитіло.
фокс ньюз, мабуть, не зрозуміли прем'єра. запустили дрон у його резиденцію, коли, еаче, його там не було, влучив у вікно. невеликий дрон. рахбара ще не вбили та навіть не намагалися. політичний лідер. це так важко зрозуміти? вже ж розжували в усіх новинах, принаймні у телеграмі, багато разів.

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723806 вiд 2025-06-15 22:57:58

поки перерва у футболі і ф1 закінчилась
-----
Президент США Дональд Трамп наклав вето на план Ізраїлю щодо ліквідації верховного лідера Ірану аятоли Алі Хаменеї. Ізраїль заперечив це повідомлення.

Джерела: агентство Reuters з посиланням на двох американських посадовців, інтерв'ю Біньяміна Нетаньягу Fox News
-----
уявіть дєдушку хаменеї… всіх його генералів йобнули в один раз… і тут новини… могли йобнути і його, але добрий дядя трамп заборонив…
ну просто анєкдот про чапаєва: «а мог би і шашкой рубануть» …
дєдушка хаменеї, звичайно, духовний лідер. йому пох. «свята людина» …

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723805 вiд 2025-06-15 22:50:11

В Бат-Ямі балістикою вбили 5 українців.
І наче є неприємний прильот по будівлі Інституту Вейцмана (головний єврейський науково-дослідний інститут, накшталт МІТ)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723804 вiд 2025-06-15 22:48:55

Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу заявив, що Іран запустив ракету «у вікно його спальні».

Про це інформує Цензор. НЕТ із посиланням на Fox News.

«Вони надіслали ракету просто у моє вікно спальні», - заявив він.

Чувак звісно красень. Cам відправив не одну ракету і не в одну спальню в Ірані. а тут: а мене за шо?
----
У цьому конфлікті я скоріше на боці Ізраїля, але такі заяви це просто якийсь медіальний цирк

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723803 вiд 2025-06-15 22:36:47

Ізраїль другу ніч нищить іранські військові потужності за повного панування в небі, але Іран зараз щойно випустив новий залп балістики по Ізраїлю.

Хоча я себе намагаюся стримати від заглиблення у поточні новини, тому що багато чого пишуть і малюють фейків, але одначе Іран ще огризаєцця.
ІРак, Йорданія, сидять тихо як миші. Це ж над ними все літає?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723802 вiд 2025-06-15 22:34:05

Статистичний портал SofaScore оцінив гру Владислава Ваната, Арсенія Батагова та Руслана Нещерета на 7,5

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723801 вiд 2025-06-15 22:32:04

yagshamash
№ 1723798

У тебе у військовому квитку часом не ця спеціальність?

ВОС (Військово-облікова спеціальність) 107982

Розвідки частин спеціального призначення та спеціальних операцій)

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723800 вiд 2025-06-15 22:30:00

На гуглмапс повністю заблюрили мапу Ізраїля

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1723734
Дякую

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723799 вiд 2025-06-15 22:21:52

Сітапи

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723798 вiд 2025-06-15 22:19:53

Олма, я роблю мінімум 10км щодня. Часто набагато більше. Плюс управи на підлозі: 62 відтискання, 62 пресапи, 2 хв дошки, 2 хв спиною проти стіни. 2 хв стояння спиною до стіни з піднятими руками. Плюс іще вправи для спини. Це щодня.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723797 вiд 2025-06-15 22:16:52

Оця вся сільська кухня шо французька, що українська - паштети, печінкові, комбінації з топленим салом і всякими травами намазками на хліб - це виникло тоді, коли у селян було чотириразове харчування: понеділок-середа-пятниця-неділя. Бо треба пахати, орати, копати. ходити пішки по 15 км шодня тощо.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723796 вiд 2025-06-15 22:13:45

yagshamash
№ 1723793
---
Як на мене річ не стільки в самому м'ясі чи рибі, стільки в кількості споживаних калорій, яких ти не спалюєш протягом дня. Можна зробити собі французьский салат: миску зелені всілякої з крутонами і смачнючою заправкою вінегре. Але якшо ти 2 ст. ложки оливкової олії вх-яриш в дрессінг, то цей салат з дієтичного корисного стане надкалорійним. І тобі прийдеться 10 тис. кроків пішки пройтися шоб попалити ці калорії.
Так само якшо ти рибу в паніровці у фритюрі це одне, а запечена в свому власному соці - це зовсім інше.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723795 вiд 2025-06-15 22:12:06

Не веґетаріанець

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723794 вiд 2025-06-15 22:09:08

ПСЖ по приколу почав гру з Атлетико ударом з американського футболу чи навіть більше з регбі - вперед в аут біля кутового прапорця.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723793 вiд 2025-06-15 22:08:11

Olma, м'яса майже не їм, але не веґітаріанець. Їм рибу й усе таке морське. П'ю пиво, значно рідше вино. Міцне майже ні.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723792 вiд 2025-06-15 21:53:48

yagshamash
№ 1723788
----
А даремно ти не їси. В Українців, які йдуть в поле працювати сніданок таки має бути калорійний. Шмат хліба, миска холодного борщу, шмат сала і цибулю з собою в поле.

АЛе я розумію тебе. Якщо ти не палиш тих калорій, то нафіга наїдатися. Я якийсь бутерброд, огірок, помідор, 1-2 яйця і чай, через годину кава.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723791 вiд 2025-06-15 21:52:59

yagshamash
№ 1723788
- Може ти й м`яса не їси?
- Ні, не їсу я м'яса принципово. Я тільки випить іноді люблю, бо ми народ широкий і гостинний і випити ми можем дохуя.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723790 вiд 2025-06-15 21:49:52

Не передали. «Багато галасу даремно» «Многа шума із нічєго».

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723789 вiд 2025-06-15 21:45:32

Beam vs ray. Це довго. Але не те саме. І не так важливо.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723788 вiд 2025-06-15 21:41:04

Olma, я ліонські сніданки не їм. Вівсянка на воді і фруктовий коктейль з натуральних фруктів..

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723787 вiд 2025-06-15 21:38:25

Ті Патріоти від ізраїльського осла, щось нічого не зрозуміло. Передали їх чи ні?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723786 вiд 2025-06-15 21:29:51

Був би Окленд в бойовому складі - дав би бій, от кляті роботодавці, не дали відгул зіркам новозеландського футболу

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723785 вiд 2025-06-15 21:23:13

Там мабуть півкоманди палікмахтєрів.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723784 вiд 2025-06-15 21:14:23

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1723783 вiд 2025-06-15 21:10:22

Баварія 10:0 Окленд Сіті
----------------------------
Декілька гравців Окленду не поїхали через те, що …
їх роботодавці не дали їм відпустки!!!

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723783 вiд 2025-06-15 21:10:22

Баварія 10:0 Окленд Сіті

мощнешний клубний чемпіонат

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723782 вiд 2025-06-15 21:04:59

да, отримувати другу жовту було зайве
ну хоча б не пропустили, і то діло.
Може так статись шо різниця буде вирішальною

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723781 вiд 2025-06-15 20:53:59

кращий у матчі - Батагов
розчарування матчу - Бражко

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723780 вiд 2025-06-15 20:53:47

Бражко - таки бовдур. У тебе вже є жовта - куди ж ти коліно виставляєш?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723779 вiд 2025-06-15 20:50:34

Хуйло якесь

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723778 вiд 2025-06-15 20:49:50

Драстуйте.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723777 вiд 2025-06-15 20:48:56

Мемасик про якийсь загадковий літак :) Батий, хто це летить?

photo-2025-06-15-20-47-57

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723776 вiд 2025-06-15 20:46:00

«За попередньою інформацією посольства України в Ізраїлі, 14 червня внаслідок масованої ракетної атаки Ірану проти Ізраїлю і влучання ракети у житловий будинок у місті Бат-Ям загинуло п’ятеро громадян України, серед яких троє неповнолітніх дітей. Особи загиблих наразі встановлюються. Українські дипломати й консули перебувають в тісному контакті з ізраїльською поліцією та іншими службами з метою ідентифікації й організації процедури репатріації тіл загиблих», - сказано в повідомленні. Джерело: https://censor.net/ua/n3558030

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723775 вiд 2025-06-15 20:42:13

Фінни молодці, здаватися не хочуть. Женуть і шукають можливість пройти та забити.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723774 вiд 2025-06-15 20:35:52

Що Волошин, що Рубчинський - це футболісти?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723773 вiд 2025-06-15 20:35:19

і в свою чергу засираєм перспективні контратаки


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.