klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723732 вiд 2025-06-15 11:21:46Мовознавці, а поясніть мені різницю між «beam» та «ray»? У яких випадках вживається те або інше слово? Чи це просто синоніми?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723731 вiд 2025-06-15 11:21:33Так а ті наземні термінали Старлінк - вони ж мабуть якось пеленгуються, тобто іранська мусарня може визначати їхнє місцезнаходження чи ні?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723730 вiд 2025-06-15 11:19:49LAZY № 1723720 --- Згоден. Краще вже якийсь лондонський чи с-франциський гей-парад глянути. Шоу-трансвеститів. ЛГБТ+ більш смілива і войовнича структура, ніж ЗС США.
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723729 вiд 2025-06-15 10:56:292sk (chromebook) № 1723728 Якщо не помиляюсь, після висерів маска проти України і шантажу старлінком, Тайвань вирішив не сідати по дорослому на старлінк
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723728 вiд 2025-06-15 10:53:12Batyj № 1723725 «проблема» у тому що для прийому і-нет від маска потрібні термінали, яких немає… маска в хуй-ітері тегнули - типу допоможи опозиції ірану, дай і-нет. і той написав «beams are on» думаю що це нічого не змінило. написав би скільки терміналів працює на території ірану? можливо то для ізраільського «сбу» агентів? до речі, а над тайванем щось маск свій стар-лінк не активує…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723727 вiд 2025-06-15 10:46:07PEPSI (Merkury) № 1723696 хороша промова. дуже чітко і просто.
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723726 вiд 2025-06-15 10:28:49Грьобаний смітник інсайдер, але цікаво ❗️Иран готов отказаться от ядерного оружия и от его разработки, — глава МИД страны Аракчи Он также отметил, что Иран прекратит любые удары по Израилю при условии, что израильская сторона прекратит агрессивные действия в регионе.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723725 вiд 2025-06-15 10:26:2502:07 8992 После того, как в Иране решением властей был масштабно отключен интернет, в стране была активирована спутниковая интернет-служба Starlink, принадлежащая компании Илона Маска SpaceX. Это решение, озвученное Маском в ответ на общественные обращения иранцев в сети X (бывший Twitter), представляет собой значимый шаг в условиях цифровых репрессий и ограничений доступа к информации. На фоне протестов и внутренней нестабильности режим в Тегеране прибег к одной из своих стандартных практик — полной блокировке интернет-соединения в целях контроля над потоками информации и подавления протестной активности. Но вмешательство Starlink может существенно изменить коммуникационную динамику внутри страны, предоставляя иранцам альтернативный канал связи, не зависящий от национальных телекоммуникационных систем.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723724 вiд 2025-06-15 08:31:01Deep Cover - на амазоні, рекомендую
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723723 вiд 2025-06-15 04:19:09Vichny № 1723718 тiпiчний Gogol Bordello :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723722 вiд 2025-06-15 04:17:29LAZY № 1723720 ти шe мoлoдий знaцшить :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723721 вiд 2025-06-15 03:38:32Прикольно, вже декілька хвилин показують натовп і майже немає чорних. Білі, латіноси, азіати - цих вистачає. А де чорні?!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723720 вiд 2025-06-15 03:34:36Хуй знає, не очікував я, що в моєму житті колись побачу військовий парад совок-стайл в США
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723719 вiд 2025-06-15 03:28:51Йобана жаба квакає з тераріуму, яка найпиздатенніша в історії людства є американська армія.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723718 вiд 2025-06-15 01:45:41sk (chromebook) № 1723705 вiд 2025-06-14 20:53:58 THMK @TNMKongo · 6h Цього дня 36 років тому почалась історія гурту ТНМК. Діліться вашою улюбленою піснею нижче? https://x.com/TNMKongo/status/1933851912983736399 ------------------------ Ділюся улюбленою піснею з групою ТНМК ;)
Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723717 вiд 2025-06-15 01:07:32Тегеран горить. Друмпф міркує добити відкрито ядерку чи віддати GBU57, які для глибокого пробиття і були розроблені.
Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723716 вiд 2025-06-15 01:05:50Оскільки бачив 2-3 дивізіон у Бразилії та Аргентині, техніка у Бразилії та саме на швидкості - поза межами уяви. Німці і портуґєзи звідтіля тягнуть таланти аби привчити до євро тактики. Арги мають тактику на рівні, що катеначчо плаче. Бачити шахи у 2му дивізіоні був тотальний шок. Цих просто на дисконті тягнуть до Італії чи тої ж Португалії, та просто розкручують. Техніка там не бразильська, але plug n play і усьо.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723715 вiд 2025-06-15 01:00:34Для виховання молоді зараз аргентино-іберійський підхід найліпший: техніка (3 на 3, 5 на 5, трикутники, футзал) та з 12-13 років тактика. Нордичні за походженням із гарною координацією стають бізонами. Хуейсен (іспанський голандець), Дайєр (бігав за тоттенхем, англієць віа Спортінг), Одеґаард, Ракітіч (німецька база, Севілья дошліфувала), Дьокереш чи як той хвєромєн мадярський зі шпротингу лісабонського… Та навіть іспанський тренер, що у Динамо та під ребровим у збірній був, казав, що як голову українцям підрівняти, фізуха плюс іберійська техніка з юніорів дасть як мінімум Ярмоленка.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723714 вiд 2025-06-15 00:24:55ну можливо хуйло було ініціатором. мало хто хоче з трампом переговорити… але якщо трамп прийняв дзвінок - то є їм про що поговорити…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723713 вiд 2025-06-14 23:36:28U21 Португалія - Польща 4:0, два гола забив молодий чорний португальчик Geovany Quenda 18 років, трансферна вартість 50 млн євро. Гратиме наступного року в Челсі. Польська молодіжка технічно дуже слабка.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723712 вiд 2025-06-14 23:31:57Та кажуть, що саме Х-ло було ініціятором дзвінка до Трампа. - Привітав з днюхою 14 червня -79 років.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723711 вiд 2025-06-14 23:23:57причина дзвінка проста - хуйло рудого дегенерата з Др поздоровив.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723710 вiд 2025-06-14 23:13:09sk (chromebook) № 1723709 так я і кажу. це треба бути довбойобом, щоб не розуміти, що хуйло імпотентне і нічого ніде не вирішує. Ірану кремлівська воша похуй, там лише Китай впливає.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723709 вiд 2025-06-14 23:04:12VVV № 1723706 я думаю що рижий клоун дзвонить хуйлу (останні 2 рази), в основному через іран і хуйло там обіцяє допомогти розрулити. вітьков же основний переговорщик і там і тут… наприклад іран пробували уговорити щоб віддав збагачений уран на хуйлостан, і той щось з ним зробив…
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723708 вiд 2025-06-14 23:00:20Грає
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723707 вiд 2025-06-14 23:00:00Україна гає в якомусь турнірі серед молодих? У Португалії показали щойно. Це U21?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723706 вiд 2025-06-14 22:53:11а нахуя рудий довбень розмовляє з хуйлом? щоб те нікчемне опудало відчуло себе рєшатєлєм?
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723705 вiд 2025-06-14 20:53:58THMK @TNMKongo · 6h Цього дня 36 років тому почалась історія гурту ТНМК. Діліться вашою улюбленою піснею нижче? https://x.com/TNMKongo/status/1933851912983736399
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723704 вiд 2025-06-14 18:52:35Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1723701 Я щось не зрозумів - а у чому мінуси ідеї? Навпаки, ідея - чудова, хрестимо пальці!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723703 вiд 2025-06-14 18:37:20https://ibb.co/60nHDvBZ
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723702 вiд 2025-06-14 18:33:53
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723701 вiд 2025-06-14 18:13:08А трампидло ще й парад проводить сьогодні. Фуйова ідея, враховуючи поточну ситуацію - Садата у Єгипті свого часу завалили саме на параді, а у сові брєжнєвілу ледь не замочили під час урочистого заходу на честь космонавтів.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723700 вiд 2025-06-14 17:59:58OG, я не в курсі коли. Прочитав про це зараз :)
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723699 вiд 2025-06-14 17:56:00Який ШІ мені О на Е замінив…
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723698 вiд 2025-06-14 17:55:09Це ж було позавчера, чи сьогодні знов привітав? Може з днем народження генератора випадкових повідомлень?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723697 вiд 2025-06-14 17:08:42Рубіо привітав кацапів із днем кацапстану. Це повне дно.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723696 вiд 2025-06-14 16:40:19
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723695 вiд 2025-06-14 15:25:47klirik № 1723690 вiд 2025-06-14 14:29:59 Мета - створити таке інформаційне середовище, де все підлягає сумніву і ніщо не може бути надійно верифіковане.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723694 вiд 2025-06-14 15:19:40Иран серьезно рассматривает возможность закрытия Ормузского пролива - Reuters
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723693 вiд 2025-06-14 14:45:24ну фоток де прилетіло теж вистачає