🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 684.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723692 вiд 2025-06-14 14:44:06

клірик, а ти ж сам собі відповів.

Як мусульманські медіа це розносять і поширюють, то значить так і треба.
У мене десь був скріншот англомовної інструкції ЦАХАЛа для журналістів. Нам в Україні бракує такої інструкції.

В телеграмі у Ігаля Левіна бачив фото з висоти птаха Тель-Авівського кварталу той що будинки розплановані в стилі бау-хаус, так добряче дісталося. Всі будинки цілі, стоять, але пошарпані сильно, і дахи зіпсуті.

Левін каже, що дивіцця, Ізраїль працює високоточною зброєю, і цивільні по-мінімуму страждають. Іран оперує старими ракетними технологіями - не точні, і дістається цивільним.

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723691 вiд 2025-06-14 14:42:49

2klirik
№ 1723690
Може щоб більше в те місто нічого не запускали?

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723690 вiд 2025-06-14 14:29:59

Прикольно працює ізраїльська пропаганда. Усі їхні блогери і оглядачі постять фото або минулих обстрілів або дороблених ші. Відео також підсовують або минулорічні, або прокручені навпаки коли виходи ппо видаються за прильоти балістики. Мусліми все це з радістю підхоплюють і розносять. Коли західні осінтери в коментарях на це вказують - євреї роблять покерфейс.
Цікаво, яка мета цього?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723689 вiд 2025-06-14 12:32:37

Сили оборони вдарили ракетами HIMARS по колоні техніки ЗС РФ в окупованій Макіївці: повідомляють про десятки ліквідованих та «300».

https://censor.net/ua/v3557894

Good job!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723688 вiд 2025-06-14 10:29:58

А я недавно собі відкрив цікавий панк-, нойз- артмузік- гурт з Австралії

Tropical Fuck Storm.

До прикладу їхня пісенька з останнього альбому



Dunning Kruger's Loser Cruiser

А це те саме, тільки офіційне відео.



Дуже добрий саунд. dope shit

Назва пісеньки, конверт на платівку. Все віддає добрим смаком.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723687 вiд 2025-06-14 06:48:08

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1723685 вiд 2025-06-14 05:50:26

Au contraire, ЄС зробить чи ні, бо друмпф нтп гамерика майже ніц не купують. А от ойропа так

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723686 вiд 2025-06-14 06:43:34

а я и не знал, что Haaretz- по еврейски «Забор»..

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723685 вiд 2025-06-14 05:50:26

США проти ініціативи країн «Великої сімки» знизити граничну ціну на російську нафту, що ускладнює зусилля ЄС та Великої Британії використати цей інструмент для посилення тиску на Росію.

a тeпeр щo TACO видумaє?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723684 вiд 2025-06-14 01:15:19

Маленькі пердуни

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723683 вiд 2025-06-14 01:03:05

Всі лежать та пердять (с) Vichny

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723682 вiд 2025-06-14 00:21:04

Пох звісно

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723681 вiд 2025-06-14 00:18:06

Щось зі мною ніхто не спілкується. Не рублю чому. Чи просто збіг?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723680 вiд 2025-06-13 23:46:21

Або звісно Should I Stay Or Should I Go

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723679 вiд 2025-06-13 23:42:35

Perfect, Rock the Kasbah. Clash.

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723678 вiд 2025-06-13 23:02:33

купол не працює по балістиці з Ірану. містами по дронам, але не було майже потреби. по балістиці - то Хєц 2/3, та іноді Праща Давіда. США поставили із своіми staff, проти-балістичні батареї. 2 штуки, що теж дуже допомагає. ніякі літаки не можуть на сьогодні, збивати балістику.
а, ну і звісно, на кожній огорожі написано, шо Ізраїль нацькував США на Ірак 20 років тому бо там є хімічна чи ядерна зброя. та шо там, я сам особисто чув, як премєр Бушу лапшу вішав. я Буш, він же ш я дєвочка, всім вірить, ну і пуляє Пєнтагоном та сотнями міліардів куди Ізраїль показує. ХЗ, де ви такі беретесь

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723677 вiд 2025-06-13 22:52:39

Perfect Stranger
Побачиш

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723676 вiд 2025-06-13 22:46:14

Enot
№ 1723673

ти дaльшe oднoгo крoку дивитися мoжeш? :)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723675 вiд 2025-06-13 22:44:07

Enot
№ 1723672

нiхуя нe пoх бeз пiдтримки свiту.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723674 вiд 2025-06-13 22:42:31

30-річний український футболіст Віктор Путін залишив клуб Бронь Радом з третьої ліги Польщі. Віктор Путін є вихованцем академії Динамо Київ.

Коли в останньому матчі йшов з поля і диктор сказав моє прізвище, то вболівальники підхопили і почали скандувати: Ruska ku*wa. Я розумію їх і не звертаю уваги. Я б і сам так кричав. Зараз це прізвище не дуже хороше ", — розповідав Віктор.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723673 вiд 2025-06-13 22:41:10

А Трампу та американським нафтовикам така ситуація буде дуже вигідна.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723672 вiд 2025-06-13 22:39:03

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1723669
Нітаньяху похуй на світову економіку, і аятоллам теж. Вони там усі Машиаха/Махді чекають.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723671 вiд 2025-06-13 22:37:51

olma
№ 1723665 вiд 2025-06-13 22:27:53
Ізраїль виклав ультиматум Ірану, що знищить його нафтову промисловість якщо той відповість на знищення ядерних об'єктів. Іран відповів ударом по Тель-Авіву. Тепер Ізраїль знищить нафтову промисловість Ірану. А все інше це пропагандистська хуєта. До речі з боку Ірану, було б логічно розхуярити нафтову промисловість Саудії, ОАЕ, Оману та інших країн регіону, заблокувати Персидську затоку, спровокувавши всесвітню нафтову кризу. Скоріше за все він так і зробить, після знищення своєї нафтової промисловості.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723670 вiд 2025-06-13 22:35:05

Enot
№ 1723668

хoт тaкий Clash? бритaнськa пунк групa?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723669 вiд 2025-06-13 22:33:14

Enot
№ 1723664

цьoгo нe будe бo Iрaн знищить всю нaфтoву/ гaзoву iнфрaструктуру Пeрськoї зáтoки i прoвeдe дo кoлaпсу свiтoвoї eкoнoмiки.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723668 вiд 2025-06-13 22:32:46

❗️Иран может провести сегодня вечером ядерное испытание, — Clash.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723667 вiд 2025-06-13 22:29:41

Жодна система не захищає на 100% - це я про ППО

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723666 вiд 2025-06-13 22:28:51

-професури - науковців ядерників маю на увазі

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723665 вiд 2025-06-13 22:27:53

https://x.com/Artur_Micek/status/1933598897311518874

Кілька іранських ракет продерлося крізь ППО-Купол Ізраїля в одному місці.
-----

Enot
№ 1723664

насправді, Ізраїль бив тільки по військових, ядерних цілях. І звісно по цивільних у випадку ліквідації командирів і професури.

Не завдав жодного удару по газовій, електро-енергетичній інфраструктурі, по портах не бив.

Як пояснюють коментатори з Ізраїльського боку, Ізраїль не проти Іранського народу, і не хочу йому зла. Але захищається від фанатиків.

Жодна система не захищає на 100%.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723664 вiд 2025-06-13 22:17:36

Nycolas
Не схоже що щось серйозне. Це добре, насправді, що Іран відповів. Тепер режим аятолл будуть добивати. Для цього достатньо знищити нафтову промисловість, логістику і інфраструктуру в містах, і озброїти опозицію. Режим не витримає

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723663 вiд 2025-06-13 22:11:24

Voordalak
Таблетки свої не забувай приймати

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723662 вiд 2025-06-13 22:03:15

Ізраїль отримав прильоти балістики і «купол» не допоміг

Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723661 вiд 2025-06-13 21:35:53

І так підару еноту хуйово було, а тут ще головного йобаря пристрелили. Гарно плющить падлюку. Сподіваюсь твої нові зелені папіки так само закінчать.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723660 вiд 2025-06-13 20:56:14

Enot (Тому)
№ 1723647

I я прo тe ж :)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723659 вiд 2025-06-13 20:55:23

Ukrainian Ranger
№ 1723649

шo ти, шo Єнoт…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723658 вiд 2025-06-13 20:48:15

? Техніка на 40 млн і «мінус мільйон» росіян

Петро Порошенко доставив допомогу українським бригадам на Покровському напрямку. Його команда привезла техніку на понад 40 мільйонів гривень: FPV-дрони, «Мавіки», РЕБи, квадроцикли, «Старлінки», зарядні станції, екскаватор для копання капонірів і навіть пересувні ремонтні майстерні.

«Ми знаємо, що ворог наступає малими групами, тож укріплюватися треба глибоко — до 30 км у тил», — заявив Порошенко.

Особливо очікували дрони на оптоволокні — їх передали, зокрема, 128-й ТрО, 59-й штурмовій і 25-й десантній бригадам.

«Росія втратила перший мільйон. Залишилося 139 », — додав п’ятий президент.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723657 вiд 2025-06-13 20:36:11

Nycolas
№ 1723656
ну там той шо вєдомий, випускає шось тіпа НУРСа, на відео добре видно. Воно наче так шо мимо пролітають, але може яка і зачепила, там дже не багато надо

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723656 вiд 2025-06-13 20:30:16

Геть (Геть)
№ 1723648

Не збили - там літак розвалився. Але тенденція гарна

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723655 вiд 2025-06-13 20:27:52

№ 1723648
гарний відос.
шкода шо потерпілий встиг за ручки смикнути

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723654 вiд 2025-06-13 20:23:46

«Зелені не вносять антидержавних законопроектів»
:)
треба запам'ятати :)

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723653 вiд 2025-06-13 20:18:56

2 Starik
№ 1723557
Так, мабуть Ізраїлю зараз це буде потрібно.
Скажите, а двести рублей не могут спасти гиганта мысли? (с)
Тобто, навіть, якщо передбачали перестрілку Ізраїля з Іраном, не можна було нам хоч половину лишити? Мова ж не про сотню ракет іде.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.