Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723612 вiд 2025-06-13 13:35:53№ 1723610хуево работаете с союзниками, если оне на знают как оно называется и для чего используется. Хотя, есть вариант, что специально наебали союзничков:https://haqqin.az/news/351104месага от 8:44
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723611 вiд 2025-06-13 13:04:52Batyj № 1723602 «Удары по спящим мирным городам категорически неприемлемы». Россия осудила удары Израиля по Ирану. "
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723610 вiд 2025-06-13 12:58:06який, блять, Канаф-Ціон для офіційних польотів прем'єра та президента? літкак-командний пункт, для офіційних візитів?
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723609 вiд 2025-06-13 12:54:42шось чимало хєрні тут понаписували. якого хєра прем'єр полізе у літак судного дня? у нього є зручні бункєри. підняли, мабуть, щоб для заплутати. балістика та її знищення під час польоту із С. Аравіі? ну-ну. яка блять балістика по нашим ядерним об'єктам? у нас їх півтори штуки. балістиуа, якщо буде- то по аеропортам, портам, містам, заводам
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723608 вiд 2025-06-13 12:48:43Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1723606 цікава думка :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723607 вiд 2025-06-13 12:48:10 Rafael Mariano Grossi @rafaelmgrossi · 34m The situation in Iran is deeply concerning. Nuclear facilities must never be attacked. https://atoms.iaea.org/4n1fZN4 ------- о ще один з діплі-консьорном… якщо хуйлостану було можна. хуй-які санкції… крім захоплення чорнобильської та запоріжської, обстріли інфраструктури що призводили до аварійних остановів блоків… бла-бла-бла звичайні…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723606 вiд 2025-06-13 12:44:37sk (здалеку…) № 1723597 вiд 2025-06-13 10:44:45 У такі відповідальні дні пентагонівським підарам не потрібні гей-бари - їх і на службі достатньо їбуть ;)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723605 вiд 2025-06-13 11:43:21- А шо таке оболонь, і шо таке Троєщина? - Та адін хуй. :-)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723604 вiд 2025-06-13 11:33:21може рудий відчує смак крові і припинить плазувати перед хуйлом. надії мало, але…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723603 вiд 2025-06-13 11:29:5413 июня 2025 г., 11:07 Отбой тревоги: все БПЛА, летевшие в сторону Израиля, на данном этапе перехвачены Управление тылом объявило отбой возможной тревоги: заявлено, что все БПЛА, летевшие в сторону Израиля из Ирана, на данном этапе перехвачены.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723602 вiд 2025-06-13 11:26:14шось парашка мовчить за стратєгічно партнерство з Іраном..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723601 вiд 2025-06-13 11:17:22 Lindsey Graham @LindseyGrahamSC · 5h People are wondering if Iran will attack American military personnel or interests throughout the region because of Israel’s attack on Iran’s leadership and nuclear facilities. My answer is if they do, America should have an overwhelming response, destroying all of Iran’s oil refineries and oil infrastructure putting the ayatollah and his henchmen out of the oil business. --------- можливо і нам тоді ок щоб атакувати нпз й іншу інфраструктуру «бєнзоколонки». можливо ракет нам більше під це видадуть?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723600 вiд 2025-06-13 10:55:17Н учетом того, что сбивать их начнут еще курды на севере Сирии, долет их не много..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723599 вiд 2025-06-13 10:50:52ужо сообщается про 800 шахедов..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723598 вiд 2025-06-13 10:46:44так. «павутина», лайт версія ----------- OSINTdefender @sentdefender · 33m Mossad agents and commando teams are reported to have infiltrated Iran several weeks ago, installing precision-guided munitions near surface-to-air missile batteries and constructing explosive drones near cruise and ballistic missile launch sites, all of which were utilized at the start of last night’s air campaign against Iran. These covert attacks are believed to have crippled key defensive systems across Iran, while preventing them from launching an immediate retaliatory strike against Israel.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723597 вiд 2025-06-13 10:44:45до речі… не тільки к-тю замовлень піци в піцеріях навколо пентагону відслідковують «незвичайну активність» … ----------- Pentagon Pizza Report @PenPizzaReport Freddie's Beach Bar, ths closest gay bar to the Pentagon, has abnormally low traffic for a Thursday night. Potentially indicating a busy night at the Pentagon. As of about 10:00pm ET. https://x.com/PenPizzaReport/status/1933344508936130738
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723596 вiд 2025-06-13 10:39:35?? Винищувачі ВПС Ізраїлю знищили десятки радарів та ЗРК Ірану — ЦАХАЛ Також в ЗМІ повідомляють, що «Моссад» створив на території Ірану базу безпілотників, які також прийняли участь в атаці на системи ППО режиму аятолл.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723595 вiд 2025-06-13 10:38:20Іран скликає радбез оон --- бугага
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723594 вiд 2025-06-13 10:13:39Назвати фаната Оболоні - троєщиною, це як обізвати фаната Челсі - Бірмінгемом?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723593 вiд 2025-06-13 10:05:25ага почали перехоплювати дрони (цікаво чим?) --------- Jordan says it intercepted a number of missiles and drones that entered its airspace, according to Jordanian state news agency.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723592 вiд 2025-06-13 09:58:52хокей тим часом 4й матч ойлерз виграють в овертаймі… 2-2 по матчам. я хуй-єю. з 4х матчів - 3 грали овертайми…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723591 вiд 2025-06-13 09:51:30Enot № 1723589 минулий раз, наче, багато балістики було збите ппо що розміщене і іорданії… по-моєму навіть саудити щось збили що над ними летіло…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723590 вiд 2025-06-13 09:48:47Batyj № 1723583 десь читав що за часів совка штати відслідковували переміщення потягів залізницею. зазвичай потяги йдуть за розкладом. але якщо йде щось військово-важливе - всі пропускають. тому відслідковуючи порушення графіків пентагон міг здогадатись що «щось» важливе переміщується, і куди…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723589 вiд 2025-06-13 09:46:36Шахеди це таке, там балістичних ракет по ядерних об'єктах чекають
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723588 вiд 2025-06-13 09:45:36Enot № 1723586 тюбля… 100 шахедів і така «паніка» … :) наші очільники ппо можуть проконсультувати що робити коли 500 летить + балістика… по території в рази більшій ніж ізраїль
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723587 вiд 2025-06-13 09:44:06olma № 1723585 і одразу пригадується останній дзвінок рижого клоуна хуйлу і те що він настрочив після того. звичайно ми всі читали що він там про нашу війну написав, але 2/3 тексту було про іран, і про те що «друг владімір» пообіцяв допомогти у переговорах з іраном…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723586 вiд 2025-06-13 09:43:18Пишуть, Нітаньяху вилетів на «літаку Судного дня»
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723585 вiд 2025-06-13 09:35:46Vitaliy Trubnykov?? @vokinburt_avia · 40 хв Сьогодні основна тема світових ЗМІ - бомбардування Ірану Ізраїлем і можлива відповідь. Результатом обміну ударами буде подорожчання цін на нафту, що грає на руку Путіну, який є другом для обох сторін конфлікту. ----
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723584 вiд 2025-06-13 09:12:122 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1723575 Як би трамп був президентом— такого б не сталося б) трамп домовився б з підорашоюі та натиснула б на іран по згортанню ядерної програми.))
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723583 вiд 2025-06-13 08:53:47Если имеется в виду Pentagon Pizza Index, то таки да..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723582 вiд 2025-06-13 08:53:00«непогано» п'ятниця 13те розпочалася… минулий раз ізраїль йобнув ракетами поруч з ядерними об'єктами. натякаючи що наст раз можуть і «не поруч» йобнути іран десь з тиждень розказував що «дєржитє мєня сємєро», запустив «тисячу» ракет по ізраїлю. по-моєму збили все… дійсно, тепер зрозуміло що про те ізраїль йобне всі знали. інакше б проти-шахедні ракети не відправляли на ізраїль…
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723581 вiд 2025-06-13 08:40:09Індекс піци не збрехав.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723580 вiд 2025-06-13 08:34:01становится понятным, что амеры были в курсе, не зря прлтивошахедные ракеты отправили не нам, а своим в сирию..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723579 вiд 2025-06-13 08:31:42Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг]№ 1723566 вiд 2025-06-13 07:09:11Мало що там у когось написано на поло… скажімо, якщо на поло написано «Рудий хуй» - це ж не обовʼязково означає, що носієм поло є відома особа.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723578 вiд 2025-06-13 08:28:519:15 Иранские СМИ пишут, что примерно через 4 часа беспилотники достигнут израильского неба, и одновременно будут запущены баллистические ракеты
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723577 вiд 2025-06-13 08:26:02Тем временем израильский борт №1, самолет «Кнаф Цион» поднялся в воздух в свете ожидаемой ответной атаки со стороны Ирана. Самолет используется премьер-министром Биньямином Нетаньяху и президентом Ицхаком Герцогом для официальных полетов за пределы страны, передают израильские СМИ. Вылет замечен международными сайтами мониторинга полетов.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723576 вiд 2025-06-13 08:23:40Orest Dniprovskiy (Київ) [Останнi 20 месаг]№ 1723567 вiд 2025-06-13 07:14:39Кацап мабуть готувався, цілий день водкі не пив, писав доклад - і тут така неповага.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723575 вiд 2025-06-13 08:21:40А трампидлівці вже підкреслено відмежовуються - мовляв, ми тут нє прі дєлах:
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723574 вiд 2025-06-13 08:19:00Пишуть, що в Ірані замочили командувача КВІРу (себто главпідара) - такого собі генерала салямі. Якщо ти салямі - будь готовий до того, що тебе наріжуть.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723573 вiд 2025-06-13 08:13:3708:18 1351 Президент США Дональд Трамп рассчитывает на то, что переговоры Вашингтона и Тегерана по ядерной программе Ирана продолжатся несмотря на удары Израиля по исламской республике. Об этом американский лидер заявил в интервью журналистам телеканала Fox News.