olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748256 вiд 2026-05-21 11:10:35Доброго і гарного Дня Вишиванки!Ця картина була викрадена роzziйським варварами з Херсонського художнього музею в 2022 році.https://womo.ua/vikradene-mistetstvo-hersonskiy-muzey-vidtvoriv-kartinu-vikradenu-pid-chas-okupatsiyi/
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748255 вiд 2026-05-21 10:42:26- - - - - - - - - -yagshamash№ 17482471748237 Так, але чому ti si Tovare? Чи був хтось із прізвищем Товаре в Шахтарі? Бо якщо обігрувалося прізвище: типу, ти не сарна, а віслюк, то мало бути Товар, а не Товаре у кличному відмінку.- - - - - - - - - -Текст запропонував хорват з Хорватії, тож всі дрібні нюанси враховано. Власне слово «товаре» тоді було лютою образою для хорватів-напівкровок, в кого хтось з батьків - серб. А Даріо саме такий. Тож автор гарантував, що побачивши баннера та почувши вигуки «товаре!», кротячий капітан заістерить.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748254 вiд 2026-05-21 10:00:42уроки болотної географії-----Serhii Sternenko@sternenko·2hСизранський НПЗ палає після атаки Сил оборони.Цей завод є частиною так званого Самарського вузла нафтопереробки «Роснєфті», куди також входять Куйбишевський та Новокуйбишевський заводи.----------походження самого гідроніма — суто тюркське (татарсько-чуваське), оскільки ці території історично належали до Казанського ханства та Волзької Булгарії до експансії Московіїу буквальному перекладі з тюркських наріч «Сизрань» означає «низовинна річка, що витікає з яру/балки» (або «яружна річка»).-------тобто десь з боліт вирікає річка і тіче… і там же на болотах збудували місто…та «самара» поруч з арінбургом, що був першою столицею совкового казахстану
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748253 вiд 2026-05-21 09:21:34Сумо Елітним бійцям на цьому турнірі щось пороблено. З 5 найкращих (2 йокодзуни і 3 одзекі) до кінця в турнірі тримається лише Кірішіма з розбитим лобом після серйозного падіння, але з хорошим шансом на другий підряд кубок. Оносато та Аонішікі навіть не починали, Хосьорю травмувався в одному з перших поєдинків, Котозакура більше програвав, вигравши лише 3 з 11 матчів, і лише програвши восьмий раз знявся і його тренер пояснив, що травма спини була ще до турніру, але сподівались, що вона не завадить виступати. Аонішікі втрачає статус одзекі, але на наступному турнірі може 10 перемогами його собі повернути. Котозакура отримує кадобан, і в наступному турнірі має брати 8 перемог, щоб теж не втратити статус. А от Кірішіма, якщо виграє останні 4 сутички стане в наступному турнірі цунаторі - претендентом на отримання титулу йокодзуни. Зараз в базі даних я поки що не можу знайти турнір, в останньому поєдинку останнього дня якого вимушено були б заявлені бійці нижче рангу одзекі, це буде вперше за багато років.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748252 вiд 2026-05-21 09:19:39думаю що у астон віли ще більше досягнення у тому що вони 4ми закінчили прем'єр лігу, вище лівераінколи слідкую за ними тільки через воротніка аргів, що допоміг мессі чс виграти :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748251 вiд 2026-05-21 08:08:14Тим часом, Фуйлу у Китаї зіграли танєц малєньких лєблядєй:https://gordonua.com/ukr/section-worldnews/news-sy-tszynpyn-vklyuchyl-putynu-frahment-lebedynoho-ozera-symvola-perelomnyikh-momentov-v-sovetskoy-ystoryy-20-05-2026.htmlНа щось натякають?
Samsung [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748250 вiд 2026-05-21 08:00:072 LAZY№ 1748245Унаї Емері виграв свою п'яту Лігу Європи, керуючи командою Астон Вілла, яка перемогла Фрайбург з рахунком 3:0 у фіналі.Це перший європейський трофей для Астон Вілли з 1996 року, а Емері став першим тренером, який виграв Лігу Європи з трьома різними клубами.…Чувак хакнув Лігу Європи.І вигравав він цю ЛЄ тільки з командами, назви яких дивним чином співзвучні:- SeVILLA- VILLArreal- Aston VILLAЧудеса!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748249 вiд 2026-05-21 07:57:43Оззі наш Осборн трохи не дожив до єврокубку Астон Вілли. Порадів би старий…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748248 вiд 2026-05-21 02:50:1620 травня у Львові у фіналі Кубка України 2025/26 Динамо обіграло Чернігів та вийшло до Ліги Європи 2026/27, де стартуватиме з 1-го раунду кваліфікації (Q1). Динамо отримало сіяний статус у Q1 Ліги Європи. Потенційні суперники Динамо у Q1 Ліги Європи: Войводина (Сербія) Жиліна (Словаччина) Університатя Клуж (Румунія) Алюміній (Словенія) Деррі Сіті (Ірландія) Вестрі (Ісландія) … Потужні суперники, доведеться понервувати.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748247 вiд 2026-05-21 00:27:251748237 Так, але чому ti si Tovare? Чи був хтось із прізвищем Товаре в Шахтарі? Бо якщо обігрувалося прізвище: типу, ти не сарна, а віслюк, то мало бути Товар, а не Товаре у кличному відмінку.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748246 вiд 2026-05-21 00:17:02We are the champions лунає на стадіоні, поки хлопці бігають та дуркують із кубком. Кайф, кожного разу мурахи, коли чую цю пісню в такі моменти. Сподіваюсь, поки житиму, завжди буду її чути на фіналах. А ще англійські фани красені, їм що ЛК, що ЛЄ - завжди будуть від душі фанатіти. Простодушні люди, що люблять футбол. Не пихаті італійські сноби, які окрім свого сраного скудетто нічим не цікавляться.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748245 вiд 2026-05-21 00:10:46Унаї Емері виграв свою п'яту Лігу Європи, керуючи командою Астон Вілла, яка перемогла Фрайбург з рахунком 3:0 у фіналі. Це перший європейський трофей для Астон Вілли з 1996 року, а Емері став першим тренером, який виграв Лігу Європи з трьома різними клубами. … Чувак хакнув Лігу Європи.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748244 вiд 2026-05-20 23:36:09LAZY № 1748243 вiд 2026-05-20 23:22:27 В форматі трьох єврокубків таке було тільки в 1990 році, коли італійці виграли все. Поки було два єврокубки, то іспанці кілька разів і англійці одного разу вигравали обидва. Але поки що на сьогодні шанс відсотків 25-30, що візьмуть всі три.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748243 вiд 2026-05-20 23:22:27Англійські клуби можуть забрати всі три єврокубка. Круто буде.Один вже є сьогодні.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748242 вiд 2026-05-20 22:58:34У Фрайбурга чорно-біла емблема, грають вони в червоній формі, фанати повністю в білому, махають прапорами в кольорах Польщі. Дурдом
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748241 вiд 2026-05-20 22:42:412 Batyj№ 1748206З видатних, чи, як би його правильно сказать, воротарів Динамо лише Шовковський тут виріс, всіх інших брали з інших клубів.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748240 вiд 2026-05-20 22:17:412 sk№ 1748197чернігів серйозно на фінал готується------------------Англійську вивчили? :)
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748238 вiд 2026-05-20 22:00:43Аа, згадав, це обігрувалось його призвіще. «Даріо, ти не олень, ти худоба»
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748237 вiд 2026-05-20 21:32:502 LAZY№ 1748170
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748236 вiд 2026-05-20 21:08:10olma№ 1748233Так, якось по-домашньому все. Трофей є трофей - тож сьогодні можна вітати всіх - від Ярмоли до найостаннішого Зятя ;)
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748235 вiд 2026-05-20 20:54:44Костюк про 4 місце так каже, наче це досягнення
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748234 вiд 2026-05-20 20:45:27Batyj № 1748205, Я не розумію, як цього «специ» не бачать. А ще того, що флангові захисники - ідіоти, включно з потенційним «шахтарем» -Караваєм. І вже дуже давно. Бо проблема центру захисту зʼявилась значно попізже)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748233 вiд 2026-05-20 20:36:54Молодці. Виграли трофей! Сподобалася церемонія нагородження! Тусовка. Всі веселі, посміхаються. Футболісти приїхали з родинами, дітьми.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748232 вiд 2026-05-20 20:36:41Знов чухає …
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748231 вiд 2026-05-20 20:35:45Знов чухає …
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748230 вiд 2026-05-20 20:35:10Чухав..
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748229 вiд 2026-05-20 20:34:21Попов ще не отримав кубок, а вже слухав яйця.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748228 вiд 2026-05-20 20:34:00Знавці хокею: звідки в швейцарців така збірна? Вони ж наче не НХЛівці, в своїй лізі переважно грають.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748227 вiд 2026-05-20 20:33:01Шкода, що лише кубок знову вдома.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748226 вiд 2026-05-20 20:23:39В ось і коментатор назвав Зятя зятєм.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748225 вiд 2026-05-20 20:08:09З перемогою і трофеєм!
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748224 вiд 2026-05-20 20:00:36ну картку лисий заробив
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748223 вiд 2026-05-20 19:50:22У Чернігова Котовський дуже борзий.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748222 вiд 2026-05-20 19:50:14Лисий мабуть афтарітєтний пацан на районі.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748221 вiд 2026-05-20 19:48:502 Valeriy№ 1748219Поки тільки асист :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748220 вiд 2026-05-20 19:48:40Спортдир рєшає, але хєр асистує ;)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748219 вiд 2026-05-20 19:33:31Герреро кубковий гравець …забиває саме тут.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748218 вiд 2026-05-20 19:32:12А на хєра потрібен хєр?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748217 вiд 2026-05-20 19:31:46А гол класний, бо було дві скидки поспіль …дві точних поспіль!!!
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748216 вiд 2026-05-20 19:29:43Радіє ніби забив Шахтарю…