🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 692.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723372 вiд 2025-06-11 00:07:46

От якби у студії у якості ікспьордів сиділи та пизділи знайомий кацапський діріжьор із срані-рязані, Юра Шатунов та Дітер Болєн - ото було б файно!

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723371 вiд 2025-06-11 00:00:38

у студії мегого сидять 4 ведучих, які мають дефекти мови, язик заплітається, один Головко як експерт більш менш формулює думку вдало. Приктично Ціцерон.
Решта троє - якісь сумні клоуни (якийсь товстий блогер, нервова ведуча і ще якийсь поц).

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723370 вiд 2025-06-10 23:48:26

Orest Dniprovskiy (Київ)
№ 1723369
вони ж вчора грали

Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723369 вiд 2025-06-10 23:45:25

Мій любимчик Кевін де Брюйне вириває перемогу для Бельгії

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723368 вiд 2025-06-10 23:27:44

LAZY
№ 1723367

О, прикольно, якийсь клон Обсілфа, там правда три каліки щось карябають раз на місяць і якесь skela невнятно пиздить саме з собою, як Гурон на 29-му.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723367 вiд 2025-06-10 23:10:59

Які ще нахуй діскорди, це стара фірма! Олд скул!

http://nrc.kiev.ua/

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723366 вiд 2025-06-10 22:31:50

Але реально є прогрес вже, бо років 4 тому подібний висер проти української мови можна уявити собі тільки парускі.
Так що гуд джоб, Name: skela, напрягся таки трохи, превозмог в собі поца трохи. Але з «научними термінами» трохи обісрався. Буває.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723365 вiд 2025-06-10 22:28:45

Ггг, а шо це за анальний клоун Name: skela? І чого він про мене шось пиздить там, я взагалі про його жалюгідне існування не маю ніякої інформації.
Цікаві люди, підглядають в дюрочку на цей сайт і десь там в своїх фейсбуках чи дискордах чи де цей клован пише обговорюють нас? Оце ахуєть, оце реально людям нєхуй робити. Аж заздрю.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723364 вiд 2025-06-10 21:16:17

Усі наукові терміни хтось вигадав з нуля, або зробив реінтертрепацію - як німці із ферзейєром до телевізора. А от з комплексом власної неповноцінності чи недостачею гідності/самоповаги - тута тре інші ліки.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723363 вiд 2025-06-10 20:55:44

«научних» термінів українська мова справді не має. А наукові - має, причому дофуя.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723362 вiд 2025-06-10 19:38:47

Вивчав аж 4-и мови, але це не допомогло, бо дегенеративні симптоми нікуди не ділися.

Буває таке.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723361 вiд 2025-06-10 19:17:29

Який яскравий дегенерат ця скела з Часовні. Йобана міні-люся арестовіч

[100756] 2025-06-10 18:41:18
Name: skela
тобі подобається дебіл Вічний «а чому ти не розмовляєш українською»?

я вивчав 4 мови.
і вважаю що французька набагато цікавіша ніж українська.
доказом цього є величезний вплив французів на науку та кільтуру світу.
французською спілкується еліти Німеччини, якщо ти не знав і війни цьому не заважають
а ти не знав

мова задає межі твого мислення
те що ти не можеш назвати – ти не можеш про це подумати
українська мова не має багатьох научних термінів
і ти не зможеш розвивати зараз науку українською мовою

ти можеш назвати українських науковців чиї твори українською мовою змінили весь світ?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723360 вiд 2025-06-10 19:10:23

О да, таких хмар дохуя було по небу вночі та зранку.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723359 вiд 2025-06-10 18:58:39

У Києві на площі біля Софії Київської показали художню інсталяцію Black Cloud («Чорна хмара»). Далі її відправлять в США на фестиваль незалежного мистецтва Burning Man 2025. Інсталяція сягнула 30 метрів завдовжки, 17 завширшки та 15 метрів у висоту, а важить 7 тонн.



PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723358 вiд 2025-06-10 18:34:37

канадіен шіт, частина друга :-))

Сьогодні в Торонто на стадіоні BMO Field збірна України проведе другий із товариських матчів у межах турніру Canadian Shield — проти команди Нової Зеландії

(початок — о 23:50 за київським часом)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723357 вiд 2025-06-10 18:01:16

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1723351
та ще ж вчора роз'яснювали. Ізраїль повернув США на відновлення. Ті передали нам ще минулого року.
По ітогу все не так, але ніхто і не збрехав …

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723356 вiд 2025-06-10 16:55:13

«В національній збірній банально немає часу на підготовку. В нас немає нормального тренувального процесу».
----------------------
Так а в інших збірних що - гравці місяцями поспіль разом тренуються?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723355 вiд 2025-06-10 16:38:20

Геть (Геть)
№ 1723354
----
100% Погоджуюся.

А трохи на іншу тему. Вчора ПМ Канади Марк Карні виголосив промову в університеті Торонто про оборону і безпеку! Яка можливо стане історичною в плані остаточного прозріння і розстановки всіх крапок над «і».



PM Mark Carney delivers speech on defence and security

короткий переказ укр. мовою.

https://www.ukrinform.ua/rubric-world/4002459-premer-kanadi-zaaviv-so-period-gegemonii-ssa-u-sviti-zaversivsa.html

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723354 вiд 2025-06-10 16:28:30

olma
№ 1723340 вiд 2025-06-10 09:42:36

Ukrainian Ranger
№ 1723337 вiд 2025-06-10 07:48:07

Enot
№ 1723338 вiд 2025-06-10 08:13:37

Якийсь державний муж колись сказав, що основна турбота бюрократії - виживання самої бюрократії. Я ніде такої обоюдної кастової ненависті не бачив, як у Франції. Нарід з бюрократами там очі одне одному повиколюють за нагоди. Прототипчик ЄС, наполеонівська спадщина. Як такій бюрократії дати розростися, то забудь про зменшення податків, скорочення програм, звільнення штатів держ агентств - раптом стане можливим дізнатися про силу профспілок держ працівників. Кумівство на ядерному пальному. З такою кастою паразитів, легко забути, що держава - то ми з нашими податками, і що бюрократи+політики працюють на нас, а не навпаки.

Освіта навіть із пропагандою часто виховує думаючих людей із імунітетом до пропаганди. Але економічна освіта, досвід праці у приватному секторі, подорожі країною та за нагоди світом. Фонд для обміну на рік других в університеті на рівні бакалавра чи магістерки - люди навчаться цінити те, що є вдома і зможуть привезти свіжі думки, гени чи підхід до рішення «проблем» додому.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723353 вiд 2025-06-10 16:21:14

Пресс-конференція. Олександр Зінченко: «Знаходитись тут сьогодні — це одне задоволення»

Зіна видав базу.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723352 вiд 2025-06-10 16:20:15

Прес-конференція. Сергій Ребров: «Проти Нової Зеландії теж буде дуже важко»
--------------------------------
Пане Сірожа, список з ким буде легко - в студію!

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723351 вiд 2025-06-10 16:19:52

Так хто з3.143дів - Міша чи його руковоццтво?
-------------------------
МЗС Ізраїлю офіційно спростувало заяву власного посла в Україні Міхаеля Бродського в інтервʼю, в якому він заявив, що нашій державі були передані зенітні ракетні системи Patriot.

… «Ці заяви не відповідають дійсності. Ізраїль не передавав Україні системи Patriot» - йдеться у відповіді МЗС на запит журналістів.

При цьому видання інформує, що «наскільки відомо, Росія вимагала від Ізраїлю розʼяснень щодо заяв Бродського».

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723350 вiд 2025-06-10 16:18:33

тарифи і мекси доведуть трампушу до цуґундера.
І Маск ґейт.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723349 вiд 2025-06-10 16:16:46

Респи контролюють обидві палати Конгресу. Поки це так, навіть його рішення заблокувати можна хіба через суд, не те що з посади прибрати.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723348 вiд 2025-06-10 15:24:49

VVV
№ 1723342 вiд 2025-06-10 09:48:22

читаю новини по штатах. цікаво, а що ще має зробити рудий хуй, щоб там зрозуміли, що він руйнує державу? відверта антидержавна діяльністі - і ніхуя.

ця діяльність почалася одразу після обрання, щоденна відверта антидержавна діяльність. Я думав його приберуть десь до літа. Вже літо. А рудий і досі рулить. Не США, а якесь садо мазо.
Болото і колгосп.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723347 вiд 2025-06-10 13:05:19

Кажуть, внаслідок атаки нічної пошкоджено Софійський собор.
https://www.ukrinform.ua/rubric-culture/4002631-u-kievi-vnaslidok-rosijskoi-ataki-poskodzenij-sofijskij-sobor.html
Хоча пошкодження не значне, та це дуже погано.

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723346 вiд 2025-06-10 12:33:38

2 LAZY
№ 1723333
Тепер волонтерять. Весь кластер такий, хулі вже.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723345 вiд 2025-06-10 10:16:34

Акела
Всіх благ, міцного здоров'я і океану на місці кацапії.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723344 вiд 2025-06-10 10:11:10

Акелу вітаю з Днюхою. Бажаю багато Здоров'я, достатньо достатку, а також перемог твоїх улюблених команд і нашої країни у боротьбі з супостатом!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723343 вiд 2025-06-10 09:48:34

Диджитал технології допомагають централізувати все, централізація наприклад, публічних фінансів - це зло. Треба прагнути до децентралізації.

У Києві ремонти: трамвайних колій, мостів, це постійний розпил бабла. При чому зробіть один раз нормально і забудьте. А так розкопали 100 метрів кілька місяців ремонтують, потім через рік в іншому місці трамвайної колії, розкопають наступні 100 метрів. ремонтують гроші виділяються, будматеріали розпилюються. А шо роблять роботу.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723342 вiд 2025-06-10 09:48:22

читаю новини по штатах. цікаво, а що ще має зробити рудий хуй, щоб там зрозуміли, що він руйнує державу? відверта антидержавна діяльністі - і ніхуя.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723341 вiд 2025-06-10 09:42:54

Ukrainian Ranger
№ 1723337
«ученьє - свєт, а неучьоних - тьма» (с)
все рівно неосвідчених - бІльшість
а голос на виборах важить однаково. дідуся професора, і веселого наркомана що буде голосувати по приколу
з урахуванням що з'являються маски з хуй-ітерами та інші платформи (цукера ж звинувачували при першому обранні трампа що фб використовували як платформу для розкрутки про-трампівських меседжів) …
ми це все обговорювали вже…
чому люди так голосують, років через 50 стане зрозуміло, як зараз багато «умніків» росписують чому німці в 33му вибрали гітлєра…
портніков свою думку просуває, чим більше проблем з емігрантами, на фоні нашої війни, та потенційних загроз від трампа, люди «шукають» захист у популістів, лівих чи правих…
а прийшовши до влади, б-хто починає медія на свою сторону тягнути… ну й там… через пару поколінь можна виховати «північну корею» … дивимось на хуйлостан і 20+ років з хуйлом…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723340 вiд 2025-06-10 09:42:36

Геть (Геть)
№ 1723332
----
З цього приводу ще раз переконуюся, що суспільно=політичні і правні податкові системи консервативні і їх важко змінити.

І політичний клас і чиновники використовують технології не для змін на краще, а для більшого визиску і ефективізації фіскальної, замість того щоб змінити цю систему повсюдного державного втручання.

Вже настільки помінялося суспільство, технології, - роботаксі їзде, дрони літають, а податки і ставки такі самі як при царі Навуходоносорі.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723339 вiд 2025-06-10 09:34:28

Освіта освітою, там теж свої приколи. В штатах коли ідуть в коледж чи університет вибирають мейджор - основний фах. Так чув в подкасті, що спостерігається значне зменшення охочих вибирати Програмування, інжинірінг (компьютерний), у звязку з тим, що ШІ системи можуть самі код писати на початковому рівні.
Натомість в кілька разів зріс вибір мейджора Мистецтвознавство, Історія Мистецтва. (звісно кількісно програмістів набагато більше за мистецтвознавців вчиться) Але тенденція цікава.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723338 вiд 2025-06-10 08:13:37

Питання чому будуть вчити в університеті? Якщо наукові знання підмінені пропагандою то яка користь від такої освіти?

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723337 вiд 2025-06-10 07:48:07

Геть,

Інвестиції в освіту мають бути топ-приорітетом. Вчити основам економіки, політології, критичному мисленню, AI. Інакше - Трампи, зеленські, орбани, навроцькі.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723336 вiд 2025-06-10 06:38:09

Ukrainian Ranger
№ 1723310

я нe кaжу щo вiн видумує, я кaжу щo вiн нaвoдить iнфo вибiркoвo, щoб oбгрунтувaти свoю aпрioрну гiпoтeзу. Нa Мaнхeттeнi людинa з зaрoбiткoм 70К тaкoж нiчoгo нe знaйдe, aлe вoнa тaм i нe шукaє.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723335 вiд 2025-06-10 04:51:32

LAZY
Довбойоб? Ти думаєш якби не дивилися «Дізель-шоу», росіяни би не прийшли? Чого б це? Вони вважають що українців не існує, а Україна - їх територія. До чого тут вподобання людей, яких вже вважають неіснуючими?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723334 вiд 2025-06-10 04:33:32

Країна довбойобів, яка реготала над власною мовою, культурою та інше - заслуговувала на війну. Що й отримала.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1723333 вiд 2025-06-10 04:31:40

Пиздець сука яку блювотну хуйню в Україні ще в 2018 році знимали та дивились. Нічого дивного що сьогодні шахеди та ракети літять.
Ніколи не любив то жлобське дізель-шоу.
Але справа, звісно, не в них.




Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.