LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723372 вiд 2025-06-11 00:07:46От якби у студії у якості ікспьордів сиділи та пизділи знайомий кацапський діріжьор із срані-рязані, Юра Шатунов та Дітер Болєн - ото було б файно!
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723371 вiд 2025-06-11 00:00:38у студії мегого сидять 4 ведучих, які мають дефекти мови, язик заплітається, один Головко як експерт більш менш формулює думку вдало. Приктично Ціцерон. Решта троє - якісь сумні клоуни (якийсь товстий блогер, нервова ведуча і ще якийсь поц).
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723370 вiд 2025-06-10 23:48:26Orest Dniprovskiy (Київ) № 1723369 вони ж вчора грали
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723369 вiд 2025-06-10 23:45:25Мій любимчик Кевін де Брюйне вириває перемогу для Бельгії
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723368 вiд 2025-06-10 23:27:44LAZY № 1723367 О, прикольно, якийсь клон Обсілфа, там правда три каліки щось карябають раз на місяць і якесь skela невнятно пиздить саме з собою, як Гурон на 29-му.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723367 вiд 2025-06-10 23:10:59Які ще нахуй діскорди, це стара фірма! Олд скул! http://nrc.kiev.ua/
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723366 вiд 2025-06-10 22:31:50Але реально є прогрес вже, бо років 4 тому подібний висер проти української мови можна уявити собі тільки парускі. Так що гуд джоб, Name: skela, напрягся таки трохи, превозмог в собі поца трохи. Але з «научними термінами» трохи обісрався. Буває.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723365 вiд 2025-06-10 22:28:45Ггг, а шо це за анальний клоун Name: skela? І чого він про мене шось пиздить там, я взагалі про його жалюгідне існування не маю ніякої інформації. Цікаві люди, підглядають в дюрочку на цей сайт і десь там в своїх фейсбуках чи дискордах чи де цей клован пише обговорюють нас? Оце ахуєть, оце реально людям нєхуй робити. Аж заздрю.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723364 вiд 2025-06-10 21:16:17Усі наукові терміни хтось вигадав з нуля, або зробив реінтертрепацію - як німці із ферзейєром до телевізора. А от з комплексом власної неповноцінності чи недостачею гідності/самоповаги - тута тре інші ліки.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723363 вiд 2025-06-10 20:55:44«научних» термінів українська мова справді не має. А наукові - має, причому дофуя.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723362 вiд 2025-06-10 19:38:47Вивчав аж 4-и мови, але це не допомогло, бо дегенеративні симптоми нікуди не ділися. Буває таке.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723361 вiд 2025-06-10 19:17:29Який яскравий дегенерат ця скела з Часовні. Йобана міні-люся арестовіч … [100756] 2025-06-10 18:41:18 Name: skela тобі подобається дебіл Вічний «а чому ти не розмовляєш українською»? я вивчав 4 мови. і вважаю що французька набагато цікавіша ніж українська. доказом цього є величезний вплив французів на науку та кільтуру світу. французською спілкується еліти Німеччини, якщо ти не знав і війни цьому не заважають а ти не знав … мова задає межі твого мислення те що ти не можеш назвати – ти не можеш про це подумати українська мова не має багатьох научних термінів і ти не зможеш розвивати зараз науку українською мовою … ти можеш назвати українських науковців чиї твори українською мовою змінили весь світ?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723360 вiд 2025-06-10 19:10:23О да, таких хмар дохуя було по небу вночі та зранку.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723359 вiд 2025-06-10 18:58:39У Києві на площі біля Софії Київської показали художню інсталяцію Black Cloud («Чорна хмара»). Далі її відправлять в США на фестиваль незалежного мистецтва Burning Man 2025. Інсталяція сягнула 30 метрів завдовжки, 17 завширшки та 15 метрів у висоту, а важить 7 тонн.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723358 вiд 2025-06-10 18:34:37канадіен шіт, частина друга :-)) Сьогодні в Торонто на стадіоні BMO Field збірна України проведе другий із товариських матчів у межах турніру Canadian Shield — проти команди Нової Зеландії (початок — о 23:50 за київським часом)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723357 вiд 2025-06-10 18:01:16Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1723351 та ще ж вчора роз'яснювали. Ізраїль повернув США на відновлення. Ті передали нам ще минулого року. По ітогу все не так, але ніхто і не збрехав …
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723356 вiд 2025-06-10 16:55:13«В національній збірній банально немає часу на підготовку. В нас немає нормального тренувального процесу».----------------------Так а в інших збірних що - гравці місяцями поспіль разом тренуються?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723355 вiд 2025-06-10 16:38:20 Геть (Геть) № 1723354 ---- 100% Погоджуюся. А трохи на іншу тему. Вчора ПМ Канади Марк Карні виголосив промову в університеті Торонто про оборону і безпеку! Яка можливо стане історичною в плані остаточного прозріння і розстановки всіх крапок над «і». PM Mark Carney delivers speech on defence and security короткий переказ укр. мовою. https://www.ukrinform.ua/rubric-world/4002459-premer-kanadi-zaaviv-so-period-gegemonii-ssa-u-sviti-zaversivsa.html
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723354 вiд 2025-06-10 16:28:30olma № 1723340 вiд 2025-06-10 09:42:36 Ukrainian Ranger № 1723337 вiд 2025-06-10 07:48:07 Enot № 1723338 вiд 2025-06-10 08:13:37 Якийсь державний муж колись сказав, що основна турбота бюрократії - виживання самої бюрократії. Я ніде такої обоюдної кастової ненависті не бачив, як у Франції. Нарід з бюрократами там очі одне одному повиколюють за нагоди. Прототипчик ЄС, наполеонівська спадщина. Як такій бюрократії дати розростися, то забудь про зменшення податків, скорочення програм, звільнення штатів держ агентств - раптом стане можливим дізнатися про силу профспілок держ працівників. Кумівство на ядерному пальному. З такою кастою паразитів, легко забути, що держава - то ми з нашими податками, і що бюрократи+політики працюють на нас, а не навпаки. Освіта навіть із пропагандою часто виховує думаючих людей із імунітетом до пропаганди. Але економічна освіта, досвід праці у приватному секторі, подорожі країною та за нагоди світом. Фонд для обміну на рік других в університеті на рівні бакалавра чи магістерки - люди навчаться цінити те, що є вдома і зможуть привезти свіжі думки, гени чи підхід до рішення «проблем» додому.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723353 вiд 2025-06-10 16:21:14Пресс-конференція. Олександр Зінченко: «Знаходитись тут сьогодні — це одне задоволення» … Зіна видав базу.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723352 вiд 2025-06-10 16:20:15Прес-конференція. Сергій Ребров: «Проти Нової Зеландії теж буде дуже важко» -------------------------------- Пане Сірожа, список з ким буде легко - в студію!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723351 вiд 2025-06-10 16:19:52Так хто з3.143дів - Міша чи його руковоццтво?-------------------------МЗС Ізраїлю офіційно спростувало заяву власного посла в Україні Міхаеля Бродського в інтервʼю, в якому він заявив, що нашій державі були передані зенітні ракетні системи Patriot.… «Ці заяви не відповідають дійсності. Ізраїль не передавав Україні системи Patriot» - йдеться у відповіді МЗС на запит журналістів.При цьому видання інформує, що «наскільки відомо, Росія вимагала від Ізраїлю розʼяснень щодо заяв Бродського».
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723350 вiд 2025-06-10 16:18:33тарифи і мекси доведуть трампушу до цуґундера. І Маск ґейт.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723349 вiд 2025-06-10 16:16:46Респи контролюють обидві палати Конгресу. Поки це так, навіть його рішення заблокувати можна хіба через суд, не те що з посади прибрати.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723348 вiд 2025-06-10 15:24:49VVV № 1723342 вiд 2025-06-10 09:48:22 читаю новини по штатах. цікаво, а що ще має зробити рудий хуй, щоб там зрозуміли, що він руйнує державу? відверта антидержавна діяльністі - і ніхуя. … ця діяльність почалася одразу після обрання, щоденна відверта антидержавна діяльність. Я думав його приберуть десь до літа. Вже літо. А рудий і досі рулить. Не США, а якесь садо мазо. Болото і колгосп.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723347 вiд 2025-06-10 13:05:19Кажуть, внаслідок атаки нічної пошкоджено Софійський собор. https://www.ukrinform.ua/rubric-culture/4002631-u-kievi-vnaslidok-rosijskoi-ataki-poskodzenij-sofijskij-sobor.html Хоча пошкодження не значне, та це дуже погано.
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723346 вiд 2025-06-10 12:33:382 LAZY№ 1723333Тепер волонтерять. Весь кластер такий, хулі вже.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723345 вiд 2025-06-10 10:16:34Акела Всіх благ, міцного здоров'я і океану на місці кацапії.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723344 вiд 2025-06-10 10:11:10Акелу вітаю з Днюхою. Бажаю багато Здоров'я, достатньо достатку, а також перемог твоїх улюблених команд і нашої країни у боротьбі з супостатом!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723343 вiд 2025-06-10 09:48:34Диджитал технології допомагають централізувати все, централізація наприклад, публічних фінансів - це зло. Треба прагнути до децентралізації. У Києві ремонти: трамвайних колій, мостів, це постійний розпил бабла. При чому зробіть один раз нормально і забудьте. А так розкопали 100 метрів кілька місяців ремонтують, потім через рік в іншому місці трамвайної колії, розкопають наступні 100 метрів. ремонтують гроші виділяються, будматеріали розпилюються. А шо роблять роботу.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723342 вiд 2025-06-10 09:48:22читаю новини по штатах. цікаво, а що ще має зробити рудий хуй, щоб там зрозуміли, що він руйнує державу? відверта антидержавна діяльністі - і ніхуя.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723341 вiд 2025-06-10 09:42:54Ukrainian Ranger № 1723337 «ученьє - свєт, а неучьоних - тьма» (с) все рівно неосвідчених - бІльшість а голос на виборах важить однаково. дідуся професора, і веселого наркомана що буде голосувати по приколу з урахуванням що з'являються маски з хуй-ітерами та інші платформи (цукера ж звинувачували при першому обранні трампа що фб використовували як платформу для розкрутки про-трампівських меседжів) … ми це все обговорювали вже… чому люди так голосують, років через 50 стане зрозуміло, як зараз багато «умніків» росписують чому німці в 33му вибрали гітлєра… портніков свою думку просуває, чим більше проблем з емігрантами, на фоні нашої війни, та потенційних загроз від трампа, люди «шукають» захист у популістів, лівих чи правих… а прийшовши до влади, б-хто починає медія на свою сторону тягнути… ну й там… через пару поколінь можна виховати «північну корею» … дивимось на хуйлостан і 20+ років з хуйлом…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723340 вiд 2025-06-10 09:42:36 Геть (Геть) № 1723332 ---- З цього приводу ще раз переконуюся, що суспільно=політичні і правні податкові системи консервативні і їх важко змінити. І політичний клас і чиновники використовують технології не для змін на краще, а для більшого визиску і ефективізації фіскальної, замість того щоб змінити цю систему повсюдного державного втручання. Вже настільки помінялося суспільство, технології, - роботаксі їзде, дрони літають, а податки і ставки такі самі як при царі Навуходоносорі.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723339 вiд 2025-06-10 09:34:28Освіта освітою, там теж свої приколи. В штатах коли ідуть в коледж чи університет вибирають мейджор - основний фах. Так чув в подкасті, що спостерігається значне зменшення охочих вибирати Програмування, інжинірінг (компьютерний), у звязку з тим, що ШІ системи можуть самі код писати на початковому рівні. Натомість в кілька разів зріс вибір мейджора Мистецтвознавство, Історія Мистецтва. (звісно кількісно програмістів набагато більше за мистецтвознавців вчиться) Але тенденція цікава.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723338 вiд 2025-06-10 08:13:37Питання чому будуть вчити в університеті? Якщо наукові знання підмінені пропагандою то яка користь від такої освіти?
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723337 вiд 2025-06-10 07:48:07Геть, Інвестиції в освіту мають бути топ-приорітетом. Вчити основам економіки, політології, критичному мисленню, AI. Інакше - Трампи, зеленські, орбани, навроцькі.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723336 вiд 2025-06-10 06:38:09 Ukrainian Ranger № 1723310 я нe кaжу щo вiн видумує, я кaжу щo вiн нaвoдить iнфo вибiркoвo, щoб oбгрунтувaти свoю aпрioрну гiпoтeзу. Нa Мaнхeттeнi людинa з зaрoбiткoм 70К тaкoж нiчoгo нe знaйдe, aлe вoнa тaм i нe шукaє.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723335 вiд 2025-06-10 04:51:32LAZY Довбойоб? Ти думаєш якби не дивилися «Дізель-шоу», росіяни би не прийшли? Чого б це? Вони вважають що українців не існує, а Україна - їх територія. До чого тут вподобання людей, яких вже вважають неіснуючими?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723334 вiд 2025-06-10 04:33:32Країна довбойобів, яка реготала над власною мовою, культурою та інше - заслуговувала на війну. Що й отримала.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723333 вiд 2025-06-10 04:31:40Пиздець сука яку блювотну хуйню в Україні ще в 2018 році знимали та дивились. Нічого дивного що сьогодні шахеди та ракети літять. Ніколи не любив то жлобське дізель-шоу. Але справа, звісно, не в них.