Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723212 вiд 2025-06-08 15:50:51Тільки зараз в огляді побачив момент на початку вчорашнього матчу, коли Зіну вивели один на один, а він замість того, щоб обробити м'яч і нормально пробити, по-піжонистому спробував перекинути воротаря. Така фуйня пробачається хіба що у Поліссі, де він завершуватиме свою кар'єру ;)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723211 вiд 2025-06-08 15:45:19Бондар. Абсолютно непридатний футболіст. Низька кваліфікація, повільний у голові, і у ногах. Возиться з мячем, поки не відберуть. Привозить стабільно. Сцить. Филюється. Боїться. Не готовий. І готовий вже ніколи не буде.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723210 вiд 2025-06-08 14:57:04PEPSI (Merkury) № 1723208 вiд 2025-06-08 14:37:40 В 26 років відправляти на пенсію переможця ЛЧ та ЧЄ це звичайно круто. Він просто пересвяткував ЛЧ судячи з усього і не в формі.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723209 вiд 2025-06-08 14:46:18Оглядач Звєров пропонує, цитую «Не бити наших гравців, але знаходити слова впливу, щоб вони грали краще, а не так як з Канадою». :-))) Комент: «Та пиздити їх потрібно, і ше раз пиздити!»
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723208 вiд 2025-06-08 14:37:40Норвеги на підйомі. По іменам взагалі топ. Холанд, Сьорлот, Одегаард. Італія - туристи. Доннарума - пора на пенсію, було видно що реакція вже не та, йде на спад, кіперує у воротах лише за рахунок досвіду.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723207 вiд 2025-06-08 13:54:35- сабаленку нехай лаврови юзають, тобто коні :-), - придушення мексів армією означатиме громадянську війну, мекси чисельні і непрості, Трамп це ще не зрозумів і все ще махає дубиною. Потім буде пізно зупиняти.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723206 вiд 2025-06-08 11:41:21Хер з ними, з тими американцями. Розберуться рано чи пізно там у себе. Але треба трохи часу дати їм.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723205 вiд 2025-06-08 11:37:02При чому нелегальні з часом легалізовувалися, і продовжували працювати на заводах машинобудівних як легальні американці. Brittany Howard - Stay High (Official Video) Чув що на будівництві заводі Ілона Маска із збагачення літію в Техасі після указів Трампа в лютому березні серед будівельників-робітників зловили до 200 нелегальних мігрантів, які незареєстрували свій вїзд в США.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723204 вiд 2025-06-08 11:19:23Правда в тому що економіка США залежить від нелегальних мігрантів. Їй потрібні безправна дешева робоча сила. Цілі галузі нею обслуговуються. Місцеві не підуть туди працювати. Все інше це хайп і пиздьож.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723203 вiд 2025-06-08 11:17:38klirik Вони не в Каліфорнії програли.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723202 вiд 2025-06-08 10:30:01Batyj № 1723200 ----- Твоя правда. Оте повідомлення, то тупо переклад твіта польського воєнблогера, який стежить за війною в Україні: Artur Micek @Artur_Micek · 53 хв Ukraińskie drony zaatakowały w nocy rosyjskie lotnisko wojskowe w mieście Krymsk, Krasnodar. Trafiony miał zostać między innymi skład paliw. А гугл-перекладач lotnisko wojskowe переклав як військовий аеропорт
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723201 вiд 2025-06-08 10:27:04Гы. Таки перегнали один ту160 на Угольные Копи (анадырь)..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723200 вiд 2025-06-08 10:20:37Если военный, то аэродром. Аэропорт может быть только совмесного базирования..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723199 вiд 2025-06-08 09:51:51«Українські безпілотники вночі атакували російський військовий аеропорт у місті Кримськ, Краснодар. Серед іншого, нібито було уражено склад пального.» Далеченько цей Кримськ - 40 км на схід від Новоросійська.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723198 вiд 2025-06-08 09:41:40Заради справедливості, від себе додам. Оцей губер-демократ Гейв Ньюсон і мер ЛА (якась чорна баба) поводять себе м'яко кажучі некомпентентно і говорять відверту діч. Проблема з нелегальними мексами є і її треба вирішувати. І я не здивований чому деми програли Трампу. Ну вони реально довбойоби, ховаються за фразами «миру-мир», «всю люди -браття», «ні -насильству». Класичні єдинорогі з веселкою на зеленій галявині
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723197 вiд 2025-06-08 09:36:07klirik № 1723196 ----- Досить чітко описав, як це відбувається в реальності, на землі, і який двіжняк в медіах на національному рівні. І як правляча партія зачищає національний дискурс і переключає увагу простих американських хомячків на другорядні і малозначні події. Це як поляки з Волинською трагедією 1943 року.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723196 вiд 2025-06-08 09:26:41В Лос Анджелісі взбунтовались мекси, пішли громити федеральні установи та служби, що їх депортують. Нічого особливого, звичайні вуличні заворушення що типово для LA. З того що показали на відео, одна згоріла автівка і все. Ви не уявляєте як цю подію роздули в американському суспільстві. Вся увага перемкнулась на Каліфорнію. Усі забули за хуйла, маска, війну. Взагалі, вся міжнародна політика відійшла на третий-четвертий план. Нескінченний піздеж усіх офіційних осіб, репортерів, лідерів думок і т. д і т. п. Мага виборці знов підняли голову (особливо після скандалу з Маском). Трамп в обхід місцевих законів планує ввести Нацгвардію. Міністр оборони, алкаш Пет пообіцяв задіяти морських «котиків» (гиги, тут ахуїли даже респи). Ну коротше, в них своя двіжуха і проблеми. Яскравий приклад того наскільки їх реальність і фіксація на «America First» відокремлена від усіх інших. Це не засудження, просто констатація факту
sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723195 вiд 2025-06-08 08:53:23Elon Musk’s father, Errol Musk, is a speaker at Dugin’s Tsargrad forum in Moscow 9-10 June Alexandr Dugin, is a fascist and Putin’s ideologue. Other speakers on the list: MFA Sergei Lavrov; Malofeev ⬇️ Dmitry Simes ⬇️ Alex Jones
sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723194 вiд 2025-06-08 08:50:52Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1723191 ) Хоча б ці гарні новини не зупинили 18й пакет санкцій…
sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723193 вiд 2025-06-08 08:49:15PEPSI (Merkury) № 1723184 Не виправдовуй біларуську дуру Їй задавали такі питання 2 роки назад Після того федерація попросила не задавати політичні питання безпрапорним… Добре що 2 фінали програла на схемах… Коко набагато достойніша бути намбер ван
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723192 вiд 2025-06-08 06:17:18 стрaшнo пoдумaти щoб з нaми булo, якби грaли з Нoрвeгiєю…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723191 вiд 2025-06-08 05:59:41sk (Samsung galaxy) щoб тeбe пoтiшити :) More BAD news for Russia, as official government statistics agency Rosstat reports catastrophic losses across the entire corporate sectors of oil, gas & mining for Feb and March.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723190 вiд 2025-06-08 03:16:12Канада - найліпша збірна у Пн Америці зараз, без коментарів. Як тузєк грілку
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723189 вiд 2025-06-08 03:15:31? t=1431 О, це ж самі ті три вогника що я бачив надворі вночі тоді і про які писав. Батий, виявляється, це Петріот ракети, а не якісь зеніткі срані.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723188 вiд 2025-06-08 02:30:57Лейзі, вмієш же ти іноді LOLLLLL
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723187 вiд 2025-06-08 02:27:07Якщо тільки у хвормі діріжора варонєжскаго сімфоніческого оркєстра. Або у прикиді Юри Шатунова.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723186 вiд 2025-06-08 02:20:35Пепс, вдув би?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723185 вiд 2025-06-08 02:14:39Молодець, мужик, красава!
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723184 вiд 2025-06-08 01:58:43Арина Соболенко заявила, что не поддерживает войну и Лукашенко
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723183 вiд 2025-06-08 00:54:48От жеш гуморист, засилай резюме в 95й квартал, будеш іскрометати не по дитячому
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723182 вiд 2025-06-08 00:50:09Vichny № 1723181 ну нe хoчeш бути лeвoм мaтчу, будeш пaпугa мaтчу :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723181 вiд 2025-06-08 00:42:30Перфект, ну чому ти такий їбанашка, от реально?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723180 вiд 2025-06-08 00:38:09LAZY № 1723179 лeв мaтчу - Vichny :) бoрoвся як мiг!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723179 вiд 2025-06-08 00:35:01Коментатори регочуть, нагадуючи глядачам голосувати за «лева матчу» ггг
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723178 вiд 2025-06-08 00:34:44Vichny № 1723177 ---> № 1723172
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723177 вiд 2025-06-08 00:32:19Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1723172 Vichny № 1723171 a х** тoбi ------------ Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1723173 2:4… шe є чaс! ------------------- Я хуїю яке у тебе роздвоєння особистості. Це хвороба, чувак. До речі, а нахуя ти пхаєш в свій профіль давно дохлий сайт www.ukrainiansoccer.net?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723176 вiд 2025-06-08 00:32:02VVV № 1723174 нa жaль…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723175 вiд 2025-06-08 00:31:56Бондар віддає пас супернику. Блядь, я прихуїв, що він досі на полі.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723174 вiд 2025-06-08 00:29:52Ну от. Сірожа врятований. Боролися, намагалися. Будемо робити висновки, це лише товариський матч…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723173 вiд 2025-06-08 00:28:302:4… шe є чaс!