Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748215 вiд 2026-05-20 19:29:39Шапаренко здатен відібрати м'яч лише з фолом - давно помічено ;)
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748214 вiд 2026-05-20 19:29:10ну от тут гарно забили, нічого не скажеш
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748213 вiд 2026-05-20 19:19:192 Valeriy№ 1748210Точно сфолив? :)))Це не виправдовує те, що було далі, але …
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748212 вiд 2026-05-20 19:10:42Приносить користь …
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748211 вiд 2026-05-20 19:10:23Шола приносить на своїх кутових, коли залишається останнім …на цьому все. А далі тільки суцільний брак…
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748210 вiд 2026-05-20 19:08:22Шапаренко сфолив, а потім програв свою повітряну дуель, і маємо гол. Але чому зять, як найвищий, не грав проти найвищого з суперників?
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748209 вiд 2026-05-20 19:06:34блять, 1 удар в ворота, 1 гол. коли ця хуйня закінчіться.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748208 вiд 2026-05-20 19:06:17А що це за уйобиш коментує? Могли б хоч на фінал Кубка знайти пристойного коментатора.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748207 вiд 2026-05-20 19:02:46та навіть ось цього чувака з чернігів можна брати..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748206 вiд 2026-05-20 18:57:46можна брати будь-якого воротаря, з кудрівки, з полтави, лівого берега тощо, і це буде реальне посилення на наступний сезон..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748205 вiд 2026-05-20 18:54:27більш хуевого воротаря ніж нещерет, у всіх чемпіонах, що я дивився, я не бачив. За що його терплять? За 5 графу старого паспорта?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748204 вiд 2026-05-20 18:50:57Як просто Динамо пропускає, це жесть
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748203 вiд 2026-05-20 18:47:22Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1748201 та він насправді зіпсував :) бо не пас віддав під удар, а тупо влучів у свого, повезло шо вдало відскочило
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748202 вiд 2026-05-20 18:45:18а радості то радості, наче не колхозу забили, а як мінімум Реалу …
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748201 вiд 2026-05-20 18:44:26Навіть Огундяй не зіпсував - що дивно.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748200 вiд 2026-05-20 18:42:40Нарешті
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748199 вiд 2026-05-20 18:30:59ВАР вже не ВАР, а ВАА ;)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748198 вiд 2026-05-20 17:56:25бачив сьогодні теслу, на обласних номерах, із форкопом. Блять, і іржавим причепом.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748197 вiд 2026-05-20 17:12:41футболчернігів серйозно на фінал готуєтьсяBelieve! :)https://x.com/ZoryaLondonsk/status/2057009286576750888?s=20
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748196 вiд 2026-05-20 16:38:47OlegSh№ 1748194то, можливо, десь там у вас :)у нас наче всі давали рік, хюндай - три, потім кіа - 5потім вже всі почали давати 3 і 5, з різними обмовками…я до того що зараз ми трохи боїмось «китайців», але якщо глянути на дороги києва по електро-авто, то десь так 50 на 50 тесла-китаєць :) ну ок… можливо там десь 5% хюндаїв з фольксами (фолькси вироблені в китаї)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748195 вiд 2026-05-20 16:29:37olma № 1748158 вiд 2026-05-20 00:08:33 Так. Прямо теплі спогади з минулого життя).
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748194 вiд 2026-05-20 15:47:33sk № 1748185 На Хюндей гарантія була 8-10 років, на інші авто 5.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748193 вiд 2026-05-20 14:48:05Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1748192бабченко пише що у вільнюсі паніка, поітили дрон. повітряна тривога. діти в школу не йдуть…там же прямого кордону немає. хіба що з кьонінсбергу прилетіло…той міністр живе у світі рожевих поні… хуйлостану пох що хто де і коли… якщо захочуть запустять дрон в будинок де той міністр живе… раша-тв скаже що він в дитинстві ображав руських мальчіков в трусіках і все…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748192 вiд 2026-05-20 14:18:49«Міністр оборони Польщі: Україна повинна точніше обирати цілі, щоб не виникало загроз для країн НАТО»-------------------------Ну да, ну да… підара забули запитати.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748191 вiд 2026-05-20 13:33:30ядєрка-футболчому іспанія не надає повітряний простір і використання своїх баз, коли трамп про це «просить» …ну от хз… можливо «емірати» просять, тому що трамп йобне по ірану, іран йобне по еміратам…а вони ж великі інвестори в іспанію…----------Emirates Islamic financial firm becomes FC Barcelona’s new sponsor in the United Arab Emirates ? @emiratesislamic | #EmiratesIslamicxFCBarcelona ? More info: http://barca.link/HZUK50Z25G6
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748190 вiд 2026-05-20 13:31:45тенісна жаль олійникова травмувалась в 2му колі проти бузкової. можливо вплинув 3-годинний матч в першому колі…контекст такий що її тато отримав відпустку з зсу, прилетів у страсбур побачити її гру…але +-, нехай відновлюється до рг, це її покриття, дуже великі сподівання що зможе пройти 1-2 колаhttps://x.com/UkrainianTennis/status/2057032388027236416?s=20
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748189 вiд 2026-05-20 12:28:36Щодо системи комунального транспорту в Києві. ГО «Пасажири Києва» надала КМДА пропозиції щодо нових тарифів на проїзд за європейською моделлю.Наразі Київ живе за застарілою моделлю оплати, де постійні пасажири та туристи платять стільки ж як люди, які користуються громадським транспортом раз на місяць.Тому «Пасажири» радять перейти на європейську модель: пріоритет надають тим, хто регулярно користується громадським транспортом. Для них передбачені вигідні проїзні. Натомість пасажири, які рідко користуються транспортом, платитимуть фактично за собівартість перевезення.https://www.village.com.ua/village/city/city-news/373861-20-griven-za-poyizdku-laquo-pasazhiri-kieva-raquo-proponuyut-novi-tarifi-na-proyizd? Оце реальна європейська система, яка робить поїздки в транспорті доступними і ефективними. З часом можна прибрати або скоротити маршрутки.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748188 вiд 2026-05-20 11:46:54- - - - - - - - - -sk№ 1748180olma № 1748177 розгорни, пліз, про «товар» із щедрика? згадав що десь читав про «прилетіла ластівонька», якось воно з різдвом слабо асоціюється, пояснювали тим що пісня - стара, з тих часів коли новий рік зустрічали 1.03 чи на рівнодення в кінці березня… до речі, в польщі «зима» - до 22.03? люди як кажуть?- - - - - - - - - -я і гадки немав, що Щедрик - там весняна, а не зимова щедрівка. Якби я знав, то розгорнув. Це треба у хорошого фольклориста питати. хороших фольклориста ще треба знайти. Бо вони люблять казочки розповідати.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748187 вiд 2026-05-20 11:17:01Хоча ні, там на сайті Самсунга за 800 К грн. телевізор з іншою технологією. Той шо купили там найновша.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748186 вiд 2026-05-20 11:11:202 sk№ 1748183телевізор за 30к баксів?ну не знаю… :)-----------У Львові та Києві продали перші в Україні 115-дюймові телевізори Samsung Micro RGB R95H вартістю 1 299 999 гривень.Один телевізор придбали у львівському ТРЦ King Cross Leopolis, інший — у київському Lavina Mall. Переплатили на сайті стоїть ціна 800 000 грн. https://www.samsung.com/ua/tvs/qled-tv/qn90f-115-inch-neo-qled-4k-mini-led-smart-tv-qe115qn90fuxua/?
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748185 вiд 2026-05-20 11:09:58футболлевандовський стає брендом китайського черріцікавий крок…колись (десь так 100 років назад), мені трохи стрьомно було купувати хюндай… купив тому що на німецькому євроспорті була його реклама. подумав що навряд гівно в німеччині будуть рекламувати. і давали три роки гарантії, в той час коли решта давали тільки 1 чи щось таке…і ото воно собі їздило років 20, тільки бенз та омивач для скла заливав та раз на рік на сто возив…-------https://x.com/SA_Chery/status/2056323102972219469?s=20
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748184 вiд 2026-05-20 11:06:23ну осьслідом за штатами і брити санкції на хуйло нафту/газ послабляють------------The UK government has loosened strict sanctions on Russian oil refined into diesel and jet fuel in third countries as prices rise. The waiver begins on Wednesday and reflects growing supply concerns over certain fuels due to the effective blockade of the key Strait of Hormuz waterway since the start of the US-Israel war with Iran. Some sanctions on the transport of Russian liquefied natural gas (LNG) were also lifted. The government said that overall sanctions had got tougher but extra flexibilities were required. A similar move by the US was widely criticised.https://www.bbc.com/news/articles/cy42x3g7r89o?xtor=AL-71-%5Bpartner%5D-%5Bbbc.news.twitter%5D-%5Bheadline%5D-%5Bnews%5D-%5Bbizdev%5D-%5Bisapi%5D&at_ptr_name=twitter&at_campaign=Social_Flow&at_link_id=B128C278-53EF-11F1-B3AF-C58FB06409C4&at_bbc_team=editorial&at_format=link&at_link_origin=BBCWorld&at_link_type=web_link&at_medium=social&at_campaign_type=owned
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748183 вiд 2026-05-20 11:03:26телевізор за 30к баксів?ну не знаю… :)-----------У Львові та Києві продали перші в Україні 115-дюймові телевізори Samsung Micro RGB R95H вартістю 1 299 999 гривень. https://bukvy.org/u-lvovi-ta-kyyevi-prydbaly-pershi-115-dyujmovi-televizory-samsung-za-ponad-1-2-mln-gryven/ Один телевізор придбали у львівському ТРЦ King Cross Leopolis, інший — у київському Lavina Mall.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748182 вiд 2026-05-20 11:00:55Моурінью хоче посилення складу «Реала». Тренер вважає, що у команді присутній дисбаланс. Моур хоч і старий пройдисвіт, але на футболі вже точно розуміється. Цікаво буде подивитись, що робитиме людина футбол якої побудований на захисті - як фундаментальній ланці, - прийде в команду, де немає жодного захисника топ рівня, крім дідуся Карвахаля.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748181 вiд 2026-05-20 11:00:48трамп тільки в свій хуй-ітер настрочив що його візит до сі - історичний…а от хуйло приїхало і одразу «бумажку» підписало! шахімат!!!---------President Putin and President Xi Jinping officially sign joint agreement to expand Russia and China's cooperation.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748180 вiд 2026-05-20 10:54:20olma№ 1748177розгорни, пліз, про «товар» із щедрика?згадав що десь читав про «прилетіла ластівонька», якось воно з різдвом слабо асоціюється, пояснювали тим що пісня - стара, з тих часів коли новий рік зустрічали 1.03 чи на рівнодення в кінці березня…до речі, в польщі «зима» - до 22.03? люди як кажуть?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748179 вiд 2026-05-20 10:49:55всі знавці, бля.. Лінгвисти хуєви. Той банер писав дописувач, що живе і працює у Словенії багато років..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748178 вiд 2026-05-20 10:37:22Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]В цьому контексті «товар» може бути «худоба».
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748177 вiд 2026-05-20 09:29:59Товар у кличному відмінку. Отже, у нас випадково прижилася саме така форма як називний відмінок.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748176 вiд 2026-05-20 08:27:19Це колись Валлон випадково дізнався що tovare це жорстока образа і почалося :-).