PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723012 вiд 2025-06-06 09:35:58Маск за імпічмент. Ще трохи таких акцій, і бухло від вічного набере чітких обрисів :-))
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723011 вiд 2025-06-06 09:30:23Міністр внутрішніх справ Клименко повідомив, що у Києві під час ліквідації наслідків ворожих ударів загинуло троє рятувальників ДСНС, ще 9 надзвичайників отримали поранення.
sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723010 вiд 2025-06-06 08:15:454 загиблих в києві
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723009 вiд 2025-06-06 04:19:00Не «звинуватив Трампа в педофілії», а просто написав, що Трамп є в файлах Епштейна. На жаль, прямо не було сказано, що «Трамп - педофіл»
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723008 вiд 2025-06-06 04:11:42А тим часом Маск звинуватив Трампа в педофілії
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723007 вiд 2025-06-06 03:15:24Тушки уже отстрелялись..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723006 вiд 2025-06-06 03:08:16У нас тут вже також голосно. Стрілянина на усі смаки, десь 4-5 різновидів звуків.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723005 вiд 2025-06-06 03:04:34Да, седня мощный налет. И это пока шахеды, крылатые пойдут через час после появления тушек над каспием..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723004 вiд 2025-06-06 02:56:372 LAZY№ 1722999Это тоже трассеры, тока более крупного калибра, пушки зенитные автоматические. Беззукп, потомушта далеко, медлено - потамушта под углом и ты аидишь проекцию, т. е корткий катет треугольника. По гипотенкзе которой летит снарчд..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723003 вiд 2025-06-06 02:56:262 LAZY№ 1722999Это тоже трассеры, тока более крупного калибра, пушки зенитные автоматические. Беззукп, потомушта далеко, медлено - потамушта под углом и ты аидишь проекцию, т. е корткий катет треугольника. По гипотенкзе которой летит снарчд..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723002 вiд 2025-06-06 02:56:092 LAZY№ 1722999Это тоже трассеры, тока более крупного калибра, пушки зенитные автоматические. Беззукп, потомушта далеко, медлено - потамушта под углом и ты аидишь проекцию, т. е корткий катет треугольника. По гипотенкзе которой летит снарчд..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723001 вiд 2025-06-06 02:52:18Свой чужоц - не для такой мелюзги. На пикап с пулеметом не установышь.. запрос идет при работе радара, и на отметке на экране видно, свой или чужой.С пикапа цень обнаруживают визуально, в теплик. или по звуку.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1723000 вiд 2025-06-06 02:49:45*и беззвучно
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722999 вiд 2025-06-06 02:49:20Трассирующие это понятно. А вот когда штуки три крупных огня взлетают и летят по небу можно сказать что медленно и плавно - это что?
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722998 вiд 2025-06-06 02:46:18Batyj № 1722996 вiд 2025-06-06 02:40:3 А системи «свій-чужий» навіщо? Завдання звичайно нетривіальне, але винищувачі, що піднялися б над шахедами трохи вище могли б їх розстрілювати. Основна проблема, що це ніфіга не рятує від непередбачуваних вибухів, бо збитий шахед може вибухнути не в повітрі, а там куди впаде.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722997 вiд 2025-06-06 02:41:54Да еще трассирующими кое кто.. Можно сказать - красиво..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722996 вiд 2025-06-06 02:40:33№ 1722993Свои собьют тут же..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722995 вiд 2025-06-06 02:39:41А у меня и стрельба и пулеметы..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722994 вiд 2025-06-06 01:59:24На лівому березі в окремих мікрорайонах можливі аварійні відключення світла. Також, за уточненою інформацію, внаслідок атаки маємо пожежу на обʼєкті цивільної інфраструктури в Голосіївському районі. Також фіксуємо пожежу в Соломʼянському районі. … Підари знову будуть намагатись вибити енергоструктуру?
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722993 вiд 2025-06-06 01:27:27От не розумію. Кулемети безсилі, тобто летять десь над 2 км. Легкомоторний винищувач часів ДСВ, прожектора, можливо радар. У бій вступати не треба, бронювання і великих запасів палива не треба. Ну і наводка с землі.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722992 вiд 2025-06-06 01:19:52sk (chromebook acer 14) № 1722991 Так, я ось тоже сиджу, слухаю тишу за вікном, без стрільби, без кулеметних черг, тільки далекі вибухи чутно. І думаю, що б це усе могло значити. О, здається, наближається шахед у тиші. Дуже незвично.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722991 вiд 2025-06-06 00:57:42LAZY № 1722989 до речі, на підльотах до києва, раніше дуже часто «кулемети» строчили по шахедах зараз майже не чутно. працює щось більш потужне, так що шибки дрижжать, якщо поруч… ну і… через деякийсь час. перестає працювати (видно бк закінчується), шахеди далі на київ, і вже далеко чутно як над києвом щось працює…
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722990 вiд 2025-06-06 00:50:48Я вже не раз запитував - що ці іранські шахеди, така вже вища математика, що не можна скопіювати і хуячити підарів?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722989 вiд 2025-06-06 00:50:26sk (chromebook acer 14) № 1722987 Минула ніч - невелике село у Татарбунарському районі. 14 прильотів. Разбомбили школу, садочок, амбулаторію. Жертв, на щастя, немає. То що розповідають з Ізмаїлу - судячи з усього, збивати шахеди можливості вже немає. Вони якісь більш потужні, швидкісні, високо літають. Калібри зброї наших мобильних груп не добивають, щоб вдало знищувати. Люди кажуть, що у порівнянні з цими новими атаками більш потужних дронів - старі були як «дитячі іграшки на мотузці». Нові хуячать злобно та потужно, як боліди формули.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722988 вiд 2025-06-06 00:45:56всі, кого ображав маск в х-уйітері, зараз прийдуть «згадувати» йому «минуле» --------- Radosław Sikorski???? @sikorskiradek · 31m See, big man, politics is harder than you thought. Quote Elon Musk @elonmusk · Mar 9 Replying to @sikorskiradek Be quiet, small man. You pay a tiny fraction of the cost.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722987 вiд 2025-06-06 00:42:52yagshamash № 1722986 ну як «всерлося»? раніше по 100 шахедів летіло, зараз по 500 прильот навіть 50 шахедів по невеликому місту, прилуки - останній приклад, повна жопа в кожному шахеді 90кг тротилу… «дві стіни» не врятують якщо у вікно влетить… каб в центр херсону недавно. від цього взагалі захисту немає…
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722986 вiд 2025-06-06 00:35:16Що хуйло ще може зробити, чого воно ще не робило? Ядерку застосувати лише. Решту воно вже всерлося давно.
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722985 вiд 2025-06-06 00:34:572 sk№ 1722982навряд. По парі таскали, щоб самим не розвалитися. Подивимося
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722984 вiд 2025-06-06 00:31:58Nycolas № 1722983 вiд 2025-06-06 00:26:49 У акваторію Чорного моря виведено 4х ракетоносіїв --- хуйло пішло ва-банк … Та ця фраза постійно через день фігурує під час тривог.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722983 вiд 2025-06-06 00:26:49У акваторію Чорного моря виведено 4х ракетоносіїв --- хуйло пішло ва-банк
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722982 вiд 2025-06-06 00:25:27Pryvyd Zamku № 1722981 так. позитив імені малюка раніше до 10ти злітали правда казали що один борт міг запустити 8 чи 4 ракети? а запускали по 2… хз. може зараз 8 одразу загрузили? почекаємо, якщо запуск буде
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722981 вiд 2025-06-06 00:17:552 sk№ 1722980Раніше по 2 шт не злітали
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722980 вiд 2025-06-06 00:11:29Обстановка станом на 00:00 06.06.25 — Стратегічна авіація: Активна. Підтверджено зліт 2х бортів Ту-95мс з ае «Оленья» Якщо виліт бойовий: Орієнтовний вихід на пускові рубежі Саратовська область: 02:30 Каспійське море 03:10; — БпЛА: Триває загроза ударних БпЛА; — Флот: У акваторію Чорного моря виведено 4х ракетоносіїв. Загальний боєзапас до 20х крилатих ракет «Калібр». ---- прекрасні новості на ніч…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722979 вiд 2025-06-06 00:09:41В аэропорту Брянска мощный взрыв https://t.me/arrowsmap/8445 ------ відос а-хуй-єний… хз що там що за нові «карти» у малюка-буданова?
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722978 вiд 2025-06-06 00:07:49yagshamash № 1722975 але ж коли кажуть «арєшнік» - всі розуміють про що це прилетіло на южмаш. не збили… так. питання скільки такого ще хуйло має… зараз щовечора всі тг канали розгяняють чергові попередження про те що буде черговий запуск «тисяч» ракет … от зараз вже тривога по всьому лівобережжі крім києва…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722977 вiд 2025-06-06 00:02:25sk (chromebook acer 14) № 1722972 та по рахунку і не скажеш :)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722976 вiд 2025-06-06 00:01:01Хюйсен та Вівіан - дуже слабенько у захисті. Перший ну дуже сирий, другий - лівий баск, який відверто не пройшов перевірку. Типу експериментальний захист, але трохи не проїбали таку перевагу.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722975 вiд 2025-06-06 00:00:38SK. Власне, у тому матеріялі і мовиться, що то стара совіцька ракета була, що їх пара штук залишилася. Це - іржава хуйня, мабуть. «Арєшнік» новий якийсь - це фікція скоріш за все. Вони не мають ні компонентів, ні спроможностей. Купа частин тоді вироблялися деінде. І передусім в Україні.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722974 вiд 2025-06-05 23:58:59sk (chromebook acer 14) № 1722970 касетна балістика
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722973 вiд 2025-06-05 23:58:48до речі. про маска… він же там з дуровим контракт хоче підписати… от це вже «стрьомна хуй-ня» … нехай краще з трампом повоює…