sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722972 вiд 2025-06-05 23:57:14Voxa (м. Запоріжжя) № 1722971 ага. футбол це вам не какєй! :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722971 вiд 2025-06-05 23:56:48цікавий футбол :)
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722970 вiд 2025-06-05 23:52:53yagshamash № 1722968 а як назвати те що на дніпро прилітало?
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722969 вiд 2025-06-05 23:50:21до речі. тут згадували хайсенс недавно (кондиціонери і «всякетаке») … купа реклами на стімі який я дивлюсь…
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722968 вiд 2025-06-05 23:45:14«арєшнік» не існує.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722967 вiд 2025-06-05 23:44:16Іспанія почала економити сили на фінал, французи збадьорились. ще гол і буде цікаво.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722966 вiд 2025-06-05 23:43:33трохи про «арєшнік» який бачили сьогодні над казахстаном ---------- Наш осінтер Дмитро з'ясував, що саме згоріло в небі над Казахстаном. Це другий ступінь ракети ZQ-2E (Цуук-2Е) з КНР, яку було запущено 17 травня цього року. Траєкторія та час повністю співпадають зі свідченнями місцевих жителів. Вона запустила на сонячно-синхронну орбіту супутники ДЗЗ.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722965 вiд 2025-06-05 23:43:11OlegSh № 1722933 трамп - це не вівця, а якась сциклива дворняга у вовчій шкурі. Ілоша, піднажми! Не сци, там немає кого боятись. :-)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722964 вiд 2025-06-05 23:37:00щось ілоша почав вже за імпічмент піддакувати.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722963 вiд 2025-06-05 23:34:47Не біда, трумп «полетить» на станцію союзом хуйлівським. Всі діла.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722962 вiд 2025-06-05 23:34:33а пам'ятаєте часи (десь так 10+ років назад), коли футбол часто було уг з 0-0 чи 1-0… і хуйєфа думало як зробити так щоб голів було більше. навіть пропонували ворота збільшити… уявіть що було б зараз зі збільшеними воротами :) мовчу вже за різні інтрепритації офф-сайду…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722961 вiд 2025-06-05 23:32:38ironbelly (LMW28IF) № 1722959 невже протримався довже ніж арєстович в оп-і?
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722960 вiд 2025-06-05 23:32:25Так, Ямалю треба давати ЗМ)
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722959 вiд 2025-06-05 23:31:26Мене глючить, чи щось тут таке було… Хтось тут (Вічний з Пепсі???) сперечався про те, скільки Маск висидить коло Трампа?
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722958 вiд 2025-06-05 23:28:14рижий клоун - втомився… а молодий, на наркоті ще строчить ------- Elon Musk @elonmusk In light of the President’s statement about cancellation of my government contracts, @SpaceX will begin decommissioning its Dragon spacecraft immediately --------- коментар від тих хто в темі: SpaceX Crew Dragon — єдиний американський корабель, що доставляє астронавтів зі Сполучених Штатів на Міжнародну космічну станцію.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722957 вiд 2025-06-05 23:24:47SK, Ерлінґ трохи не доріс :)))
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722956 вiд 2025-06-05 23:23:18Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1722953 з тим апрентіс згадав таку штуку. що коли трамп пішов з шоу, на його місце прийшов шварц. і після цього шоу закрили і трамп в х-уйітері (чи тоді х-уйітера ще не було?) писав типу, що за лузер прийшов на моє місце. поки я там був головним - то було супер-успішне шоу.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722955 вiд 2025-06-05 23:23:07sk (chromebook acer 14) № 1722954 ніжки підкосились у бідолахи. обидві. малювати почав, лише відчув дотик.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722954 вiд 2025-06-05 23:21:29мбапе почитав в перерві що його на О критикували. і вирішив проявити активність… хз. як на мене - всьо чесно. пенальті - ок. тим більше за 0-4
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722953 вiд 2025-06-05 23:21:16sk (chromebook acer 14) № 1722917 тут всe нaвпaки - apprentice звiльнив гoспoдaрa :)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722952 вiд 2025-06-05 23:20:45Маск уже такого напиздів, що там на гальмах не спустиш.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722951 вiд 2025-06-05 23:20:39до речі десь у часи коли ссср перемогла французів 2-0 на парк-де-пренс розмовляв з одним французом. ніх-я тоді я (майже) не зрозумів, крім того що він казав що ваша збірна (а там 90% було динамо), всі високі і дійсно. заваров зі своїми 173 був як школяр на фоні михайличенків-кузнецових… а зараз ямалі-мбапе по 180… і вони «нормальні» на фоні решти футболістів… футбол «росте» вниз :) немає нових янкерів чи краучів :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722950 вiд 2025-06-05 23:20:16такий пеналь тіки на Мбапе і могли дать …
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722949 вiд 2025-06-05 23:17:50Mбапе намалював пенальті. суддя пожалів французів.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722948 вiд 2025-06-05 23:14:48яхуйєю це у тому числі і про футбол :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722947 вiд 2025-06-05 23:14:44та да … і пеналі забиває. Ну хоч куда.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722946 вiд 2025-06-05 23:14:18четвертий гол феноменальний.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722945 вiд 2025-06-05 23:12:48я б малому ЗМ дав і не їбав би мізки.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722944 вiд 2025-06-05 23:08:44нє, ну інтуітивно я за нарка, але хз чи він мофе втопити рудого хуйлососа.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722943 вiд 2025-06-05 23:07:04VVV № 1722939 це як пригожин проти хуйла вболіваємо за успіхи у кожної «сторони» дискусії
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722942 вiд 2025-06-05 23:06:53Ні за кого, чекаємо на держ прокуратуру аби увійшла у гру по заявах Елмо
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722941 вiд 2025-06-05 23:06:15VVV № 1722939 Дивне питання. Якщо торч потопить рудого хуйла - то це ж буде чудово!
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722940 вiд 2025-06-05 23:06:01маск-трамп… це ж у штатах ранок-день… уявіть якщо ці два дружка до вечора набухаються-додадуть дозу?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722939 вiд 2025-06-05 23:03:01а ми за кого: за рудого їбанутого чи просто їбанутого?
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722938 вiд 2025-06-05 23:02:36ніку вільямс - рано ще до зм нехай спочатку у барсу перейде і виграє лч :) а мбапе взагалі на полі? :) ну дембеле старається… але… зм дають тим у кого характер «нордічєский». що був іконою для усього світу… не знаю як так зараз у нього з головою. зазвичай якщо вона «хвора» з дитинства - то це майже невиліковно…
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722937 вiд 2025-06-05 23:01:38… і це ще не Friday… fasten your belts…)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722936 вiд 2025-06-05 22:59:21sk (chromebook acer 14) № 1722934 а хто конкурент? малий? то він класно грає. Інший малий, Вільямс, Дембелє того нормально відвозив на своєму фланзі.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722935 вiд 2025-06-05 22:57:46щодо таких офсайдів, який зафіксували, коли Іспанія третій забивала, треба щось змінювати. якось воно хуєвато виглядає.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722934 вiд 2025-06-05 22:45:26сорі що про футбол а де той претендент на золотий м'яч у грі проти іспанії і де грає його основний конкурент за трофей?
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722933 вiд 2025-06-05 22:38:26Тімоті Снайдер: Трамп – це вівця у вовчій шкурі, і вовки чують різницю. https://www.pravda.com.ua/columns/2025/06/5/7515786/ Блискуче