🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 702.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722972 вiд 2025-06-05 23:57:14

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1722971
ага. футбол це вам не какєй! :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722971 вiд 2025-06-05 23:56:48

цікавий футбол :)

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722970 вiд 2025-06-05 23:52:53

yagshamash
№ 1722968
а як назвати те що на дніпро прилітало?


sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722969 вiд 2025-06-05 23:50:21

до речі. тут згадували хайсенс недавно (кондиціонери і «всякетаке») … купа реклами на стімі який я дивлюсь…

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722968 вiд 2025-06-05 23:45:14

«арєшнік» не існує.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722967 вiд 2025-06-05 23:44:16

Іспанія почала економити сили на фінал, французи збадьорились. ще гол і буде цікаво.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722966 вiд 2025-06-05 23:43:33

трохи про «арєшнік» який бачили сьогодні над казахстаном
----------
Наш осінтер Дмитро з'ясував, що саме згоріло в небі над Казахстаном.

Це другий ступінь ракети ZQ-2E (Цуук-2Е) з КНР, яку було запущено 17 травня цього року. Траєкторія та час повністю співпадають зі свідченнями місцевих жителів.

Вона запустила на сонячно-синхронну орбіту супутники ДЗЗ.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722965 вiд 2025-06-05 23:43:11

OlegSh
№ 1722933
трамп - це не вівця, а якась сциклива дворняга у вовчій шкурі.
Ілоша, піднажми! Не сци, там немає кого боятись. :-)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722964 вiд 2025-06-05 23:37:00

щось ілоша почав вже за імпічмент піддакувати.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722963 вiд 2025-06-05 23:34:47

Не біда, трумп «полетить» на станцію союзом хуйлівським. Всі діла.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722962 вiд 2025-06-05 23:34:33

а пам'ятаєте часи (десь так 10+ років назад), коли футбол часто було уг з 0-0 чи 1-0… і хуйєфа думало як зробити так щоб голів було більше. навіть пропонували ворота збільшити…
уявіть що було б зараз зі збільшеними воротами :)
мовчу вже за різні інтрепритації офф-сайду…

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722961 вiд 2025-06-05 23:32:38

ironbelly (LMW28IF)
№ 1722959
невже протримався довже ніж арєстович в оп-і?

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722960 вiд 2025-06-05 23:32:25

Так, Ямалю треба давати ЗМ)

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722959 вiд 2025-06-05 23:31:26

Мене глючить, чи щось тут таке було…
Хтось тут (Вічний з Пепсі???) сперечався про те, скільки Маск висидить коло Трампа?

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722958 вiд 2025-06-05 23:28:14

рижий клоун - втомився…
а молодий, на наркоті ще строчить
-------
Elon Musk

@elonmusk
In light of the President’s statement about cancellation of my government contracts,
@SpaceX
will begin decommissioning its Dragon spacecraft immediately
---------
коментар від тих хто в темі:
SpaceX Crew Dragon — єдиний американський корабель, що доставляє астронавтів зі Сполучених Штатів на Міжнародну космічну станцію.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722957 вiд 2025-06-05 23:24:47

SK, Ерлінґ трохи не доріс :)))

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722956 вiд 2025-06-05 23:23:18

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1722953
з тим апрентіс згадав таку штуку. що коли трамп пішов з шоу, на його місце прийшов шварц. і після цього шоу закрили
і трамп в х-уйітері (чи тоді х-уйітера ще не було?) писав типу, що за лузер прийшов на моє місце. поки я там був головним - то було супер-успішне шоу.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722955 вiд 2025-06-05 23:23:07

sk (chromebook acer 14)
№ 1722954
ніжки підкосились у бідолахи. обидві. малювати почав, лише відчув дотик.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722954 вiд 2025-06-05 23:21:29

мбапе почитав в перерві що його на О критикували. і вирішив проявити активність… хз. як на мене - всьо чесно. пенальті - ок. тим більше за 0-4

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722953 вiд 2025-06-05 23:21:16

sk (chromebook acer 14)
№ 1722917

тут всe нaвпaки - apprentice звiльнив гoспoдaрa :)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722952 вiд 2025-06-05 23:20:45

Маск уже такого напиздів, що там на гальмах не спустиш.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722951 вiд 2025-06-05 23:20:39

до речі
десь у часи коли ссср перемогла французів 2-0 на парк-де-пренс
розмовляв з одним французом. ніх-я тоді я (майже) не зрозумів, крім того що він казав що ваша збірна (а там 90% було динамо), всі високі
і дійсно. заваров зі своїми 173 був як школяр на фоні михайличенків-кузнецових…
а зараз ямалі-мбапе по 180… і вони «нормальні» на фоні решти футболістів… футбол «росте» вниз :) немає нових янкерів чи краучів :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722950 вiд 2025-06-05 23:20:16

такий пеналь тіки на Мбапе і могли дать …

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722949 вiд 2025-06-05 23:17:50

Mбапе намалював пенальті. суддя пожалів французів.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722948 вiд 2025-06-05 23:14:48

яхуйєю
це у тому числі і про футбол :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722947 вiд 2025-06-05 23:14:44

та да …
і пеналі забиває. Ну хоч куда.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722946 вiд 2025-06-05 23:14:18

четвертий гол феноменальний.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722945 вiд 2025-06-05 23:12:48

я б малому ЗМ дав і не їбав би мізки.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722944 вiд 2025-06-05 23:08:44

нє, ну інтуітивно я за нарка, але хз чи він мофе втопити рудого хуйлососа.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722943 вiд 2025-06-05 23:07:04

VVV
№ 1722939
це як пригожин проти хуйла
вболіваємо за успіхи у кожної «сторони» дискусії

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722942 вiд 2025-06-05 23:06:53

Ні за кого, чекаємо на держ прокуратуру аби увійшла у гру по заявах Елмо

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722941 вiд 2025-06-05 23:06:15

VVV
№ 1722939

Дивне питання. Якщо торч потопить рудого хуйла - то це ж буде чудово!

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722940 вiд 2025-06-05 23:06:01

маск-трамп… це ж у штатах ранок-день…
уявіть якщо ці два дружка до вечора набухаються-додадуть дозу?

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722939 вiд 2025-06-05 23:03:01

а ми за кого: за рудого їбанутого чи просто їбанутого?

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722938 вiд 2025-06-05 23:02:36

ніку вільямс - рано ще до зм
нехай спочатку у барсу перейде і виграє лч :)
а мбапе взагалі на полі? :)
ну дембеле старається… але… зм дають тим у кого характер «нордічєский». що був іконою для усього світу…
не знаю як так зараз у нього з головою. зазвичай якщо вона «хвора» з дитинства - то це майже невиліковно…

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722937 вiд 2025-06-05 23:01:38

… і це ще не Friday… fasten your belts…)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722936 вiд 2025-06-05 22:59:21

sk (chromebook acer 14)
№ 1722934
а хто конкурент? малий? то він класно грає. Інший малий, Вільямс, Дембелє того нормально відвозив на своєму фланзі.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722935 вiд 2025-06-05 22:57:46

щодо таких офсайдів, який зафіксували, коли Іспанія третій забивала, треба щось змінювати. якось воно хуєвато виглядає.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722934 вiд 2025-06-05 22:45:26

сорі що про футбол
а де той претендент на золотий м'яч у грі проти іспанії і де грає його основний конкурент за трофей?

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722933 вiд 2025-06-05 22:38:26

Тімоті Снайдер:
Трамп – це вівця у вовчій шкурі, і вовки чують різницю.
https://www.pravda.com.ua/columns/2025/06/5/7515786/
Блискуче


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.