Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722932 вiд 2025-06-05 22:37:48Щодо нібито звʼязків покійним Епштейном - цікава фуйня, і трампидло мабуть подало б до суду за наклеп, але оскільки воно - державний посадовець, там є свої нюанси.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722931 вiд 2025-06-05 22:27:36sk (chromebook acer 14) № 1722927 ну да. Під час війни продави вільно, зараз ввели квоти. Якшо прийнять до уваги шо металургія в жопі і знищена, то СГ головний експорний потенціал. Легкім двіженієм руки й
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722930 вiд 2025-06-05 22:27:15Блдь які вони кончені)) розлучення зе з андрієм і богданом, з тим же арестовичем було менш яскравим навіть з уразуванням масштабів країн)) двбби грають на користь хуйла
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722929 вiд 2025-06-05 22:26:51Tesla is cratering right now, down over 17% for the day. ----- маск відійшов від політики, щоб зосередитись виключно на бізнесі…
Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722928 вiд 2025-06-05 22:25:30Трамп вже сказав, що скасувати усі субсидії компаніям маска - найпростіші міри по скороченню бюджетних видатків
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722927 вiд 2025-06-05 22:24:08Voxa (м. Запоріжжя) № 1722921 потрібно щоб хтось контекст розгорнув я так розумію що були квоти до 2022. після початку повномасштабної війни, їх зняли зараз знову ввели (повернули)
Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722926 вiд 2025-06-05 22:23:55Елмо з братом були нелегалами у 90х
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722925 вiд 2025-06-05 22:22:46Кацапня запустила арєшнєк, а він розвалився над казахстаном
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722924 вiд 2025-06-05 22:22:44Так трампидло скоро заявить, що і Doge - це була цілковита фуйня, і що всіх молодих геніїв звідти слід терміново депортувати до Сальвадору.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722923 вiд 2025-06-05 22:22:29переживаю атака на аеродроми імені малюка «забудеться» дуже швидко у «війні» маск-трам… добре що арєстович не власник х-уйітера…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722922 вiд 2025-06-05 22:20:30Коли двоє гомодрилів кидаються одне в одного лайном - за цим, звісно, цікаво спостерігати.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722921 вiд 2025-06-05 22:19:49«Європейська Комісія затвердила обсяг квот на українську сільгосппродукцію, які діятимуть з 6 червня і до кінця 2025 року в рамках Угоди про поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі.» поки Трам думає чи обіцяє, Европа по суті санкції вже наклала
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722920 вiд 2025-06-05 22:19:42Elon Musk @elonmusk · 7m Time to drop the really big bomb: @realDonaldTrump is in the Epstein files. That is the real reason they have not been made public. Have a nice day, DJT!
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722919 вiд 2025-06-05 22:17:40Donald Trump says @elonmusk “went crazy”, and adds: “The easiest way to save money in our budget, is to terminate Elon's Governmental Subsidies and Contracts. ”
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722918 вiд 2025-06-05 22:16:40Jimmy Rushton @JimmySecUK · 31m There's a non zero chance this ends in Trump's ICE deporting Elon Musk to a gulag in El Salvador. ----- до речі… з рижим клоуном все може бути заодно поїде до сі і подарує йому заводи тесла. скаже: можеш націоналізувати. не жалко!
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722917 вiд 2025-06-05 22:06:59раніше рижий клоун звільняв членів своєї команди легко і з пафосом. як у своєму шоу апренсис але тут найшла коса на камінь… звільнили чувака у якого є х-уйітер… і який під наркотою мовчати не буде… відчуваю що скоро в х-уйітері можемо побачити фотки цицьок першої леді… який там тік-ток? не до нього вже… чи прийдеться тік-током мочити х-уйітер
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722916 вiд 2025-06-05 22:06:35LAZY № 1722915 a ти зрoбив дoнaт нa дрoни :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722915 вiд 2025-06-05 21:20:04Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1722913 вiд 2025-06-05 20:45:25 Збiльшити aтaки нa Мoскву? … Можна, збільшуй
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722914 вiд 2025-06-05 21:18:12Єлон та друмпф публічно птздяцця. Розлучення вийшло поганим. Дядько 400 лямів витратив, а відео-фото компромату не набрав аби утримати контроль. Хуїттер у вогні.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722913 вiд 2025-06-05 20:45:25Согласно майскому опросу «Левада-центра» (иноагент, по версии Минюста РФ), максимальное с начала т. н. СВО число россиян выступают за мирные переговоры - 64%. Сравнение числа «ястребов» и «голубей» в региональном разрезе, боимся, может вызвать прилив ненависти к москвичам: 40% жителей столицы (напомним, по стране 28%) готовы биться и дальше (правда, и тут 54% все же за мир). При этом, воюют в основном провинциалы, в то время, как столичные граждане потягивают «тыквенный латте» и гуляют по вновь «похорошевшим» бульварам (Собянин все «пилит»). Показательно, что большинство сторонников мирных переговоров живут в маленьких городах до 100 тыс. и селах - 67%. Збiльшити aтaки нa Мoскву?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722912 вiд 2025-06-05 20:41:02Trump confirms China trip after 'very good' call with Xi https://www.bbc.com/news/articles/c0qg23gqllwo?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722911 вiд 2025-06-05 20:30:41Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1722871 цe будe пiзнiшe. a зaрaз - МЗС розкритикувало Польщу за державне свято у пам'ять про жертв Волинської трагедії ну I мoжнa шe призупинити рoзкoпки…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722910 вiд 2025-06-05 20:26:14yagshamash № 1722902 думaю щo прoти нoгo тoдi виступить пoлoвинa рeспублiкaнськoгo iстeблiшмeнту.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722909 вiд 2025-06-05 20:24:49Enot № 1722904 вiн цe вжe пoвтoрює здaвнa… щe прo цeркви…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722908 вiд 2025-06-05 20:23:53VVV № 1722906 цe всe минe…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722907 вiд 2025-06-05 20:16:16Полковник Фридрих Краус фон Циллергут был редкостный болван. Рассказывая о самых обыденных вещах, он всегда спрашивал, все ли его хорошо поняли, хотя дело шло о примитивнейших понятиях, например: «Вот это, господа, окно. Да вы знаете, что такое окно?» Или: «Дорога, по обеим сторонам которой тянутся канавы, называется шоссе. Да-с, господа. Знаете ли вы, что такое канава? Канава — это выкопанное значительным числом рабочих углубление. Да-с. Копают канавы при помощи кирок. Известно ли вам, что такое кирка?» Он страдал манией всё объяснять и делал это с воодушевлением, с каким изобретатель рассказывает о своём изобретении. <…> У полковника недоставало половины левого уха, которое ему отсекли в дни его молодости на дуэли, возникшей из-за простой констатации факта, что Фридрих Краус фон Циллергут — большой дурак.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722906 вiд 2025-06-05 20:12:08як же швидко Штати стали хуйнею, яку всі зневажають. не думав, що таке можливо.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722905 вiд 2025-06-05 20:08:02Мда, а колись всі реготали з Буша-молодшого. Найрозумніша, достойна людина!
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722904 вiд 2025-06-05 20:00:56Трамп: «Знаєте, в України були найкрасивіші башточки. Вони їх так і називають — башточки. Такі маленькі вежі. Гарні вежі. Найкрасивіші у світі. А тепер усі лежать на боці».
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722903 вiд 2025-06-05 19:58:40перетворили політику на несмішний цирк.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722902 вiд 2025-06-05 19:57:31Enot правильно каже. Трумп пиздонув, що може запровадити санкції проти обох країн. «Бо потрібні двоє, аби танцювати танґо». Також йому хуйло і Зе нагадують двох хлопчиків, що б'ються у парку. Іноді варто їм дати і далі битися. Silly twat.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722901 вiд 2025-06-05 19:50:43Мерц подарував Трампу свідоцтво про народження його діда, німця Фрідріха Друмпфа У відповідь Трамп піздонув що завтра річниця висадки в Нормандії, і що це не дуже приємно для Мерца. Оце діалоги))
Enot(Тому ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722900 вiд 2025-06-05 19:45:19Він це перед тим сказав
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722899 вiд 2025-06-05 19:43:54Єнот, схуялі. Він каже він за нас, бо має з нами «big deal» Trump: «I'm with Ukraine, we just signed a big deal on rare-earth with Ukraine.»
Enot(Тому ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722898 вiд 2025-06-05 19:23:18Трамп вже санкції проти України хоче вводити
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722897 вiд 2025-06-05 19:15:40№ 1722896цыгане не продадут..
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722896 вiд 2025-06-05 18:56:33Полісся обрало євростадіон в Кошице. На пару матчів. А потім купимо))
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722895 вiд 2025-06-05 17:51:18Лома давно обрав жити в США, хоча і сука православная.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722894 вiд 2025-06-05 17:16:59«Трамп може помилувати репера Diddy, якого підозрюють у торгівлі людьми і сексуальному насильстві»--------------------Це називається «свій до свого по своє».
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722893 вiд 2025-06-05 16:55:09Іга з 0-3 зрівняла 4-4