yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748175 вiд 2026-05-20 07:34:01Не певен, що фани Динамо, пишучи банер про Срну, знали тонкощі далматинського діалекту. Той банер був написаний з помилками. Основне хорватське слово для віслюка magarac.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748174 вiд 2026-05-20 04:26:42…розпочався процес перепоховання лідера Організації українських націоналістів (ОУН), полковника Андрія Мельника і його дружини Софії. А також готуються рішення щодо перепоховання Євгена Коновальця. Нaфiгa зaрaз? мoскaлi ж будуть лупити рaкeтaми пo тoму мiсцю…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748173 вiд 2026-05-20 03:50:45LAZY № 1748171 рeклaмнe вiдeo Сикутa
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748172 вiд 2026-05-20 03:42:26olma № 1748165 як ти думaєш щo нaзвaли тoвaрoм у вiдoмí укрaїнськiй пiснi? Щедрик, щедрик, щедрівочка, Прилетіла ластівочка, Стала собі щебетати, Господаря викликати. Вийди, вийди, господарю, Подивися на кошару. Там овечки покотились, А ягнички народились. В тебе товар весь хороший, Будеш мати мірку грошей, Хоч не гроші, то полова, В тебе жінка чорноброва. Хоч не гроші, то полова, В тебе жінка чорноброва.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748171 вiд 2026-05-20 01:12:48Читаю заголовок:«ЗМІ: УАФ натуралізує для збірної України гравця з чемпіонату Англії»Думаю: вау, і хто ж це?В статті: У Патрика мама - українка, а батько - поляк. Цього сезону Сикут відіграв 9 матчів за основну команду «Пітерборо» в Лізі 1 (третьому дивізіоні англійського футболу) і відзначився одним забитим голом. Поки єдиний м'яч Патрика за «Пітерборо» - на самому початку відео.…Ну фактично все вірно, не збрехали. Чемпіонат? Чемпіонат. Англії? Англії. Але все одно осадочєк залишився.Цікаво, з яким англійським чемпіонатом зараз можна порівняти нашу Прем'єр-лігу. Де б Динамо могло посісти першу сходинку?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748170 вiд 2026-05-20 01:03:48У південнослов’янських мовах — хорватській, сербській, боснійській — слово «товаре» (tovare) справді існує як форма звертання від слова tovar / tovariš у деяких діалектах та розмовному мовленні.Найчастіше воно асоціюється з:«товариш»; «приятель»; іноді грубуватим або іронічним «друже», «брате». Але є ще важливіший момент: у хорватській і сербській слово tovar буквально означає «віслюк» (особливо в далматинських говорах). Через це «товаре!» може звучати як:«ей, віслюче!», або жартівливе/образливе звертання. Тому щодо Darijo Srna цілком можливо, що фанати використовували балканське слово або мем, пов’язаний з його хорватським походженням. На Балканах такі звертання дуже залежать від інтонації: між друзями це може бути жарт, а від суперників — підкол або образа.…Тобто одне слово означає і «віслюк» і «кореш»? Оригінально.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748169 вiд 2026-05-20 01:00:21Не виключаю, що друга версія спиздила свою «інфу» з обсілфу.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748168 вiд 2026-05-20 00:59:35Електронний підар розділився на дві іпостасі - тупу та прохавану.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748167 вiд 2026-05-20 00:54:33Товаре це віслюк. … Де про це прочитати?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748166 вiд 2026-05-20 00:39:51якось з цим жити треба.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748165 вiд 2026-05-20 00:38:45
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748164 вiд 2026-05-20 00:37:26У хорватів це жорстока образа, не знаю чому.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748163 вiд 2026-05-20 00:36:02Товаре це віслюк.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748162 вiд 2026-05-20 00:33:18LAZY № 1748160 --- і правда. нічого не подібного не пише гугл. Може це підарас означало тоді. Треба ще поритися. світ надто швидко змінюється. А гугл не завжди адекватно відображує
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748161 вiд 2026-05-20 00:31:27Ukrainian Ranger № 1748159 olma № 1748158 :) через пару років після тієї акції, кроти грали в ЗП. Хто помне стадіон у нас такий невеликий, я з ряда 7 чи 10 весь час низьким голосом волав «ТООООВАРРЕЕЕ!», як він по бровці пробігав. Десь раз на 3 чи 4 він почав зупинятись і показувать фак на трибуни :) було правда смішно :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748160 вiд 2026-05-20 00:22:54Так що таке «товаре» це ваше? Щось не перекладається гуглом.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748159 вiд 2026-05-20 00:19:48- - - - - - - - - -olma№ 1748158Dario Tovare Amodei. P. S. Десь рокі 15 тому зробили фани ДК і отці з Обсілфа банер на класичний матч між ДК і кротівнею, що було відбувся на естадіо Динамо ім. Лобановського. і я прийшов і купив квитка (незалежно від отців) на 29 сектор. І побачив банер, який адресовано було Даріо Срні. Там по сербо-хорвацьку було написано. Даріо ти не срна (косуля) ти Товаре - віслюк типа. Були прекрасні часи.- - - - - - - - - - А ще там була гумова жінка в футболці Срни.А як він істерив, коли пробігаючи флангом, чув з 29 заряд «товаре!»
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748158 вiд 2026-05-20 00:08:33Dario Tovare Amodei. P. S. Десь рокі 15 тому зробили фани ДК і отці з Обсілфа банер на класичний матч між ДК і кротівнею, що було відбувся на естадіо Динамо ім. Лобановського. і я прийшов і купив квитка (незалежно від отців) на 29 сектор. І побачив банер, який адресовано було Даріо Срні. Там по сербо-хорвацьку було написано. Даріо ти не срна (косуля) ти Товаре - віслюк типа. Були прекрасні часи.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748157 вiд 2026-05-19 23:53:49Даріо - це Dario Amodei - is the CEO of Anthropic
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748156 вiд 2026-05-19 23:51:24Andrej Karpathy @karpathy Personal update: I've joined Anthropic. I think the next few years at the frontier of LLMs will be especially formative. I am very excited to join the team here and get back to R&D. I remain deeply passionate about education and plan to resume my work on it in time. Андрей Карпатий пішов в … Антропік. Хоча десь рік тому сам Ілон Маск у Х писав Андрею, давай до нас в Твіттер-Грок. будемо їбашить прекрасну ЛЛМку. А таки вирішив до Даріо Антропіка податися.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748155 вiд 2026-05-19 23:32:11sk№ 1748152Губер Каліфорнії Гейв Ньюсом постійно глузує з Трампа у твітері.Snl в скетчах обігрує йобнутість рудого хуєсоса. Все там є, просто не так розноситься, бо піздуватисть трампа стала буденністю, а фейли Байдена треба було чекати
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748154 вiд 2026-05-19 23:29:41Їбуче сіті в сраці, нарешті. Так Арсенал на радощах ще й ЛЧ візьме! Заєбісь буде.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748153 вiд 2026-05-19 23:29:13ProstoVlizPobalakaty № 1748146 ---- Я згоден, що друге правління Трампа стало певним каталізатором змін. Ліберально-демократичний світ спочивав на лаврах «Кінця історії» (Фукуями) під парасолькою США. Але не варто вбачати у Трампові якогось мислителя чи провидця. Це випадковість. Сам Трамп коли каже про 5% оборонного бюджету європейських країн на зброю, на НАТО йому йдеться НЕ про безпеку Європейських країн, а про заробіток американських компаній. Сам Трамп живе одним днем. І в довгостроковій перспективі ЄС і Європейське НАТО ЗМЕНШИТЬ закупки американської зброї. Закуплятиме французьку, німецьку, швецьку, українську. А не цього хотів Трамп.
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748152 вiд 2026-05-19 23:18:58Voxa (Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]№ 1748150 вiд 2026-05-19 22:59:39Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1748148дивна ситуація. трамп ледь не від початку каденції байдена «хуйєсосив» того розказуючи що він «сліпі», «дурний» і ще купа таких епітетів…чому у демократів немає нікого хто б міг розказувати про самозакоханість трампа та його піздабольство, тасо й ще мільйон причин…95му кварталу матеріалу років на 10. просто «поки що» не можна…
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748151 вiд 2026-05-19 23:17:55арс - чемп!
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748150 вiд 2026-05-19 22:59:39Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1748148 справа в том, шо ніхто ж насправді не розуміє шо собою саме зараз уявляє Америка. Навіть не глибинна, а звичайна :) Бо рахувать чи робить якісь висновки по словам і діям несповна розуму діючого президента мабуть не варто. Там же вже ж в голос про це кажуть. Я так розумію ніхто не знає шо робить і як бути далі. Напевно чекають яких перевиборів і сподіваються шо він не вспіє йобнуть ядеркою до цього часу …
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748149 вiд 2026-05-19 22:52:43PEPSI (Merkury) № 1748144 нічого дивного. Безкарність і вседозволеність під прикритям военного стану. думаю шо насправді цифра ще гірша.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748148 вiд 2026-05-19 22:43:30На глибинну державу слід сподіватися, але можливий і такий варіант, що глибинна держава є у глибокій жопі.
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748147 вiд 2026-05-19 22:39:542 olma№ 1748145це ж венс відповідав на запитання - чому це ви не хочете перевоити 4к солдат у польщу. ви ж обіцяли і анонсувалиа так виходить що ви знову радуєте хуйла…ну і венс почав розказувати за «всьо харошєє», як трамп розказує скільки він воєн закінчив…
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748146 вiд 2026-05-19 22:37:24olma № 1748145 вiд 2026-05-19 22:30:10 В чому адміністрація Трампа дійсно допомогає і всій Європі, і Україні зокрема - це сформувати трохи більш реалістичний погляд на цей наповнений довбойобами світ. Таку психотерапію важкувато оцінити в грошовому вимірі, але вона дуже корисна в довгостроковій перспективі.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748145 вiд 2026-05-19 22:30:10Жоден американський лідер не зробив більшого для виживання України під час російського вторгнення, ніж чинний президент США Дональд Трамп. Самі лише поставки протитанкових комплексів Javelin забезпечили країні збереження суверенітету.Про це віцепрезидент США Джей Ді Венс сказав журналістам під час брифінгу в Білому домі, Джерело: https://censor.net/ua/n4004072 Короче, респи почухали рєпу і починають кидати меседжі свому лохотрату, шо насправді ми за Україну. Ми їй помагаємо. Соціологію нікуди не дінеш. Більшість правих виборців в США за Україну. Та мабуть і лівих теж. А Дональд чи захворів після візиту до Китайців, чи може йому ця його жизнь опостилєла? ХЙЗ. У нас вся надія на так званий deep state - глибинну американську державу, яка підкоригує курс клоуна Трампа.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748144 вiд 2026-05-19 22:29:4046% українців не довіряють поліції – про це свідчить щорічне опитування Київського міжнародного інституту соціології. Капець. https://www.pravda.com.ua/articles/2026/05/19/8035270/
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748143 вiд 2026-05-19 22:23:06тим часом хз що відбувається--------We @FT obtained the US-Ukraine draft statement of intent that sets out plans for the export of Ukrainian drones. Here’s our story published last week: Ukraine nears deal with Pentagon to test drones in US https://ft.com/content/461ec432-e647-405f-a027-6dbf4ca4fa3b?shareType=nongift
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748142 вiд 2026-05-19 22:18:55футболсіті програє борнсмуту після 1го…інтрига… арс заслужив перемогу в прем'єр-лізімінімум «за сукупністю» невдалих спроба те що в гівновозилово грають… ну таке. хто зараз пам'ятає виграш прем'єр ліги мауром з челсі чи лестера з раньєрі?ну тобто виграші пам'ятають, гру - забули…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748141 вiд 2026-05-19 22:02:11В Хожуві на стадіоні Шльонському гра сьогодні концерт знаменита американська рок-група Metallicahttps://www.metallica.com/tour/2026-05-19-chorzow-poland.html?srsltid=AfmBOorFFxviSwOs06n1Ztu0BSIuk_nxVoBwq-lecj4IbxmJvfJixJAL
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748140 вiд 2026-05-19 21:52:182 LAZY№ 1748129в 2025 году продажи винила принесли $1,04 млрд. Последний раз пластинки зарабатывали столько в 1983 году — больше сорока лет назад. А чому російською мовою інформація, а графік з англійського видання? Ти ж англійську знаєш можеш в гуглі набрати і воно тобі висвітить Так, цифри вражають. І зараз є ніша, які довіряють фізичним медіа, яке можна помацати, потримати в руках, і програвати з пристрою, де нема інтернету і відволікання.Та насправді якщо в 1983 році купляли платівку - альбом чи сингл улюбленого виконавця для того щоб тупо слухати його, то зараз купляють для колекції, як меморабілію, як інвестицію whatever, але не слухають.Щоб прослухати вінілову платівку в 2026 році, треба сидіти в приміщенні, поставити на програвач і 30-45 хв слухати. Ну це дуже мало людей таких є. Музику зараз споживають в слухавках у фітнес-залі, на прогулянці, на грядці. За кермом автомобіля, в плацкартному вагоні пасажирського поїзда Київ-Чернівці тошо. Зрозуміло, що у всіх цих локаціях нема змоги поставити грамофон і крутити вініл.Правда? Тобто концепція споживання музичного продукту кардинально змінилася.
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748139 вiд 2026-05-19 21:33:51Капіталізм і деградація цінностей
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748138 вiд 2026-05-19 20:46:15Skald № 1748134 ЛМ і МТ стільки не напрацювали :-). В основному світова класика, симфонічна, німецька попса, фолк, народні.
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748137 вiд 2026-05-19 20:42:56теністрохи про «чужі» гроші7 українок в основі. мінімум по 87к ойро отримаютьще катаріна завацька пройшла перше коло квалиніка подрєз, нажаль програла в першому колі (по-моєму француженці у якої в рабаті виграла місяць назад)----------Кваліфікація:• Q1: €24,000• Q2: €33,000• Q3: €48,000Основна сітка:• 1/64 (R1): €87,000• 1/32 (R2): €130,000• 1/16 (R3): €187,000• 1/8 (R16): €285,000• 1/4 фіналу: €470,000• 1/2 фіналу: €750,000• Фінал: €1,400,000• Переможець: €2,800,000
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748136 вiд 2026-05-19 20:11:402 Vichny№ 1748108Я не Olma, але неможливість розрахуватися карткою в маршрутках - лайно.+ дотримання графіку на багатьох маршрутах.Стан станції метро Олімпійська.Можна продовжувати.