🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 713.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722532 вiд 2025-06-01 15:44:54

Далі настане параліч вантажно-транспортної системи, менти зупинятимуть усі вантажівки на дорогах.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722531 вiд 2025-06-01 15:43:09

требую продовження банкету..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722530 вiд 2025-06-01 15:34:39

Цікаво, що тепер завтрашні пірігавори.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722529 вiд 2025-06-01 15:27:23

бля… а-хуй-єнні новини… який там теніс чи футбол :)
ізраїльскі спец-служби, що отримали мєдальки за «пейджери», поивнні медальки здати… хуйня то якась була а не операція… на підвищення кваліфікації до малюка всім…
просто вже цікаво що рижий клоун накалякає в хуй-ітері

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722528 вiд 2025-06-01 15:25:12

Чекаємо на марки від Укрпошти

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722527 вiд 2025-06-01 15:20:40

Служба безпеки України вітає росіян з Днем військово-транспортної авіації РФ.
Офіцери, нє чокаясь!

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722526 вiд 2025-06-01 15:11:53

«1 июня отмечается День создания военно-транспортной авиации России»

:)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722525 вiд 2025-06-01 15:07:48

ДВИЖУХА ПРОДОЛЖАЕТСЯ!
❗️Мощный взрыв в российском Североморске, там обслуживаются подводные лодки РФ с ядерными ракетами, — росСМИ

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722524 вiд 2025-06-01 15:06:37

вже мемчики пішли:
фура рошен, кока-кола, нова пошта і рій дронів)))

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722523 вiд 2025-06-01 15:06:05

свято продовжується?
сильний вибух у російському Північноморську. У цьому місті обслуговуються підводні човни з ядерними носіями.

sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722522 вiд 2025-06-01 15:03:28

⚡️СБУ проводить операцію «Павутина» з атаки стратегічної авіації рф на аеродромах базування.

Наразі відомо про ураження понад 40 російських літаків, серед яких стратегічні бомбардувальники Ту-95, Ту-22М3, а також літаки А-50.

На відео коментарі очільника голови СБУ Малюка, та кадри з атаки аеродрому «Бєлая» в Іркутській області рф.
https://t.me/war_monitor/29160

Тут недавно дискусія була про фільми та серіали
Чомусь малюк мені представляється у образі ганнібала лектора з відомого фільму, коли він слухав класичну музику пив вино, і мав дуже умиротворений образ обличчя (після того як з "їв чергову жертву)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722521 вiд 2025-06-01 14:58:06

цікаво шо кацап знімає відос на заправці, як вилітають дрони з фури, поруч видно мусора, люди вештаються. Всі на то дивляться, а дрони вилітають і летять на ціль. А їм просто цікаво :)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722520 вiд 2025-06-01 14:57:10

Nycolas
№ 1722518 вiд 2025-06-01 14:50:39

а навіщо шини на крилах літачків? щоб краще палало?)

Ну це типу вони мастирили захист від уламків, коли раніше збивали усілякі легкі дрончики над стоянкою :)
Але зараз тут вже інша історія. Прикольно, трогатєльно кальосікі лежать на крилах, коли фюзеляж вибухає вщент бгг

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722519 вiд 2025-06-01 14:53:57

Найцікавіше:
Дрони виготовлені росіянами на їхньому виробництві для того, щоб знищувати «хахлів». Логічно, що й підготовлені до такого зльоту вони також росіянами.
Уявіть рівень цієї операції? — скільки складових мало зійтися воєдино! Скільки СБУ наїбало тупих кацапів?
Ті, хто приймав участь в операції, зберегли сотні життів звичайних українців.

Говорять Снайпер ✙ | Підписатися

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722518 вiд 2025-06-01 14:50:39

а навіщо шини на крилах літачків? щоб краще палало?)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722517 вiд 2025-06-01 14:50:14

LAZY
№ 1722507 вiд 2025-06-01 14:38:35
Втемну використали москалів.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722516 вiд 2025-06-01 14:49:22

4 аеродроми зі стратегічною авіацією одночасно накрили на відстані в багато тисяч кілометрів. Неймовірно

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722515 вiд 2025-06-01 14:46:56

yagshamash
№ 1722514
----
Дякую за чудову новину!

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722514 вiд 2025-06-01 14:45:31

Еліна на характері взула Паоліні. Зламала її морально у 2 сеті, а в третьому дотисла. Тепер чвертьфінал прои Іґи або хуякіної.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722513 вiд 2025-06-01 14:45:05

Сьогодні Кацапи Іскандером влучили в Навчальний підрозділ Сух. Сил.

Речник Сухопутних військ ЗСУ Віталій Саранцев підтвердив ракетний удар по розташуванню одного з навчальних підрозділів Сухопутних військ ЗС України.

Ймовірно, йдеться про удар по навчальному підрозділу на Дніпропетровщині. Зранку Повітряні сили інформували про ракету у напрямку Дніпра.

«На момент оголошення повітряної тривоги весь особовий склад перебував в укриттях, крім тих, хто можливо не встиг до них дістатись. Попередньо відомо, що це був» Іскандер «, але остаточні дані будуть, коли місце удару буде досліджене експертами», - повідомив Саранцев.

Раніше Цензор. НЕТ повідомляв, що 12 воїнів загинули, понад 60 поранених через ракетний удар ворога по розташуванню навчального підрозділу Сухопутних військ ЗСУ. Джерело:

https://censor.net/ua/n3555468

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722512 вiд 2025-06-01 14:42:51

Сподіваюсь колись Камаз привезе до москви дрон з малесенькою ядерною боєголовкою.
Бажано неподалік від красной площаді і на 9 травня.

sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722511 вiд 2025-06-01 14:41:42

Можна очікувати спроби покласти нашу енерго інфраструктуру

sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722510 вiд 2025-06-01 14:40:49

Непогана підготовка до зустрічі в Стамбулі…
Дійсно, крейсер масква нєрвноикурить в коридорі

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722509 вiд 2025-06-01 14:39:56

Все за жанром вихідного дня. спочатку ЛЧ, а потім новини для нас гарні. Нас цікавить рахунок за неділю.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722508 вiд 2025-06-01 14:39:32

Хто там у кацапні командує ваздушно-касмічєскімі сіламі?

Якесь падло родом з Криму:https://ru.m.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D1%84%D0%B7%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%B2,_%D0%92%D0%B8%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80_%D0%9C%D1%83%D1%81%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

Тепер мабуть одразу нафуй піде, якщо не під трибунал.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722507 вiд 2025-06-01 14:38:35

Найцікавіше:
Дрони виготовлені росіянами на їхньому виробництві для того, щоб знищувати «хахлів». Логічно, що й підготовлені до такого зльоту вони також росіянами.
Уявіть рівень цієї операції? — скільки складових мало зійтися воєдино! Скільки СБУ наїбало тупих кацапів?
Ті, хто приймав участь в операції, зберегли сотні життів звичайних українців.
(c)

Мабуть деяка кількість норм кацапів-партизанів знайшлась в мордорі, щоб допомогти втілити цю неймовірну операцію.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722506 вiд 2025-06-01 14:25:05

Це ж яка блядь мега спец-операція - в їбучій Іркутській області підігнати Камаз із дронами! Це крутіше ніж євреї з їхніми пейджерами.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722505 вiд 2025-06-01 14:24:04

Виглядає неймовірно.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722504 вiд 2025-06-01 14:23:44

Ту-95МС6/Ту-95МС16
Кількість в регулярних ВПС 32/32
Загальна кількість 64

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722503 вiд 2025-06-01 14:21:34

гиги
---
https://war.obozrevatel.com/ukr/u-merezhi-isterika-schodo-pributtya-velikoi-kilkosti-bombarduvalnikiv-tu-95-i-tu-23m-na-engels-ekspert-poyasniv-chi-e-zagroza-apokalipsisu.htm

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722502 вiд 2025-06-01 14:21:34

Сьогодні ж до речі Міжнародний день захисту дітей. Як же круто символічно і красиво наші зробили це саме сьогодні. Просто геніально.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722501 вiд 2025-06-01 14:20:52

Белая?? АХУЕТЬ. Иркутская область. База дальней авиции ДВО.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722500 вiд 2025-06-01 14:13:00

Якщо справді наїбнули 40 кацапських літачків, то це для кацапні тяжчий удар, аніж знищення крейсера мясква.

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722499 вiд 2025-06-01 14:12:52

Схоже, це подія зрівняння з крейсером Москва, якщо не крутіша!

Об'єктивний контроль з FVP дрона прямо над місцями стоянки носіїв!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722498 вiд 2025-06-01 14:08:55

Ахуєть наші спецоперацію провели!!!!!!

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722497 вiд 2025-06-01 14:07:10

ОГОГО!!!
Дрон летить прямо над стоянкою ТУ95 і видно, як одина тушка вже горить і наступна прямо перед дроном вибухає і починає горіти!!
ЦЕ ПРОСТО ШЕДЕВР!

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722496 вiд 2025-06-01 14:05:03

теніс
еліна відіграла 3 матч-боли вигравши тай-брейк в 2му сеті…
на ао вони також грали і там в 3му сеті еліна винесла італійку 6-0
правда італійка тоді була не в найкращій формі, та й еліна зараз в кращій формі ніж 4 міс назад…

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722495 вiд 2025-06-01 13:59:45

Ніби на стоянку під'їхала фура і з неї розлетілись дрони :)
При чому один з них ще й відео передавав з результатами роботи інших.
Крута робота!
Сподіваюсь, окрім складу ПММ ще і носії зачепило…

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722494 вiд 2025-06-01 13:53:01

А што случилось?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722493 вiд 2025-06-01 13:49:28

Тут пишуть цікавіше:

❗️❗️В росії масово горять стратегічні бомбардувальники: уражено 40 літаків, СБУ зараз проводить масштабну спецоперацію

Дрони СБУ відпрацьовують по літакам, які щоночі бомблять українські міста. Наразі відомо про враження більше 40 літаків, серед них — А-50, Ту-95 та Ту-22 М3.

Так, на одному відео видно як палає аеродром «Белая» і чути голос голови СБУ генерал-лейтенанта Василя Малюка, який коментує «бавовну». За даними наших джерел, ця унікальна спецоперація отримала назву «Павутина». Ворожій авіації попередньо завдано збитків на більше, ніж 2 млрд доларів.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.