🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 714.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722492 вiд 2025-06-01 13:46:19

Пишуть за прильоти в єбучу Оленью. Є відеокадри здимом та пожежою. Хоч би один підарський ту95 згорів

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722491 вiд 2025-06-01 13:34:55

Реал програв 1 5. Навіть близько до Арсеналу не лежав.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722490 вiд 2025-06-01 12:44:40

за ради цікавості пішов подивився на таблицю чемпіоната Франції. ПСЖ став чемпіоном з відривом в 19 очок.
багато.
Причом програв поспіль дві гри за 3 тури до кінця, коли вже був чемпіоном. Це відрив би мав бути ще більшим.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722489 вiд 2025-06-01 12:35:00

То не «фарт і везіння», а на 90% - майстерність.

Футбол - це найкрутіша та найєбанутіша гра, в якій один рух ноги одного гравця може поміняти долю усього розіграшу :)

Як можна не любити такий спорт?! Всі ваші теніси, баскети, хокеї - то все фігня у порівнянні із богом спорту.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722488 вiд 2025-06-01 12:30:02

якби не ті два случайні штрафні Райса, шо є дикий фарт і везіння, Реал при усіх своїх негараздах пройшов би і ПСЖ і вчорашній Інтер відповідно.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722487 вiд 2025-06-01 11:39:53

Ну добре, заспокоїв. Але подивимось. Якщо зможемо.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722486 вiд 2025-06-01 11:37:36

та не буде псж новою силою. сіті теж взяв одну лігу. всирались 15 років, так у них були гравці кращі ніж у парижан і сам Гвардіола. цей рїік - тупо збіг обставин. психологічна яма Реалу, диво Інтера з Барсою і незрозумілий пройоб Ліверпуля. така казочка може не повторитися. дембєлє купить новий плейстейшн і заб'є хуй на тренування.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722485 вiд 2025-06-01 11:20:06

Тіки в рот (с)

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722484 вiд 2025-06-01 11:05:07

Кубок мала брати Барса. Нещасний випадок.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722483 вiд 2025-06-01 10:30:13

Може то взагалі Інтер такий хуйовий, а не псж пиздате. А то знаємо такі випадки - «молодець проти овець, а проти молодця і сам вівця».

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722482 вiд 2025-06-01 10:28:56

Угу, з огидою доводиться визнати, що це може бути нова потужна сила в Європі на наступні роки.
Бабла неміряно, тренер гарний, хлопці молоді та мегаталановиті…
Тішить лише той факт, що в футболі навіть наявність усих цих факторів ще нічого не гарантує. Сподіваюсь, йобане жпс зламається та посиплеться найближчим часом.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722481 вiд 2025-06-01 10:11:19

Вчора вперше глянув гру і ПСЖ і Інтера в цьому сезоні.
Шокований потужністю ПСЖ.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722480 вiд 2025-06-01 09:47:47

Схоже на провокацію підарів. Як мішки з цукром чи шо там було

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722479 вiд 2025-06-01 09:46:58

Якось мало дохлих кацапів

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722478 вiд 2025-06-01 08:15:02

Пардон, в курской навпаки.
Міст с паротягом на дорогу с авто..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722477 вiд 2025-06-01 08:07:58

Дик, два шляхопроводи неєбнулісь на зд шляхи. Також і вкурской обл. Обідва на состави, що проходять.. Збіг? Нє думаю..

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722476 вiд 2025-06-01 01:53:24

щoсь мoскaлi зaбaгaтo нa Сумщинi вжe зaхoпили…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722475 вiд 2025-06-01 01:30:43

От порівняв хуй з пальцем

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722474 вiд 2025-06-01 01:23:49

Vichny
№ 1722473

Не тільки! Є ще Мудрик. Він виграв кубок мікі мауса.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722473 вiд 2025-06-01 01:13:29

Та який нахуй рафінья-піздінья?
Тільки Сергій Шищенко!

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722472 вiд 2025-06-01 01:08:19

VVV
№ 1722453

Рафінья - найкращий гравець сезону у світі.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722471 вiд 2025-06-01 01:07:12

ну до зм ще далеко
багато «шаманства» з вибором, після того як немає мессі-роналду
от дали родрі в минулому році. і де він? повернеться на топ рівень чи так десь і пропаде?

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722470 вiд 2025-06-01 01:05:14

Хз коли там той кацап з'явився, але я радий за Луїса Енріке. Довів, що він топ тренер без Мбаппе, з молоддю, та ще й підібрав ключ до голови Дембеле - ніхто цього ще з юніорів не зміг. Ніхто його репутацію тепер не зможе критикувати, що то не він, а Мессі, Неймар, тощо.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722469 вiд 2025-06-01 01:00:49

Кацапи підірвали у себе міст, йобнули його на електричку.
Звісно ж, будуть звинувачувати нас у тероризмі і у смертях мірних людєй.
Перед стамбулом і трампом ритуальні танці

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722468 вiд 2025-06-01 00:31:22

до речі, ЗМ Кейну то була б красива історія. він зараз ахуєнно грає. чимось схожий на пізнього Бензема. з віком лише додав. розумний, класний гравець.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722467 вiд 2025-06-01 00:27:56

4. Кейн

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722466 вiд 2025-06-01 00:27:24

sk (Samsung galaxy)
№ 1722462
Вінні не підарас, він хоче, щоб його всі любили, а його хейтять. От він і псіхує. Аінколи і плаче. Подивись, як він плаче. Ну реально шкода хлопця.) Тонка душевна організація.)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722465 вiд 2025-06-01 00:24:44

sk (Samsung galaxy)
№ 1722462
Вінні засумував з дідом, але навіть у такому стані Дембеле так навіть і почуч не стоїть. Тупо безголовий бігунок.
Gpt написав, що Дембелє нестабільний, але швидкий фланговий хаос з обмеженим футбольним інтелектом. Навіть не сперечатимусь.

Gpt каже що перша 5 преитендентів має бути: 1 Белінгем, 2 Мбапе. 3. Вінні 4. Кей. 5 Ямал.
Дембелє він не бачить і близько. Схоже ШІ підтоплює за Реал)

Дембелє дадуть зм - 99%.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722464 вiд 2025-06-01 00:18:01

раз згадали за нафто-долари
якось про сіті всі забули. наче в березні обіцялись якісь «страшні» вироки суду…
але… тиша… адвокати працюють…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722463 вiд 2025-06-01 00:13:38

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1722461

Не так, пишуть що підірвали автомобільний міст, і той впав на залізнічні колії. А потім потяг в'їхав в ці уламки. Але кадри звідти прикольні

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722462 вiд 2025-06-01 00:08:47

мені здається що дембеле 321с ще гірший ніж вінні… :)
але хз що там катарські гроші намутять…
тільки мені індзагі схожий на молодого гітлєра? :)
вуса приклеїти - і можна кастінг в нетфлікс проходити :)
мбапе, канєшно, геніальний… але без нього якось краще пішло у псж…
ліга фермерів (с)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722461 вiд 2025-06-01 00:00:12

«В Брянской области обвалился мост, по которому проезжал поезд» Москва — Климово ".

хоть шось гарне відбулось

Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722460 вiд 2025-05-31 23:59:20

Я не зрозумів приколів Зоммера падать кожен раз в сторону дальнього кута, відкриваючи ближній. 4й і 5й голи так і залетіли. 2й також хер пойми шо він там ловив

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722459 вiд 2025-05-31 23:59:09

кацапа більше, ніж Донаруму показують.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722458 вiд 2025-05-31 23:52:02

Погром

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722457 вiд 2025-05-31 23:51:23

І ще дуже шкода Інзагі. З такими гравцями створив команду, яка дійшла до фіналу. неймовірне досягнення, з огляду на імена.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722456 вiд 2025-05-31 23:48:35

я думаю, вболівальники Інтера зараз більше за всіх шкодують, що їх команда не вилетіла красиво у півфіналі. не зважаючи на класний сезон, їх запамятають як «тих хуєсосів, що обісралися у фіналі». навіть якось шкода італійців.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722455 вiд 2025-05-31 23:47:35

Пиздець, яка ганьба. Неймовірно.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722454 вiд 2025-05-31 23:43:30

VVV
№ 1722453
нк да. Я то взаглі цього Дембеле бачу другий чи третій матч за сезон. Сьогодні та в пів-фііналі. І не особо він там.
Але за рейтингами він до фінала був 1, а зараз то і подавно.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722453 вiд 2025-05-31 23:40:00

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1722451
Заявка на ЗМ у Ямала. єдина справді серйозна і зі збірною, і з Барсою. але дадуть Дембелє, бо катарці вірні друзі і спонсори уефа. Дембелє аж ніяк не дотягує за рівнем гри до малого. це різні світи. але так, він отримає ЗМ.
Мбаппе не заслужив, бо Реал лажав.
Я б Донарумі дав, якщо вже дуже треба когось з кацаполюбів нагородити. він вивіз команду в ЛЧ.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.