sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722452 вiд 2025-05-31 23:39:19мілан-стяуа 4-0 фінал 89го
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722451 вiд 2025-05-31 23:35:14да, у Дембеле серйозна заявка на ЗМ
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722450 вiд 2025-05-31 23:34:24ні. це точно найбільш жалюгідний фінал, який я бачив.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722449 вiд 2025-05-31 23:34:23дембеле розігнав три гольові атаки…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722448 вiд 2025-05-31 23:31:42кацапідор буде з ганчіркою стрибати чі ні?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722447 вiд 2025-05-31 23:29:04VVV № 1722442 вiд 2025-05-31 23:25:10 обісрались італійці. краще б не було дива з Барсою. тоді псж хуй би сьогодні взяв ЛЧ. п.. ць який сором так грати у фіналі. … Да.. це щось неймовірне.. таке жалюгідне безпорадне, це щось. Просто якісь «бєсславниє ублюдкі»
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722446 вiд 2025-05-31 23:27:49жодного удару в створ це та команда що барсі настріляла 7 м-ячів в 2х матчах…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722445 вiд 2025-05-31 23:27:43з Барсой було не диво, а банальний фарт. 3 удара по воротам - 4 гола. Так буває на жаль. І да, с Барсой це був би зовсім інший фінал :(
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722444 вiд 2025-05-31 23:27:33Ну що тут скажеш… В цьому євросезоні була така кількість фантастичних драматичних матчів, що боги футбола, мабуть, вирішили - досить вам, звичайні смертні, кайфувати.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722443 вiд 2025-05-31 23:25:27нє, не на довго, до другої контратаки
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722442 вiд 2025-05-31 23:25:10обісрались італійці. краще б не було дива з Барсою. тоді псж хуй би сьогодні взяв ЛЧ. п.. ць який сором так грати у фіналі.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722441 вiд 2025-05-31 23:19:40VVV № 1722437 ну от зараз Інтер трохи ожив, подивимся як на довго хвате
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722440 вiд 2025-05-31 23:05:27Batyj № 1722438 ніхуя. європейське кино краще. більш справжнє якесь. зараз голівуд, за рідкісними винятками, то якийсь їбучий фастфуд.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722439 вiд 2025-05-31 23:04:16до речі Енріке просто посадив нижче лінію захисту, не роблячи помилки Фліка. досі не можу зрозуміти нахуя німець влаштував той цирк з високою лінією захисту в обох матчах. за такої схеми, як у катарської іграшки, італійські буратіни прогнозовано мають шанси лише зі стандартів. Інзагі треба щось змінювати, бо швидше отримаютьтретій, ніж заб'ють перший. Не хочеться, щоб ця хуйня з кацапом виграла ЛЧ.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722438 вiд 2025-05-31 23:00:47Хєрню глаголітє.. Голівуд підсмоктує ліпших з усього світу..
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722437 вiд 2025-05-31 22:56:56хтось може пригадати настільки ж відстійний в плані напруги фінал? мені не пригадується. (звісно мова поки про перший тайм. інтер може дивом запхати один і трохи пободатися, але поки на те не схоже.) я трохи не заснув.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722436 вiд 2025-05-31 22:34:38yagshamash № 1722431 вiд 2025-05-31 22:19:36 Мабуть ще один важливий чинник - це те, що у Британії та у Європі набагато більше розвинутий театр, у т. ч. за рахунок підтримки з боку держави, тоді як у Америці все це набагато більш комерціалізовано - от і мають Бродвей з його мюзиклами, але мало чого іншого.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722435 вiд 2025-05-31 22:30:05Voxa (м. Запоріжжя) № 1722433 вiд 2025-05-31 22:24:07 ну як і передбачалось, жодної інтриги у фіналі :( все в одну калітку … А цей вже блядь скиглить на 25-й хвилині.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722434 вiд 2025-05-31 22:24:08інтер всю карму на барсу розтратив :) але той псж рузькім кіпером в запасі… краще нехай програють…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722433 вiд 2025-05-31 22:24:07ну як і передбачалось, жодної інтриги у фіналі :( все в одну калітку
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722432 вiд 2025-05-31 22:22:41Інтер якийсь беземоційний, тухлий. Вони дивом пролізли Барсу щоб так ганебно злитись?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722431 вiд 2025-05-31 22:19:36Nedopysuvach, я, загалом, згідний із цим щодо американських і британських, бо там є шотландці супер. Франція теж Клондайк щодо акторів.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722430 вiд 2025-05-31 22:16:21кіно та серіали, які глорифікують чи глибинно досліджують злочинний світ … Ненавиджу висери в будь якому вигляді (кино, книги - похуй) про усілякі там ці ваші кози ностри їбучі і прочу мерзоту. Принципово не дивлюсь-не читаю. Мені не цікаві перипетії їхнього життя. Вся ця погань має гнити у землі та годувати хробаків. Шкода, що в реальному житті вся ця пліснява процвітає.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722429 вiд 2025-05-31 22:13:02Середній рівень британських акторів таки є вищим за американців - зокрема і завдяки Шекспіру, який вимагає від актора здатності запам'ятовувати довгі тексти мовою, яка лише приблизно нагадує сучасну англійську, а також потребує доброї фізичної підготовки та додаткових навичок (битися на мечах тощо).
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722428 вiд 2025-05-31 22:10:54Не дуже люблю серіяли. Нема часу переглядати серію за серією. Ок, дивився колись Фарґо і Наркос. Але не пам'ятаю інші. В Ґая Річі багато класних фільмів нормальних. І взагалі віддаю перевагу нормальному кіно. У Франції можна дивитися англомовні мовою ориґіналу. І французьке кіно, назагал, дуже класне й інтелектуальне.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722427 вiд 2025-05-31 22:04:33А брітіші з їхнім Шекспіром, то сука. природжені актори і ліцедії. Matthew Goode
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722426 вiд 2025-05-31 22:02:21Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1722423 ---- Ну є певні стереотипи чи штампи. 1) успішний в ремеслі крутий, розумний поліцай, детектив зазвичай дуже нещасний в родині, в сімейному житті катастрофа. Алкаш не рідко, але геній в ремеслі І коли ці стереотипи зроблені так добре, то ти не помічаєш їх, а просто разом розслідуєш кейс, як в цьому Dept. Q.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722425 вiд 2025-05-31 21:35:142 Vichny№ 1722403Перед сном, як казочка на ніч
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722424 вiд 2025-05-31 21:13:56Хоча Brassic був цікавий серіал, але згодом виродився у доволі тупувате та одноманітне комікування.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722423 вiд 2025-05-31 21:11:04Взагалі, кіно та серіали, які глорифікують чи глибинно досліджують злочинний світ - це скоріше американська традиція, ніж британська. Британська - це класичний детектив чи так звана police procedural drama.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722422 вiд 2025-05-31 21:10:38Оцей чорний бро просто красавчик. Гарний козак. … Магия налом: чернокожий колдун из Москвы выманил у приятелей 2 миллиона рублей, пообещав обучить их превращать обычную бумагу в доллары. 40-летний Таканг Ханс Таби, гражданин Камеруна, уверял, что владеет тайным ритуалом: берём спецпорошок, разводим в воде, обрабатываем купюру номиналом 5000 рублей, заворачиваем в фольгу — и вуаля, получаем $100. Чтобы развести доверчивых учеников, Таби устраивал демонстрации «волшебства», после чего растворялся вместе с кэшем. В итоге один «подмастерье» отдал ему 500 тысяч, второй — 1,25 миллиона. Теперь по факту мошенничества на лже-мага заведено уголовное дело ? — Подписаться
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722421 вiд 2025-05-31 20:54:592 Akela№ 1722418Довго пояснювати. Слабше за очікування. Все, окрім Харді.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722420 вiд 2025-05-31 20:06:342 olma№ 1722419Бачив це кино. Харді дуже органічно грає копів або злочинців. А кіно в цілому - дійсно х.. ня)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722419 вiд 2025-05-31 19:57:43Akela № 1722418 ----- Я не бачив цей серіал, але мені серіали від Гая Річі не заходять. Він не спеціаліст з цього жанру. Нетфлісовські Джентельмени серіал. Ну слабо ІМХО. Десь він не допрацьовує. Мабуть Фоззі мав на увазі - по Станіславському: нє вєрю! Не переконливий сюжет і гра акторів непереконлива і прописані діалоги тощо. Але не буду за Фоззі говорити. Том Харді є том Томом Гарді - геній, сука. Акела, а ти бачив фільм Havoc - Спустошення, в Нетфліксі показали. https://www.imdb.com/title/tt14123284/?ref_=nm_flmg_job_1_cdt_t_2 Якийсь там замєс. і жанр якийсь намішаний бойовик неонуар чи ще якась така хрєнь, під наркотою хтось сценарій придумав, я оце згадав, що я його не додивився. Але Гарді красун - грає якогось корумпованого копа.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722418 вiд 2025-05-31 19:18:562 Fozzey№ 1722398Так вимагати від серіалу реалістичності - імхо зайве. Гра престолів, Брейкін бед, Молодий папа - та будь-який відомий серіал - не казкові?) А все-таки Харді там такий чудовий, що тільки його гра ставить Mobland на доволі пристойний рівень) Ну і режисер - Гай Річі, не бондарчук жеж якийсь)
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722417 вiд 2025-05-31 17:52:102 OlegSh№ 1722411Бачив ці філологічні драми навколо трактування. Мені запало, що леза були зашиті в козирках картузів. Тому і так.
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722416 вiд 2025-05-31 17:41:39Facebook пiдсунув… пiвфiнaл 9 рoкiв тoму Днiпрo Нaпoлi. Сeлeзeнь нe жирний, Бoйкo нa «мiстi» i Мaркeвич нaчe нe нa eмoцiях дo фiнaльнoгo свисткa. Всьoгo 9 рoкiв тoму.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722415 вiд 2025-05-31 16:38:08Вічний, у вас там ФК Брест (не бульбашовий, а лягушачий) воротника того губастенького викупають. І Слован ще в черзі. Ви в Лігу Чемпіонів збираєтеся чи ні?)
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722414 вiд 2025-05-31 16:21:12LAZY № 1722406 вiд 2025-05-31 14:50:15 Megogo сімейний
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722413 вiд 2025-05-31 15:59:18як колись казали кацапи: «дєлу время, потєхє час» хто схоче, він на все час знайде :) Люди вони всі різні. Хто за рахунок сну, хто за вміло плануванням часу, а комусь просто особливо нічого робить більше.