🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 715.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722452 вiд 2025-05-31 23:39:19

мілан-стяуа 4-0 фінал 89го

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722451 вiд 2025-05-31 23:35:14

да, у Дембеле серйозна заявка на ЗМ

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722450 вiд 2025-05-31 23:34:24

ні. це точно найбільш жалюгідний фінал, який я бачив.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722449 вiд 2025-05-31 23:34:23

дембеле розігнав три гольові атаки…

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722448 вiд 2025-05-31 23:31:42

кацапідор буде з ганчіркою стрибати чі ні?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722447 вiд 2025-05-31 23:29:04

VVV
№ 1722442 вiд 2025-05-31 23:25:10

обісрались італійці. краще б не було дива з Барсою. тоді псж хуй би сьогодні взяв ЛЧ.
п.. ць який сором так грати у фіналі.

Да.. це щось неймовірне.. таке жалюгідне безпорадне, це щось. Просто якісь «бєсславниє ублюдкі»

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722446 вiд 2025-05-31 23:27:49

жодного удару в створ
це та команда що барсі настріляла 7 м-ячів в 2х матчах…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722445 вiд 2025-05-31 23:27:43

з Барсой було не диво, а банальний фарт. 3 удара по воротам - 4 гола. Так буває на жаль.
І да, с Барсой це був би зовсім інший фінал :(

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722444 вiд 2025-05-31 23:27:33

Ну що тут скажеш… В цьому євросезоні була така кількість фантастичних драматичних матчів, що боги футбола, мабуть, вирішили - досить вам, звичайні смертні, кайфувати.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722443 вiд 2025-05-31 23:25:27

нє, не на довго, до другої контратаки

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722442 вiд 2025-05-31 23:25:10

обісрались італійці. краще б не було дива з Барсою. тоді псж хуй би сьогодні взяв ЛЧ.
п.. ць який сором так грати у фіналі.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722441 вiд 2025-05-31 23:19:40

VVV
№ 1722437
ну от зараз Інтер трохи ожив, подивимся як на довго хвате

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722440 вiд 2025-05-31 23:05:27

Batyj
№ 1722438
ніхуя. європейське кино краще. більш справжнє якесь. зараз голівуд, за рідкісними винятками, то якийсь їбучий фастфуд.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722439 вiд 2025-05-31 23:04:16

до речі Енріке просто посадив нижче лінію захисту, не роблячи помилки Фліка. досі не можу зрозуміти нахуя німець влаштував той цирк з високою лінією захисту в обох матчах. за такої схеми, як у катарської іграшки, італійські буратіни прогнозовано мають шанси лише зі стандартів.
Інзагі треба щось змінювати, бо швидше отримаютьтретій, ніж заб'ють перший. Не хочеться, щоб ця хуйня з кацапом виграла ЛЧ.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722438 вiд 2025-05-31 23:00:47

Хєрню глаголітє.. Голівуд підсмоктує ліпших з усього світу..

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722437 вiд 2025-05-31 22:56:56

хтось може пригадати настільки ж відстійний в плані напруги фінал? мені не пригадується.
(звісно мова поки про перший тайм. інтер може дивом запхати один і трохи пободатися, але поки на те не схоже.)
я трохи не заснув.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722436 вiд 2025-05-31 22:34:38

yagshamash
№ 1722431 вiд 2025-05-31 22:19:36

Мабуть ще один важливий чинник - це те, що у Британії та у Європі набагато більше розвинутий театр, у т. ч. за рахунок підтримки з боку держави, тоді як у Америці все це набагато більш комерціалізовано - от і мають Бродвей з його мюзиклами, але мало чого іншого.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722435 вiд 2025-05-31 22:30:05

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1722433 вiд 2025-05-31 22:24:07

ну як і передбачалось, жодної інтриги у фіналі :(
все в одну калітку

А цей вже блядь скиглить на 25-й хвилині.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722434 вiд 2025-05-31 22:24:08

інтер всю карму на барсу розтратив :)
але той псж рузькім кіпером в запасі… краще нехай програють…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722433 вiд 2025-05-31 22:24:07

ну як і передбачалось, жодної інтриги у фіналі :(
все в одну калітку

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722432 вiд 2025-05-31 22:22:41

Інтер якийсь беземоційний, тухлий.
Вони дивом пролізли Барсу щоб так ганебно злитись?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722431 вiд 2025-05-31 22:19:36

Nedopysuvach, я, загалом, згідний із цим щодо американських і британських, бо там є шотландці супер. Франція теж Клондайк щодо акторів.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722430 вiд 2025-05-31 22:16:21

кіно та серіали, які глорифікують чи глибинно досліджують злочинний світ

Ненавиджу висери в будь якому вигляді (кино, книги - похуй) про усілякі там ці ваші кози ностри їбучі і прочу мерзоту. Принципово не дивлюсь-не читаю. Мені не цікаві перипетії їхнього життя. Вся ця погань має гнити у землі та годувати хробаків. Шкода, що в реальному житті вся ця пліснява процвітає.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722429 вiд 2025-05-31 22:13:02

Середній рівень британських акторів таки є вищим за американців - зокрема і завдяки Шекспіру, який вимагає від актора здатності запам'ятовувати довгі тексти мовою, яка лише приблизно нагадує сучасну англійську, а також потребує доброї фізичної підготовки та додаткових навичок (битися на мечах тощо).

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722428 вiд 2025-05-31 22:10:54

Не дуже люблю серіяли. Нема часу переглядати серію за серією. Ок, дивився колись Фарґо і Наркос. Але не пам'ятаю інші. В Ґая Річі багато класних фільмів нормальних. І взагалі віддаю перевагу нормальному кіно. У Франції можна дивитися англомовні мовою ориґіналу. І французьке кіно, назагал, дуже класне й інтелектуальне.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722427 вiд 2025-05-31 22:04:33

А брітіші з їхнім Шекспіром, то сука. природжені актори і ліцедії.

Matthew Goode

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722426 вiд 2025-05-31 22:02:21

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1722423
----
Ну є певні стереотипи чи штампи. 1) успішний в ремеслі крутий, розумний поліцай, детектив зазвичай дуже нещасний в родині, в сімейному житті катастрофа. Алкаш не рідко, але геній в ремеслі
І коли ці стереотипи зроблені так добре, то ти не помічаєш їх, а просто разом розслідуєш кейс, як в цьому Dept. Q.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722425 вiд 2025-05-31 21:35:14

2 Vichny
№ 1722403
Перед сном, як казочка на ніч

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722424 вiд 2025-05-31 21:13:56

Хоча Brassic був цікавий серіал, але згодом виродився у доволі тупувате та одноманітне комікування.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722423 вiд 2025-05-31 21:11:04

Взагалі, кіно та серіали, які глорифікують чи глибинно досліджують злочинний світ - це скоріше американська традиція, ніж британська. Британська - це класичний детектив чи так звана police procedural drama.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722422 вiд 2025-05-31 21:10:38

Оцей чорний бро просто красавчик. Гарний козак.


Магия налом: чернокожий колдун из Москвы выманил у приятелей 2 миллиона рублей, пообещав обучить их превращать обычную бумагу в доллары.

40-летний Таканг Ханс Таби, гражданин Камеруна, уверял, что владеет тайным ритуалом: берём спецпорошок, разводим в воде, обрабатываем купюру номиналом 5000 рублей, заворачиваем в фольгу — и вуаля, получаем $100.

Чтобы развести доверчивых учеников, Таби устраивал демонстрации «волшебства», после чего растворялся вместе с кэшем. В итоге один «подмастерье» отдал ему 500 тысяч, второй — 1,25 миллиона.

Теперь по факту мошенничества на лже-мага заведено уголовное дело

? — Подписаться

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722421 вiд 2025-05-31 20:54:59

2 Akela
№ 1722418
Довго пояснювати. Слабше за очікування. Все, окрім Харді.

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722420 вiд 2025-05-31 20:06:34

2 olma
№ 1722419
Бачив це кино. Харді дуже органічно грає копів або злочинців. А кіно в цілому - дійсно х.. ня)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722419 вiд 2025-05-31 19:57:43

Akela
№ 1722418
-----
Я не бачив цей серіал, але мені серіали від Гая Річі не заходять. Він не спеціаліст з цього жанру. Нетфлісовські Джентельмени серіал. Ну слабо ІМХО. Десь він не допрацьовує.
Мабуть Фоззі мав на увазі - по Станіславському: нє вєрю! Не переконливий сюжет і гра акторів непереконлива і прописані діалоги тощо.

Але не буду за Фоззі говорити. Том Харді є том Томом Гарді - геній, сука. Акела, а ти бачив фільм Havoc - Спустошення, в Нетфліксі показали.

https://www.imdb.com/title/tt14123284/?ref_=nm_flmg_job_1_cdt_t_2

Якийсь там замєс. і жанр якийсь намішаний бойовик неонуар чи ще якась така хрєнь, під наркотою хтось сценарій придумав, я оце згадав, що я його не додивився.

Але Гарді красун - грає якогось корумпованого копа.

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722418 вiд 2025-05-31 19:18:56

2 Fozzey
№ 1722398
Так вимагати від серіалу реалістичності - імхо зайве. Гра престолів, Брейкін бед, Молодий папа - та будь-який відомий серіал - не казкові?) А все-таки Харді там такий чудовий, що тільки його гра ставить Mobland на доволі пристойний рівень) Ну і режисер - Гай Річі, не бондарчук жеж якийсь)

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722417 вiд 2025-05-31 17:52:10

2 OlegSh
№ 1722411
Бачив ці філологічні драми навколо трактування. Мені запало, що леза були зашиті в козирках картузів. Тому і так.

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722416 вiд 2025-05-31 17:41:39

Facebook пiдсунув… пiвфiнaл 9 рoкiв тoму Днiпрo Нaпoлi. Сeлeзeнь нe жирний, Бoйкo нa «мiстi» i Мaркeвич нaчe нe нa eмoцiях дo фiнaльнoгo свисткa. Всьoгo 9 рoкiв тoму.

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722415 вiд 2025-05-31 16:38:08

Вічний, у вас там ФК Брест (не бульбашовий, а лягушачий) воротника того губастенького викупають. І Слован ще в черзі. Ви в Лігу Чемпіонів збираєтеся чи ні?)

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722414 вiд 2025-05-31 16:21:12

LAZY
№ 1722406 вiд 2025-05-31 14:50:15

Megogo сімейний

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722413 вiд 2025-05-31 15:59:18

як колись казали кацапи:
«дєлу время, потєхє час»
хто схоче, він на все час знайде :)
Люди вони всі різні. Хто за рахунок сну, хто за вміло плануванням часу, а комусь просто особливо нічого робить більше.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.