olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722372 вiд 2025-05-30 21:50:50sk (chromebook acer 14) № 1722366 ---- Набери в Гуглі Русскіє художніки 18 века. І тобі видасть російська вікіпедія список. І там побачиш що найкращі, найзнаменитіші художники в Російській імперії 9Crème de la Crème) це були німці і українці. Дми́трий Григо́рьевич Леви́цкий (между 13 [24] мая и 17 [28] мая 1735, Киев — 4 [16] апреля 1822, Санкт-Петербург) — русский живописец, крупнейший петербургский портретист екатерининского классицизма. Академик (с 1770), руководитель портретного класса (1771—1787) и член совета Императорской Академии художеств. Родился в 1735 году в Киеве. Сын православного священника, гравёра и живописца Григория Кирилловича Левицкого. Учился изобразительному искусству у отца и у живописца А. П. Антропова (с 1758 года). Участвовал вместе с отцом в росписи Андреевского собора в Киеве (середина 1750-х годов). Около 1758 года Левицкий переехал в Санкт-Петербург.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722371 вiд 2025-05-30 21:45:59Бля, це перевершило всі мої очікування. Блоха і Беланов українською у Львові. https://www.facebook.com/share/v/1BfmUeFtLm/
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722370 вiд 2025-05-30 21:42:03olma № 1722368 вiд 2025-05-30 20:58:52 Сергій Стаховський - «Стако» Це наша традиція така … Ну да, в футболі також скрізь поголовно. Шева, Блоха, Ярмола, Малина, Стьопа, Шац, Рак, Буй та ін. :) Тільки У СаШо ексклюзив :) Дякую за відповіді.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722369 вiд 2025-05-30 21:14:21yagshamash № 1722364 ---- Про Ломоносова. він з поморів Архангельщина, блять Холмогори. і там в тих північних монастирях його грамоті вчили випусники Могилянки (Києво-Могилянського колегіуму). От вони і розповідали, що в Києві є оху-нний університет. Короче, по ходу Міхайло Ломоносова (а його навіть в радянському фільмі називали на український стиль Михайло), виплекали і виховали українці, які ХЗ чому поїхали в ті північні йобані землі. https://www.ukma.edu.ua/index.php/about-us/istoriya-akademiji/91-about-us/vudatni-prof-stud/134 За лінком енциклопедична довідка про звязки Ломоносова і Києво-Могилянського колегіума, Академії.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722368 вiд 2025-05-30 20:58:52Сергій Стаховський - «Стако» Це наша традиція така.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722367 вiд 2025-05-30 20:58:02Інформація про те, що новий фільм Денні Бойла «28 років потому» стане першим блокбастером, який майже повністю зняли на iPhone 15 Pro Max, вже давно не новина — утім нині в інтерв’ю IGN режисер розкрив деталі роботи, з демонстрацією ексклюзивних кадрів зі знімань. -------- ще пару років назад це було б а-хуй-єнне промо для ай-фонів… зараз повинен вийте сем альтман і показати не менш а-хуй-єнне кіно яке зняте за допомогою «100 текстових промтів» і ШІ тулзи що генерить відео з тексту…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722366 вiд 2025-05-30 20:50:29yagshamash № 1722364 я так розумію що більш-менш освідчених людей серед лаптів на той час не було. цей навіть до магдебурга добрався де навчався… на той час академіків давали іноземцям. ну і цьому дісталось як «істіна рузькому з архангельщини» спитав у чат-жпт про академіків рузькай акадємії наук того часу… ----------- Станом на середину XVIII століття (близько 1745 року) в Російській імперії звання академіка надавали Петербурзькою академією наук, заснованою у 1724 році за указом Петра І. Академіками могли бути як іноземці, запрошені для розвитку науки, так і (рідше) російські вчені. Отже, станом на 1745 рік у Петербурзькій академії наук перебували такі відомі академіки: ? Німецькі вчені (основу академічного складу становили іноземці): Християн Вольф (співпрацював з академією як почесний академік, хоч і переважно з Берліна) Леонард Ейлер (знаменитий математик і фізик) Готфрід Вільгельм Крафт (механіка і астрономія) Йоганн Даниїл Бернуллі (видатний математик) Йоганн Амман (ботаніка) Георг Вільгельм Ріхман (фізика, разом із Ломоносовим обраний у 1745 році) ? Російські академіки (їх було небагато): Михайло Васильович Ломоносов (хімія і природознавство) — один із перших росіян, хто отримав звання академіка. Іван Іванович Шувалов (не був офіційно академіком, але був патроном і підтримував академію). Йосип Занге (був професором анатомії, отримав запрошення в академію, але залишив посаду). Загалом, на той час Академія наук Російської імперії залишалася дуже «інтернаціональною» установою, де переважали німці, швейцарці та інші іноземні науковці, тоді як Ломоносов став одним із перших видатних російських академіків.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722365 вiд 2025-05-30 20:40:35Kateryna Chernohorenko @k_chernohorenko · 11h Літаки України і НАТО будуть координуватись в єдиній цифровій системі. Підписала ліцензійну угоду на використання некомерційного програмного забезпечення НАТО – Системний інтерфейс Центру управління і оповіщення (CRC System Interface, CSI). Це стало можливим завдяки @DefenceU , @GeneralStaffUA , @KpsZSU та, звичайно, нашим партнерам. Дякую за спільну роботу. Програмне забезпечення є елементом системи бойового управління з використанням протоколу передачі даних Link-16 – «військового Wi-Fi» НАТО, який забезпечує управління літаками (F-16, Mirage 2000), засобами інтегрованої протиповітряної та протиракетної оборони (Patriot), які надані в якості міжнародної військової допомоги. CSI використовує більшість країн НАТО, тому її впровадження забезпечить повну взаємосумісність з партнерами. Не просто мріємо про спільні операції з союзниками, а робимо це реальністю. -------- невже трамп «відпускає гальма» потроху?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722364 вiд 2025-05-30 20:35:10Та там кожна тупиця академік, починаючи від ломоносова. Хто це взагалі?
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722363 вiд 2025-05-30 20:31:57yagshamash № 1722361 так там же начей і кадиров - акаемік… тому б-кого 3+ років може академіком бути. ай-кью +- на рівні рамзана…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722362 вiд 2025-05-30 20:30:38теніс так. юлю (старо) дивився… реально провалила 2 свої подачі. і трохи почала нервувати вже в 2му сеті англо-коментатори надавали купу компліментів. техніка схожа на хінгіс. а також те що теніс в американських універах почав продукувати а-хуй-єнно крутих тенісистів… багато в жіночому турі з топ-100 проходили «школу» тенісу в американських універах. наприклад емма наварро, у якої тато 10+ ярдер. могла б мати «персонального» тренера. але піднімалась через універ. пем шрайвер і ще хтось із бувших топ-гравців казали що своїх дітей ні за що не кинуть в тур раніше ніж їм 21 виповниться. відправили їх грати в універі (правда у них діти - «хлопчики») ----- такс, не потрібно з радарів випускати те що люда кіченок у міксті з павічем перші сіяні (виграли юс-оупен і ще фінал у минулому році програли в міксті) … так що потрібно їх чекати мінімум у фінали… раз про люду згадали… вона колись розказувала про фінал у парі з остапенко, який програли (по-моєму ао) … так от. сказала що у неї за день до фіналу почався «червоний день календаря». і перші пару днів дуже «болючі», ніякими пігулками не перебиваються… от так і грала фінал… «тупила» багато…
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722361 вiд 2025-05-30 20:30:32Сорі, не той лінк у попередньому пості. https://www.pravda.com.ua/news/2025/05/30/7514868/
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722360 вiд 2025-05-30 20:28:21https://btu.org.ua/ua/news/ukrainskiy-tennis/53901-dayana-yastremska-pro-porazku-v-tretomu-koli-rg-prokinulasya-z-rozuminnyam-sho-grati-ne-zmozhu-bula-za-krok-vid-togo-shob-znyatisya-z-matchu.html Яке талантище! А ви сміялися: азіров, мовляв :)
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722359 вiд 2025-05-30 20:20:27Про спорт на допінгу, колись якийсь ярдер хотів проводити паралельні олімпійські ігри… Я про цю ідею читав..
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722358 вiд 2025-05-30 20:16:36Post See new posts Conversation Volodymyr Zelenskyy / Володимир Зеленський @ZelenskyyUa I had a good meeting with U. S. Senators @LindseyGrahamSC and @SenBlumenthal . I am grateful that you are in Ukraine precisely when coordination of efforts is most needed to bring an honorable and lasting peace closer. … Цікава зустріч в києві
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722357 вiд 2025-05-30 20:09:522 LAZY№ 1722355Розлінилися, літери економлять) Юлія Стародубцева, тенісистка
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722356 вiд 2025-05-30 20:09:15Lazy, в неї довге прізвище Стародубцева. Зручніше скоротити. Це як пиво Staropramen в Англії називають просто Staro.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722355 вiд 2025-05-30 20:02:31Що таке «Старо»? Ви його постійно пишете. Я в тенісі ніхуя не знаю, спробував нагуглити - ніби не прізвище, хуй проссиш. Це якесь паганяло?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722354 вiд 2025-05-30 19:58:26SK https://btu.org.ua/ua/news/ukrainskiy-tennis/53901-dayana-yastremska-pro-porazku-v-tretomu-koli-rg-prokinulasya-z-rozuminnyam-sho-grati-ne-zmozhu-bula-za-krok-vid-togo-shob-znyatisya-z-matchu.html
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722353 вiд 2025-05-30 19:57:13SK Tennis, Старо в першому боролася, у другому посипалася. Калініна вчора абсолютно нездарно проти 351 ракетки світу. Даяна каже, що вчора захворіла, ніч не спала і хотіла знятися, але зусиллям волі змусила себе вийти на парацетамолі. Каже, забракло сил.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722352 вiд 2025-05-30 19:56:162 PEPSI№ 1722308Годинники два, смартвотч і механічні. Все працює вже тиждень, без проблем. Хотів знайти неполадки - нема…Якщо з годинника не робити фетиш :)Купую кварцеві китайські. Кожного року новий. За ціною годинник з браслетом не на багато дорожче обходиться, ніж заміна батарейки. Час всі показували точно. В одному замінив батарейку, відпрацював два роки.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722351 вiд 2025-05-30 19:54:18Маск лишь немножко покритиковал решения Трампа, а его уже изобличили и обвинили в наркозависимости. Сделали это через издание New York Times. Пишут, что Маск принимает постоянно кетамин и какие-то психоделические грибы, в результате чего его поведение отличается странностями и вспышками агресии. Принимал он и до, и во-время, и после избирательной компании Трампа.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722350 вiд 2025-05-30 19:10:31В Японії давно є бої без правил і з правом на будь-який допінг. Підписав хвормочку і на здоров'я!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722349 вiд 2025-05-30 18:17:01«Це пірати!» (Не ті що на Толоці :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722348 вiд 2025-05-30 18:14:34sk (здалеку…) № 1722346 вiд 2025-05-30 17:27:19 Це гладіатори. За свою роботу вони отримують великі гроші, або принаймні сподіваються їх отримати. Великий спорт згубно діє на здоров'я. Але спортсмени свідомо ідуть на це. Яка різниця, з допінгом чи без? Чи з допінгом, який ще таким не визнано?
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722347 вiд 2025-05-30 17:58:02WADA засуджує Enhanced Games як небезпечні та безвідповідальні
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722346 вiд 2025-05-30 17:27:19Fozzey № 1722345 колись вже давненько про це було до першого смертельного випадку. люди по дурості нажруться «допінгу» і ласти склеять наче ж були давно випадки на тур-де-франс… не доведено, тому що особливо не звертали увагу… але якщо дати чайнікам «допінг» що ті пробігли марафон швидше за «кенійців» … ну таке собі…
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722345 вiд 2025-05-30 15:25:12Хтось щось чув про таке?Enhanced Games – це запропонована багатоспортивна подія. Заснований австралійським бізнесменом Ароном ДʼСоузою, він дозволить спортсменам використовувати речовини, що підвищують ефективність, без проходження тестів на наркотики.Source:
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722344 вiд 2025-05-30 15:16:50Опубликован первый доклад о незаконном военном сотрудничестве КНДР и России Доклад, подготовленный странами-участницами Многосторонней группы мониторинга санкций (MSMT), содержит информацию о поставках оружия и подготовке Россией военнослужащих КНДР, а также обобщает информацию о нарушениях и уклонении от санкционных мер, предусмотренных в соответствующих резолюциях СБ ООН. *** Текст вышеуказанного заявления опубликован правительствами Австралии, Канады, Франции, Германии, Италии, Японии, Нидерландов, Новой Зеландии, Республики Корея, Великобритании и Соединенных Штатов Америки. С докладом можно ознакомиться на официальном веб-сайте MSMT (https://msmt.info). ----------- вчасний «вкид» перед перемовинами у стамбулі…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722343 вiд 2025-05-30 15:11:07теніс вчора програла калініна. при чому по рахунку - «в одні ворота» сьогодні вже програла даяна. при чому у своєму стилі… купа невимушених помилок. воно-то ок. але на ключових м'ячах не можна привозити невимушені помилки. в одному геймі мала 7 брейк-пойнтів і не реалізувала жодного. при чому більшість просто на прийомі подачі мочила в метрові аути… самсонова виглядає як молодий «качок» що на «коктейлях» сидить… чекаємо старо, буде грати проти однієї з фавориток, яка тиждень назад виграла рим, полько-італійку паоліні зі зростом 163 см… грають на центральному корті. для старо - новий досвід грати на трибунах з десятками глядачів… до речі в мадриді в першому колі старо виграла у самсонової… ну і пізно ввечері еліна. наша єдина надія… все як завжди :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722342 вiд 2025-05-30 15:05:06olma № 1722340 по цьому ж шляху йшли корейці можна порівняти дизайни корейський авто. наприклад самий перший хюндай тусон і потім вже другі версії чи кіа до кіа спортейдж… дісно ті «бідони» - китайскі BYD - з десяток моделей - всі вигладяють а-хуй-єно…
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722341 вiд 2025-05-30 14:48:36:)Справді, для мене у цьому переліку Єрмак у найгірші не потрапляє:Табачник, Кушнарьов, Медведчук, Балога, Львочкін, Клюєв, Пашинськй, Ложкін, Райнін, Богдан
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722340 вiд 2025-05-30 13:19:45Там де китайці не вміють, наприклад дизайн, архітектура, там вони тупо купляють провідних європейських спеціалістів. https://www.instagram.com/p/DIRgN6to2KQ/ відкрийте цей інстаграм, там чувак розповідає хто проєктує кузова машин BYD, Li Auto, Zeekr - провідні європейські конструктори і дизайнери.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722339 вiд 2025-05-30 13:13:21Китайці роблять якісне тому що вони навчилися екстраполювати і впроваджувати геть усі технології у себе, і мають доступ до сировини, мають робочу силу різної кваліфікації, мають велику масу технологів, інженерів, які можуть працювати в режимі text-to-production (manufacturing). тобто ти йому написав текстом що тобы треба, а він тобі може або купити і доставити, або збудувати лінію виробництва і почати це виробляти за кільк- кільканадцять місяців. На заході це все втрачено, тому що як почнуть тендера ухвалювати, землю виділяти, закони захисту довкілля задіювати, короче все ясно. Тому Ілон і пішов у владу, щоб бороти регуляції і двигати прогрес. Але не дуже вдало зайшов з цим Дожем. І тепер вигрібає.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722338 вiд 2025-05-30 13:04:42Тренд на корекцію глобалізації, спроба реіндустріалізації Глобального Заходу це Ок. Не все получицця. В тих же Штатах на модерних сучасних заводах в Техасі нікому робити. Чув що Ілон Маск хоче купити собі старе містечко на Півдні Техасу і там збудувати робочій посьолок для працівників Спейс еКс. Бо не дають ради з робітниками різних рівнів. Кілька виробництв сучасних в Техасі борикаються з проблемою робочої сили. Це для прикладу. Треба відповідати якось на ці виклики. І треба мабуть підключати нові тренди. Наприклад. Не купляти так багато дешевих речей, а купляти щось більш солідне і таке яке послужить 15 років а то і до кінця життя. Може вдасьця змінити тенденцію. Бавовняні футболки не можуть коштувати 10 доларів. Шкода для довкілля на 100 доларів вийде. Може варто вернутися в 19 - серед.20 століття, коли люди мали 2 комплекта одягу і взуття, і воно було дороге, але якісне, і носили його довго. Знайомий поляк бізнесмен, міняє кросівки (cнікерси) раз на півроку. Оці всі білі і такі фенсі. При чому це тупо мода і стайл. Марафони він не бігає. Ну і нахуа питається, тобі стільки речей. Було б куди ходити і показувати твій стайл…
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722337 вiд 2025-05-30 13:02:222 olma№ 1722327Я коли перше замовлення на тему робив - вони мені за 1 грн доволі якісний та недешевий набір інструментів дали) PS взагалі дивуюсь ціи дискусії, ніби всі дописувачи носять виключно прада або стоун айленд) і на алі і на тему є купа гівна, і є відносно якісні товари. Більшість наших маркетплейсів просто перепродають китайські товари. Я купляв дружині фен з акумулятором (коли світла не було), так на алі він коштував 1800 грн, а такий самий на пром. юа - 5200 грн)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722336 вiд 2025-05-30 12:50:57sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]№ 1722333 вiд 2025-05-30 11:29:51На Амазоні таки дофуя китайського гівна, яке легко визначається за 3.143дуватими назвами «брендів».
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722335 вiд 2025-05-30 11:45:30olma № 1722334 в Іспанії теж. типу тему хуйова якість, а шейн, кажуть, краща.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722334 вiд 2025-05-30 11:39:31В Америці пишуть про якийсь Shein китайський глобальний бренд одягу. Теж купують всім кагалом американці цей Шайн.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722333 вiд 2025-05-30 11:29:51olma № 1722327 у нас знайомі мамаші дітям одежу на тему купують. кажуть якісно-дешево… я багато на тему не рився. пару раз порівнвав з цінами по «електроніці» на алі - різниці немає… наче у тему така фішка що виробник для них повинен давати ціну нижче алі (навіть рекламний слоган десь був «у нас дешевше»), а також, якщо ти продаєш через тему - не маєш права на алі продавати… хз… ось що копайлот видав по штатівським маркетплейсам --------------- Ось актуальні дані щодо обсягів онлайн-продажів у США через основні маркетплейси станом на 2024 рік, за показником GMV (Gross Merchandise Value) — загальна вартість проданих товарів: ? Онлайн-маркетплейси США за GMV у 2024 році: Маркетплейс GMV (млрд $) Коментар Amazon ≈ 470 Абсолютний лідер, понад 60% продажів — від сторонніх продавців 1 eBay ≈ 73 Сильні позиції у C2C та колекційних товарах 2 Walmart. com ≈ 55 Активно розвиває онлайн-напрям 2 Temu ≈ 16–20 Стрімке зростання, особливо серед бюджетних покупців 2 AliExpress (US) ≈ 10–12 Менша частка через логістичні обмеження, але стабільна присутність 2 Etsy ≈ 13 Популярний серед хендмейд і нішевих товарів 2