sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722332 вiд 2025-05-30 11:24:30до речі… про якість… лінь перевіряти через чат-жпт той слоган «мейд ін юса» - штати спеціально придумали, коли після 2ї світової спочатки німці почали постачати дешеві товари до них, а потім японці… але все змінилось… щось я так відчуваю буде з китайським товаром… років 6 назад купив самі дешеві веб-камери на алі, щоб повісити по периметру дачі… от до сих пір працюють. не дивлячись на +35 жари літом і -20 взимку… пів світу ходить з телефонами виробленими в китаї…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722331 вiд 2025-05-30 11:20:17Можливо те що декларує Америка зараз, корекція глобалізму і глобальної економіки це накраще. Якщо раніше головним успіхом було створення ніші, і більш якісного продукту, то тепер в добу глобального інформаційно диджитального світу - головне монопольно захопити ринок, убити знищитм конкурентів, нехай які вони за якістю і нішею були. і підсадити на своє.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722330 вiд 2025-05-30 11:14:12Feodorit № 1722329 ----- Цікавий кейс! Підтверджую, що не все що китайське - кепської якості, це і в механіці, і в залізяках, є дуже якісні продукти або елеенти. на світовому рівні. Я вже не кажу про електрику, комутатори, реле та електроніку, типа обладнання звязку, комутатори Хуавеї, Сяомі. Ну в електробатареях то взагалі від гімна до хай-енда все роблять.
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722329 вiд 2025-05-30 11:09:02klirik № 1722322 китайці зайшли на ринок холодильник компресорів. Звісно місцевий виробник не витримав конкуренції. За 10 років китайці повністю захопили цей ринок і поставили країну в повну залежність від себе Виробник Gorenje, країна Білорусь. Gorenje, виробник побутової техніки зі Словенії, довго не переходив на китайські компресори і ставив на всі свої холодильники білоруські Атлант. Років 10 тому в бюджетному і середньому сегменті майже всі європейські виробники, включаючи Bosch-Siemens та Liebherr, було перейшли на китайську Jiaxipera, а Gorenje трималось за Атлант. Bosch-Siemens перейшли не через викручування рук, а через відсоток поломок, який у Jiaxipera значно нижчий ніж традиційно було на ринку протягом десятиліть. Китайці якось першими збагнули, що головною вимогою до компресора в домашньому холодильнику є надійність. Gorenje тепер належить китайцям Hisense, тому теж перейшли на Jiaxipera в Європі, але наче для Білорусі і росії, може і України, все ще ставлять білоруськи.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722328 вiд 2025-05-30 11:07:36sk (здалеку…) № 1722325 ну так да. В усьому світі бізнес сюди, політика туди, вони перетинаються але … он наочний приклад, через прокладки з кацапієй працюють незважаючи на усілякі санкції :( А у Китаю це державна політика і вони її дотримуються чітко. А те шо в них дешевше, так це теж державна політика, сприяння бізнесу - все дозволено, хабарі помірні, на екологію прочу хуйню взагалі ніхто не зверта уваги. Бери і роби.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722327 вiд 2025-05-30 11:06:49Я через аплікацію на смартфоні повторюю і освіжую іноземні мови, так мені постійно підкидає рекламні роліки Тemu. Деякі реально смішні. Наприклад ITішник-бомжара, такий смішний риється в смітєвому баку, і достає викинутий кимось планшет, а тут підходить до нього команда Тему до нього і каже: шо ви робите? ви ж можете безплатно отримати новий планшет на Тему. А той каже, а як? І вони починають розповідати, шо в них фірмовий планшет за 1 долар. Ну також багато роліків, що клієнт каже: що ви Тему брехуни, типа нічого не прислали безплатно, а Темники відповідають - слід проходити по цій рекламі і завантажувати застосунок і все прийде вам, що обіцяли за 1 долар. ---- Згоден, з дописувачами, головне підсадити на маркетплейс, а потім алгоритми навчаться як тебе доїти. впарювати. У Тему дуже добрі алгоритими, які по кукісах в браузері зчитують, ВСЕ що ти шукаєш, чим цікавишся, тощо. Я хотів подивитися було собі тряпчану куртку workwear style від Uniqlo, так Тему мені схоже куртасики нонейми підкидує (по дизайну, коліру дуже гарне, те що треба) на мою стрічку фейсбука. Здрастуй диджитальний світ!
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722326 вiд 2025-05-30 11:03:14китай по великим інфраструктурним контрактам, крім чорногорії коли грузія підписалась з китайцями по будівництву нового порту… писали що є китайська держ контора (дві) які виконують у китайців такі контракти… але, всі підряди тільки на китайські контори, вартість тих підрядів постійно росте. ледь не робочу силу також китайську привозять… коротше мвф зупиняє свої програми з країнами що підписались під такі контракти… з іншого боку китайцям грузія важлива, так як альтернативний шлях на європу по землі (щоб оминути хуйлостан) йде черезе бувші совкові *-стани, паром через каспій на баку - і далі залізницею через грузію в чорне море…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722325 вiд 2025-05-30 10:58:59Voxa (м. Запоріжжя) № 1722324 вiд 2025-05-30 10:50:08 klirik № 1722322 киатйське виробництво «вбило» ринок виготовлення сонячних панелей в германії (та й взагалі в європі), колись мій знайомий працюівав на заводі що ті панелі і у нас виробляло. але швидко «здулось». неможливо конкорувати… тут така тема що, якщо продукт з низькою доданою вартістю, то можна не паритись протекціонізмом й імпортувати товар (звичайно, якщо цей товар ексклюзивно з китаю, і немає «замінників» - то потрібно 1500 разів подумати) … умовний імпорт бананів - можна не паритись. якщо експортер, маючи екслюзив, буде задирати ціни, можна «на яблуках» пережити… але з товарами від китайців - дуже складна «гра». там же урсула і ко постійно з китайцями «на контакті» складні переговори. особливо з урахуванням того що штати хочуть торгові війни з усіма зробити…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722324 вiд 2025-05-30 10:50:08klirik № 1722322 ще можно згадати кредитну кабалу Черногорії. Так теж працює. За чутками значна частина Африки за такою схемою китайцями захоплена
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722323 вiд 2025-05-30 10:44:05з Алі там мутна історія, і видно до кінця його компартії націоналізувати не вийшло, то вирішили запустити Тему. Там продавці мають якісь значні преференції, по податкам і взагалі. Ніхто навіть не приховує шо це експансія і ціни там нічого спільного з ринком не мають. Взагалі з Китаєм працювать можно, і товар там на любий гаманець. Треба весь час перевіряти і тримати руку.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722322 вiд 2025-05-30 10:17:59Зустрічав приклад в інтернеті (не можу сказати наскільки він відповідає дійсності, не верифікував), як в одній балканський країні китайці зайшли на ринок холодильник компресорів. Звісно місцевий виробник не витримав конкуренції. За 10 років китайці повністю захопили цей ринок і поставили країну в повну залежність від себе і тепер викручують руки і ставлять власні умови. У китайців є лайфхак, безлімітна дешева сила і покірність. І цю опцію ніхто не може перебити. Ви ж неоднаразово чули як в сфері телекомунікацій Хуавей зайшов на ринок Європи демпенгуючи на усіх тендерах, а потім виявилось що вони зашили туде шпигунське ПО
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722321 вiд 2025-05-30 10:09:06Akela № 1722319 Можливо я не дуже чітке порівняння застосовував. Я за американський варіант usaid і так як він працював в Україні (я орієнтуюсь по енергетиці і скільки проблем вони допомогли нам вирішити). А тєму і алік це теж свого роду usaid, але в китайському хуйовому варіанті. За рахунок дешєвого пластікового неякісного ширпотребу вони кладуть економику країну, ставлячи її в залежність від себе. Плюс займаються шпігунською діяльністю і збором чутливої інформації.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722320 вiд 2025-05-30 09:27:05А що там - стару суку меркелиху ще ніхто не намагається публічно від3.143дити чи облити гівном? Сподіваюся, що такі спроби будуть.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722319 вiд 2025-05-30 09:26:152 klirik№ 1722313а чим тобі usaid насолив? цей фонд останніми роками дуже значний внесок у фінансуванні нашої охорони здоровʼя мав
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722318 вiд 2025-05-30 09:22:30У мерца яйця і то більші. :-))
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722317 вiд 2025-05-30 09:21:51Шольца жалко. Увійде в історію як сіре чмо. І це вже не виправити.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722316 вiд 2025-05-30 08:22:16Виконуючий обов’язки заступника постійного представника США при ООН Джон Келлі під час засідання Ради Безпеки заявив, що Вашингтон розглядає можливість припинення участі в мирних ініціативах, якщо Путін не припинить агресію проти України. -------- від: я закінчу війну за 24 години (це дуже легко), до «та ну його нах, краще буду в гольф грати» за 100 днів… нетфлікс може кіно знімати…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722315 вiд 2025-05-30 08:20:50Під час інтерв’ю Келлог підтвердив, що Трамп готовий пообіцяти Володимиру Путіну не розширювати НАТО на схід, якщо така вимога стане умовою завершення війни. -------- які б нам умови хуйлостану виставити? а то ми тільки чуємо про «умови» хуйлостану…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722314 вiд 2025-05-30 08:13:43я на тему не купував. дійсно. купа реклами, плюс кажуть що тему - он-лайн маркет намбер-ван в штатах але на алі інколи замовляю щось, вже хз скільки років давно там вже немає «лівого» товару… було пару раз коли присилали не те що я замовляв, писав їм «жалобу» і мені повертали гроші, товар залишався у мене… на тему шукав, наприклад, портабл монітор, то там ціни такі ж як і на алі… не «зрозумів» я прикол тему…
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722313 вiд 2025-05-30 07:38:53тєму (або алік) це такий собі китайський usaid в найгіршому значені. Від них треба подалі триматись і блокувати
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722312 вiд 2025-05-30 07:29:44Оте тєму - воно до кожної жопи лізе зі своєю рекламою. Вже хоча б за це заслуговує, аби трампидло йобнуло по ньому потужним заборонним тарифом.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722311 вiд 2025-05-30 07:23:47Vichny [Останнi 20 месаг]№ 1722307 вiд 2025-05-30 00:37:18Кацапи мабуть написали б, що це покарання за рускоязичність алєгвладімірича. Говориш язиком пушкєна (хоча більше матом) - замість пристойного мʼячидла маєш жалюгідний мячішко.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722310 вiд 2025-05-30 02:05:40Труси з капюшоном?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722309 вiд 2025-05-30 01:58:52тему
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722308 вiд 2025-05-30 01:58:36Vichny № 1722306 це навіть не спортивний костюм, а якась синтетична херня шорти-футболка, але прикольна, ціна 1 євроцент. Я не знаю як вони це роблять. Якщо не покриюсь пухирями чи коростою якоюсь хімічною китайською, то напишу через місяць. :-) доречі навушники блютус, за 4,50 євро, якість бімба, компактніші вдвічі і працюють краще самсунг бадс, які маю. Як вони це роблять, не розумію. Годинники два, смартвотч і механічні. Все працює вже тиждень, без проблем. Хотів знайти неполадки - нема…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722307 вiд 2025-05-30 00:37:18А за що так Б. Лохіна образили, у нього самий маленький https://www.facebook.com/share/p/16K6Qd62LH/
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722306 вiд 2025-05-30 00:22:08Костюм абібас, для справжніх житомирських пацанів. На стилі!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722305 вiд 2025-05-29 22:57:53Може навіть не Алі, а Тему йобане.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722304 вiд 2025-05-29 22:48:36PEPSI відкрив для себе Аліекспресс :) дивина та і по тому :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722303 вiд 2025-05-29 22:25:51PEPSI (Merkury) № 1722300 чeрeз пaру мiсяцiв пoбaлaкaємo :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722302 вiд 2025-05-29 22:06:11А костюм мабуть, як водиться, на три розміри менше із їбучої дешевої сінтетики?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722301 вiд 2025-05-29 22:05:07І як довго ці «навушники-годинники» вже перебувають в експлуатації? Ну про зубочистки питати не буду XD
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722300 вiд 2025-05-29 21:01:12Майбутнє за Китаєм. Зробив десяток покупок на китайських платформах, всякі дрібниці типу навушників та годинників, і зубочисток. Якість - перевищила сподівання. Ціна - копійки. Ще й костюм спортивний літній подарували на додачу.
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722299 вiд 2025-05-29 20:56:37Тим часом МеталХХХХ виграв у ЛБ цікаво, що забили Моур і Вієра :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722298 вiд 2025-05-29 20:25:45olma № 1722291 Чeмпioншiп - цe зoвсiм iншa Лiгa… пoбaчимo. aлe симпaтхи нa ях бoцi.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722297 вiд 2025-05-29 20:08:25Схизматична знов працює.Слава Філові!
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722296 вiд 2025-05-29 19:56:33Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1722294 Ну так, просто багато людей з низьким доходом вчили моделі. Тож дійсно сидять люди, їбашать по клавіатурі, це все обробляється в модель і виходить генеративний ШІ. Спроби генеративного ШІ вчитися (не використовувати людей) за рахунок попередніх моделей були не дуже вдалі, багато «галюцинацій» та хибних висновків. Але це все можна побороти гібридним підходом, аби грощі та люди були. Ми все ближче до Скайнет для війни та до Матриці для звичайного життя. Лише дефіцит обчислювальної потужності та бажання заробляти гроші учасниками трохи сповільнює цей процесс.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722295 вiд 2025-05-29 19:50:13Це прикольно, але це фейк. Така сама новина була ще в 2019. а ось це не фейк, схоже, але без того хайпу https://fortune.com/2025/04/11/albert-saniger-nate-shopping-app-fraud-ai-justice-department/
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722294 вiд 2025-05-29 19:02:17Можливо ніякого ChatGPT взагалі нема, а насправді це сидять індуси та їбашать по клавіатурі.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722293 вiд 2025-05-29 18:56:39Актор Раян Рейнолдз вважається дуже найкрутішим маркетологом серез акторів, і найкрутішим актором серед маркетологів)) З нуля створив бренд джину AVIATOR і продав за 0.6 млрд. якомусь глобальному агрегатору алкоголя.