🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 720.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722252 вiд 2025-05-28 23:55:04

В цьому весь Бетіс. Перший тайм їбуть всіх, потім у другому починають грати у шось типу утримання і сипляться, бо не вміють.
Це весела команда про атаку, а не про захист. Могли добивати Челсі в пкршому таймі, але попройобували свої моменти. Пропустили, побігли забивати, пропустили ще. Пелегріні досвічений тренер, але інколи сам собі наступає на горлянку. Забагато поваги супернику не завжди добре.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722251 вiд 2025-05-28 23:52:00

Enot
№ 1722247
---
Я з тобою згоден в оцінці цих чуваків-політологів в цілому.
Але деякі речі я сам помітив, було в лютому=березні ще перед овальним кабінетом, коли Трамп вперше озвучив хатєлки Хуйла, і Зе по-ходу не розібралися хто такий Трамп і шо воно таке.
Думали небоги, що Трамп має свою візію.
Так от смикнулися тоді наші органи. І Голова виборчкому, і міністр єдності Українців по всьому світу і т. д.

Тому нема дима без вогню.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722250 вiд 2025-05-28 23:51:51

Enot

Біда в тому, що люди просто каламутять народ й іґнорують закони України. Там чітко написано, що вибори не можуть відбутися за умов воєнного стану. Наївні або просто довбойоби, що тут зробиш?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722249 вiд 2025-05-28 23:48:44

У Мудрика в ЛК 3+3, один із кращих в Челсі, так що медальку отримає по заслугах.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722248 вiд 2025-05-28 23:45:02

Бeтiс смoкчe 3:1… Врoцлaв жaль…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722247 вiд 2025-05-28 23:44:29

olma
№ 1722221 вiд 2025-05-28 22:40:35
Це у Давідюка, блядь, все до виборів готово. Ця ж мерзота - політолухи, політтехнологи на виборах заробляє, а зараз зголодніла і жде не діждеться виборів. А вот хуй йому, не буде виборів. Тому що війна триватиме. Хай навчиться заробляти іншим шляхом, до ЗСУ піти можна, або хоча б офіціантом у Макдональдс. Я завжди раджу різним колополітичним жукам влаштуватися на работу у Макдональдс, або кур'єром в Glovo. Але після цього вони мене чомусь відразу банять. Дивні якісь.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722246 вiд 2025-05-28 23:44:16

да, у Бетіса просто закінчився керосін бігать

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722245 вiд 2025-05-28 23:39:04

olma
№ 1722240
та не може він тихо сидіть. Зелєнскій в Німетчині, відповідно і двір там.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722244 вiд 2025-05-28 23:37:05

olma
№ 1722237

Він зрадив Україну, мені так здається. Незаконно втік і намагався блокувати судові ухвали звідти. КЦе останнім часом, а я вже не кажу все інше, що він зробив ще за присутности в Україні. Дуже багато палиць до колес. Тобі список потрібний, чи так повіриш? А ти ще й порівняв щось таке, як убивства кацапських опозиціонерів. У чому цей підар був опозиціонером до кацапів? Дай знати.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722243 вiд 2025-05-28 23:36:17

LAZY
№ 1722241

жaль йoгo… мiг фeйeрити у фiнaлi…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722242 вiд 2025-05-28 23:35:48

LAZY
№ 1722239
---
А Лейзі, ти спитай звідки Чарлз взявся? Та звідти де і Карл, від москалів, які хотіли б виєбнутися що вони круті.

Тут можна дослідити питання. Є всі інструменти до того.

А кому кого як називати, то це питання естетичне. Мені пох.

Назовітє мєня хоть чорной з-лупой, только работи нє давайтє - (російська народна приказка с рудніков Норільска і Ігаркі)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722241 вiд 2025-05-28 23:33:18

Там у Мудрика ось-ось євротрофей буде.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722240 вiд 2025-05-28 23:32:15

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1722238
---
І зараз траур. віцепрезидент Єрмак (який був дуже активний) 2 тижні притих сидить, як миша в чужому сіні, і не шарудить.

Сьогодні десь бачив про нього згадали в західних медіях.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722239 вiд 2025-05-28 23:31:52

olma
№ 1722235 вiд 2025-05-28 23:23:14..

Бгг. Серйозно? Довбойоби, у яких король - «Карл» - будут пердіти про «заскорузлість»? XD

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722238 вiд 2025-05-28 23:29:17

olma,
за чутками, після вбивства портнова в офісі президента два дні був траур.
А кіллер міг бути і не від спецслужб. Кількість заведених за його позовами справ тут, більш ніж достатня, шоб хтось дістав з кешені пару сотен тисяч

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722237 вiд 2025-05-28 23:27:12

yagshamash
№ 1722234
---
Тут не сходиться, не збігається до купи у твоїй версії.

КОго він зрадив? Коли він зрадив? Чому саме зараз його ліквідували? Чи були прецеденти такі роботи укр. спецслужб на території Євросоюза?

Що стосуюється ФСБ, то таких випадків повно. Ліквідація чеченського опозиціонера в Берліні, ліквідація в Іспанії російського льотчика, який перегнав вертольот в Україну в 2022 році, і якому Україна дала півмільйона євро готівкою за це і він вибрав ПМЖ в Іспанії…

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722236 вiд 2025-05-28 23:23:31

до речі - дивлюсь фінал
а цей «олігарх» абрамович Челсі продав?
і де ті 2 ярди, які заморозили?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722235 вiд 2025-05-28 23:23:14

yagshamash
№ 1722231
----
Тут я з тобою згоден. земляк Лейзі дуже прямолінійний і заскорузлий у своїх надуманих принципах.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722234 вiд 2025-05-28 23:23:00

olma
№ 1722233

Я думаю, його вбили наші як зрадника. Буданов, я вже писав.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722233 вiд 2025-05-28 23:21:18

yagshamash
№ 1722230
---
Ти хоч визнаєш, що Портнова вбили кілери спецслужб в Барселоні?

Тут писали, що тренер Атлетіко Мадрид Сімеоне був свідком цієї херні.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722232 вiд 2025-05-28 23:14:54

Ленйзі: фук! ПЕРЕКЛАДАЮТЬСЯ!

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722231 вiд 2025-05-28 23:14:02

LAZY
№ 1722227

Я вже писав про це, Лейзі. За правилами української мови, як і більшости інших європейських мов, імена монархів і голів церков не перекладаються. Те, що в Україні вирішили змінити це правило, це їбанатство. Тобто всіма мені знайомими мовати це - Шарль, Кароль, Карлос, Карлуш, Карой тощо. Тобто це упослідженість - робити Чарльз лише тому, що якісь упосліджені кацапи мають Карл. Тоді зробіть КарлО з наголосом на О, як я пропонував відразу. А не робіть посміховисько із себе, змінюючи правила укрмови під кон'юнктуру.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722230 вiд 2025-05-28 23:08:07

olma
№ 1722228

Я не збудився. А просто це - цілковита хуйня. І це видно для мене відразу.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722229 вiд 2025-05-28 23:07:42

ну вот почему? Если ибав в жопу, так сразу негр? А мулат не мог ебать в жопу короля Аеглии?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722228 вiд 2025-05-28 23:05:44

yagshamash
---
А ти чого так збудився? Але у журналістів не заведено здавати свої джерела. Це правило.
А ти правий. Це як кіт Шредінгера.

Я собі так думаю, якщо в нього там в Барселоні ціла родина була, то всі інші питання він міг вирішити по Скайпу, Воцапу, Телеграму. Він міг приїхати особисто, тільки у тому випадку, щоб з першими особами перебалакати конфіденційно. По Скайпу не підходить.
Тобто така версія має право на існування.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722227 вiд 2025-05-28 23:05:03

Якого нахуй «Карла», блядь? Він Чарльз сука. Срати на совково-кацапські гівно- «традиції»

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722226 вiд 2025-05-28 23:04:39

Pavel Durov

@durov
? This summer, Telegram users will gain access to the best AI technology on the market.
@elonmusk
and I have agreed to a 1-year partnership to bring xAI’s
@grok
to our billion+ users and integrate it across all Telegram apps?

? This also strengthens Telegram’s financial position: we will receive $300M in cash and equity from xAI, plus 50% of the revenue from xAI subscriptions sold via Telegram?

Together, we win ❤️??

А-хуй-єнні новини. Маск з дуровим в дьосна цілуються… ФСБ і хуйітер «вмєстє» …
Вангую що скоро всі держ службовці в штатах тг будуть використовувати…

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722225 вiд 2025-05-28 23:04:13

Тобто я маю неназвані джерела. А ви розбирайтеся там самі, які джерела. Бо я журналіст, і маю право не розкривати свої джерела за законом.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722224 вiд 2025-05-28 23:00:19

Jen
№ 1722218

Olma

Як колишній журналіст мушу сказати, що такі «новини» лайна варті. Які джерела? Це - пиздець! Я можу написати: за неназваними мені джерелами, що я їм цілковито довіряю, я як колись журналіст стверджую: британського короля Карла їбав у жопу негр учора. Джене, нахуя це тобі?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722223 вiд 2025-05-28 22:51:12

Приїжджав дані оновини в ТЦК. Портнов 73 року народження. ще 8 років міг служити в ЗСУ.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722222 вiд 2025-05-28 22:43:20

Jen
№ 1722218

Пoртнoв мiг бути пoслaнникoм хуйлa…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722221 вiд 2025-05-28 22:40:35

Слуухав по радіо НВ передачу Власта Лазур питала у свого друга політолуха Миколи Давидюка що і як. Так Микола сказав, що у Зе все готове до виборів. ТОбто всякі брейнсторми проведені, креативні сценарії прописані.

Отже Портнов консультант топ рівня для Зе.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722220 вiд 2025-05-28 22:39:55

sk (chromebook acer 14)
№ 1722217

я бaчив якoсь як Сaмсoнoву убoлiвaльники дoвeли дo рoзпaчу…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722219 вiд 2025-05-28 22:37:15

Jen
№ 1722218
---
Кацапи його і прибрали, щоб не допомагав Зе

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722218 вiд 2025-05-28 22:31:52

Ексзаступник голови адміністрації Януковича Андрій Портнов під час останнього візиту в Україну зустрічався з президентом Володимиром Зеленським, главою ОП Андрієм Єрмаком та заступником глави ОП Олегом Татаровим.

https://www.dynamomania.com/news/772859-cenzor-portnov-vstrechalsya-s-zelenskim-ermakom-i-tatarovym-vo-vremya-poslednego-vizita-v-ukrainuJen

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722217 вiд 2025-05-28 22:12:49

теніс
ну от рівень даяни проти 11ї сіяної…
якби не початкові 0-4 і пару геймів програних «по дурості» в 2му - було б спокійні 6-2 6-2 і все
в другому сеті здавалось що даяна вже відчувала що хуйлостанку не відпустить. тому тупо пробувала всі її подачі вінерсами приймати, хоча могла ті вінерси другим ударом забити…
це при тому що наче у шнайдер грунт - улюблене покриття
далі - ще одна москалька - самсонова. про цю взагалі нічого не знаю. крім того що вона 19та сіяна
з приводу «кросавіци» шнайдер, хтось на англо форумі написав що у неї «лук» як у пацієнта лікарні після хімії… ну не знаю. у неї лук як у «пацієнтки» жіночого бараку в гулагу…
якщо про «лук» заговорили. у москальок та потапова, що сьогодні програла старо. ця наробила пластіки. і зробила з себе «барбі». і поводиться відповідно. і манєрнічає як якась кукла… рік назад вийшла заміж за москаля шевченко який десь був під 50 в рейтингу. потім взяв паспорт казахстану і пропав з радарів. розвелась через пів-року
коли потапова грала проти даяни в мадриді, у неї в боксі сидів хтось з бритів, в топ-100. коментатори казали що вони з потаповою «у стосунках» … ну тобто не на тенісному поприщі потапова на «лавці запасних» не сидить…
ага. згадав про самсонову. вона колись казала що у неї з головою проблеми часто. дуже «плотно» працює з психологом

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722216 вiд 2025-05-28 22:11:11

«Дві кацапки за день убиті нашими.»

Добре написав. День прожито недаремно.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722215 вiд 2025-05-28 22:04:23

Окей, Дай віддала 2 брейки в другому, але дотисла сіяне кацапоуйобище все-таки. Дві кацапки за день убиті нашими. Три з трьох у третьому колі. Завтра подивимося, чи Калініна складе компанію.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722214 вiд 2025-05-28 21:50:58

Ivan Yakovina
Американцы пишут, что Трамп сильно психанул сегодня, когда его спросили, что он думает о новой аббревиатуре TACO, которая стала супер-популярной на биржах. Она означает Trump Always Chickens Out (Трамп Обязательно Наложит в Штаны) и означает, что президент США, столкнувшись с реальным сопротивлением, никогда не выполняет свои угрозы, но всегда отступает.
Благодаря этой его особенности многие трейдеры уже озолотились. Они массово скупают акции, когда те падают на очередных обещаниях Трампа «наказать» Мексику, Канаду, Китай, Европу, весь мир… Ну а спустя несколько дней ушлые трейдеры эти же акции продают, когда они снова взлетают после очередного отступления Трампа и отказа от реализации собственных угроз.
Когда Трампа спросили, что он об этом думает, он сильно разозлился и сказал, что никакого TACO нет, что вопрос этот — максимально мерзкий, и что вообще-то он не трус, а ровно наоборот. И «многие люди» ему говорят, что он «слишком крутой».

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722213 вiд 2025-05-28 21:36:59

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1722205 вiд 2025-05-28 20:18:29

Трамп заявив, що лише через «півтора-два тижні» зможе сказати, чи обманює його Путін щодо бажання встановити мир в Україні.

- Хлопчик, як тебе звати?
- …
- Як тебе звати, хлопчик?
- …
- До тебе мабуть довго доходить, хлопчик?
- Дональд
- Ну йди гуляй собі, хлопчик
- Ні, не довго.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.