🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 73.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748135 вiд 2026-05-19 19:50:53

2 Skald
№ 1748134
2 PEPSI
№ 1748133
Дай вгадаю - 300 Шатунов і 200 дітирболінів?

ще Blue System

Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748134 вiд 2026-05-19 19:48:38

2 PEPSI
№ 1748133
Дай вгадаю - 300 Шатунов і 200 дітирболінів?

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748133 вiд 2026-05-19 19:08:20

маю 500 вінілів, у підвалі, куди продати? :-)
Чи нехай ще полежать?

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748132 вiд 2026-05-19 18:54:42

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1748130
Ага, і ще один нюанс, що вініл в кінці 70х- на початку 80х коштував $8-$10, а не $30, як сьогодні. Тобто, 1млрд на 10, то не 1млрд на 30. Не

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748131 вiд 2026-05-19 18:51:32

klirik
№ 1748117



Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748130 вiд 2026-05-19 18:38:04

У цих підрахунках є одна фуйня - не взято до уваги інфляцію. Якщо подивитися відповідні таблиці, то один долар 1983 року - це 3.34 долари 2026 року.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748129 вiд 2026-05-19 18:04:24

в 2025 году продажи винила принесли $1,04 млрд. Последний раз пластинки зарабатывали столько в 1983 году — больше сорока лет назад. Рост идёт 19 лет подряд, а за прошлый год выручка подскочила на 9,3%. Продано 46,8 млн копий.



Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748128 вiд 2026-05-19 17:48:09

Суспільне Київ показує чемпіонат з хокею. зараз Латвія-Австрія

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748127 вiд 2026-05-19 17:43:40

Кіпер Зорі - За Путін.
Saputin.
:-)

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748126 вiд 2026-05-19 17:07:28

Феєрична креативність маркетологів.
The Rolling Stones - Foreign Tongues - Spotify Fans First Exclusive Picture Disc 2LP

І ні одній падлюці не замуляла комбінація Spotify Fan і Picture Disc 2LP.
Малолєтні стрімери фізичних носіїв не купують, бо все слухають на ходу з хмари. Нафіга їм отой важкий вініл, ще і два диски? То ж треба програвач купувати і підсилювач тепло-ламповий. Це вам не стрімінг у смартфон. Чи може там десь USB чи HDMI порти у платівку вживили, щоб відразу музика з неї стрімилась?
А вінтажних газогенераторів від слова Spotify вивертає. Хоча вони, як раз, таку цяцьку би і купили, незважаючи на ціну $50.99 до пересилки і податків.
Коротше суцільне дельта ікс на дельта пе більше-рівно два пі на аш з палицею.

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748125 вiд 2026-05-19 17:01:50



Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748124 вiд 2026-05-19 15:55:04

Щодо Каравая мабуть якась кротяча поганка - скоріше вже до Зорі перейде. Нафуя він у своєму віці потрібен кротам?

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748123 вiд 2026-05-19 15:52:30

так то да, грошей ще заробе.
Як на колись якість Каравая була досить сумнівною, але на нинішній рівень Динамо і ЧУ загалом може і нічого. Принаймі досвід. Команд з одноєх молоді не буває.
Якшо хтось там серед Суркісів сподівається шо Коробов сам по собі навчиться грать у футбол, то це навряд …

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748122 вiд 2026-05-19 15:44:28

Ну і good for him. Каравай нехай хоч заробе грошей на пенсію. Тут в Динамо, мабуть нічого цікавого не запропонують

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748121 вiд 2026-05-19 15:43:43

Додав до EZ swipe-навігацію. Тепер зручніше з мобіли читати

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748120 вiд 2026-05-19 15:31:33

Універсал «Динамо» Олександр Караваєв відмовився продовжувати контракт із клубом. Про це повідомляє Telegram-канал «Динамо Київ Inside».

За інформацією джерела, у наступному сезоні гравець повернеться до клубу, де розпочинав свою кар’єру, причому із суттєво покращеними умовами.

Караваєв розпочинав кар'єру саме у «Шахтарі». Він перебував у структурі «гірників» з 2011 року, але в основній команді не закріпився. З липня 2019 року він виступає за «Динамо». Цього сезону він провів 31 матч за киян, забив 4 голи і віддав 5 асистів.

Раніше він також захищав кольори луганської «Зорі» та турецького «Фенербахче».

Чинний контракт Караваєва з «Динамо» діє до кінця сезону.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748119 вiд 2026-05-19 14:24:58

ironbelly
№ 1748116

коли трамп+ізраїль вдарили по ірану перший раз, всі союзники були в а-хуй-ї
трамп казав - ми це зробили тихенько, тому що вам тільки розкажеш - ви зільєте інфу…
зараз трамп так виставляє наче всі давно знали що от прямо «завтра» буде удар… і всі лідери країн затори ледь не в один момент зателефонували «дідусю» і «попросили» …
думаю що ті еміри, королі, царі, шейхи, чи які там у них титули - тихо в а-хуй-ї від того що дізнались що то вони зателефонували і попросили…

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748118 вiд 2026-05-19 14:18:13

"Український фланговий захисник Олександр Караваєв залишить київське «Динамо», повідомляє Telegram-канал «Динамо Киев Inside».
Джерело натякає, що 33-річний футболіст повернеться у донецький «Шахтар», в якому починав кар'єру "

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748117 вiд 2026-05-19 12:33:59

ironbelly
№ 1748116

Коли фраза «Я йобнутий, тримайте мене всімох» перетворилась у реальність

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748116 вiд 2026-05-19 12:23:49

Почитав оце у Дональда
_____
I have been asked by the Emir of Qatar, Tamim bin Hamad Al Thani, the Crown Prince of Saudi Arabia, Mohammed bin Salman Al Saud, and the President of the United Arab Emirates, Mohamed bin Zayed Al Nahyan, to hold off on our planned Military attack of the Islamic Republic of Iran, which was scheduled for tomorrow, in that serious negotiations are now taking place, and that, in their opinion, as Great Leaders and Allies, a Deal will be made, which will be very acceptable to the United States of America, as well as all Countries in the Middle East, and beyond.
______
Емір Катару Тамім бін Хамад Аль Тані, кронпринц Саудівської Аравії Мухаммед бін Салман Аль Сауд та президент Об'єднаних Арабських Еміратів Мохамед бін Заїд Аль Нахайян попросили мене утриматися від запланованого нами військового нападу на Ісламську Республіку Іран, який був запланований на завтра, оскільки зараз тривають серйозні переговори, і, на їхню думку, як Великих Лідерів та Союзників, буде укладено Угоду, яка буде дуже прийнятною для Сполучених Штатів Америки, а також для всіх країн Близького Сходу та за його межами.
__________
Довго думав і згадував, де я подібне бачив? Згадав. Catch 22 (Пастка на дурнів, український переклад), телеграми генерала Шайскопфа.
З ОГЛЯДУ НА НЕЗАЛЕЖНІ ВІД МЕНЕ ОБСТАВИНИ НАСТУПНОЇ НЕДІЛІ ВЕЛИКИЙ ПООБІДНІЙ ПАРАД НЕ ВІДБУДЕТЬСЯ
______
— Даруйте, а що для вас не темний ліс? — крижаним тоном запитав він.
— Марш-паради, сер, — жваво відказав полковник Шайскопф. — Прошу дозволити мені негайно
розіслати повідомлення про марш-паради.
— Що ж, повідомлення розіслати можна, тільки не здумайте там призначати паради, — мовив
генерал Штирхер і, насупившись, знову сів у крісло. — Я дозволяю вам розсилати будь-які
повідомлення, але з тією умовою, що вони не перешкоджатимуть здійсненню вашого головного
завдання, а саме — неодмінно домагатися, щоб повноваження нашої спецслужби неодмінно
поширились на всі воєнні операції.
— Тоді прошу дозволити мені призначати паради, а потім їх скасовувати.
Обличчя генерала Штирхера враз проясніло.
— Геніальна ідея, Шайскопфе! — враз прояснівши, вигукнув генерал Штирхер. — Тільки не треба
нічого ні призначати, ні скасовувати. Розсилайте щотижня повідомлення про відстрочення парадів.
Уявляю, яке сум’яття це викликає в таборі нашого противника.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748115 вiд 2026-05-19 12:16:20

2 Vichny
№ 1748108
Olma, що саме для тебе є уйобищним в громадському транспорті Києва?

Ну може це занадто сильне слово. Але найбільш розчаровує, що нема ніякої системи взагалі. З цінами тягнуть, тягнуть а потім підвищують у чотири рази. Все одно ціна апріорі не окупує транспорт він на додації, оскільки там більша половина безплатно їздить картка киянина, пенси, пільговики.
А конкретно нема системи фінансового заохочення їздити в трамваях, тролейбусах, автобусах плюс метро.
Ось що пропонують в Києві зробити з 15 липня 2026:

1–9 поїздок – 30 грн;10–19 – 28,90 грн;20–29 – 27,80 грн;30–39 – 26,60 грн;40–49 – 25,50 грн;50 – 25 грн. Також передбачені місячні проїзні квитки, де вартість однієї поїздки становитиме приблизно 23,3–23,6 грн.

Запропоновані ціни на місячні проїзні:
46 поїздок – 1 088 грн;62 поїздки – 1 463 грн;92 поїздки – 2 156 грн;124 поїздки – 2 888 грн.Безлімітний місячний проїзний на метро, автобус, трамвай, тролейбус і фунікулер коштуватиме 4 875 грн.

Miesięczny bilet imienny (30-dniowy) na komunikację miejską ZTM w Warszawie kosztuje od 110 zł (Strefa 1) do 180 zł (Strefa 1+2).
Posiadacze Karty Warszawiaka mogą kupić go taniej (np. 98 zł za obie strefy).

Отже, місячний проїздний на всі види транспорту у Варшаві коштує 180 zł Помножуємо на курс гривні 180 x 12.5 = 2250 грн
Щоправда у Варшаві нема безплатного проїзду, а є пільговики.

Короче, в Києві виходить 4 875 грн. У багатій Варшаві (ЄС) - виходить 2250 грн

І це не вперше таке. Все одно транспорт дотаційний, так ви ж зробіть, щоб була мотивація іздити, щоб не тікали в індивідуальний транспорт.

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748114 вiд 2026-05-19 09:38:32

sk
№ 1748113
меря і шуша :)
в місцевому музеї Ярославля розказують шо саме там він персонально зарубав сокирою якогось здоровезного ведмідя. Шо відображається на міському гербі. Як вбивство тварини співвідноситься до заснування міста невідомо, але такий факт в них є :)

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748113 вiд 2026-05-19 09:30:53

уроки болотної географії та історії
----------
Serhii Sternenko

@sternenko

·

1h

Просто зараз дрони атакують нафтову інфраструктуру Ярославля.

У місті розташований НПЗ «Славнефть-ЯНОС», який є шостим за потужністю в РФ і переробляє близько 15 млн тонн нафти на рік.
--------------
ярославль… ну, місто ярослава мудрого… «в молодості» там «царював», в місті ростов, що недалеко
до «ярославль» називалось «медєжій угол», місцина де проживало плем'я (чи хз як правильно) - мерь (угро-фіни)
до «основання» мск залишалось ще десь так 300-400 років…

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748112 вiд 2026-05-19 09:24:47

хто зранку хоче поригати - ось можна хуйла послухати
якщо коротко китай-хуйлостан разом забезпечують світовий порядок і розвиток, все по методичкам оон

-------
https://x.com/BRICSinfo/status/2056588573864771609?s=20

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748111 вiд 2026-05-19 09:21:27

да. мабуть якби «починав спочатку», то одразу ядеркой би йобнув… цікаво що будуть «співати» коли хуйло до сі приїде
----------Financial Times

@FT

·

4h

Xi told Trump that Putin might ‘regret’ invasion of Ukraine

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748110 вiд 2026-05-19 02:40:28

Та нє, ти шо.
Разом молилися ж

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748109 вiд 2026-05-19 02:20:15

Бодігарди, які забирали Єрмака із СІЗО після внесення застави у 140 млн грн, раніше охороняли Зеленського на державних заходах.

Журналісти «Слідства. Інфо» встановили, що серед них був Андрій Серветник, якого неодноразово помічали поруч із президентом під час офіційних подій. Востаннє — на молитовному сніданку у серпні 2025 року.

Мабуть, однофамілєц.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748108 вiд 2026-05-19 00:46:51

Olma, що саме для тебе є уйобищним в громадському транспорті Києва?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748107 вiд 2026-05-19 00:36:40

Де візьметься та довіра до Кличка?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748106 вiд 2026-05-19 00:22:40

Комунальний транспорт Києва уйобіщний, але пфднімають гордо до 30 грн. І хуй-то-с-нім. Ну ви ж хоч знизьте проїзд на масовий проїздний бодай на половину номінала. Люди ж вас кредитують. А так проста ціна 30 грн, мілтйон поїздок проїздний виходе одна поїздка 24 грн. Ню

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748105 вiд 2026-05-19 00:15:09

sk, санкції ці стосуються лише доларів, Китай иа Індія купляють за юані і рупії, їм похеру. Русня може суходолом вливати в Казахстан, а Казахи перепродаватм китайцям, індусам

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748104 вiд 2026-05-18 23:30:15

думав тіки у нас і в Іспанії так судять, але ні, і в Англії віжмітились :(
як не дать там червону та таке порушення?

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748103 вiд 2026-05-18 23:29:49

про бесента, нафту, і проовження санкцій
першоджерело
з одного боку чергове прикриття «мальчіками в трусіках» - голоними країнами що потребують нафти (список би в студію надали, або ви самі дайте список, кому дозволяєте ту нафту купувати), з іншого боку, що найбільш цікаво, окремо пише що санкції не дозволять китаю скуповувати дешеву хуйло-нафту і відкладати собі в «закрома» (хоча наче китайці офіційно (майже) казали що клали болт на санкції від штатів)
хтось би з аналітєгів розгорнув це
китай давно затарює свої запаси нафти, так як він на 100% залежить від імпорту
паралельно бєшними темпами нарощує власний газо-видобуток і електрифікує все що рухається і світиться…
---------
Treasury Secretary Scott Bessent

@SecScottBessent
@USTreasury
is issuing a temporary 30-day general license to provide the most vulnerable nations with the ability to temporarily access Russian oil currently stranded at sea. This extension will provide additional flexibility, and we will work with these nations to provide specific licenses as needed. This general license will help stabilize the physical crude market and ensure oil reaches the most energy-vulnerable countries. It will also help reroute existing supply to countries most in need by reducing China’s ability to stockpile discounted oil.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748102 вiд 2026-05-18 23:20:14

Фани у захваті насолоджуються яскравою грою улюбленої команди



Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748101 вiд 2026-05-18 22:50:13

2 olma
№ 1748099
Яка мета чи ціль такого покращення? Ти хочеш спростити інтерфейс чи додати інші функції?

ще не знаю. але для читачів інтерфейс має бути простішим. якщо є що додати - додам ;)

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748100 вiд 2026-05-18 22:47:05

2 m1919
№ 1748094

Існує навіть варіант із сріблом для Динамо, але 15річні хлопці з Руха наврядчи зіграють внічию з Поліссям, Перемога Оболоні над ЛНЗ виглядає більш реалістичною. Динамо теж з певною ймовірністю може перемогти Кудрівку. Саме ці три результати виводять Динамо на друге місце. Уявна перемога Руха нам не потрібна :)

Але спочатку треба перемогти Чернігів у фіналі кубка.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748099 вiд 2026-05-18 22:45:10

2 Philus
№ 1748098
help

What is the purpose or objection такого покращення? Ти хочеш упростити інтерфейс чи додати інші функції?

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748098 вiд 2026-05-18 22:39:52

help

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748097 вiд 2026-05-18 22:33:27

експерімент. хтось зацікавлений?

Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1748096 вiд 2026-05-18 22:25:57

Хоча власне він німець з НЙ :)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.