Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722172 вiд 2025-05-28 11:30:06Батий, це ти мене в антисеміти записав? :))))
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722171 вiд 2025-05-28 11:01:38Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1722165 до речі. десь пару тижнів назад слухав якийсь мілітарі-подкаст. там якраз обговорювали проти-ракетний захист і як «парадигма» захисту змінюється… в ідеалі міжконтинентальні ракети потрібно збивати в космосі. те що ще рейган анонсував… але зараз, з урахуванням того що маск навчився виводити супутники на орбіту майже бесплатно, з'являється можливість тримати в космосі «нємєряно» військових супутників які можуть відслідковувати, перешкоджати ракетам що летять на штати… тобто технологічно з'являються нові можливості. питання як їх використати… от рижий клоун зі своїм голден-домом запросив 500 ярдів+ для розробки тієї системи…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722170 вiд 2025-05-28 10:53:11на № 1722163 1. Не все. 2. Подсознательная, по Фрейду, легкая форма проявления бытового антисемитизьма..
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722169 вiд 2025-05-28 10:50:22LAZY, відповім коротко - колись Сурки врятували напівмертвий клуб, і це було круто. Але потім вони своєю політикою спричинили застій та деградацію. Не кажучи вже про їхню проросійськість та співучасть в розкраданнях коломоя.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722168 вiд 2025-05-28 10:29:31olma № 1722167 я вчора спецом подивися, цікаво стало - 6 місце поза зоной еврокубків
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722167 вiд 2025-05-28 09:50:53По Турану, Шахта вирішила спробувати той самий рекрутерський підхід, коли наймали Де Дзербі. Чувак відносно молодий, але показує помітні успіхи коли команду бере з низу таблиці і доводить її до верху, до четвірки лідерів. Я думаю, там також інші критерії. Комунікативність, знання мов. Недаром Тарас Стьопа був за розвідника.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722166 вiд 2025-05-28 09:44:10Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1722165 той «голден-дом» є намальований в павер-пойнт, як і ф-55 але рижий клоун його вже «продає» …
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722165 вiд 2025-05-28 08:40:57«Президент США Дональд Трамп заявив, що участь Канади в системі протиракетної оборони Golden Dome коштуватиме 61 мільярд доларів». ---------------------- Підозріла цифра. Один мільярд напевне що задумав з3.143дити.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722164 вiд 2025-05-28 08:24:05Про Турана пишуть, що він взагалі якийсь башибузук ;). Можливо, прийшовши що кротівні, почне 3.143дити Товаре чи самого палкєна - було б непогано.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722163 вiд 2025-05-28 08:19:23Завжди цікаво - а з чого б фанам Динамо так вже проклинати братів Суркисів? Чи «Сурки» підступно спиздили клуб у якогось іншого лучєзарного олігарха, який зробив би ДК європейським грандом 21 сторіччя? Вкрали фантастичне майбутнє? То може фани, які ненавидять «Сурків» нададуть конкретні прізвища, які б привели Динамо до успіхів, а їм цього не дали зробити «Сурки»? Не треба дрищати у відповідь, просто наведіть прізвища і все. Чим «Сурки» такі погані і хто мав би бути на їхньому місці і зробив би краще?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722162 вiд 2025-05-28 08:16:44у маска і з ракетами «прогресу» немає… --------- Випробування не були успішними: Перший ступінь вибухнув після запалювання двигунів для посадки (над водою) Другий ступінь закрутило, він втратив орієнтацію та керування і згорів під час входу до щільних шарів атмосфери. На думку адміністрації каналу, SpaceX так і не виправила конструкційні помилки, що призвели до аварій у 7, 8 та 9 польотах.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722161 вiд 2025-05-28 08:08:17Атставіть культ лічності!
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722160 вiд 2025-05-28 08:01:12Так, захоплення пвна PEPSI Буткевичем вже починає тривожити :) Це все одно, що фанату Динамо прославляти Сурків.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722159 вiд 2025-05-28 07:46:31Того буткєвічя треба слати на переговори до трампидла. Вони б заїбли одне одного своїми мутними базарами.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722158 вiд 2025-05-27 23:45:28PEPSI (Merkury) № 1722123 вiд 2025-05-27 16:26:42 Президент Полісся. Речь! : -/ ____________ Йобаний наркоман
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722157 вiд 2025-05-27 23:02:31а шо цей Туран, він шось виграв? чи так, потенційно перспективний? чи просто черговий дружбан Товаре
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722156 вiд 2025-05-27 22:45:28З Тураном чи без нього, а кроти мають жити в землі :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722155 вiд 2025-05-27 22:39:14Butkevich - сьогодні днюха. В атб скидки на бухло до 50%, Житомир весь п'яний в дрова))
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722154 вiд 2025-05-27 22:29:52То видно, спортдир ШД Палкін через Степаненка вивчав цього Турана. І запропонували непогані підйомні. Мабуть набагаато більше, ніж Туран міг заробити у себе на батьківщині.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722153 вiд 2025-05-27 22:27:17Шахтар офіційно представив нового головного тренера команди. Ним став 38-річний екс-футболіст Атлетіко, Барселони та збірної Туреччини Арда Туран. Як повідомляє прес-служба «гірників», контракт із тренером укладено на два роки - до літа 2027-го. Тренерську кар'єру фахівець розпочав лише два роки тому в Еюпспорі й домігся значних успіхів із цим клубом. У сезоні 2023/24 команда Турана вийшла в Суперлігу Туреччини, а в чемпіонаті 2024/25 посіла шосте місце у вищому дивізіоні. Зазначимо, що в другій частині цього сезону в Еюпспорі під керівництвом Турана грав екс-гравець Шахтаря Тарас Степаненко.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722152 вiд 2025-05-27 21:19:03Enot № 1722149 цe нe мeм, a стaндaрт бaгaтьoх крaїн.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722151 вiд 2025-05-27 21:17:54sk (chromebook acer 14) № 1722150 нeвжe Пoлiсся?
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722150 вiд 2025-05-27 21:00:39Cristiano Ronaldo @Cristiano This chapter is over. The story? Still being written. Grateful to all. ------ не люблю його. але потрібно визнавати що він має статус «легенда» … думаю що потім скаже що перехід «до арабів» - то було погане рішення, особливо на фоні супер-успіху переходу мессі в штати…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722149 вiд 2025-05-27 20:45:04Feodorit «Хай син Порошенка воює» це мем часів президентства Порошенка. Президенти змінюються але мета російських агітаторів лишається тою ж. Нічого не змінюється.
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722148 вiд 2025-05-27 20:40:04Enot (Тому) № 1722146 Є люди які системно працюють на зрив мобілізації, …'хай син Порошенка воює " Щось я не чув від Гончаренко, а в статті саме він, нічого про сина Порошенка. Син Гончаренко навчається в закордонному виші. Зате я чув від мінйонів Порошенка «Києву не потрібен бюджет війни», і не прийняли мобілізаційний бюджет. Казаріни роблять тобі приємно, коли звужують поняття мобілізації до окремої групи до якої ти не належиш, але вони цим системно зривають мобілізацію країни.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722147 вiд 2025-05-27 20:32:56теніс гарне не-попсове в'ю світоліної про тенісне та навколо-теніснє життя-буття… видно ведучий почитав дискусію на О і згадали з яких хуй-ов на хуйло-мові «шлєм» … але чомусь їх потягнуло на те що slam - це більше зі slam-dunk :) ну нічого, думаю в коментарях їх поправлять також цікаво, еліна сказал що її психолог, сама дорога опція, якщо погодинну оплату дивитись (порівнюючи з тренером, фізіо і ко)
Enot(Тому ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722146 вiд 2025-05-27 20:28:37Є люди які системно працюють на зрив мобілізації, і вони повторюють що воювати мають мєнти, чиновники і прокурори. 'хай син Порошенка воює "Це російська пропаганда.
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722145 вiд 2025-05-27 20:21:28Enot № 1722141 До чого тут тільки стаття Казаріна? А ти читав цю статтю? Бо Казарін всю статтю пише, що є якісь 6 млн чоловіків слон, якого ми не помічаємо які винні у всьому і вигадують такі звинувачення: що у провалі мобілізації винні влада, командири що воювати мають поліція, депутати та чиновники Я дійсно вважаю що влада винна, командири винні, поліція, прокуроські, військові пенсіонери мають воювати. Всі інші мають нести співрозмірні «тяготы и лишения» а не як в статті Не кожен чоловік у тилу потрапляє до цієї групи. Одні працюють на оборонку, інші обслуговують критичну інфраструктуру, треті стоять на обліку…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722144 вiд 2025-05-27 20:16:22та ну може і не досить, але це найпростіше шо може зробити держава, і не робить. І я знаю чому. взагалі, подібна розмова про транспорт, тут у нас, я так згадую була років 2 с половиною тому, чи більше. Ідея з виробництва своїх корчів-баггі ще ж тоді лежала на поверхні. Але ні. І до речі, Дастери з'явились вже після того …
Enot(Тому ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722143 вiд 2025-05-27 20:07:10Не досить. Тому що це розходний матеріал. Цю проблему не можна вирішити один раз, це процес
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722142 вiд 2025-05-27 19:59:33можно транспорт и не мобілізовувати, досить буде передати у військо нулячі мусорські Дастери, яких по місту вже їзде чи не більше ніж звичайних авто … А взагалі мобілізація транспорта, це дічь імені перших тижнів війни. Ну або перших п'ятерічок радянської влади, коли тих авто було раз-два і все. На четвертий рік війни якшо не вироблять своє, шось просте і зрозуміле, то купувать машинокомплекти в якогось виробника, організувать простіше простого. За бажанням звісно. Але простіше заставить Казаріна та інш. написать статтю, де їх руками звинуватити когось.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722141 вiд 2025-05-27 19:51:59Feodorit № 1722139 вiд 2025-05-27 19:43:10 Я не є компетентною людиною в питаннях постачання армії транспортом. Яким саме чином слід вирішувати цю проблему знають ті, хто цим питанням особисто займається, а не просто донатить на ремонт корчів. До чого тут тільки стаття Казаріна?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722140 вiд 2025-05-27 19:44:49Feodorit, тут не може не варто переключатися на інші теми, бо вони бездонні. Там реально задовбешся раціоналізувати поведінку людей і навіть інституцій. Я навів статтю Казаріна як відповідь на пости PEPSІ, який кілька постів поспіль обурюється атаками на ТЦК і оця вся херня, якою ніхто не може пишатися. І головний месседж Казаріна, не хто винуватий і як виграти цю війну, а в тому що політичний клас, замість того щоб засуджувати і припиняти ці неподобства, намагається використати цю групу людей, як виборче мнясо для наступних виборів.
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722139 вiд 2025-05-27 19:43:10Enot № 1722138 …витрачається швидко. До чого тут це? Якщо транспорт витрачається то замість нього мають мобілізовувати транспорт. Чому цього не відбувається? Тому що під час війни додали умов ухилення від мобілізації транспорту. порядок залучення транспортних засобів визначений Положенням про військово-транспортний обов'язок, затвердженим постановою КМУ від 28.12.2000 року № 1921 (далі - Положення). Залучення транспортних засобів громадян може здійснюватися ТЦК на підставі рішень місцевих державних адміністрацій (часткових нарядів), що доводяться до відома громадян відповідними ТЦК. Залучення транспортних засобів здійснюється у безоплатному порядку з умовою їх повернення власникам протягом 30 календарних днів з моменту оголошення демобілізації. У разі знищення відповідного транспортного засобу, відшкодування шкоди здійснюється з державного бюджету України протягом 5 років після оголошення демобілізації.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722138 вiд 2025-05-27 19:35:12Feodorit Транспорт у війську під час війни витрачається швидко. До чого тут це?
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722137 вiд 2025-05-27 19:30:45Enot № 1722136 Не шукай самовиправдання. Його немає. Його немає, бо в мене відстрочка, як науковому працівнику. Я доначу, в тому числі на ремонт корчів. І я б вже хотів донатити на щось інше, але чомусь транспорту у війську більше не стає.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722136 вiд 2025-05-27 19:26:13Feodorit Не шукай самовиправдання. Його немає.
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722135 вiд 2025-05-27 19:16:27olma № 1722131 Якісь по суті зауваги є? Якщо не розглядати всі потуги цього колишнього зрадника розповісти чому тепер він має більше прав, то в статті залишається лише одна думка, що десь сидять 6 млн чоловіків через яких ми зараз програємо. Всім іншим напружуватись не потрібно, вони всі захищені від мобілізації і молодці. Не потрібно мобілізувати транспортні засоби, фінанси і т. п., лише дані хай хтось оновить. Ну оновить він їх з Мюнхена чи з Варшави, далі що? Це та сама теза, що ми тут недавно обговорювали, призначити в суспільстві окрему групу яка має нести на собі весь тягар війни. Не вивозить.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722134 вiд 2025-05-27 18:01:34по маску взагалі дивна ситуація. у нього ж там нємєряні бонуси за успішність тесли. тобто йому «згідно з буквою» договору винні 50+ярдів бонусів звичайно, з'являється купа «консультантів» які кажуть що «згідно з духом» договору - на-хуй-я тобі так до-хуй-я? ну і маючи хуй-ітер «в руках» і хуй-зна-що в голові, маск може «потопити» бренд тесла майже за один день… якщо йому не виплятять ті бонуси… буде ракети запускати та сперму в крио-банки зливати…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722133 вiд 2025-05-27 17:57:59Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1722128 ну одна «попередня» влада засудила тих хто нападав на капіторій… прийшла «нова» влада, всіх відпустила…