sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722092 вiд 2025-05-27 09:42:59Enot № 1722091 хто буде відсторонювати? ті люди які щодня по три рази будь-який публічний виступ починають словами: «тільки дякуючи геніальності нашого великого керівника…» сука, «брєжнєвська епоха». але в совку зі старого маразматика брєжнєва ржали і придумували анєктоди а в штатах рижому клоуну скоро будуть золоті пам'ятники ставити…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722091 вiд 2025-05-27 08:55:28Якщо у дідуся буде дах явно текти, то його можуть відсторонити за станом здоров'я. Правда президент Венс це не факт що кращий варіант. По законах США він буде президентом, а не в. о.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722090 вiд 2025-05-27 07:43:43https://gordonua.com/ukr/news/worldnews/zhadav-trofejnikh-druzhin-i-travesti-shou-u-vijskovij-akademiji-konhresvumen-prosit-pereviriti-psikhichnij-stan-trampa-1743678.html
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722089 вiд 2025-05-27 07:43:24Дімакради знову кажуть, що дєдушці час на дурку лягать, лікуваться галоперидолом. Але хто ж їх слухає.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722088 вiд 2025-05-27 07:21:48Олександрія скоріше за все один сезон вистрілила, а далі опуститься до свого звичайного рівня, буткєвічь же має бабло - на крайняк піде до каси АТБ і вигребе всю налічку, щоб задовольнити апетити молодого перспективного тренера.
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722087 вiд 2025-05-27 01:37:30У Шрайка час від часу проводиться опитування з питанням «» коли війна закінчиться»? А в мене і питання, хто раніше з президенства злізе, Трамп чи Зеля?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722086 вiд 2025-05-27 01:01:12Pryvyd Zamku № 1722085 так, дали х5. В Олександрії давали х3. Про це всі знають. Навіть Вацко і Циганик.
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722085 вiд 2025-05-27 00:46:502 Vichny№ 1722083Неважко здогадатися, що зп в Поліссі йому дали х5 (якщо не більше), ніж в Олександрії. Важко його звинувачувати
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722084 вiд 2025-05-26 23:09:392 PEPSI№ 1722070ты бы лучче вспомнил, скока очков ежегодно в копилку страны набирают каманды кроме ДК и кротов..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722083 вiд 2025-05-26 23:08:02Клопп - хуй йому в лопп Буткєвічь - хуй і падло. Ротань - довбойоб, якщо погодиться піти в ту свинарню, він там підобісреться і бидлокєвичь викинк його менш ніж через рік. Приклади Шищенка і Ашура нікого не вчать, блядь
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722082 вiд 2025-05-26 22:57:01PEPSI (Merkury) № 1722075 вiд 2025-05-26 20:23:49 Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1722073 Клоппу вже давно ніхто нічого не пропонує. Він сказав що більше не бачить себе у кріслі тренера. … Довбойоб ніхуя новин не читає, але щось тут розповідає зі свинячою впевненістю.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722081 вiд 2025-05-26 22:16:54знову побили тцк, тепер у Черкасах. На відео дивує повна зневага до тцк-шників. І нуль страху перед законом. Повна впевненість у безнаказаності. Як тцк-шники то витримують і дають з собою це робити - хз. Їх б "ють руками і ногами, а вони не відповідають, взагалі... мабуть наказ зверху терпіти. У німеччині вже б давно мордою в пол через секунду. Війна - не відмазка.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722080 вiд 2025-05-26 22:10:50Анчелотті лошара, навіть Керамік Баранівка чи Нафтовик Долина не потєгне))
Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722079 вiд 2025-05-26 22:00:18Анчелотті визнав, що не потягне тренувати Полісся і ганебно пішов тренувати збірну Бразилії.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722078 вiд 2025-05-26 21:38:12ротань - коуч Полісся у шуріка написали https://dynamo.kiev.ua/uk/news/673671-rotan-ocholyt-polissia
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722077 вiд 2025-05-26 20:32:18С, ні, він це заперечив саме. Сорі.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722076 вiд 2025-05-26 20:30:55Клопп, імовірно, Рому тренуватиме у наступному сезоні. Довбикові нікуди не йти! https://theplayoffs.news/en/is-jurgen-klopp-joining-as-roma-2025-rumors-debunked/
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722075 вiд 2025-05-26 20:23:49Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1722073 Клоппу вже давно ніхто нічого не пропонує. Він сказав що більше не бачить себе у кріслі тренера.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722074 вiд 2025-05-26 20:20:04Президентка Словенії Наташа Пірц Мусар закликає Євросоюз розпочати прямий діалог з країною-агресором Росією. Iмя вiдпoвiдaє iдeї…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722073 вiд 2025-05-26 20:01:26PEPSI (Merkury) № 1722071 Клoпу тaкoж зрoбили прoпoзицiю, сидить думaє…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722072 вiд 2025-05-26 18:02:59Я думаю Буткевич зробить пропозицію, від якої буде неможливо відмовитись :-))
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722071 вiд 2025-05-26 18:01:54Ротаню зробили пропозицію, сидить, думає. Найближчим часом повідомлять.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722070 вiд 2025-05-26 18:00:14Batyj № 1722058 Ганьбітись. ДК і ШД можна, а Поліссю ні? Ми теж хочемо! Ганьбітись, так Ганьбітись!
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722069 вiд 2025-05-26 15:30:47Геть № 1722068 вiд 2025-05-26 15:16:39 Так, в 1960 році вони отримали титул чемпіонів світу на Олімпійських іграх, ІІХФ рахує це за два титули.
Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722068 вiд 2025-05-26 15:16:39ProstoVlizPobalakaty № 1722054 вiд 2025-05-26 00:10:44 Wrong! (Drumpf) Останній раз США чемп світу виграли у 1933 році (ага) - навіть сайт ііхф про це пише.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722067 вiд 2025-05-26 13:44:52Ніби Полісся призначає Ротаня.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722066 вiд 2025-05-26 09:57:32Випадок з вітьковим - це та ситуація, коли життя повторює ситком:
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722065 вiд 2025-05-26 09:45:19теніс марта знялась з парних виступів… а вони непогано на слемах з румункою в парі виступали
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722064 вiд 2025-05-26 09:39:43Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1722062 дідугани на пенсії. мріяли сидіти вечорами перед каміном, дрінькати віскі і розглядати порнографічні журнали… а тут тебе обирають президентом, камери, поїздки, інтервью, «отетаотвсьо» … відволікає від відпочинку… при чому рижий клоун всю свою «свиту» до себе підписав… в «радники» … і вони теж «мучаються». раніше літали заключати «діли» на мільйони купив-продав… а тут приходиться вислуховувати лекції про печенігів, чи щось там від арабів слухати що воно про ізраїль думають…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722063 вiд 2025-05-26 09:35:53Страйкуючі таксисти в Парижі погрожують перенести свій протест на Відкритий чемпіонат Франції і заблокувати доступ до Ролан Гаррос у понеділок, якщо уряд не прислухається до їхніх вимог. Водії стурбовані загрозою для їхніх доходів і вже декілька днів поспіль зупиняли рух на вулицях Парижа. ----- модна тема… як тільки у твоєму місці відбувається якась «багата» подія - виходимо на страйк. хуй чого доб'ємось, але, можливо, організатори поздії, щоб не втратити «мільйони», дадуть нам якусь «тисячу»
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722062 вiд 2025-05-26 09:27:31Ніби благородний птах, а харчується всяким гівном: ------------- Американський президент Дональд Трамп опублікував фотографію свого спецпосланця Стіва Віткоффа, якого під час гри в гольф вкусив лебідь. …Спеціальний посланець президента США Стів Віткофф отримав укус у пах від лебедя на території маєтку Дональда Трампа в Нью-Джерсі.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722061 вiд 2025-05-26 09:00:48о. а рижий клоун знову щось в соц-мережах написав? типу я такий дегенерат що не бачу що хуйло дегенерат… а мені здавалось що він - «хароший парєнь» … а зе - все рівно «поганий» … нехай байден з ними розбирається, я пішов грати в гольф…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722060 вiд 2025-05-26 08:47:02теніс коли по одному епізоду роблять «далекоглядні» висновки - це називається «маніпуляція» :) марта проводить свій найкращий сезон. програла. шіт-хепенз. потрібно зробити правильні висновки я бачив ту чешку проти стародубцевої. по грі вона повинна була виграти 6-0 6-0. не помиляється. трохи «юріорський» теніс з високими м'ячами, але все під задню лінію. плюс шульга, незручна… подивимось. вчора включив один москальський подкаст про теніс, там сказали що шнайдер зараз з хуйлостанок в найкращій формі. все в руках у даяни. якщо вона грає свою гру - то тільки хтось з топ-10 може її зупиняти… даяна теж найкращий сезон проводить… так що подивимось. хуйлостанка розказувала що травмувалась коли грала проти соболєвої. брала мед-тайм-аут, тейпувала ногу… ще перше коло повинні зіграти ангеліна (хз в якій вона зараз формі, в лайв-рейтингу вона вже навіть не в топ-100), але грунт це її покриття. мінімум одне коло повинна пройти старо в гарній формі, як для свого рейтингу 80+. теж повинна вигравати перше коло
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722059 вiд 2025-05-26 08:46:05Batyj № 1722058 вiд 2025-05-26 08:24:11 Зараз зададуть зустрічне питання щодо Динамо. В минулому сезоні саме Динамо яскраво ганьбилось всю осінь, трошки в кінці виправилось.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722058 вiд 2025-05-26 08:24:11Заїбалі тєнєсісти.. Краще б розповили, нахуїа Житомиру в єврокубки? Ганьбітись?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722057 вiд 2025-05-26 07:04:39ProstoVlizPobalakaty № 1722054 вiд 2025-05-26 00:10:44 трампидло скаже, що це благодаря єго чюткому руковоццтву, і що лічно був знайомий з Айзенгауером.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722056 вiд 2025-05-26 02:01:26Мaрті треба знайти свого психолога. Те як вона зараз реагує на помилки - неправильно. Ті хто з нею працюють, не змогли нічого виправити.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722055 вiд 2025-05-26 00:16:00sk (Samsung galaxy) № 1722049 В Мaрти психoлoгiчнi прoблeми.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722054 вiд 2025-05-26 00:10:44США виграли ЧМ з хокею, при Байдені такого не було, та взагалі останній раз вигравали ЧМ при Ейзенхауері в 1960. Потім ще ОІ-1980 при Картері
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1722053 вiд 2025-05-25 22:43:43OK, Еліна, Даяна і Старо ще лишилися. Дай їм здоров'я. Старо пощастило = лукі лузер. Але більшість сподівань на Еліну, як завше.