🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 724.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722092 вiд 2025-05-27 09:42:59

Enot
№ 1722091
хто буде відсторонювати?
ті люди які щодня по три рази будь-який публічний виступ починають словами: «тільки дякуючи геніальності нашого великого керівника…»
сука, «брєжнєвська епоха». але в совку зі старого маразматика брєжнєва ржали і придумували анєктоди
а в штатах рижому клоуну скоро будуть золоті пам'ятники ставити…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722091 вiд 2025-05-27 08:55:28

Якщо у дідуся буде дах явно текти, то його можуть відсторонити за станом здоров'я. Правда президент Венс це не факт що кращий варіант. По законах США він буде президентом, а не в. о.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722090 вiд 2025-05-27 07:43:43

https://gordonua.com/ukr/news/worldnews/zhadav-trofejnikh-druzhin-i-travesti-shou-u-vijskovij-akademiji-konhresvumen-prosit-pereviriti-psikhichnij-stan-trampa-1743678.html

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722089 вiд 2025-05-27 07:43:24

Дімакради знову кажуть, що дєдушці час на дурку лягать, лікуваться галоперидолом. Але хто ж їх слухає.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722088 вiд 2025-05-27 07:21:48

Олександрія скоріше за все один сезон вистрілила, а далі опуститься до свого звичайного рівня, буткєвічь же має бабло - на крайняк піде до каси АТБ і вигребе всю налічку, щоб задовольнити апетити молодого перспективного тренера.

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722087 вiд 2025-05-27 01:37:30

У Шрайка час від часу проводиться опитування з питанням «» коли війна закінчиться»? А в мене і питання, хто раніше з президенства злізе, Трамп чи Зеля?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722086 вiд 2025-05-27 01:01:12

Pryvyd Zamku
№ 1722085
так, дали х5. В Олександрії давали х3.
Про це всі знають. Навіть Вацко і Циганик.

Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722085 вiд 2025-05-27 00:46:50

2 Vichny
№ 1722083
Неважко здогадатися, що зп в Поліссі йому дали х5 (якщо не більше), ніж в Олександрії. Важко його звинувачувати

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722084 вiд 2025-05-26 23:09:39

2 PEPSI
№ 1722070
ты бы лучче вспомнил, скока очков ежегодно в копилку страны набирают каманды кроме ДК и кротов..

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722083 вiд 2025-05-26 23:08:02

Клопп - хуй йому в лопп
Буткєвічь - хуй і падло.
Ротань - довбойоб, якщо погодиться піти в ту свинарню, він там підобісреться і бидлокєвичь викинк його менш ніж через рік. Приклади Шищенка і Ашура нікого не вчать, блядь

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722082 вiд 2025-05-26 22:57:01

PEPSI (Merkury)
№ 1722075 вiд 2025-05-26 20:23:49

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1722073
Клоппу вже давно ніхто нічого не пропонує. Він сказав що більше не бачить себе у кріслі тренера.

Довбойоб ніхуя новин не читає, але щось тут розповідає зі свинячою впевненістю.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722081 вiд 2025-05-26 22:16:54

знову побили тцк, тепер у Черкасах.
На відео дивує повна зневага до тцк-шників.
І нуль страху перед законом. Повна впевненість у безнаказаності. Як тцк-шники то витримують і дають з собою це робити - хз. Їх б "ють руками і ногами, а вони не відповідають, взагалі... мабуть наказ зверху терпіти.

У німеччині вже б давно мордою в пол через секунду. Війна - не відмазка.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722080 вiд 2025-05-26 22:10:50

Анчелотті лошара, навіть Керамік Баранівка чи Нафтовик Долина не потєгне))

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722079 вiд 2025-05-26 22:00:18

Анчелотті визнав, що не потягне тренувати Полісся і ганебно пішов тренувати збірну Бразилії.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722078 вiд 2025-05-26 21:38:12

ротань - коуч Полісся
у шуріка написали

https://dynamo.kiev.ua/uk/news/673671-rotan-ocholyt-polissia

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722077 вiд 2025-05-26 20:32:18

С, ні, він це заперечив саме. Сорі.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722076 вiд 2025-05-26 20:30:55

Клопп, імовірно, Рому тренуватиме у наступному сезоні. Довбикові нікуди не йти!

https://theplayoffs.news/en/is-jurgen-klopp-joining-as-roma-2025-rumors-debunked/

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722075 вiд 2025-05-26 20:23:49

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1722073
Клоппу вже давно ніхто нічого не пропонує. Він сказав що більше не бачить себе у кріслі тренера.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722074 вiд 2025-05-26 20:20:04

Президентка Словенії Наташа Пірц Мусар закликає Євросоюз розпочати прямий діалог з країною-агресором Росією.

Iмя вiдпoвiдaє iдeї…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722073 вiд 2025-05-26 20:01:26

PEPSI (Merkury)
№ 1722071

Клoпу тaкoж зрoбили прoпoзицiю, сидить думaє…

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722072 вiд 2025-05-26 18:02:59

Я думаю Буткевич зробить пропозицію, від якої буде неможливо відмовитись :-))

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722071 вiд 2025-05-26 18:01:54

Ротаню зробили пропозицію, сидить, думає.
Найближчим часом повідомлять.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722070 вiд 2025-05-26 18:00:14

Batyj
№ 1722058
Ганьбітись. ДК і ШД можна, а Поліссю ні?
Ми теж хочемо! Ганьбітись, так Ганьбітись!

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722069 вiд 2025-05-26 15:30:47

Геть
№ 1722068 вiд 2025-05-26 15:16:39

Так, в 1960 році вони отримали титул чемпіонів світу на Олімпійських іграх, ІІХФ рахує це за два титули.

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722068 вiд 2025-05-26 15:16:39

ProstoVlizPobalakaty
№ 1722054 вiд 2025-05-26 00:10:44

Wrong! (Drumpf)
Останній раз США чемп світу виграли у 1933 році (ага) - навіть сайт ііхф про це пише.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722067 вiд 2025-05-26 13:44:52

Ніби Полісся призначає Ротаня.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722066 вiд 2025-05-26 09:57:32

Випадок з вітьковим - це та ситуація, коли життя повторює ситком:



sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722065 вiд 2025-05-26 09:45:19

теніс
марта знялась з парних виступів…
а вони непогано на слемах з румункою в парі виступали

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722064 вiд 2025-05-26 09:39:43

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1722062
дідугани на пенсії. мріяли сидіти вечорами перед каміном, дрінькати віскі і розглядати порнографічні журнали…
а тут тебе обирають президентом, камери, поїздки, інтервью, «отетаотвсьо» … відволікає від відпочинку…
при чому рижий клоун всю свою «свиту» до себе підписав… в «радники» … і вони теж «мучаються». раніше літали заключати «діли» на мільйони купив-продав… а тут приходиться вислуховувати лекції про печенігів, чи щось там від арабів слухати що воно про ізраїль думають…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722063 вiд 2025-05-26 09:35:53

Страйкуючі таксисти в Парижі погрожують перенести свій протест на Відкритий чемпіонат Франції і заблокувати доступ до Ролан Гаррос у понеділок, якщо уряд не прислухається до їхніх вимог. Водії стурбовані загрозою для їхніх доходів і вже декілька днів поспіль зупиняли рух на вулицях Парижа.
-----
модна тема… як тільки у твоєму місці відбувається якась «багата» подія - виходимо на страйк. хуй чого доб'ємось, але, можливо, організатори поздії, щоб не втратити «мільйони», дадуть нам якусь «тисячу»

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722062 вiд 2025-05-26 09:27:31

Ніби благородний птах, а харчується всяким гівном:
-------------
Американський президент Дональд Трамп опублікував фотографію свого спецпосланця Стіва Віткоффа, якого під час гри в гольф вкусив лебідь.

…Спеціальний посланець президента США Стів Віткофф отримав укус у пах від лебедя на території маєтку Дональда Трампа в Нью-Джерсі.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722061 вiд 2025-05-26 09:00:48

о. а рижий клоун знову щось в соц-мережах написав?
типу я такий дегенерат що не бачу що хуйло дегенерат…
а мені здавалось що він - «хароший парєнь» …
а зе - все рівно «поганий» …
нехай байден з ними розбирається, я пішов грати в гольф…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722060 вiд 2025-05-26 08:47:02

теніс
коли по одному епізоду роблять «далекоглядні» висновки - це називається «маніпуляція» :)
марта проводить свій найкращий сезон. програла. шіт-хепенз. потрібно зробити правильні висновки
я бачив ту чешку проти стародубцевої. по грі вона повинна була виграти 6-0 6-0. не помиляється. трохи «юріорський» теніс з високими м'ячами, але все під задню лінію. плюс шульга, незручна…
подивимось. вчора включив один москальський подкаст про теніс, там сказали що шнайдер зараз з хуйлостанок в найкращій формі. все в руках у даяни. якщо вона грає свою гру - то тільки хтось з топ-10 може її зупиняти…
даяна теж найкращий сезон проводить… так що подивимось. хуйлостанка розказувала що травмувалась коли грала проти соболєвої. брала мед-тайм-аут, тейпувала ногу…
ще перше коло повинні зіграти ангеліна (хз в якій вона зараз формі, в лайв-рейтингу вона вже навіть не в топ-100), але грунт це її покриття. мінімум одне коло повинна пройти
старо в гарній формі, як для свого рейтингу 80+. теж повинна вигравати перше коло

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722059 вiд 2025-05-26 08:46:05

Batyj
№ 1722058 вiд 2025-05-26 08:24:11

Зараз зададуть зустрічне питання щодо Динамо. В минулому сезоні саме Динамо яскраво ганьбилось всю осінь, трошки в кінці виправилось.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722058 вiд 2025-05-26 08:24:11

Заїбалі тєнєсісти..
Краще б розповили, нахуїа Житомиру в єврокубки? Ганьбітись?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722057 вiд 2025-05-26 07:04:39

ProstoVlizPobalakaty
№ 1722054 вiд 2025-05-26 00:10:44

трампидло скаже, що це благодаря єго чюткому руковоццтву, і що лічно був знайомий з Айзенгауером.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722056 вiд 2025-05-26 02:01:26

Мaрті треба знайти свого психолога.
Те як вона зараз реагує на помилки - неправильно.
Ті хто з нею працюють, не змогли нічого виправити.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722055 вiд 2025-05-26 00:16:00

sk (Samsung galaxy)
№ 1722049

В Мaрти психoлoгiчнi прoблeми.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722054 вiд 2025-05-26 00:10:44

США виграли ЧМ з хокею, при Байдені такого не було, та взагалі останній раз вигравали ЧМ при Ейзенхауері в 1960. Потім ще ОІ-1980 при Картері

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1722053 вiд 2025-05-25 22:43:43

OK, Еліна, Даяна і Старо ще лишилися. Дай їм здоров'я. Старо пощастило = лукі лузер. Але більшість сподівань на Еліну, як завше.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.