🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 727.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721972 вiд 2025-05-24 11:36:20

+№ 1721970

При цьому все ж незрозуміло, навіщо потрібна така широка номенклатура БПЛА. Думаєцца, що їх має бути значно менше, зате виробництво має бути масовим.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721971 вiд 2025-05-24 11:00:30

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1721969

та вже 90кг, зменшили паливний бак

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721970 вiд 2025-05-24 10:38:00

У нас набагато менше інформації про ефективність ударів українських БПЛА далекої дії, аніж кацапських.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721969 вiд 2025-05-24 10:36:28

в Батярі БЧ 18кг, а в Шахеді 50
наслідки різні на жаль

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721968 вiд 2025-05-24 10:28:54

Nycolas
№ 1721963 вiд 2025-05-24 09:35:25
Зробили. Позаминулою ніччю була атака з сотнями дронів. Правда ефект, схоже, не більший ніж від одиночних точечних ударів. А вартість вища. Крім того, можливість запускати свої шахіди зовсім не виключає можливості супротивника робити те саме.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721967 вiд 2025-05-24 10:08:43

Масова комбінована атака, і в Києві, слава богу, нікого не вбили, ППО добре спрацювало 6 Іскандерів перехопили таки.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721966 вiд 2025-05-24 10:00:31

LAZY
№ 1721960

хуйло в першу чергу знущається над нами. Більшості світу похуй що тут відбувається. Висловити занепокоєння чи написати гнівний пост в хуїтері не вимагає жодних зусиль, а через добу про цю атаку забудь, як забули про всі попередні.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721965 вiд 2025-05-24 09:56:29

Це якщо вони таке влаштували в Києві, то що буде в Сумах, Харкові, Чернигові за схожою атакою?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721964 вiд 2025-05-24 09:51:59

№ 1721963
Батяр называется:

https://www.unian.net/weapons/dron-batyar-ukrainskiy-shahed-s-dalnostyu-bolee-800-kilometrov-foto-13017447.html

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721963 вiд 2025-05-24 09:35:25

Невже за 3 роки не можна було зробити даун інжиніринг та випускати в нас ці йобані шахеди в промислових масштабах???

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721962 вiд 2025-05-24 09:11:58

2LAZY
№ 1721960
Блдь, а ти чекав іншого? Доки тут будуть блаблабла про припинення вогню, дрочиво чи готове хуйло чи не готове до закінчення- доти будуть показові нальоти і висери трампа. Вони далі розгойдують психологічний стан і доводять що хуйло перемагає. Ідіотизм в тому, що і влада допомагає хуйлу балачками типу. «ну от ще місяць і закінчиться гаряча сталія».

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721961 вiд 2025-05-24 08:17:43

зараз рижий клоун прокинеться і напише щось на кшталт того що «хуйло виграє війну». зеленський - здавайся…

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721960 вiд 2025-05-24 03:42:21

Пишуть, що це наймасовіша атака з початку війни. Хуйло нагло, нахабно, цинічно, відверто, показово знущається над світом.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721959 вiд 2025-05-24 01:38:14

На Академі суцільна жесть вже цілу годину

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721958 вiд 2025-05-24 00:58:27

У йобаних шахедів новий звук.
Відчуваю що ніч буде гучною

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721957 вiд 2025-05-24 00:38:46

Бандити сидітимуть в тюрмах, а Оболонь гратиме в Лізі Чемпіонів!

Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721956 вiд 2025-05-24 00:11:15

Хокей
Що витворяє швед:
https://twitter.com/i/status/1925830752748409303

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721955 вiд 2025-05-24 00:10:10

Митця читай

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721954 вiд 2025-05-23 23:13:43

Vichny
А от Шльома - це ашкеназійське применшенувальне від Соломон.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721953 вiд 2025-05-23 23:12:25

yagshamash
№ 1721949
-----
Я розумію твої емоції. Але це тупо постколоніальні міазми в культурі.
Так само як 20 років тому фр. haute couture у нас казали «від кутюр».

Поїхали далі.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721952 вiд 2025-05-23 23:10:17

До речі, якщо хтось із вас знає Юру Сосновського, можетне йому підказати. Бо я дописував до Команди, коли він там працював, але особисто не знайомий.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721951 вiд 2025-05-23 23:09:57

Шльома Гомельський

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721950 вiд 2025-05-23 23:06:47

Ну, а звідки той «шолом» узявся в українській, цілком очевидно. Це була підсов'яча Україна, де все перекладали із кацапської. То їм шлем здався шоломом. Мовою ориґіналу ніхто не дивився.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721949 вiд 2025-05-23 23:00:38

Чуваки-тенісисти. Ви дивуєте. Slam - це картярська гра. Це відомо тим, що хочуть почути, дохуя часу. Де б я не працював, ББС, Радіо Свобода, це скрізь називалося або Великий шлем (бо ця гра українською називається «шлем»), або просто «ґранд слам». Це нічого спільного із захисним «шоломом» не має. Наша тенісна федерація тупа. І на сайті пише про великий шолом. Не можна бути такими пиздуватими дикунами.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721948 вiд 2025-05-23 22:31:05

LAZY
№ 1721942
----
Тут слід відмотати трохи назад. Саме кацапи придумали Турніри БОльшого Шлема. А шо там ніякого шлема навіть у проєкті не було, то sk кільканадцять років тут розгорнув.

Отже, корені цього явища очевидні.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721947 вiд 2025-05-23 22:21:50

? Чудові новини від стримінгового сервісу MEGOGO

Цього року, будуть показані всі матчі українок на Ролан Гаррос і з українською аудіодоріжкою!

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721946 вiд 2025-05-23 22:19:02

The term «Grand Slam» in tennis originally comes from the card game bridge, where it refers to winning all the possible tricks in a hand. The phrase was borrowed by sports writers in the 1930s to describe a tennis player winning all four major championships—the Australian Open, French Open, Wimbledon, and US Open—in a single calendar year.
---
я не знав що термін з бриджу прийшов)

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721945 вiд 2025-05-23 22:16:10

У нас близько ппо працює також…

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721944 вiд 2025-05-23 22:15:21

Дотепний коментар Богданова про рижого клоуна який збирається накласти санкції на еппл поки виробництво в штати не перенесуть…
Тільки чому «пітун» з великої?
------
Донні готовий накласти обмеження навіть на найбільшу американську корпорацію, але пручається санкціям на Пітуна.

Бажаю вам такого саме міцного кохання!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721943 вiд 2025-05-23 22:14:24

Їбашать гармати автоматичні ППО зараз

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721942 вiд 2025-05-23 22:12:06

А до чого взагалі слово слем до головних уборів бля?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721941 вiд 2025-05-23 22:07:49

слем
яке бридке неприємне слово)). Як слимак.

шолом, кепка, капелюх - і то краще.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721940 вiд 2025-05-23 21:49:58

"Троє співрозмовників УП – в найближчому оточенні та правоохоронних органах повідомили, що Андрій Портнов перебував в Україні 17-18 травня.
За даними джерел, Портнов, зокрема, зустрічався з топ-посадовцями, відповідальними за роботу правоохоронних органів. "

цікаво, шож

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721939 вiд 2025-05-23 21:29:23

Кацапи пришлють до узбережжя Флориди підводний човен; трампидло вийде з дому з клюшками для гольфу, і наступного разу його побачать вже на прес-конференції у мяскві з новеньким значком «Пачьотний чєкізд» на лацкані піджака.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721938 вiд 2025-05-23 21:17:29

Трампові доведеться тікати до кацапстану після другого терміну.

Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721937 вiд 2025-05-23 20:21:20

sk (здалеку…)
№ 172192

Трампа цікавить лише те, що потрапить йому до кишені. На решту йому абсолютно пох.

Взагалі дивно - ніколи не думав, що найбільша демократія в світі за якихось сто днів перетвориться на суміш Північної Кореї і якоїсь абсолютної східної монархії.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721936 вiд 2025-05-23 19:46:20

2 Akela
№ 1721934
:)
Разом

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721935 вiд 2025-05-23 19:45:38

Оболонь таки втрималася у Вишці.

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721934 вiд 2025-05-23 19:36:47

Поки ви тут про пінгвінів - Оболонь залишається в УПЛ! Молодці.
Ну і Лівий Берег - якщо на щось розраховує - мусить вигравати в перехідних.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721933 вiд 2025-05-23 19:14:31

Особисто я одразу подумав про Трампа. Без варіантів. А ти про кого?


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.