🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 728.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721932 вiд 2025-05-23 19:06:05

у публічних заявах словарний запас зменшуєтся. показник того що ментально клоун деградує…

Прочитав цю фразу, подумав спочатку про іншу людину :)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721931 вiд 2025-05-23 18:13:52

Erdogan: «I will not run in the next elections; I no longer have the passion for this position.»

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721930 вiд 2025-05-23 17:09:06

23 травня до України з російського полону повернулися 390 українців. Це перший етап в рамках обміну полоненими у форматі «1000 на 1000». Джерело: https://censor.net/ua/p3553964

Таки почали міняти.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721929 вiд 2025-05-23 16:45:10

fedor (Kyiv)
№ 1721919

Головне без істерики. Бо зараз почнуть розводити пінгвінів й вона засруть ве так, що сонячне світло взагалі не пробиватиметься до землі :-)

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721928 вiд 2025-05-23 16:42:41

sk (здалеку…)
№ 1721923

Не дивуюся. Найліпша стратегія відношення до Трампа це очікувати або нічого або якоїсь хуйні.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721927 вiд 2025-05-23 16:37:06

Кончений Трамп заявив що начебто УА і РУ обмін 1000 x 1000 здійснюють. Але поки що наші не підтверджують.
Віщає якусь херню. Аби попиздіти.

Наскільки видно, Трамп не слухає нікого, навіть Бессента.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721926 вiд 2025-05-23 16:25:31

Akela
№ 1721925
сьогодні в обід «фурсич» на нв розказували про донні
типу когнітивний тест що він здавав - для повних дибілів. він навіть сам не розуміє що якщо пройшов «тест на дибіла» - не потрібно цим вихвалятись…
ну й у публічних заявах словарний запас зменшуєтся. показник того що ментально клоун деградує…
але у його свиті немає нікого хто б сказав що «король - голий» …

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721925 вiд 2025-05-23 15:59:55

2 sk
№ 1721923
А Мерц якраз із Сі спілкується сьогодні… Европа, Африка: так розісратися швидко - це навіть для такого уєбана як Донні доволі несподівано.

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721924 вiд 2025-05-23 15:56:30

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1721920
чо одразу «знищувати»? Можна сіметікон давати, або укропну водичку) корови - тварини корисні (с)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721923 вiд 2025-05-23 15:49:58

о. трамп давно біржі не валив?
все. єс 50% мита.
я хуйєйю. від цього клоуна очікували що він буде вводити санкції на хуйлостан щоб той припиняв війну, а воно з найближчими союзниками в торгову війну хоче погратись…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721922 вiд 2025-05-23 15:46:59

теніс
в неділю починається рг
наші топ-4 отримали а-хуйєно гарний жереб
еліна, марта, даяна, ангеліна - всі мають дуже хороші шанси пройди в 2ге коло
юля стародубцева не пройшла квалу. минулий рік і на ао квали проходила.
а от настя соболєва пройшла квалу. за соболєвою потрібно спостерігати. їй 21. пізно розвивається. але дуже бойова та завзята. перший виступ в основі слему
--------
інтриг немає.
по жінкам: іга «здулась». при чому сильно. буде в п'ятірці претендентів разом з сабалєнкою-гауф і ще пари тенісисток які вистрелять зненацька, як завжди у жінок буває…
у мужиків ще простіше. повертаємось у части федерер-надаль і решта «но-неймів». джокович один з топ-20 які можуть ускладнити цим двом шлях до фіналу. типа виграти один сет…
з цікавого тільки те що сінер потенційно на пів-голови краще алькараза, але лічка в одну калітку краще у іспанця. тому якщо алькараз вийде у фінал, 60-на-40 що він слем і візьме. якщо іспанець десь програє раніше - то 99% що сінер візьме слем…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721921 вiд 2025-05-23 15:39:55

спитав у ші… тим пінгвінам ще срати і срати щоб перекрити забрудження планети від корів :)
-------
The global cow population is approximately 1.5 billion individuals
The global penguin population is estimated to be around 40 million individuals

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721920 вiд 2025-05-23 15:23:49

Слід розводити пінгвінів і паралельно знищувати корів - бо їхній пердіж містить гази, які створюють парниковий ефект.

fedor(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721919 вiд 2025-05-23 14:29:53

новина дня:

какашки пінгвінів врятують Землю від глобального потепління

Виявилося, що гівно пінгвінів виділяє аміак, який, з'єднуючись із сірчаною кислотою від морських фітопланктонів, утворює хмари, що відбивають сонячне світло назад у космос.

Вчені впевнені, якщо пінгвіни й надалі достатньо сратимуть — глобальне потепління може «відсунутись» за термінами на роки

Пінгвіняче гівно рятує людство!)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721918 вiд 2025-05-23 13:49:56

? si=JdLyKLf6XVBbSEUX

хто згадував про ШІ пісні? жодна хуйня з євровізії і близько не стоїть. і це лише початок. хоча якось страшно жити.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721917 вiд 2025-05-23 10:33:05

sk (здалеку…)
№ 1721916

«там же спонсорські контракти хз як» відпрацьовувати "

Every morning, I wake up on the wrong side of capitalism.

(не знаю, який лівак це сказав, але це пасує до актуального мого психологічного стану)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721916 вiд 2025-05-23 08:59:33

olma
№ 1721915
там же спонсорські контракти хз як «відпрацьовувати»
там точно прописані «бонус за успіх». чемпіон олімпіади - супер-бонус. по факту олімпіади у француза золота немає - немає бонуса
проходить 10+ років, йому повертають медаль. що, спонсор повинен видати йому бонус?
медійного хайпу, який є коли хтось стає олімпійським чемпіоном - немає…
таке собі. всі пристойні організації повинні посилати на-хуй хуйлостанців. тому що ті прийдуть і, якщо щось не вкрадуть, то зламають систему…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721915 вiд 2025-05-22 23:52:53

sk (chromebook acer 14)
№ 1721911
----
При чому зверни увагу, жодна країна, що приймала Олімпіаду, не вдавалася до такого зухвалого і нахабного махлювання на користь своїх команд і спортсменів, щоб потішити диктатора. Ну це якийсь їбучий Давній Рим, так і там дотримувалися правил.
а система спортивна світова в цілому проковтнула, тому пєньондзи не пахнуть. газпром. роснєхвть

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721914 вiд 2025-05-22 23:43:08

2 yagshamash
№ 1721906
сраху видно - филолог.. литератор.. поэт (!!!)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721913 вiд 2025-05-22 23:39:39

yagshamash
№ 1721906 вiд 2025-05-22 23:05:10

І не кажи.
Заїбала ця кацапщина на сайті

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721912 вiд 2025-05-22 23:38:17

І за 0:48 до кінця данці вже виграють 2:1 у команди в якій є Кросбі.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721911 вiд 2025-05-22 23:37:53

olma
№ 1721905
взагалі на питання: хто скільки виграв олімпійських медалей - відповіді немає
тому що хуйло-спортсмени взяли купу медалей з допінгом. а самі-гуманні-суди у світі -по 10+ років ті справи розглядають…
там вже спонсорські «премії» за золото давно «прогуляні» …
москалю десь вже бронзовий бюст на родінє поставили з гівна… піонерські загони імені його імені десь там строєм ходять…

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721910 вiд 2025-05-22 23:37:13

там одна заставка чого варта - СУК. Сучасне Українське Кіно

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721909 вiд 2025-05-22 23:36:18

Данія за 2 хвилини до кінця зрівняла рахунок в грі з Канадою 1:1, і в третьому періоді це справедливо по грі, далеко не перший шанс у данців був.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721908 вiд 2025-05-22 23:34:14

укр. фантастика сайнс фікшен - я єто дуже вшистко полюбляю :-). веклам

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721907 вiд 2025-05-22 23:31:48

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1721901
супер. Маст сі.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721906 вiд 2025-05-22 23:05:10

Там судя по всему было два нарушения в своей зоне от финнов, но американцы смогли забросить. Один из финнов сел на скамейку и американцы ещё одну шайбу через минуту забросили. Третий период финны вообще слили.

Batyj
№ 1721898 вiд 2025-05-22 19:33:06

2№ 1721897 это в в слчае отложенного штафа, суддя поднял руку но не свистит, т. к. шайба у нападающей каманды. Забили, да. Значит реализовали, не забили - удаление.
_______________________
Зрозуміло ніхуя. Хто ці кацапи? Що вони пишуть і чому на цьому сайті? А потім взагалі якісь козюбрики. Йдіть ви нахуй зі своїми шайбами, свайбами і хуяйбами. І зі своєю кацапщиною непереборною.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721905 вiд 2025-05-22 22:56:29

Фуркад повторив легендарний рекорд Бйорндалена

https://champion.com.ua/ukr/biathlon/furkad-povernuv-sobi-shostu-medal-olimpiyskih-igor-1037181/

чувак вже п'ять років як зачохлив ті свої лижі і рушницю, а медалі отримує. Чудєса та й годі. А насправді, це Сочі 2014, ФСБ, мельдоній, ВАДА і пробірки з сечею.
Карма дістала кацапа, і віддала належне Фуркаду.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721904 вiд 2025-05-22 22:34:38

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1721901
---
Так ми давно вже чекаємо на цей фільм. Схоже буде шось дуже пухнасте українське. Такий Солярис від Острікова.

Подивися оцей шедевр. Всього 12 хв.

Golden love/Голден лав - короткометражний фільм Павла Острікова



olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721903 вiд 2025-05-22 22:28:19

Класний текст Іллі Новікова про Портнова, Зе і його команду і наїзди на Пороха.

https://censor.net/ua/blogs/3553654/andr-ya-portnova-vbili-v-span-na-51-rots-jittya

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721902 вiд 2025-05-22 22:03:54

«В Полтаві демонтували пам’ятник на місці відпочинку Петра І»
----------------------
Мабуть пєтька десь присів посрати, а вдячні нащадки-кацапи на цьому місці зафуярили памятнєг.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721901 вiд 2025-05-22 20:32:11

На осінь обіцють українську фантастику про космос.
Трейлер https://x.com/marinekorp/status/1925259784665600102

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721900 вiд 2025-05-22 20:30:30

2 Batyj
№ 1721894
Тонка робота

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721899 вiд 2025-05-22 20:20:51

Batyj
№ 1721898 вiд 2025-05-22 19:33:06

Там судя по всему было два нарушения в своей зоне от финнов, но американцы смогли забросить. Один из финнов сел на скамейку и американцы ещё одну шайбу через минуту забросили. Третий период финны вообще слили.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721898 вiд 2025-05-22 19:33:06

2№ 1721897 это в в слчае отложенного штафа, суддя поднял руку но не свистит, т. к. шайба у нападающей каманды. Забили, да. Значит реализовали, не забили - удаление..

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721897 вiд 2025-05-22 19:14:22

Хтось дивиться США-Фінляндія? Я не зрозумів, як одночасно можна зарахувати гол і дати в цьому моменті повний двохвилинний штраф гравцю команди, що пропустила? Наскільки я пам'ятаю, то гол в атаці, де було порушення вважається вже реалізацією більшості.

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721896 вiд 2025-05-22 19:04:26

2 olma
№ 1721893
це було про майбутнього тренера Полісся. про кротів і так зрозуміло

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721895 вiд 2025-05-22 18:38:19

кто не понял,.22 LR - патрон мелкашки. Многие в школе еще стреляли на физре..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721894 вiд 2025-05-22 18:34:16

Згідно попередніх даних для вбивства Портнова в Іспанії використовувався пістолет CZ 75 Kadet під малокаліберный патрон.22 LR
Використання такої нестандартної для кіллерів зброї і майже контактний тип ведення вогню вказує на бажання запобігти випадковим жертвам в оточенні основної цілі.
-----
ну понятно. Килеры мафии не парятся безопасностью окружающих..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721893 вiд 2025-05-22 18:20:31

Так а шо там гадати. Кажуть Арда Туран турок сватається, а ось вже пишуть Дженаро Гатузо, який Гайдук (Спліт) тренував. І не получилося.

Я певен, що візьмуть ШД тренера, у якого станом на сьогодні є певні успіхи (не обов'язково трофеї) і розуміння, як гріти сучасний футбол грати.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.