Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721932 вiд 2025-05-23 19:06:05у публічних заявах словарний запас зменшуєтся. показник того що ментально клоун деградує… Прочитав цю фразу, подумав спочатку про іншу людину :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721931 вiд 2025-05-23 18:13:52Erdogan: «I will not run in the next elections; I no longer have the passion for this position.»
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721930 вiд 2025-05-23 17:09:0623 травня до України з російського полону повернулися 390 українців. Це перший етап в рамках обміну полоненими у форматі «1000 на 1000». Джерело: https://censor.net/ua/p3553964 Таки почали міняти.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721929 вiд 2025-05-23 16:45:10fedor (Kyiv) № 1721919 Головне без істерики. Бо зараз почнуть розводити пінгвінів й вона засруть ве так, що сонячне світло взагалі не пробиватиметься до землі :-)
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721928 вiд 2025-05-23 16:42:41sk (здалеку…) № 1721923 Не дивуюся. Найліпша стратегія відношення до Трампа це очікувати або нічого або якоїсь хуйні.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721927 вiд 2025-05-23 16:37:06Кончений Трамп заявив що начебто УА і РУ обмін 1000 x 1000 здійснюють. Але поки що наші не підтверджують. Віщає якусь херню. Аби попиздіти. Наскільки видно, Трамп не слухає нікого, навіть Бессента.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721926 вiд 2025-05-23 16:25:31Akela № 1721925 сьогодні в обід «фурсич» на нв розказували про донні типу когнітивний тест що він здавав - для повних дибілів. він навіть сам не розуміє що якщо пройшов «тест на дибіла» - не потрібно цим вихвалятись… ну й у публічних заявах словарний запас зменшуєтся. показник того що ментально клоун деградує… але у його свиті немає нікого хто б сказав що «король - голий» …
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721925 вiд 2025-05-23 15:59:552 sk№ 1721923А Мерц якраз із Сі спілкується сьогодні… Европа, Африка: так розісратися швидко - це навіть для такого уєбана як Донні доволі несподівано.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721924 вiд 2025-05-23 15:56:302 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1721920чо одразу «знищувати»? Можна сіметікон давати, або укропну водичку) корови - тварини корисні (с)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721923 вiд 2025-05-23 15:49:58о. трамп давно біржі не валив? все. єс 50% мита. я хуйєйю. від цього клоуна очікували що він буде вводити санкції на хуйлостан щоб той припиняв війну, а воно з найближчими союзниками в торгову війну хоче погратись…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721922 вiд 2025-05-23 15:46:59теніс в неділю починається рг наші топ-4 отримали а-хуйєно гарний жереб еліна, марта, даяна, ангеліна - всі мають дуже хороші шанси пройди в 2ге коло юля стародубцева не пройшла квалу. минулий рік і на ао квали проходила. а от настя соболєва пройшла квалу. за соболєвою потрібно спостерігати. їй 21. пізно розвивається. але дуже бойова та завзята. перший виступ в основі слему -------- інтриг немає. по жінкам: іга «здулась». при чому сильно. буде в п'ятірці претендентів разом з сабалєнкою-гауф і ще пари тенісисток які вистрелять зненацька, як завжди у жінок буває… у мужиків ще простіше. повертаємось у части федерер-надаль і решта «но-неймів». джокович один з топ-20 які можуть ускладнити цим двом шлях до фіналу. типа виграти один сет… з цікавого тільки те що сінер потенційно на пів-голови краще алькараза, але лічка в одну калітку краще у іспанця. тому якщо алькараз вийде у фінал, 60-на-40 що він слем і візьме. якщо іспанець десь програє раніше - то 99% що сінер візьме слем…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721921 вiд 2025-05-23 15:39:55спитав у ші… тим пінгвінам ще срати і срати щоб перекрити забрудження планети від корів :) ------- The global cow population is approximately 1.5 billion individuals The global penguin population is estimated to be around 40 million individuals
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721920 вiд 2025-05-23 15:23:49Слід розводити пінгвінів і паралельно знищувати корів - бо їхній пердіж містить гази, які створюють парниковий ефект.
fedor(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721919 вiд 2025-05-23 14:29:53новина дня: какашки пінгвінів врятують Землю від глобального потепління Виявилося, що гівно пінгвінів виділяє аміак, який, з'єднуючись із сірчаною кислотою від морських фітопланктонів, утворює хмари, що відбивають сонячне світло назад у космос. Вчені впевнені, якщо пінгвіни й надалі достатньо сратимуть — глобальне потепління може «відсунутись» за термінами на роки Пінгвіняче гівно рятує людство!)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721918 вiд 2025-05-23 13:49:56? si=JdLyKLf6XVBbSEUX хто згадував про ШІ пісні? жодна хуйня з євровізії і близько не стоїть. і це лише початок. хоча якось страшно жити.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721917 вiд 2025-05-23 10:33:05sk (здалеку…) № 1721916 «там же спонсорські контракти хз як» відпрацьовувати " Every morning, I wake up on the wrong side of capitalism. (не знаю, який лівак це сказав, але це пасує до актуального мого психологічного стану)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721916 вiд 2025-05-23 08:59:33olma № 1721915 там же спонсорські контракти хз як «відпрацьовувати» там точно прописані «бонус за успіх». чемпіон олімпіади - супер-бонус. по факту олімпіади у француза золота немає - немає бонуса проходить 10+ років, йому повертають медаль. що, спонсор повинен видати йому бонус? медійного хайпу, який є коли хтось стає олімпійським чемпіоном - немає… таке собі. всі пристойні організації повинні посилати на-хуй хуйлостанців. тому що ті прийдуть і, якщо щось не вкрадуть, то зламають систему…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721915 вiд 2025-05-22 23:52:53sk (chromebook acer 14) № 1721911 ---- При чому зверни увагу, жодна країна, що приймала Олімпіаду, не вдавалася до такого зухвалого і нахабного махлювання на користь своїх команд і спортсменів, щоб потішити диктатора. Ну це якийсь їбучий Давній Рим, так і там дотримувалися правил. а система спортивна світова в цілому проковтнула, тому пєньондзи не пахнуть. газпром. роснєхвть
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721914 вiд 2025-05-22 23:43:082 yagshamash№ 1721906сраху видно - филолог.. литератор.. поэт (!!!)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721913 вiд 2025-05-22 23:39:39yagshamash № 1721906 вiд 2025-05-22 23:05:10 І не кажи. Заїбала ця кацапщина на сайті
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721912 вiд 2025-05-22 23:38:17І за 0:48 до кінця данці вже виграють 2:1 у команди в якій є Кросбі.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721911 вiд 2025-05-22 23:37:53olma № 1721905 взагалі на питання: хто скільки виграв олімпійських медалей - відповіді немає тому що хуйло-спортсмени взяли купу медалей з допінгом. а самі-гуманні-суди у світі -по 10+ років ті справи розглядають… там вже спонсорські «премії» за золото давно «прогуляні» … москалю десь вже бронзовий бюст на родінє поставили з гівна… піонерські загони імені його імені десь там строєм ходять…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721910 вiд 2025-05-22 23:37:13там одна заставка чого варта - СУК. Сучасне Українське Кіно
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721909 вiд 2025-05-22 23:36:18Данія за 2 хвилини до кінця зрівняла рахунок в грі з Канадою 1:1, і в третьому періоді це справедливо по грі, далеко не перший шанс у данців був.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721908 вiд 2025-05-22 23:34:14укр. фантастика сайнс фікшен - я єто дуже вшистко полюбляю :-). веклам
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721907 вiд 2025-05-22 23:31:48m1919(Київ - чемпіон!) № 1721901 супер. Маст сі.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721906 вiд 2025-05-22 23:05:10Там судя по всему было два нарушения в своей зоне от финнов, но американцы смогли забросить. Один из финнов сел на скамейку и американцы ещё одну шайбу через минуту забросили. Третий период финны вообще слили. Batyj № 1721898 вiд 2025-05-22 19:33:06 2№ 1721897 это в в слчае отложенного штафа, суддя поднял руку но не свистит, т. к. шайба у нападающей каманды. Забили, да. Значит реализовали, не забили - удаление. _______________________ Зрозуміло ніхуя. Хто ці кацапи? Що вони пишуть і чому на цьому сайті? А потім взагалі якісь козюбрики. Йдіть ви нахуй зі своїми шайбами, свайбами і хуяйбами. І зі своєю кацапщиною непереборною.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721905 вiд 2025-05-22 22:56:29 Фуркад повторив легендарний рекорд Бйорндалена https://champion.com.ua/ukr/biathlon/furkad-povernuv-sobi-shostu-medal-olimpiyskih-igor-1037181/ чувак вже п'ять років як зачохлив ті свої лижі і рушницю, а медалі отримує. Чудєса та й годі. А насправді, це Сочі 2014, ФСБ, мельдоній, ВАДА і пробірки з сечею. Карма дістала кацапа, і віддала належне Фуркаду.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721904 вiд 2025-05-22 22:34:38m1919(Київ - чемпіон!) № 1721901 --- Так ми давно вже чекаємо на цей фільм. Схоже буде шось дуже пухнасте українське. Такий Солярис від Острікова. Подивися оцей шедевр. Всього 12 хв. Golden love/Голден лав - короткометражний фільм Павла Острікова
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721903 вiд 2025-05-22 22:28:19Класний текст Іллі Новікова про Портнова, Зе і його команду і наїзди на Пороха. https://censor.net/ua/blogs/3553654/andr-ya-portnova-vbili-v-span-na-51-rots-jittya
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721902 вiд 2025-05-22 22:03:54«В Полтаві демонтували пам’ятник на місці відпочинку Петра І»----------------------Мабуть пєтька десь присів посрати, а вдячні нащадки-кацапи на цьому місці зафуярили памятнєг.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721901 вiд 2025-05-22 20:32:11На осінь обіцють українську фантастику про космос.Трейлер https://x.com/marinekorp/status/1925259784665600102
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721900 вiд 2025-05-22 20:30:302 Batyj№ 1721894Тонка робота
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721899 вiд 2025-05-22 20:20:51Batyj № 1721898 вiд 2025-05-22 19:33:06 Там судя по всему было два нарушения в своей зоне от финнов, но американцы смогли забросить. Один из финнов сел на скамейку и американцы ещё одну шайбу через минуту забросили. Третий период финны вообще слили.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721898 вiд 2025-05-22 19:33:062№ 1721897 это в в слчае отложенного штафа, суддя поднял руку но не свистит, т. к. шайба у нападающей каманды. Забили, да. Значит реализовали, не забили - удаление..
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721897 вiд 2025-05-22 19:14:22Хтось дивиться США-Фінляндія? Я не зрозумів, як одночасно можна зарахувати гол і дати в цьому моменті повний двохвилинний штраф гравцю команди, що пропустила? Наскільки я пам'ятаю, то гол в атаці, де було порушення вважається вже реалізацією більшості.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721896 вiд 2025-05-22 19:04:262 olma№ 1721893це було про майбутнього тренера Полісся. про кротів і так зрозуміло
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721895 вiд 2025-05-22 18:38:19кто не понял,.22 LR - патрон мелкашки. Многие в школе еще стреляли на физре..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721894 вiд 2025-05-22 18:34:16Згідно попередніх даних для вбивства Портнова в Іспанії використовувався пістолет CZ 75 Kadet під малокаліберный патрон.22 LR Використання такої нестандартної для кіллерів зброї і майже контактний тип ведення вогню вказує на бажання запобігти випадковим жертвам в оточенні основної цілі. ----- ну понятно. Килеры мафии не парятся безопасностью окружающих..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721893 вiд 2025-05-22 18:20:31Так а шо там гадати. Кажуть Арда Туран турок сватається, а ось вже пишуть Дженаро Гатузо, який Гайдук (Спліт) тренував. І не получилося. Я певен, що візьмуть ШД тренера, у якого станом на сьогодні є певні успіхи (не обов'язково трофеї) і розуміння, як гріти сучасний футбол грати.