Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748095 вiд 2026-05-18 22:19:16olma № 1748092 Спасибо жителям Техаса… (с) не мій
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748094 вiд 2026-05-18 20:37:452 PEPSI№ 1748062так у Ріо-де-Житомирр повітря особливе, цілюще. Тут всі грають і забивають - і Брагару, і Андрієвський, і навіть Чоботенко.------------------------------От сьогодні всі і відзначились. У Житомирі такі красапуцали, що Динамо, як станеться диво, може цей чемпіонат ще й з медалями закінчити.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748093 вiд 2026-05-18 19:32:30Бессент - людина підневільна… перебування в адміністрації трампидла перетворює цього старого гея на відвертого підараса ;)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748092 вiд 2026-05-18 19:28:16Підарасія адміністрації Трампа і зокрема, Бессента в чистому вигляді:Міністерство фінансів США продовжило ще на 30 днів дію санкційного винятку щодо російської нафти, яку перевозять морем. Джерело: https://censor.net/ua/n4003865
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748091 вiд 2026-05-18 19:15:32ProstoVlizPobalakaty № 1748089 ---- Я згоден! Це така дилема сучасної демократії. Зрештою сама сучасна демократична процедура це не про реформи і прагнення зробити суспільство кращим. Сучасна демократія в розвинутих суспільствах це мирний спосіб передачі влади від однієї групи еліт до іншої і навпаки, ну і підтримка якогось суспільного договору з низами, що ті було не ви3.14здили ці еліти і не зробили класову чистку і репресії щодо цих еліт.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748090 вiд 2026-05-18 18:53:17Хто там пиздів?! … ? Андреа Мальдера: «Я прийняв рішення жити в Україні» Новий головний тренер збірної України підтвердив, що на період роботи буде проживати в Україні. «Я прийняв рішення жити в Україні. Це було моїм рішенням. Разом із представниками УАФ ми всіляко оцінювали різні варіанти, де це може бути. Ми зупинилися на місті Львів. Я не збираюся бути лише таким тренером, який дивиться матчі. Наразі мені хотілося б запропонувати свою допомогу в будь-якій активності, в будь-якій діяльності, яка буде потрібна Федерації. Я хочу зробити свій внесок і допомогти тим людям, які 5 років тому дали мені дуже багато. Щодо моєї родини, то моя дружина приїде зі мною, вона візьме нашу собаку, я буду спілкуватися з дітьми кожного вечора. Але це життя, і це моє рішення. Хочу також додати, що з боку УАФ не було жодного тиску, мене ніхто не змушував це робити. Це було повністю моє особисте рішення».
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748089 вiд 2026-05-18 18:41:51olma № 1748088 вiд 2026-05-18 17:39:33 Сучасна глобальна проблема в тому, що щоб зробити щось довгостроково суспільнокорисне при владі потрібно робити дії, які в демократичному суспільстві практично гарантують втрату цієї влади ще до закріплення результатів цих реформ, і не факт, що наступники не зламають все зроблене вже вибудовуючи систему, яка націлена на довше зберігання влади тактичними прийомама, а не на якусь стратегію, що через кілька років дасть результати.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748088 вiд 2026-05-18 17:39:33Проблем у світі стільки, щоб бодай розбирати ці завали, варто мовчки робити справу, опрацьовувати рішення та їхню імплементацію, без театрального піздєжа клоунского з старого Телебачення. Хоча світ такий, що будеш мовчки шось робити, без достатньої підтримки електората, (який ведеться на якісь яскраві моменти, а не тупу рутину) то не довго при владі пробудеш.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748087 вiд 2026-05-18 17:33:522 ProstoVlizPobalakaty№ 1748086Не моє.Мені прийшла геніальна ідея - я попросив в ШІ уявити якби перший розділ Біблії був написаний Трампом. Отже:. Дійсно написати можна красивий і смішний текст. Тільки вже самому Трампу ніхуа не смішно, як і його команді. До чого він не торкнеться - скрізь дупа, а масштаб великий, то дупа величезна. Приїхали цілий американська команда з Китаю і щось надзвичайно тихо, нема гучних повідомлень і епітетів про досягнуті угоди зі слова пізділ, убрали слово deal. а залишила 3.14зда.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748086 вiд 2026-05-18 17:10:04Не моє. Мені прийшла геніальна ідея - я попросив в ШІ уявити якби перший розділ Біблії був написаний Трампом. Отже: На початку Трамп створив небо і землю. І повірте мені — це було грандіозно. Ніхто ніколи не бачив кращого неба. Люди казали: “Вау. Яке небо. Просто incredible. ” А земля була порожня і темна. Повний хаос. Справжня катастрофа. Чесно кажучи, адміністрація Байдена залишила все в жахливому стані. Але Дух Трампа носився над водою — дуже сильний дух, дуже потужний. Найкращий дух. І сказав Трамп: — Хай буде світло. І стало світло. Причому дуже хороше світло. Не як ці слабкі лампочки, які зараз усюди ставлять. Ні. Сильне світло. Beautiful light. І побачив Трамп світло, що воно добре. І відділив світло від темряви. Тому що треба будувати стіни. Якщо не відділяти речі — буде безлад. А ми не любимо безлад. І назвав Трамп світло “днем”, а темряву назвав “ніччю”. Дуже вдалі назви. Короткі. Сильні. Люди досі користуються. І був вечір, і був ранок — день перший. Fantastic day. Maybe the best first day ever.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748085 вiд 2026-05-18 16:33:56Якщо дійсно ДК буде у трійці, значить суркісфсьокупіл. Не може команда на фініші двічі-тричі лажанути з аутсайдерами, коли медалі ось вони. ЛнЗ і Полісся -бариги чи спортсмени? Питання ці дурні… :)
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748084 вiд 2026-05-18 16:30:39ядєрка портніков розказує що армія куби має 300 дроінв :)а з куби до маралагро ближче ніж з одеси до «геленджика» :)прилітав недавно директор фбр (якщо я не помиляюсь) на перемовити до кубинців… разом з іншими «високопоставленими» «ліцамі»пригадалось що директор цру прилітав на зустріч з наришкіним та патрушевим восени 2021пізніше він десь писав що чуваки були дуже впевнені, відірвані від реальності. коротше дивились на нього як на гівно…але той же наришкін, коли хуйло під камеру заставляв своє найближче коло сказати ок нападу на україну, за день до нападу, єдиний хто чвакав-хуйякав - був наришкін…
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748083 вiд 2026-05-18 16:25:14Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1748080 вiд 2026-05-18 15:31 Весело буде, якщо дійсно пропустять Динамо в трійку. Поки що це лише по одній несподіванці. А от двічі лажанути і втратити медалі буде дійсно підозріло.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748082 вiд 2026-05-18 15:45:38ProstoVlizPobalakaty № 1748079 Думаю якийсь Гурнік, Левскі чи Дукла нлегко виграють. А якийсь АЗ, Осерр чи Фрайбург просто розчавить.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748081 вiд 2026-05-18 15:42:02І лнз, і полісся - перелякане стадо баранів с трясущіміся коленкамі. Ніхто не йшов вперед, всі паси назад, аби швидше позбавитись мяча і цей сором швидше закінчився. Що їм робити у єурокубках? Хз. Перші Чукарічкі - і виліт.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748080 вiд 2026-05-18 15:31:36Суркєсфсьокупілл? Але у чому сенс?
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748079 вiд 2026-05-18 15:25:00PEPSI (Merkury) № 1748077 вiд 2026-05-18 15:19:01 І ці команди гратимуть в єврокубках. Дуже здивуюсь, якщо хтось з них буде в груповому турнірі.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748078 вiд 2026-05-18 15:19:48Нікому медалі не потрібні. Може ДК забере?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748077 вiд 2026-05-18 15:19:01Чемпіонат України Зоря -Полісся 0:0 Кудрівка - ЛНЗ 1:0 Рахіти :-)
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748076 вiд 2026-05-18 13:32:23«йєслі доктор нам нє врьот» (с)хабі алонзо в челсі. от не люблю челсі, але за хабі можна повболівати…за цю «солодку парочку» - маур+реал - просто повболівати, хто переможе у «мірянні піпіськами», тренер чи «звьозди»-------Fabrizio Romano @FabrizioRomano · 1h José Mourinho back to Real Madrid, HERE WE GO!?? All terms have been verbally agreed between José Mourinho and Real Madrid, waiting to sign all documents.
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748075 вiд 2026-05-18 13:15:181747797 вiд 2026-05-12 18:52:00 Хлопці та дівчата Є трохи потреби, завал з замовленнями, пішла зелень і всім треба В кого є можливість, будь ласка 4149629378198667 4441114424669867 chin74@ukr. net
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748074 вiд 2026-05-18 13:13:18Хлопці та дівчата, дуже треба потреби, не встигаємо проплачувати, локації роблять, але не встигають переробляти, хлопцям нашим, треба дуже багато (
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748073 вiд 2026-05-18 12:20:50якби був «головний» «на районє» - за таке б вже давно йобнули б…зараз кожна країна що має ядєрку - може віддати її своїм проксі, потренувати… ті проксі можуть тією ядеркою кудись йобнути…уявимо що іран має ядєрку. передав хуситамне будемо вангувати куди прилетить… і іран такий: рєбята, я нє в курсє! засуджую такі дії і глибоко занепокоююсь!!!тим часом трамп ахуйєно с сі про щось «домовився» …нафта полізла до 110-------Білоруське Міноборони заявило, що 18 травня в країні розпочалися навчання підрозділів з бойового застосування ядерної зброї. Вони проходять у взаємодії з російськими військовими.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748072 вiд 2026-05-18 12:14:36Ukrainian Ranger № 1748070 вiд 2026-05-18 11:50:08 Усього лиш минулорічний фіналіст реваншувався за фінал у чемпіона. Там і фінал був в минулому році з овертаймом, і в групі Швейцарія теж виграла як і зараз.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748071 вiд 2026-05-18 12:02:47Щоб закрити тему з заставрю Єрмака За даними УП, для внесення застави здійснили близько 200 платежів. Від деяких людей надійшло по 1 копійці. Загальна сума, яку вдалося зібрати, складає понад 154 млн грн.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748070 вiд 2026-05-18 11:50:08- - - - - - - - - -Batyj№ 1748069хотілося б нагадати, що розпочався попередній раунд основного чемпіонату світу з хокею. Грають 16 команд, 2 групи по 8 команд у кругову. Щонайменше 7 ігор проведе кожна команда. Це сюди вийшла наша збірна- - - - - - - - - -Там вже купа цікавих результатів. Швейцарці вздрючили США, словенці - чехів…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748069 вiд 2026-05-18 11:45:08хотілося б нагадати, що розпочався попередній раунд основного чемпіонату світу з хокею. Грають 16 команд, 2 групи по 8 команд у кругову. Щонайменше 7 ігор проведе кожна команда. Це сюди вийшла наша збірна
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748068 вiд 2026-05-18 11:22:24sk № 1748067 да, вчора замінили на 88, довго проводжали, гарно вийшло. одразу згадалось як їбаний кацап-сьомін не випустив Шацких в останньому матчі :(
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748067 вiд 2026-05-18 11:16:41футболhttps://x.com/FCBarcelona_es/status/2056123310975451201?s=20прощання левандовського з барсою…ох, позитивний чувак!десь читав що після того як бараса підписала ібрагімовича, і «мучилась» з його его, як один з ключових критеріїв по підписанню нових гравців, є те що новий гравець повинен бути «френдлі», і командним гравцем…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748066 вiд 2026-05-18 09:52:44За єрмака докинули повну суму. Краще б за лупана докинули.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748065 вiд 2026-05-18 08:46:02Voxa№ 1748051Металіст - команда хєрерів ;)
sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748064 вiд 2026-05-17 23:24:09Директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі висловив глибоку стурбованість з приводу інциденту та закликав до максимальної військової стриманості поблизу атомних електростанцій.-------думаєте це про нас? хуйтаміран йобнув дроном по підстанціях атомної стандії еміратів…ну тобто якась хуй-ня, на офіційній мові «глибока стурбованість» …
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748063 вiд 2026-05-17 23:03:39можемо віддати Бабенка (капітан) і захисника Майсурадзе.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748062 вiд 2026-05-17 22:19:54sk (Acer chromebook) № 1748049 вiд 2026-05-17 20:26:58 про реброва. його гроші. «білі». тому можна «закласти» ------------------ і хто ж це йому білих грошей насипав? Чи не Шева? :-) Voxa (Запоріжжя) № 1748061 так у Ріо-де-Житомирр повітря особливе, цілюще. Тут всі грають і забивають - і Брагару, і Андрієвський, і навіть Чоботенко.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748061 вiд 2026-05-17 22:07:50m1919(Київ - чемпіон!) № 1748059 абсолютно не здивуюсь шо він там почне забивать. Не, супер нападником він не є і вже не буде, а для рівня ЧУ. Он нулячій в Динамо Брагару, в Житомирі грає. І забив за пів року вже більше, ніж в Динамо за 2 чи півтора.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748060 вiд 2026-05-17 21:58:46sk (Acer chromebook) № 1748058 ось он-лайн і неможливо. Спробую днями зайти в офіс і там оформити.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748059 вiд 2026-05-17 21:53:412 Voxa№ 1748051Металіст жалко. А за Динамо радісно
sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748058 вiд 2026-05-17 21:14:512 Batyj№ 1748053так автоцивілка он-лайн купуєтьсяхоч в моно, хоч в приват, хоч на 1500 інших ресурсах…заплатив і в дія на техпаспорті з'являється відмітка що застраховано
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748057 вiд 2026-05-17 21:11:532 klirik№ 1748037Повністю згодний
sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1748056 вiд 2026-05-17 21:10:59уроки георгафії (болотної)отой солнічнігорск (бля, що за назва на московськй болотах? там же ні сонця ні гір :)але, ото насосна станція що нафту качає, знаходиться поруч з з «мощним» містом дурикіно!так що «дурикіно сьогодні не спало» …