olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721692 вiд 2025-05-18 22:46:40&t=71s Непоганий ролік запиляла прес-служба Динамо Київ з оказії чемпіонства. Бачу серйозно переживали і працювали люди.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721691 вiд 2025-05-18 22:44:06Українські румуни - такі як треба румуни! NICUȘOR-DANIEL DAN 323 75,29 % GEORGE-NICOLAE SIMION 106 24,71 % TOTAL 429 100,00 %
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721690 вiд 2025-05-18 22:40:46В Польші ситуація така, що цей Рафал Тшасковський, який з великою ймовірністю таки у другому турі здолає Навроцького пісовця, він по суті ніякий. Мер Варшави типа Кличка без особливих різких рухів, ліберал, але загруз в бюрократію і свою нєвєбєнність. Якби може він і не поганий чувак, але поки що не видно в ньому Президентської крутості. Анджей Дуда вважаєтться в Польші довбнем і таким пішаком Качура Качинського Ярослава ПіС. Але Дуда в стосунку до України красава! Реально відносини з Україною і з Зеленським це найкраща частина 10-літ 2 каденцій Анджея Дуди.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721689 вiд 2025-05-18 22:40:27Ахуєнно швидко в Румунії рахують, скажу я вам. Діаспорні голоси трохи повільніше, але тим не менш. По Україні пораховано 100%, до речі
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721688 вiд 2025-05-18 22:39:17Ukrainian Ranger № 1721687 Це хуйово. Тому що голоси прокацапських підарів підуть скоріш за все нарваному пісівцю навроцькому. А Тжасковський залишиться при своїх, ну може трохи додастся голосів від Головні і ще там якась прогресивна пані є у них.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721687 вiд 2025-05-18 22:30:40В Польщі без сюрпризів. Кандидати від двох великих партій взяли на двох 60%, за ними два проросійських підра мають разом 20%, і ще 20% поділила купка дрібних кандидатів.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721686 вiд 2025-05-18 22:26:0453.84 Nicușor 87.75% calculate
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721685 вiд 2025-05-18 22:15:16Зараз почали великі міста рахувати
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721684 вiд 2025-05-18 22:14:09[18.05, 22:12] Бухарест: 82.23 [18.05, 22:13] Бухарест: 52.81% Nicușor
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721683 вiд 2025-05-18 22:07:30Ось ще є, першоджерело: https://prezenta.roaep.ro/prezidentiale18052025/pv/results?pv-candidate-chart-type=bar&pv-relative-max=max
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721682 вiд 2025-05-18 22:00:17Шрайк-хуяйк. На рускам ізикє, як зазвичай? Пішов він нахуй тоді. Є західні медіа, які також дають лайв, той же бібісі https://www.bbc.com/news/live/c74q57kydget
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721681 вiд 2025-05-18 21:54:49Шрайк «веде» вибори в Румунії у своєму тг… Дає «вижимку» …
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721680 вiд 2025-05-18 21:41:18В Молдові всі хто не повний довбойоб мають румунські паспорти
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721679 вiд 2025-05-18 21:40:37В той раз була спроба перевороту. Її зупинили, але підори лишилися на свободі. Зараз підари можуть спробувати знову виєбнутися, було б добре щоб з ними щось порішали
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721678 вiд 2025-05-18 21:39:12в сітці шора думаю все ж меншість з румунськими паспортами
Enot(Тому ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721677 вiд 2025-05-18 21:38:10Меншість серед жителів Молдови. Правда там сітка Шора є, і вона мобілізована голосувати за підара
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721676 вiд 2025-05-18 21:37:05А підар вже по хуїттерам пише «Я - президент». Циганської кібітки десь за уралмашем ти президент, педріло йобане
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721675 вiд 2025-05-18 21:36:01Ну як, серед власників румунських паспортів в Молдові ідея возз'єднання з Румунією є досить популярною
Enot(Тому ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721674 вiд 2025-05-18 21:33:08Підар виступає за ліквідацію державності Молдови, тому у Молдові, імовірно, він не має бути дуже популярний
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721673 вiд 2025-05-18 21:30:14Екзитполи там нерелевантні, бо значна частина виборів по закордонних дільницях голосує. Сподіваємося, що проєвропейський Дан пройде!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721672 вiд 2025-05-18 21:19:52Пишуть що якраз в Молдові є суттєве збільшення голосуючих і з цього приводу підари доже розорялися. Тож є надія, що молдовські румуни голосували все ж за Дана. Ну а по діаспорі - там теж збільшення, але теж пишуть що є в цьому позитив, бо в першому турі голосували якісь бики і цигани за підара, а освічені румуни забили хуйця. А от в другому побачили яка хуйня може буть і мобілізувалися
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721671 вiд 2025-05-18 21:18:38W diaspori wyszcza jawka, nizs u 1 koli.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721670 вiд 2025-05-18 21:16:49Це екзітполли в Румунії, а є ще діаспора та велика армія жителів колишнього СРСР, які отримали румунський паспорт.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721669 вiд 2025-05-18 21:10:56Екзіт-поли в Румунії позитивні. Але минулого разу саме закордонні румуни проголосували за довбойоба.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721668 вiд 2025-05-18 21:10:16Екзіт поли в Румунії дають 54-45 нормальному румунові проти популіста і любителя руских хуїв
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721667 вiд 2025-05-18 21:08:33Вони до Дурова звертаються, а до Маска ні. Чи до китайських власників Тик-Току. Це як шукати втрачені ключі під ліхтарем.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721666 вiд 2025-05-18 20:59:28У своєму Telegram у неділю Дуров заявив, що «уряд однієї із західноєвропейських країн» звернувся до месенджера з проханням нібито «заблокувати консервативні голоси в Румунії напередодні сьогоднішніх президентських виборів». Хоча Дуров прямо не назвав, про яку країну йдеться, він додав у повідомлення емодзі багета, натякаючи на Францію, а також змінив назву Telegram-каналу, який раніше називався на французький манір Pavel Du Rove. ----- Французи вже жалкують що того 321са відпустили…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721665 вiд 2025-05-18 20:28:38yagshamash № 1721664 так. дивився. якось повільно бігав янік, перша подача не летіла… наче щось у нього не те… думаю все рівно на рг він фаворит…
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721664 вiд 2025-05-18 20:22:19SK, а тим часом Карлітос упевнено виніс наркомана - любителя кацапок.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721663 вiд 2025-05-18 19:46:45теніс жасмін паоліні має 163, сара ерані теж +- стільки ж цибулькова була 160 по-моєму інколи от такі «маленькі» роблять ривок на верх в рейтингу, виграючи великі турніри паоліні до 25ти років була десь в районі +-100 рейтингу… а потім щось сталось і вона останні 3 роки дійшла до топ-5. дохоила до фіналів слемів, і не тільки на рг… ну в крові у неї намішано… бабуся полька зі студентом з гани (габону???) скентувалась… іга й інші польські тенісистки пробують з нею польскою розмовляти. хоча сама жасмін каже що вона - італійка. і по-польську тільки з бабусею розмовляє…
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721662 вiд 2025-05-18 19:32:42Akela № 1721652 Я проти того, щоб у вищій лізі була купа київських клубів. За максимальне представництво інших міст.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721661 вiд 2025-05-18 19:31:58Тим часом, вітькофф 3.143данув, що все вже на мазі - папа щас фсьо парєшаєт:https://glavcom.ua/country/politics/vitkoff-zajaviv-pro-proriv-u-peremovinakh-mizh-ukrajinoju-ta-rosijeju-1059348.html
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721660 вiд 2025-05-18 19:24:08Залатиє купала! Пшонка б порадів.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721659 вiд 2025-05-18 19:24:02Динамо вітаю з чемпіонством! Тепер зробити висновки і готуватися до еврокубків! Шовковському і Ко менше нервів, а більше позитиву і гумору!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721658 вiд 2025-05-18 19:22:34
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721657 вiд 2025-05-18 19:09:17Жасмін Паоліні зріст має всього 158 см. Я не знаю чи є ще в топ-20 така низенька тенісистка.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721656 вiд 2025-05-18 19:01:45SK, Паоліні молоток! Виграла і в одиночці і в парі у Римі. Ось справжня людина волі! Вона, до речі, в Польщі народилася. Бабця - полька.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721655 вiд 2025-05-18 18:54:50Згоден з оцим паном: Akela № 1721652
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721654 вiд 2025-05-18 18:39:29Український футбол переміщується на захід
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721653 вiд 2025-05-18 18:37:11Епіцентр з Кам'яниця-Подільського