🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 734.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721692 вiд 2025-05-18 22:46:40

&t=71s

Непоганий ролік запиляла прес-служба Динамо Київ з оказії чемпіонства.

Бачу серйозно переживали і працювали люди.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721691 вiд 2025-05-18 22:44:06

Українські румуни - такі як треба румуни!

NICUȘOR-DANIEL DAN
323
75,29 %

GEORGE-NICOLAE SIMION
106
24,71 %

TOTAL
429
100,00 %

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721690 вiд 2025-05-18 22:40:46

В Польші ситуація така, що цей Рафал Тшасковський, який з великою ймовірністю таки у другому турі здолає Навроцького пісовця, він по суті ніякий.

Мер Варшави типа Кличка без особливих різких рухів, ліберал, але загруз в бюрократію і свою нєвєбєнність.

Якби може він і не поганий чувак, але поки що не видно в ньому Президентської крутості.

Анджей Дуда вважаєтться в Польші довбнем і таким пішаком Качура Качинського Ярослава ПіС. Але Дуда в стосунку до України красава! Реально відносини з Україною і з Зеленським це найкраща частина 10-літ 2 каденцій Анджея Дуди.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721689 вiд 2025-05-18 22:40:27

Ахуєнно швидко в Румунії рахують, скажу я вам.
Діаспорні голоси трохи повільніше, але тим не менш.
По Україні пораховано 100%, до речі

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721688 вiд 2025-05-18 22:39:17

Ukrainian Ranger
№ 1721687

Це хуйово.
Тому що голоси прокацапських підарів підуть скоріш за все нарваному пісівцю навроцькому.
А Тжасковський залишиться при своїх, ну може трохи додастся голосів від Головні і ще там якась прогресивна пані є у них.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721687 вiд 2025-05-18 22:30:40

В Польщі без сюрпризів. Кандидати від двох великих партій взяли на двох 60%, за ними два проросійських підра мають разом 20%, і ще 20% поділила купка дрібних кандидатів.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721686 вiд 2025-05-18 22:26:04

53.84 Nicușor
87.75% calculate

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721685 вiд 2025-05-18 22:15:16

Зараз почали великі міста рахувати

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721684 вiд 2025-05-18 22:14:09

[18.05, 22:12] Бухарест: 82.23
[18.05, 22:13] Бухарест: 52.81% Nicușor

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721683 вiд 2025-05-18 22:07:30

Ось ще є, першоджерело: https://prezenta.roaep.ro/prezidentiale18052025/pv/results?pv-candidate-chart-type=bar&pv-relative-max=max

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721682 вiд 2025-05-18 22:00:17

Шрайк-хуяйк.
На рускам ізикє, як зазвичай?
Пішов він нахуй тоді.
Є західні медіа, які також дають лайв, той же бібісі

https://www.bbc.com/news/live/c74q57kydget

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721681 вiд 2025-05-18 21:54:49

Шрайк «веде» вибори в Румунії у своєму тг…
Дає «вижимку» …

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721680 вiд 2025-05-18 21:41:18

В Молдові всі хто не повний довбойоб мають румунські паспорти

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721679 вiд 2025-05-18 21:40:37

В той раз була спроба перевороту. Її зупинили, але підори лишилися на свободі. Зараз підари можуть спробувати знову виєбнутися, було б добре щоб з ними щось порішали

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721678 вiд 2025-05-18 21:39:12

в сітці шора думаю все ж меншість з румунськими паспортами

Enot(Тому ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721677 вiд 2025-05-18 21:38:10

Меншість серед жителів Молдови. Правда там сітка Шора є, і вона мобілізована голосувати за підара

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721676 вiд 2025-05-18 21:37:05

А підар вже по хуїттерам пише «Я - президент». Циганської кібітки десь за уралмашем ти президент, педріло йобане

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721675 вiд 2025-05-18 21:36:01

Ну як, серед власників румунських паспортів в Молдові ідея возз'єднання з Румунією є досить популярною

Enot(Тому ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721674 вiд 2025-05-18 21:33:08

Підар виступає за ліквідацію державності Молдови, тому у Молдові, імовірно, він не має бути дуже популярний

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721673 вiд 2025-05-18 21:30:14

Екзитполи там нерелевантні, бо значна частина виборів по закордонних дільницях голосує.
Сподіваємося, що проєвропейський Дан пройде!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721672 вiд 2025-05-18 21:19:52

Пишуть що якраз в Молдові є суттєве збільшення голосуючих і з цього приводу підари доже розорялися.
Тож є надія, що молдовські румуни голосували все ж за Дана.
Ну а по діаспорі - там теж збільшення, але теж пишуть що є в цьому позитив, бо в першому турі голосували якісь бики і цигани за підара, а освічені румуни забили хуйця. А от в другому побачили яка хуйня може буть і мобілізувалися

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721671 вiд 2025-05-18 21:18:38

W diaspori wyszcza jawka, nizs u 1 koli.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721670 вiд 2025-05-18 21:16:49

Це екзітполли в Румунії, а є ще діаспора та велика армія жителів колишнього СРСР, які отримали румунський паспорт.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721669 вiд 2025-05-18 21:10:56

Екзіт-поли в Румунії позитивні. Але минулого разу саме закордонні румуни проголосували за довбойоба.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721668 вiд 2025-05-18 21:10:16

Екзіт поли в Румунії дають 54-45 нормальному румунові проти популіста і любителя руских хуїв

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721667 вiд 2025-05-18 21:08:33

Вони до Дурова звертаються, а до Маска ні. Чи до китайських власників Тик-Току. Це як шукати втрачені ключі під ліхтарем.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721666 вiд 2025-05-18 20:59:28

У своєму Telegram у неділю Дуров заявив, що «уряд однієї із західноєвропейських країн» звернувся до месенджера з проханням нібито «заблокувати консервативні голоси в Румунії напередодні сьогоднішніх президентських виборів».

Хоча Дуров прямо не назвав, про яку країну йдеться, він додав у повідомлення емодзі багета, натякаючи на Францію, а також змінив назву Telegram-каналу, який раніше називався на французький манір Pavel Du Rove.
-----
Французи вже жалкують що того 321са відпустили…

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721665 вiд 2025-05-18 20:28:38

yagshamash
№ 1721664
так. дивився. якось повільно бігав янік, перша подача не летіла… наче щось у нього не те… думаю все рівно на рг він фаворит…

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721664 вiд 2025-05-18 20:22:19

SK, а тим часом Карлітос упевнено виніс наркомана - любителя кацапок.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721663 вiд 2025-05-18 19:46:45

теніс
жасмін паоліні має 163, сара ерані теж +- стільки ж
цибулькова була 160 по-моєму
інколи от такі «маленькі» роблять ривок на верх в рейтингу, виграючи великі турніри
паоліні до 25ти років була десь в районі +-100 рейтингу… а потім щось сталось і вона останні 3 роки дійшла до топ-5. дохоила до фіналів слемів, і не тільки на рг… ну в крові у неї намішано… бабуся полька зі студентом з гани (габону???) скентувалась…
іга й інші польські тенісистки пробують з нею польскою розмовляти. хоча сама жасмін каже що вона - італійка. і по-польську тільки з бабусею розмовляє…

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721662 вiд 2025-05-18 19:32:42

Akela
№ 1721652

Я проти того, щоб у вищій лізі була купа київських клубів. За максимальне представництво інших міст.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721661 вiд 2025-05-18 19:31:58

Тим часом, вітькофф 3.143данув, що все вже на мазі - папа щас фсьо парєшаєт:

https://glavcom.ua/country/politics/vitkoff-zajaviv-pro-proriv-u-peremovinakh-mizh-ukrajinoju-ta-rosijeju-1059348.html

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721660 вiд 2025-05-18 19:24:08

Залатиє купала!
Пшонка б порадів.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721659 вiд 2025-05-18 19:24:02

Динамо вітаю з чемпіонством! Тепер зробити висновки і готуватися до еврокубків!
Шовковському і Ко менше нервів, а більше позитиву і гумору!

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721658 вiд 2025-05-18 19:22:34



olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721657 вiд 2025-05-18 19:09:17

Жасмін Паоліні зріст має всього 158 см. Я не знаю чи є ще в топ-20 така низенька тенісистка.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721656 вiд 2025-05-18 19:01:45

SK, Паоліні молоток! Виграла і в одиночці і в парі у Римі. Ось справжня людина волі! Вона, до речі, в Польщі народилася. Бабця - полька.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721655 вiд 2025-05-18 18:54:50

Згоден з оцим паном:

Akela
№ 1721652

Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721654 вiд 2025-05-18 18:39:29

Український футбол переміщується на захід

Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721653 вiд 2025-05-18 18:37:11

Епіцентр з Кам'яниця-Подільського


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.