Slonik(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721492 вiд 2025-05-17 00:03:56Краще із Oracle DB проблемами різними розбиратись, ніж із цими фейсбуками
Slonik(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721491 вiд 2025-05-17 00:01:27Тільки прості месенджери.
Slonik(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721490 вiд 2025-05-17 00:00:36І не користував ніколи.
Slonik(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721489 вiд 2025-05-16 23:59:29Хоч і ІТ-люддина.
Slonik(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721488 вiд 2025-05-16 23:58:52Поясніть куди, будь-ласка. Я фейсбуки і т. д. не користую взагалі.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721487 вiд 2025-05-16 23:56:47Slonik, зайди на Фейсбук Келію Обсилфа. Там все написано.
Slonik(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721486 вiд 2025-05-16 23:55:54А я б приїхав…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721485 вiд 2025-05-16 23:55:36«Я поэт, зовусь я Цветик. От меня вам всем приветик!»
Slonik(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721484 вiд 2025-05-16 23:54:50Як буде - то де і коли? Колега Бомб завтра, на жаль, присутнім бути не зможе.
Slonik(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721483 вiд 2025-05-16 23:53:31Буде завтра зустріч колег? 100 років вас не бачив.
Slonik(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721482 вiд 2025-05-16 23:52:38Всім привіт
Slonik(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721481 вiд 2025-05-16 23:52:10Q
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721480 вiд 2025-05-16 23:47:42Геть (Геть) № 1721479 --- А ось тут теж цікавий погляд. Туркам, на мою думку, пох предмет уступок і згод, головне що вони без ядерної зброї а такі круті медіатори. https://www.pravda.com.ua/news/2025/05/16/7512605/
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721479 вiд 2025-05-16 23:32:30Unconfirmed rumors spreading in Russian media claim Russian delegation leader Medinsky voiced the following demands to Ukraine in Istanbul: 1. Neutral status like Austria (no foreign troops/WMDs) 2. No war reparations from either side 3. Rights for Russian speakers & end to “nationalist propaganda” 4. Recognition of Russia’s claims to Donetsk, Luhansk, Kherson, Zaporizhzhia & Crimea 5. Immediate ceasefire tied to Ukrainian withdrawal from these regions
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721478 вiд 2025-05-16 23:15:332Olma 2й півфінал був набагато цікавіший Наш гурт Циферблат - просто ніякий, так само як і пісня
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721477 вiд 2025-05-16 23:05:22Щось нема на ОБсі обговорення Євробачення. Хоча раніше щось таке мало місце. Мабуть різниця поколінь чи ше шось таке. От я ніколи цієї херні не розумів. В приниципі не жалкую.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721476 вiд 2025-05-16 22:55:392Enot Яка комуністична ідея? Йобнувся? Нафта була по 20 баксів - як наслідок ножки Буша
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721475 вiд 2025-05-16 22:50:56Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1721473 він не міг зійти за розумного, це той дурачок шо казав про зайву хромосому кацапів …
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721474 вiд 2025-05-16 22:44:58yagshamash № 1721467 ---- Don`t panic online. Ти мені дав питання, я дав відповідь. Це ж не я Хуйла цитую, а державний медіа-холдинг «Суспільне ТБ». Я ж там посилання подав. Ти не мусиш так ідіосинкразично реагувати. Є таке поняття, як стандарти ББСі, коли подають 2 протилежних джерела інформації. Так що не в тему, друже, ти піднімаєш пилюку. Це пошукова система Гугла. Зрештою, зараз маємо чимало інструментів ШІ пошуку і аналізу інформації, яка колись була опублікована і чатботи. чатиГПТ можуть її витягти і проаналізувати.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721473 вiд 2025-05-16 22:06:01Дурний кацап. Якби промовчав - міг би за розумного зійти, а так почав розводитися про підара пєтьку.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721472 вiд 2025-05-16 22:02:38«Ми не хочемо війни, але ми готові воювати рік, два, три — скільки завгодно. Ми воювали зі Швецією 21 рік. А скільки ви готові воювати? А Петро Перший… знаєте, хто його фінансував? Англія і Франція. Швеція досі була б великою державою, якби не це», — цитує журналіст слова Мединського.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721471 вiд 2025-05-16 21:57:13Enot № 1721463 дeмoкрaтiю чoвaли вжe бaлaдo рaз :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721470 вiд 2025-05-16 21:56:39Enot № 1721465 ти нe мaєш пoняття хтo I зa щo гoлoсувaв в СШA.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721469 вiд 2025-05-16 21:25:57Тоді як воно саме ледь не зламало карслок, закликаючи однопартійців підтримати цю фуйню: -------------- “Republicans MUST UNITE behind, ‘THE ONE, BIG BEAUTIFUL BILL! ’” the president posted on social media. "We don’t need ‘GRANDSTANDERS’ in the Republican Party. STOP TALKING, AND GET IT DONE! ”
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721468 вiд 2025-05-16 21:12:18Тим часом, у трампидла чи не перший серйозний обсер у Конгресі. У Палаті представників проєкт бюджету не пройшов через Бюджетний комітет - частина республіканців голоснула проти разом із демократами.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721467 вiд 2025-05-16 21:08:44Olma, ти серйозно постиш висловлювання цілковитого уйобка і брехуйла? Ти що здурів?
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721466 вiд 2025-05-16 20:03:482 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1721423І заради такого підараса Гусеву не дали можливості набити сотку матчів за Збірну.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721465 вiд 2025-05-16 19:57:22Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1721462 вiд 2025-05-16 19:54:49 Саме за це голосували. За Такера Карлсона, за оце все
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721464 вiд 2025-05-16 19:56:20yagshamash № 1721448 цe всe дeржaвнoi грoшi. aлe тaм є прoблeмa дллa Трaмпa, бo бaгaтo грoшeй фiнaнсуються рiшeнням Кoнгрeсу. Зaрaз всe в стaдiї судiв…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721463 вiд 2025-05-16 19:56:04США не були комуністичною країною, а СРСР був. Він і розпався внаслідок краху комуністичної ідеї. А США це країна ліберальної демократії. З її смертю, є висока ймовірність що і США в нинішньому вигляді закінчать своє існування
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721462 вiд 2025-05-16 19:54:49Enot № 1721453 вибoрцi зa цe нe гoлoсувaли.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721461 вiд 2025-05-16 19:54:13ProstoVlizPobalakaty № 1721454 нiчoгo шe нe впaлo.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721460 вiд 2025-05-16 19:53:43Enot № 1721459 якa «кoмунiстичнa» iдea збaнкрутувaлa в СШA, щoб тoi рoзпaлися? :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721459 вiд 2025-05-16 19:51:14Комуністична ідея збанкрутувала в світі, не в США, не в СРСР, в світі. До речі колись компартія США мала досить багато симпатиків.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721458 вiд 2025-05-16 19:46:13Enot № 1721456 якa «кoмунiстичнa» iдea збaнкрутувaлa в СШA? :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721457 вiд 2025-05-16 19:29:522 yagshamash, Є спеціальна укр. інституція https://koordshtab.gov.ua/, але там нема дашборду якогось або статистики, щоб в одному місці подивитися.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721456 вiд 2025-05-16 19:28:24Колись Радянський Союз розвалився тому що збанкрутувала комуністична ідея. Навіть у 70-ті роки в комунізм не вірили навіть члени ЦК. Щирих, чесних комуністів саджали у психлікарні, як і інших дисидентів. Апарат чекав, згодом старики пішли і комунізм відмінили. А після того розвалився і СРСР, зникло те, що його об'єднувало. Зараз США ідуть тим же шляхом. А нам не потрібно бути в ролі комуністів Азії чи Африки, які дізналися, що їх спонсори більше в комунізм не вірять.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721455 вiд 2025-05-16 19:24:01yagshamash № 1721447 ---- "Очільник Кремля Володимир Путін під час свого виступу у Санкт-Петербурзі заявив, що у російському полоні утримують 6465 українських військових, тоді як в Україні перебувають 1348 російських військовополонених. Про це пише російське інформаційне агентство ТАРС. «Я можу вам точно назвати цифри … тих людей, які утримуються обома сторонами, перебувають у полоні. Наших (російських – ред.) солдатів на українській стороні – 1348 осіб … Українських солдатів у нас – 6465», – сказав Путін. " https://suspilne.media/762127-putin-u-rosijskomu-poloni-utrimuut-6465-ukrainskih-vijskovih/ Х-йло дало цифри неточні, і можливо брехливі, Русня поназахоплювала в Бердянську, Маріуполі, в Херсоні інших містах багато ще 2022 року. Крім того, русня утримує багато цивільних наших. Ось інша цитата з Волл Стріт Джорнал від листопада 2024 «Зазначається, що в Росії перебувають близько 8 000 українських солдатів, а в Україні - до 5 000 росіян. Журналісти підкреслили, що країни не розголошують дані про кількість військовополонених.» https://www.unian.ua/war/obmin-viyskovopolonenimi-v-ukrajini-ta-rf-tisyachi-osib-zalishayutsya-v-siriy-zoni-12835518.html Омбудсмен: У російському полоні перебувають понад 16 тисяч цивільних українців https://life.pravda.com.ua/society/skilki-civilnih-ukrajinciv-perebuvayut-u-rosiyskomu-poloni-lubinec-nazvav-cifru-305399/ Сьогодні 16.05.2025 прозвучала цифра, що за 3 роки війни Україна повернула За три роки Коордштаб повернув з полону рф понад 4300 військовополонених і цивільних https://armyinform.com.ua/2025/04/16/za-try-roky-koordshtab-povernuv-z-polonu-rf-ponad-4300-vijskovopolonenyh-i-czyvilnyh/
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721454 вiд 2025-05-16 19:22:23А ще цікавіше, що американська система стримувань та противаг у владі тупо впала, навіть не знайшовши способу хоч якийсь час протидіяти демонтажу.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721453 вiд 2025-05-16 19:22:21Виборці проголосували за зупинку допомоги Україні. Вони повірили що в тому, що вони живуть як гімно, винні українці. Про що ще можна казати. Це - ідеологічний крах.