🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 739.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Slonik(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721492 вiд 2025-05-17 00:03:56

Краще із Oracle DB проблемами різними розбиратись, ніж із цими фейсбуками

Slonik(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721491 вiд 2025-05-17 00:01:27

Тільки прості месенджери.

Slonik(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721490 вiд 2025-05-17 00:00:36

І не користував ніколи.

Slonik(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721489 вiд 2025-05-16 23:59:29

Хоч і ІТ-люддина.

Slonik(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721488 вiд 2025-05-16 23:58:52

Поясніть куди, будь-ласка. Я фейсбуки і т. д. не користую взагалі.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721487 вiд 2025-05-16 23:56:47

Slonik, зайди на Фейсбук Келію Обсилфа. Там все написано.

Slonik(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721486 вiд 2025-05-16 23:55:54

А я б приїхав…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721485 вiд 2025-05-16 23:55:36

«Я поэт, зовусь я Цветик. От меня вам всем приветик!»

Slonik(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721484 вiд 2025-05-16 23:54:50

Як буде - то де і коли? Колега Бомб завтра, на жаль, присутнім бути не зможе.

Slonik(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721483 вiд 2025-05-16 23:53:31

Буде завтра зустріч колег? 100 років вас не бачив.

Slonik(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721482 вiд 2025-05-16 23:52:38

Всім привіт

Slonik(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721481 вiд 2025-05-16 23:52:10

Q

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721480 вiд 2025-05-16 23:47:42

Геть (Геть)
№ 1721479
---
А ось тут теж цікавий погляд. Туркам, на мою думку, пох предмет уступок і згод, головне що вони без ядерної зброї а такі круті медіатори.

https://www.pravda.com.ua/news/2025/05/16/7512605/

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721479 вiд 2025-05-16 23:32:30

Unconfirmed rumors spreading in Russian media claim Russian delegation leader Medinsky voiced the following demands to Ukraine in Istanbul:

1. Neutral status like Austria (no foreign troops/WMDs)
2. No war reparations from either side
3. Rights for Russian speakers & end to “nationalist propaganda”
4. Recognition of Russia’s claims to Donetsk, Luhansk, Kherson, Zaporizhzhia & Crimea
5. Immediate ceasefire tied to Ukrainian withdrawal from these regions

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721478 вiд 2025-05-16 23:15:33

2Olma
2й півфінал був набагато цікавіший
Наш гурт Циферблат - просто ніякий, так само як і пісня

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721477 вiд 2025-05-16 23:05:22

Щось нема на ОБсі обговорення Євробачення. Хоча раніше щось таке мало місце.
Мабуть різниця поколінь чи ше шось таке.
От я ніколи цієї херні не розумів. В приниципі не жалкую.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721476 вiд 2025-05-16 22:55:39

2Enot
Яка комуністична ідея? Йобнувся?
Нафта була по 20 баксів - як наслідок ножки Буша

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721475 вiд 2025-05-16 22:50:56

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1721473
він не міг зійти за розумного, це той дурачок шо казав про зайву хромосому кацапів …

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721474 вiд 2025-05-16 22:44:58

yagshamash
№ 1721467
----
Don`t panic online.

Ти мені дав питання, я дав відповідь.
Це ж не я Хуйла цитую, а державний медіа-холдинг «Суспільне ТБ». Я ж там посилання подав.

Ти не мусиш так ідіосинкразично реагувати.

Є таке поняття, як стандарти ББСі, коли подають 2 протилежних джерела інформації.

Так що не в тему, друже, ти піднімаєш пилюку.

Це пошукова система Гугла.
Зрештою, зараз маємо чимало інструментів ШІ пошуку і аналізу інформації, яка колись була опублікована і чатботи. чатиГПТ можуть її витягти і проаналізувати.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721473 вiд 2025-05-16 22:06:01

Дурний кацап. Якби промовчав - міг би за розумного зійти, а так почав розводитися про підара пєтьку.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721472 вiд 2025-05-16 22:02:38

«Ми не хочемо війни, але ми готові воювати рік, два, три — скільки завгодно. Ми воювали зі Швецією 21 рік. А скільки ви готові воювати? А Петро Перший… знаєте, хто його фінансував? Англія і Франція. Швеція досі була б великою державою, якби не це», — цитує журналіст слова Мединського.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721471 вiд 2025-05-16 21:57:13

Enot
№ 1721463

дeмoкрaтiю чoвaли вжe бaлaдo рaз :)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721470 вiд 2025-05-16 21:56:39

Enot
№ 1721465

ти нe мaєш пoняття хтo I зa щo гoлoсувaв в СШA.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721469 вiд 2025-05-16 21:25:57

Тоді як воно саме ледь не зламало карслок, закликаючи однопартійців підтримати цю фуйню:
--------------
“Republicans MUST UNITE behind, ‘THE ONE, BIG BEAUTIFUL BILL! ’” the president posted on social media. "We don’t need ‘GRANDSTANDERS’ in the Republican Party. STOP TALKING, AND GET IT DONE! ”

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721468 вiд 2025-05-16 21:12:18

Тим часом, у трампидла чи не перший серйозний обсер у Конгресі. У Палаті представників проєкт бюджету не пройшов через Бюджетний комітет - частина республіканців голоснула проти разом із демократами.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721467 вiд 2025-05-16 21:08:44

Olma, ти серйозно постиш висловлювання цілковитого уйобка і брехуйла? Ти що здурів?

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721466 вiд 2025-05-16 20:03:48

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1721423
І заради такого підараса Гусеву не дали можливості набити сотку матчів за Збірну.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721465 вiд 2025-05-16 19:57:22

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1721462 вiд 2025-05-16 19:54:49
Саме за це голосували. За Такера Карлсона, за оце все

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721464 вiд 2025-05-16 19:56:20

yagshamash
№ 1721448

цe всe дeржaвнoi грoшi. aлe тaм є прoблeмa дллa Трaмпa, бo бaгaтo грoшeй фiнaнсуються рiшeнням Кoнгрeсу. Зaрaз всe в стaдiї судiв…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721463 вiд 2025-05-16 19:56:04

США не були комуністичною країною, а СРСР був. Він і розпався внаслідок краху комуністичної ідеї. А США це країна ліберальної демократії. З її смертю, є висока ймовірність що і США в нинішньому вигляді закінчать своє існування

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721462 вiд 2025-05-16 19:54:49

Enot
№ 1721453

вибoрцi зa цe нe гoлoсувaли.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721461 вiд 2025-05-16 19:54:13

ProstoVlizPobalakaty
№ 1721454

нiчoгo шe нe впaлo.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721460 вiд 2025-05-16 19:53:43

Enot
№ 1721459

якa «кoмунiстичнa» iдea збaнкрутувaлa в СШA, щoб тoi рoзпaлися? :)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721459 вiд 2025-05-16 19:51:14

Комуністична ідея збанкрутувала в світі, не в США, не в СРСР, в світі. До речі колись компартія США мала досить багато симпатиків.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721458 вiд 2025-05-16 19:46:13

Enot
№ 1721456

якa «кoмунiстичнa» iдea збaнкрутувaлa в СШA? :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721457 вiд 2025-05-16 19:29:52

2 yagshamash,

Є спеціальна укр. інституція

https://koordshtab.gov.ua/, але там нема дашборду якогось або статистики, щоб в одному місці подивитися.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721456 вiд 2025-05-16 19:28:24

Колись Радянський Союз розвалився тому що збанкрутувала комуністична ідея. Навіть у 70-ті роки в комунізм не вірили навіть члени ЦК. Щирих, чесних комуністів саджали у психлікарні, як і інших дисидентів.
Апарат чекав, згодом старики пішли і комунізм відмінили. А після того розвалився і СРСР, зникло те, що його об'єднувало.
Зараз США ідуть тим же шляхом. А нам не потрібно бути в ролі комуністів Азії чи Африки, які дізналися, що їх спонсори більше в комунізм не вірять.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721455 вiд 2025-05-16 19:24:01

yagshamash
№ 1721447
----
"Очільник Кремля Володимир Путін під час свого виступу у Санкт-Петербурзі заявив, що у російському полоні утримують 6465 українських військових, тоді як в Україні перебувають 1348 російських військовополонених.
Про це пише російське інформаційне агентство ТАРС.

«Я можу вам точно назвати цифри … тих людей, які утримуються обома сторонами, перебувають у полоні. Наших (російських – ред.) солдатів на українській стороні – 1348 осіб … Українських солдатів у нас – 6465», – сказав Путін. "

https://suspilne.media/762127-putin-u-rosijskomu-poloni-utrimuut-6465-ukrainskih-vijskovih/

Х-йло дало цифри неточні, і можливо брехливі,

Русня поназахоплювала в Бердянську, Маріуполі, в Херсоні інших містах багато ще 2022 року. Крім того, русня утримує багато цивільних наших.

Ось інша цитата з Волл Стріт Джорнал від листопада 2024

«Зазначається, що в Росії перебувають близько 8 000 українських солдатів, а в Україні - до 5 000 росіян. Журналісти підкреслили, що країни не розголошують дані про кількість військовополонених.»

https://www.unian.ua/war/obmin-viyskovopolonenimi-v-ukrajini-ta-rf-tisyachi-osib-zalishayutsya-v-siriy-zoni-12835518.html

Омбудсмен: У російському полоні перебувають понад 16 тисяч цивільних українців

https://life.pravda.com.ua/society/skilki-civilnih-ukrajinciv-perebuvayut-u-rosiyskomu-poloni-lubinec-nazvav-cifru-305399/

Сьогодні 16.05.2025 прозвучала цифра, що
за 3 роки війни Україна повернула

За три роки Коордштаб повернув з полону рф понад 4300 військовополонених і цивільних

https://armyinform.com.ua/2025/04/16/za-try-roky-koordshtab-povernuv-z-polonu-rf-ponad-4300-vijskovopolonenyh-i-czyvilnyh/

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721454 вiд 2025-05-16 19:22:23

А ще цікавіше, що американська система стримувань та противаг у владі тупо впала, навіть не знайшовши способу хоч якийсь час протидіяти демонтажу.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721453 вiд 2025-05-16 19:22:21

Виборці проголосували за зупинку допомоги Україні. Вони повірили що в тому, що вони живуть як гімно, винні українці. Про що ще можна казати. Це - ідеологічний крах.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.