Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721412 вiд 2025-05-16 11:01:57Akela Щодо діючих президентів у мене немає розворотів. Іде війна, президент - Верховний Головнокомандувач. Ворог намагається зруйнувати систему влади в Україні, тому збурює народ проти влади. Падіння влади = поразка в війні. Але не всі це розуміють. На жаль в цьому беруть участь і ті, хто вважає себе патріотами. Можливо хтось маніпулює Порошенко, грає на його образі та марнославстві. Такі проблеми пов'язані з відсутністю традицій державності в Україні. Така ситуація була в 2014-15 році. Така само ситуація зараз. Прізвище президента не має значення. Під час війни його треба підтримувати. Був би ти президентом, я б підтримував тебе.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721411 вiд 2025-05-16 10:46:28Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1721406 Це не я :) …а найбільш ймовірно румунські роми спиздили на металобрухт.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721410 вiд 2025-05-16 10:05:59«Все пропало нам пізда» я не писав. Я писав про реальність. Україна має жити незалежно від того чи існує НАТО і хто президент США. Світ змінився.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721409 вiд 2025-05-16 09:56:532 Enot № 1721400«Польша нас в ЕС не пустить», «НАТО не буде», «все пропало, нам пизда» … Пане Олександр - що сі стало з тобою? Яких ти інсайдів начитався? PS це я ще не питаю про твій кардинальний розворот щодо діючого та попереднього президентів України, теж доволі дивно.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721408 вiд 2025-05-16 09:32:24вчора барса чемпіоном стала ямаль забив черговий гол «в стилі ярмоленко» :) зупиняли матч на пару хвилин в 1му таймі. фани з трибун щось «нехароше» кричали… до речі, про теніс в римі було декілька інцидентів, коли глядачі, що сидять за спиною у гравця, щось «під руку» їм говорили… при чому так щоб суддя не чув… пізніші розборки виявили те що ті «говоруни» робили ставки, і от своїми коментарями під час гри, пробували заробити грошей… організатори сказали що щось будуть думати…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721407 вiд 2025-05-16 09:08:32Повітряні сили ЗСУ втратили літак F-16 – під час відбиття повітряної атаки росіян пілот зіткнувся з нештатною ситуацією на борту, але зміг відвести літак подалі від населеного пункту і успішно катапультуватися. ---------- це вже втрата третього ф-16? але тут, так виглядає, технічні неполадки…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721406 вiд 2025-05-16 08:37:24 Мабуть хтось хоче спаплюжити: «У Словенії зникла бронзова статуя першої леді США Меланії Трамп, яка була встановлена біля її рідного міста Севниця. …Про крадіжку було заявлено 13 травня». - Пане Президент, де ваша Перша леді? - А хто її знає… у мене багато тих лядєй було - втратив цноту у 15 років (с)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721405 вiд 2025-05-16 08:28:33Фото кацапської ділігації у Стамбулі:https://kor.ill.in.ua/m/610x385/4320836.jpgСтоять по стойкє смірно - одразу видно, що матьорі діпламати.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721404 вiд 2025-05-16 03:10:11Мерц заявив, що новий пакет санкцій проти Росії буде ухвалений на засіданні Ради ЄС у Брюсселі 20 травня.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721403 вiд 2025-05-16 03:05:54Enot № 1721400 цe дужé пoвeрхнeвий I вузький пoгляд нa iснувaння єдинoгo єврoпeйськoгo ринку. A Фiнляндiя i Швeцiя нe спрoвoкувaли Рaшку? Звичaйнпo зaрaз призмaти в НAТO нiхтo нe будe, aлe в мaйбутньoму…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721402 вiд 2025-05-16 03:00:15У Лондоні затримали 21-річного громадянина України Романа Лавриновича звʼязку із серією підпалів обʼєктів, повʼязаних із премʼєр-міністром Великої Британії Кіром Стармером.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721401 вiд 2025-05-16 01:50:56yagshamash № 1721399 вiд 2025-05-16 00:00:19 Тьху, щоб ви, суки, всерлися. … Може все ж таки краще щоб здохли? Нахуя цей гуманізм.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721400 вiд 2025-05-16 01:27:31Perfect Stranger Поляки не пустять Україну в ЄС з суто економічних причин. Україну не пустять в НАТО до війни НАТО і Росії, тому що це провокує війну НАТО і Росії. А після війни НАТО і Росії, НАТО припинить своє існування в будь-якому випадку.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721399 вiд 2025-05-16 00:00:19О, там кацапи ще одного портретного довбойоба надіслали яко голову «переговорів». Бля, пиздець повний. В них нема жодного людського обличчя. Все прічьосочкі камсамольські а ля сорокові минулого сторіччя. Нє аддамся капіталістам. Тьху, щоб ви, суки, всерлися.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721398 вiд 2025-05-15 23:23:25Сікорський спитав на зустрічі НАТО про угорських шпигунів в Україні, Сійярто розлютився
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721397 вiд 2025-05-15 23:21:15Enot № 1721386 дурницi пишeш. i пoляки пeрскi будуть щoб нaс туди прийняли.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721396 вiд 2025-05-15 22:52:02Starik (Україна, Київ) № 1721395 нє-нє… то два підараса про мене кіно не знімали :)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721395 вiд 2025-05-15 22:48:20
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721394 вiд 2025-05-15 22:46:07sk хто з них? :)
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721393 вiд 2025-05-15 22:37:09Starik (Україна, Київ) № 1721391 я - «універсальний солдат» :)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721392 вiд 2025-05-15 22:35:47Enot № 1721386 ти єбанувся? ти хоч в темі?
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721391 вiд 2025-05-15 22:35:15sk твій акк зламали? пиши про теніс :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721390 вiд 2025-05-15 22:07:52Путін звільнив командувача сухопутними військами Олега салюкова. Ще один)). Майже олег саленко.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721389 вiд 2025-05-15 22:03:40sk (chromebook acer 14) № 1721388 вiд 2025-05-15 21:55:01 Коли/якщо це станеться, питання вступу в НАТО та ЄС відпаде взагалі. НАТО як організація перестане існувати, а ЄС буде не до прийому нових членів, навіть якщо він збережеться.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721388 вiд 2025-05-15 21:55:01Enot № 1721386 поляки проти нашого вступу в єс та нато до моменту коли хуйло попре «прорубати» коридор від блрс на крулєвець… і рівно через 10 сек поляки з нато-єс будуть голосувати щоб нас приєднати по супер-прискореним процедурам. якщо потрібно - то «відпишуть» мад'яр-словаків (хоч, наче, насильне виключення з єс не прописано в установчих документах) …
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721387 вiд 2025-05-15 21:52:01трохи по підготовку до перемир'я від хуйла… ------ Путин Салюкова поменял на Мордвичева — теперь он главком Сухопутных войск. Именно он командовал уничтожением Мариуполя, а затем войсками центральной группировки, наступавшей от Авдеевки до Покровска. Фактически, Мордвичев и сделал тактику мясных штурмов основной. Именно за счет бесконечных накатов пехоты и огромных потерь российским войскам удалось дойти до Покровска.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721386 вiд 2025-05-15 21:34:47Питання вступу до ЄС не є актуальним. Нинішню Україну туди не допустять, причому сусіди в першу чергу, особливо Польща. Крім того, невідомо чи збережеться ЄС як такий в нинішніх умовах. За розвал ЄС і США, і Росія.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721385 вiд 2025-05-15 21:33:28теніс вирішив подивитись на сінера після травми. все-таки достойний конкурент - каспер рууд, який тільки що виграв мадрид, і взагалі на грунті красавчик, пару раз грав у фіналах рг… 6-0 6-1… ну хз… можливо то візит яніка до папи так подіяв. але якщо рівень яніка відносно найближчих конкурентів буде настільки вищим. можна на 3-4 роки переставати дивитись теніс… я колись так «відписався» від тенісу коли прийшов федерер і просто знущався над «дідуганами» агассі і ко… взагалі не цікаво було дивитись… повернувся до тенісу коли побачив що рафа почав щось вигравати. навіть у федерера… повернув інтригу, так би мовити… джокович, якщо бачив цей матч, може одразу відходити на пенсію…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721384 вiд 2025-05-15 21:28:24з приводу єс там, звичайно, я так думаю, немає сенсу порівнювати з річ-постолитою де був аналогічний закон але ж коли єс організовувався, ідея була така що навіть б-яка маленька країна повинна мати блокуючих голос, інакше великі країни «заголосують» і продавлять свої рішення. малим країнам те єс буде не цікаве… потрібно знайти правильні висновки з проблем що зараз виникають з мадьярами-словаками. і на майбутнє таке може бути… уявіть якщо нас в єс будуть приймати. нах воно повтрібно такі конкуренти в сг, металургії і ще деяких галузях? заблокують нах… навіть одного голосу від умовних поляків буде достатньо… в 2004 мені мад'яри розказували що дуже багато незадоволених вступом в єс. тому що все сільське господарство вмирає в один день. помідори з іспанії в 2 рази дешевше…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721383 вiд 2025-05-15 20:56:42Enot № 1721379 Вoни мoжуть бути прoти aлe Нiмeччинa їн слухaтись нe будe.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721382 вiд 2025-05-15 20:48:00От така хуйня Мадяри курва повірили в себе. За крайні два дні наші сили обмінялись з сусідом взаємним збиттям БпЛА. Мадяр почав залучати до розвідки і перехоплень БпЛА свою авіацію котра уже неодноразово входила в прикордонну 25ти кілометрову зону з особливим режимом. З їх літаками розвідка можлива лише візуальна, тож це все просто показові дії. Хоча на 4й рік війни… я не здивуюсь. Навіть якщо це просто показуха то всеодно підараси, адже для кого це робиться?!
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721381 вiд 2025-05-15 20:47:48Кая Каллас днями сказала, що ЄС має плани Б і Ц щодо блокади орбаном членства України. Невідомо, що це означає.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721380 вiд 2025-05-15 20:31:39SK, сподіваюся, Еліна не травмована. Може, шкутильгала через судоми.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721379 вiд 2025-05-15 20:31:11Закони за якими Угорщина чи Словаччина може накладати вето на будівництво АЕС в Німеччині чи, скажімо, в Португалії є абсурдними в будь-який час, і для того щоб це виправити не потрібні ідеї американських правих.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721378 вiд 2025-05-15 20:30:11Прізвище Ґолди вимовляється МеІр з наголосом на і.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721377 вiд 2025-05-15 19:46:17Слухав по радіо. Угорщина і Словаччина проти атомних санкцій ЄСа. Євросоюз це дуже дивне і в багатьох аспектах унікальне створіння, але дуже громіздке. прописали в коституції блокуюче liberum veto як в соймі I Речі Посполитої. Nie pozwaliam, kurwa! От і користуюцця підари Орбан і хВіцо цим ліберум вето. Взагалі ота теорія, яку сповідують американські праві (Дж. Д. Венс напркл.) вона має сенс, теорія того прохвесора, що казав, в мить смертельної загрози для держави можна ламати закони за для збереження структури держави
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721376 вiд 2025-05-15 19:27:51sk (здалеку…) № 1721369 цe пeршa рeaкцiя нa мoжгливi пeрeмoвини.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721375 вiд 2025-05-15 19:27:02Pryvyd Zamku № 1721361 нe знaю прo Нiкaлaя, aлe Вaсиль тупить нeпaдeцкi. :) кiнцeвoму зaмoвнику пoфiг звiдки тoвaр, бiльшe вaжливa цiнa пo якiй тoй тoвaр йoму втюхують.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721374 вiд 2025-05-15 15:52:42Feodorit № 1721370 так він вже давненько так визначається але в новий рік «стрибав» до 100… можливо немає сенсу на курс хуйло-рубля дивитись але мені здається що все-таки він «про щось» говорить… якщо дійно буде хуйє-вато, він буде девальвувати…
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721373 вiд 2025-05-15 15:43:04Пане Шубін, які люди :)