Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721372 вiд 2025-05-15 15:26:30всім привіт давно тут не писав) Де Вуву? Де Бенц?
Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721371 вiд 2025-05-15 15:26:30всім привіт давно тут не писав) Де Вуву? Де Бенц?
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721370 вiд 2025-05-15 15:08:26sk (здалеку…) № 1721369 захід так налякав ультиматумами що хуйло-рубль знову укріпився до 80+ з 83- в хуітері не писали що курс рубля вже не визначається на торгах, а встановлюється російським центральним банком? "Бaнк рoссии yстанавливает oфициaльные кypсы иностранных иностранных валют по отношению к рублю … без oбязaтельства Бaнкa рoссии пoкyпaть или продавать данные валюты по установленному официальному курсу. "
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721369 вiд 2025-05-15 14:27:38захід так налякав ультиматумами що хуйло-рубль знову укріпився до 80+ з 83- кудись пропали аналітєги що пару тижнів назад розказували про скорий колапс хуйло економіки через ціну на нафту в 60
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721368 вiд 2025-05-15 13:09:39olma № 1721367 вiд 2025-05-15 12:40:37 Хуйло вважає, що і воєнної сили, яка могла б його зупинити (і готова була б з ним серйозно воювати) теж немає, тому він і на спроби зупинити його невоєнним шляхом не зважає.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721367 вiд 2025-05-15 12:40:37Нам усім треба не зважати на новини навколо Трампа, а просто тупо працювати, донатити допомогати собі, рідним, знайомим в силамх оборони України, і т. п. Нема такої зовнішньої невоєнної сили, як могла б змусити Х-ла зупинитися. Не видно щось такого на горизонті.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721366 вiд 2025-05-15 12:30:22olma № 1721364 санкції це там де чергові 150 танкерів тіньового флоту і т. п… так і залишиться в режимі «глибокого занепокоєння» воно ні на що не вплине. моді-сі куплять всю хуйло-нафту… за ці гроші перешлють в хуйлостан джинси та ще щось..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721365 вiд 2025-05-15 12:28:37«Рівень делегації росіян схожий на бутафорський. Подальші кроки вирішимо після зустрічі з Ердоганом. Потрібно зрозуміти, який у російських представників мандат», — заявив президент Зеленський після прибуття до Анкари.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721364 вiд 2025-05-15 12:17:292sk, чимало аналітиків, типа Ю. Богданова вже давно описали, що робити з Трампом. Діла не буде. Тут треба так лавірувати, щоб він не заборонив, використовувати американську зброю. Санкції на Росію де?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721363 вiд 2025-05-15 12:01:58а єс обіцяла «жосткі» санкції разом зі штатами якщо хуйло не погодиться на 30-днів перемир'я… а зараз хуйлостан що? прислали клоунів - а ви не хочете з ними розмовляти? все. значить це ви зриваєте переговори… потрібно викликати трупу 95го кварталу на чолі з лисим… щоб на б-які фрази клоунів-переговорників хуйлостану, починали ржати, як вони це вміють… звичайно це все на камеру… потрібно ж до абсудру це довести…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721362 вiд 2025-05-15 11:59:20шрайк постить чергові висери рудого клоуна… знову згадав за 350 ярдів «просто так», за «найкращого продавця в історії» … хуйло може робити б-яку хуйню. трамп його відмаже…
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721361 вiд 2025-05-15 11:50:522 Perfect Stranger№ 1721245Нікалай пробиває чергове дно :)Купити у ворога деталі для зброї - а чому завищені ціни? :)))))
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721360 вiд 2025-05-15 11:07:08Репортер: Засмучені, що путіна в Туреччині немає? Трамп: Ні, я не очікував. Я насправді сказав, чому путіну їхати, якщо я не поїду. Я не планував, що поїду, і сказав, що не думаю, що Путін поїде, якщо я не поїду, і це виявилося правдою, — Трамп. рудий такий жалюгідний.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721359 вiд 2025-05-15 10:43:08а нє… я так розумію що «вводні» від клоунів такі що «давайте розмовляти» з хуйло-клоунами… хуйло-клоуни уважно вислухають всі пропозиції, самі розкажуть про те що україну вигадали в австрійському штабі… ----------- «Побачимо, що відбудеться в цьому плані протягом найближчих днів, але ми хочемо бачити прогрес у цьому напрямку, і будь-який механізм, який буде запропоновано, будь-який процес, який потрібно буде здійснити – ми готові бути конструктивними і допомагати всім, чим можемо, щоб покласти край конфлікту», – сказав держсекретар США.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721358 вiд 2025-05-15 10:38:34про склад хуйло-делегації… оголосили коли рижий клоун пішов спати… тепер весь світ чекаж коли рижий прокинеться і щось накалякає у твітері… а то не знають що робити. лякати санкціями і обзивати підарасами, чи хвалити за конструктив і летіти зустрічатись посміхаючись а камери…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721357 вiд 2025-05-15 10:25:26Тим часом, за рішенням суду виглядає так, що харківська залупа ніфчьом нівінавата:https://gordonua.com/ukr/news/localnews/sud-u-kharkovi-vinis-virok-u-spravi-pro-smertelnu-dtp-z-mercedes-z-kortezhu-jaroslavskoho-1742471.html
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721356 вiд 2025-05-15 09:39:56sk (здалеку…) № 1721353 Ага, у мене в класі була Ірина Майєр, тож я так і вимовляю. А як правильно дійсно не знаю.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721355 вiд 2025-05-15 09:03:59Склад підарської делегації говорить сам за себе. Якби не Трамп, наші туди й не поїхали.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721354 вiд 2025-05-15 08:57:26теніс sk (Samsung galaxy) № 1721334 вiд 2025-05-14 23:07:13 yagshamash № 1721333 з пн починається у жінок турнір 500 у стразбурзі еліна була заявлена. я думав що заявилась на всяк випадок, якщо в римі рано вилетить… але пишуть що вона до сих пір в заявці. не знімалась… коли вона була молода, якраз зі своїм теперішнім тренером, то їздила на всі турніри, майже без відпочинку… сподіваюсь у них все під контролем для жеребу на рг рейтинг береться той що буде опублікований в понеділок. тим турніром собі кращий посів не заробиш… хіба що ті невеликі європейські турніри - то якісь спонсорські зобов'язання. еліна живе там недалеко, європейський менеджмент, «місцеві» турніри-спонсори…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721353 вiд 2025-05-15 08:45:08про вимову прізвиа Голди - все фігня як її називали коли вона підростала в києві - так і потрібно промовляти :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721352 вiд 2025-05-15 08:44:17che7 має знати, як правильно - але щось вже давно не пише.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721351 вiд 2025-05-15 08:43:33на О недавно згадували бренд одягу… ----- Deep respect for someone who puts morals over profit. Tadashi Yanai, founder of?? Uniqlo, on refusing to return to the russian market: «I gave my word, and I intend to keep it - because honor matters to me.»
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721350 вiд 2025-05-15 08:41:07Це мабуть з німецької, з їдіша так завело Golda Meir Майр читають. Як Ляйпціг - Лейпціг або річка Райн (Rhein) Рейн.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721349 вiд 2025-05-15 08:38:24VVV [Останнi 20 месаг]№ 1721336 вiд 2025-05-14 23:16:53Сподіваюся, тому пояснять, що це - оскорбуха і афронт з боку гебявого підара.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721348 вiд 2025-05-15 08:27:08Starik (Україна, Київ) [Останнi 20 месаг]№ 1721343 вiд 2025-05-15 00:05:29Щодо того, як вимовляється - американські євреї кажуть «Голда МаЇр», у сові чомусь завжди казали «мЕір».
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721347 вiд 2025-05-15 08:18:25За перебігом учорашньої гри склалося враження, що розрекламовані кротячі нєгри - це в основному шлак, за небагатьма винятками - отета їхня Аліса плюс той, який забив, і міг ще раз забити у майже ідентичному моменті. У інших, зокрема і у того, що з клікухою «Кєвін», та насамперед у захисників, обрізок і невимушених втрат вчора було дофуя. Щодо того, що доручили пробити пеналь Караваєву - так а хто на той момент залишався, хто ще не бив? Попова мінусуємо, Нещерета мабуть також. Залишався зять, можливо ще хтось.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721346 вiд 2025-05-15 00:30:01нут сейчас Реал забил на последней минуте добавленного времени. Во время паса вперед во вне игры находилось человек 6.. Отскок на одного из них, удар и гол. Защитали. Я нихуя не понимаю в современных правилах. Вааще нихуя..
Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721345 вiд 2025-05-15 00:19:22В Україну масово їдуть іноземні геймери, щоб працювати операторами дронів у ЗСУ – NYP https://www.obozrevatel.com/ukr/novosti-obschestvo/v-ukrainu-masovo-idut-inozemni-gejmeri-schob-pratsyuvati-operatorami-droniv-u-zsu-nyp.htm
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721344 вiд 2025-05-15 00:07:10Рейган - стрижень, канєшно. Глиба. Але в качалці в Австрії він навряд чи був. А нетахуяху - ніякий не стрижень, просто кацапський хуєсос.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721343 вiд 2025-05-15 00:05:29Kaizer Є фільм про Рейгана, який так і зветься «Рейган». Подивись. Він дійсно був стрижень цінностей. Як і Тетчер, Майєр… про них також гарні фільми, про Голду мабуть взагалі найкращий про ту епоху. А зараз заштатний кгбіст та клоуни, навіть не знаю як нащадки це опишуть потім, можливо їм (нащадкам) вже буде пофіг.
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721342 вiд 2025-05-14 23:54:08вибaчaюсь, Рeiгaн нe Швaрц. Цитaтa булa прo Рeiгaнa. A прoчув цe в якихoсь пoрiвняннях пoлiтичних oсiб шe нa пoчaтку 20-х нa стaрих, дoбрих кaсeтaх. В мaшинaх тoдi були кaсeтнiкi.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721341 вiд 2025-05-14 23:47:04Kaizer № 1721337 Гaзa - нe Мoрдoр.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721340 вiд 2025-05-14 23:46:27Ну так, ахуєнний values - з хуйлом на параді з колорадкою вишивав і носив діда на палці. А в якій австрійській качалці був Рейган на кінці 60-х? Ніхуя не просцю.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721339 вiд 2025-05-14 23:45:44VVV № 1721336 хуйлo зупинилoсь нa вeрсiї «вiднoвлeння пeрeмoвин вiд 2022», нaйкрaщий вaрiaнт для сeбe.
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721338 вiд 2025-05-14 23:44:55… I цe зaрaз, нa цьoму тижнi, нaм би тaкoгo.
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721337 вiд 2025-05-14 23:43:38I тiльки Нeтaньяху пoхeр, шo тaм кaжуть i вимaгaють вiд ньoгo в Гaзi. Гнe свoe. Нe знaю, чи зaпрoсив Трaмп Н. прєднaтяся - пeрeтeрти v Saudi. Кoлись пoчув тaку фрaзу прo Рeiгaнa, кoли тoй бaлaтувaвся в прeзи… «the man with consistent set of values», мaючи нa увaзi йoгo кoмeнтaрi прo внутрoшню i зoвнiшню пoлiтику СШA нa кiнцi 60-х (з кaчaлки з Aвсрii?). Aлe ця фрaзa зaпaм'тaлaсь. Для мeнe Нeтaньяху - цe людинa with consistent set of values. i Для свoгo нaрoду, i для iнших. I цe зaрaз, нa цьoму тижнi.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721336 вiд 2025-05-14 23:16:53sk (Samsung galaxy) № 1721335 хуйло знущається над рудим. просто відверто, спеціально.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721335 вiд 2025-05-14 23:12:57Главою делегації назначено Володимира Мединського – помічника Путіна. Він у 2022 році вже був головою російської переговорної групи, коли українська та російські делегації зустрічались у Стамбулі. Також до делегації увійшли: заступник Міністра закордонних справ Російської Федерації Михайло Галузін, начальник Головного управління Генштабу Збройних сил РФ Ігор Костюков і заступник Міністра оборони РФ Олександр Фомін. ----- Зараз Трамп скаже що «прекрасний склад делегації». Похуй що всі вони шістки у шісток хуйла…
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721334 вiд 2025-05-14 23:07:13yagshamash № 1721333 Марта нерви описувала бульба-дурі. От вона на наст день і здулась… По елітні подивимось. 1,5 тижні до старту. Є час відновитись…
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721333 вiд 2025-05-14 22:42:56Додаток до тенісу: Китаянка вз'їбала білоруського дядька. Це можливо все таки. Ну й писець.