🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 742.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721372 вiд 2025-05-15 15:26:30

всім привіт давно тут не писав) Де Вуву? Де Бенц?

Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721371 вiд 2025-05-15 15:26:30

всім привіт давно тут не писав) Де Вуву? Де Бенц?

Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721370 вiд 2025-05-15 15:08:26

sk (здалеку…) № 1721369
захід так налякав ультиматумами що хуйло-рубль знову укріпився до 80+ з 83-

в хуітері не писали що курс рубля вже не визначається на торгах, а встановлюється російським центральним банком? "Бaнк рoссии yстанавливает oфициaльные кypсы иностранных
иностранных валют по отношению к рублю … без oбязaтельства Бaнкa рoссии пoкyпaть или продавать данные валюты по установленному официальному курсу. "

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721369 вiд 2025-05-15 14:27:38

захід так налякав ультиматумами що хуйло-рубль знову укріпився до 80+ з 83-
кудись пропали аналітєги що пару тижнів назад розказували про скорий колапс хуйло економіки через ціну на нафту в 60

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721368 вiд 2025-05-15 13:09:39

olma
№ 1721367 вiд 2025-05-15 12:40:37

Хуйло вважає, що і воєнної сили, яка могла б його зупинити (і готова була б з ним серйозно воювати) теж немає, тому він і на спроби зупинити його невоєнним шляхом не зважає.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721367 вiд 2025-05-15 12:40:37

Нам усім треба не зважати на новини навколо Трампа, а просто тупо працювати, донатити допомогати собі, рідним, знайомим в силамх оборони України, і т. п.

Нема такої зовнішньої невоєнної сили, як могла б змусити Х-ла зупинитися. Не видно щось такого на горизонті.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721366 вiд 2025-05-15 12:30:22

olma
№ 1721364
санкції це там де чергові 150 танкерів тіньового флоту і т. п… так і залишиться в режимі «глибокого занепокоєння»
воно ні на що не вплине. моді-сі куплять всю хуйло-нафту… за ці гроші перешлють в хуйлостан джинси та ще щось..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721365 вiд 2025-05-15 12:28:37

«Рівень делегації росіян схожий на бутафорський. Подальші кроки вирішимо після зустрічі з Ердоганом. Потрібно зрозуміти, який у російських представників мандат», — заявив президент Зеленський після прибуття до Анкари.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721364 вiд 2025-05-15 12:17:29

2sk,
чимало аналітиків, типа Ю. Богданова вже давно описали, що робити з Трампом. Діла не буде. Тут треба так лавірувати, щоб він не заборонив, використовувати американську зброю.
Санкції на Росію де?

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721363 вiд 2025-05-15 12:01:58

а єс обіцяла «жосткі» санкції разом зі штатами якщо хуйло не погодиться на 30-днів перемир'я…
а зараз хуйлостан що? прислали клоунів - а ви не хочете з ними розмовляти?
все. значить це ви зриваєте переговори…
потрібно викликати трупу 95го кварталу на чолі з лисим… щоб на б-які фрази клоунів-переговорників хуйлостану, починали ржати, як вони це вміють…
звичайно це все на камеру…
потрібно ж до абсудру це довести…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721362 вiд 2025-05-15 11:59:20

шрайк постить чергові висери рудого клоуна…
знову згадав за 350 ярдів «просто так», за «найкращого продавця в історії» …
хуйло може робити б-яку хуйню. трамп його відмаже…

Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721361 вiд 2025-05-15 11:50:52

2 Perfect Stranger
№ 1721245
Нікалай пробиває чергове дно :)
Купити у ворога деталі для зброї - а чому завищені ціни? :)))))

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721360 вiд 2025-05-15 11:07:08

Репортер: Засмучені, що путіна в Туреччині немає?

Трамп: Ні, я не очікував. Я насправді сказав, чому путіну їхати, якщо я не поїду. Я не планував, що поїду, і сказав, що не думаю, що Путін поїде, якщо я не поїду, і це виявилося правдою, — Трамп.

рудий такий жалюгідний.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721359 вiд 2025-05-15 10:43:08

а нє… я так розумію що «вводні» від клоунів такі що «давайте розмовляти» з хуйло-клоунами…
хуйло-клоуни уважно вислухають всі пропозиції, самі розкажуть про те що україну вигадали в австрійському штабі…
-----------
«Побачимо, що відбудеться в цьому плані протягом найближчих днів, але ми хочемо бачити прогрес у цьому напрямку, і будь-який механізм, який буде запропоновано, будь-який процес, який потрібно буде здійснити – ми готові бути конструктивними і допомагати всім, чим можемо, щоб покласти край конфлікту», – сказав держсекретар США.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721358 вiд 2025-05-15 10:38:34

про склад хуйло-делегації…
оголосили коли рижий клоун пішов спати…
тепер весь світ чекаж коли рижий прокинеться і щось накалякає у твітері…
а то не знають що робити. лякати санкціями і обзивати підарасами, чи хвалити за конструктив і летіти зустрічатись посміхаючись а камери…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721357 вiд 2025-05-15 10:25:26

Тим часом, за рішенням суду виглядає так, що харківська залупа ніфчьом нівінавата:

https://gordonua.com/ukr/news/localnews/sud-u-kharkovi-vinis-virok-u-spravi-pro-smertelnu-dtp-z-mercedes-z-kortezhu-jaroslavskoho-1742471.html

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721356 вiд 2025-05-15 09:39:56

sk (здалеку…)
№ 1721353

Ага, у мене в класі була Ірина Майєр, тож я так і вимовляю. А як правильно дійсно не знаю.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721355 вiд 2025-05-15 09:03:59

Склад підарської делегації говорить сам за себе.
Якби не Трамп, наші туди й не поїхали.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721354 вiд 2025-05-15 08:57:26

теніс
sk (Samsung galaxy)
№ 1721334 вiд 2025-05-14 23:07:13
yagshamash
№ 1721333
з пн починається у жінок турнір 500 у стразбурзі
еліна була заявлена. я думав що заявилась на всяк випадок, якщо в римі рано вилетить…
але пишуть що вона до сих пір в заявці. не знімалась…
коли вона була молода, якраз зі своїм теперішнім тренером, то їздила на всі турніри, майже без відпочинку… сподіваюсь у них все під контролем
для жеребу на рг рейтинг береться той що буде опублікований в понеділок. тим турніром собі кращий посів не заробиш…
хіба що ті невеликі європейські турніри - то якісь спонсорські зобов'язання. еліна живе там недалеко, європейський менеджмент, «місцеві» турніри-спонсори…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721353 вiд 2025-05-15 08:45:08

про вимову прізвиа Голди - все фігня
як її називали коли вона підростала в києві - так і потрібно промовляти :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721352 вiд 2025-05-15 08:44:17

che7 має знати, як правильно - але щось вже давно не пише.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721351 вiд 2025-05-15 08:43:33

на О недавно згадували бренд одягу…
-----
Deep respect for someone who puts morals over profit.
Tadashi Yanai, founder of?? Uniqlo, on refusing to return to the russian market:
«I gave my word, and I intend to keep it - because honor matters to me.»

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721350 вiд 2025-05-15 08:41:07

Це мабуть з німецької, з їдіша так завело Golda Meir Майр читають. Як Ляйпціг - Лейпціг або річка Райн (Rhein) Рейн.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721349 вiд 2025-05-15 08:38:24

VVV [Останнi 20 месаг]
№ 1721336 вiд 2025-05-14 23:16:53

Сподіваюся, тому пояснять, що це - оскорбуха і афронт з боку гебявого підара.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721348 вiд 2025-05-15 08:27:08

Starik (Україна, Київ) [Останнi 20 месаг]
№ 1721343 вiд 2025-05-15 00:05:29

Щодо того, як вимовляється - американські євреї кажуть «Голда МаЇр», у сові чомусь завжди казали «мЕір».

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721347 вiд 2025-05-15 08:18:25

За перебігом учорашньої гри склалося враження, що розрекламовані кротячі нєгри - це в основному шлак, за небагатьма винятками - отета їхня Аліса плюс той, який забив, і міг ще раз забити у майже ідентичному моменті. У інших, зокрема і у того, що з клікухою «Кєвін», та насамперед у захисників, обрізок і невимушених втрат вчора було дофуя.

Щодо того, що доручили пробити пеналь Караваєву - так а хто на той момент залишався, хто ще не бив? Попова мінусуємо, Нещерета мабуть також. Залишався зять, можливо ще хтось.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721346 вiд 2025-05-15 00:30:01

нут сейчас Реал забил на последней минуте добавленного времени. Во время паса вперед во вне игры находилось человек 6.. Отскок на одного из них, удар и гол. Защитали. Я нихуя не понимаю в современных правилах. Вааще нихуя..

Orest Dniprovskiy (Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721345 вiд 2025-05-15 00:19:22

В Україну масово їдуть іноземні геймери, щоб працювати операторами дронів у ЗСУ – NYP
https://www.obozrevatel.com/ukr/novosti-obschestvo/v-ukrainu-masovo-idut-inozemni-gejmeri-schob-pratsyuvati-operatorami-droniv-u-zsu-nyp.htm

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721344 вiд 2025-05-15 00:07:10

Рейган - стрижень, канєшно. Глиба.
Але в качалці в Австрії він навряд чи був.
А нетахуяху - ніякий не стрижень, просто кацапський хуєсос.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721343 вiд 2025-05-15 00:05:29

Kaizer

Є фільм про Рейгана, який так і зветься «Рейган».
Подивись.
Він дійсно був стрижень цінностей.

Як і Тетчер, Майєр… про них також гарні фільми, про Голду мабуть взагалі найкращий про ту епоху.

А зараз заштатний кгбіст та клоуни, навіть не знаю як нащадки це опишуть потім, можливо їм (нащадкам) вже буде пофіг.

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721342 вiд 2025-05-14 23:54:08

вибaчaюсь, Рeiгaн нe Швaрц. Цитaтa булa прo Рeiгaнa. A прoчув цe в якихoсь пoрiвняннях пoлiтичних oсiб шe нa пoчaтку 20-х нa стaрих, дoбрих кaсeтaх. В мaшинaх тoдi були кaсeтнiкi.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721341 вiд 2025-05-14 23:47:04

Kaizer
№ 1721337

Гaзa - нe Мoрдoр.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721340 вiд 2025-05-14 23:46:27

Ну так, ахуєнний values - з хуйлом на параді з колорадкою вишивав і носив діда на палці.
А в якій австрійській качалці був Рейган на кінці 60-х? Ніхуя не просцю.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721339 вiд 2025-05-14 23:45:44

VVV
№ 1721336

хуйлo зупинилoсь нa вeрсiї «вiднoвлeння пeрeмoвин вiд 2022», нaйкрaщий вaрiaнт для сeбe.

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721338 вiд 2025-05-14 23:44:55

… I цe зaрaз, нa цьoму тижнi, нaм би тaкoгo.

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721337 вiд 2025-05-14 23:43:38

I тiльки Нeтaньяху пoхeр, шo тaм кaжуть i вимaгaють вiд ньoгo в Гaзi. Гнe свoe. Нe знaю, чи зaпрoсив Трaмп Н. прєднaтяся - пeрeтeрти v Saudi.
Кoлись пoчув тaку фрaзу прo Рeiгaнa, кoли тoй бaлaтувaвся в прeзи… «the man with consistent set of values», мaючи нa увaзi йoгo кoмeнтaрi прo внутрoшню i зoвнiшню пoлiтику СШA нa кiнцi 60-х (з кaчaлки з Aвсрii?). Aлe ця фрaзa зaпaм'тaлaсь. Для мeнe Нeтaньяху - цe людинa with consistent set of values. i Для свoгo нaрoду, i для iнших. I цe зaрaз, нa цьoму тижнi.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721336 вiд 2025-05-14 23:16:53

sk (Samsung galaxy)
№ 1721335
хуйло знущається над рудим. просто відверто, спеціально.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721335 вiд 2025-05-14 23:12:57

Главою делегації назначено Володимира Мединського – помічника Путіна. Він у 2022 році вже був головою російської переговорної групи, коли українська та російські делегації зустрічались у Стамбулі.

Також до делегації увійшли: заступник Міністра закордонних справ Російської Федерації Михайло Галузін, начальник Головного управління Генштабу Збройних сил РФ Ігор Костюков і заступник Міністра оборони РФ Олександр Фомін.
-----
Зараз Трамп скаже що «прекрасний склад делегації». Похуй що всі вони шістки у шісток хуйла…

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721334 вiд 2025-05-14 23:07:13

yagshamash
№ 1721333
Марта нерви описувала бульба-дурі. От вона на наст день і здулась…
По елітні подивимось. 1,5 тижні до старту. Є час відновитись…

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1721333 вiд 2025-05-14 22:42:56

Додаток до тенісу:

Китаянка вз'їбала білоруського дядька. Це можливо все таки. Ну й писець.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.