Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721292 вiд 2025-05-14 20:15:11 Смоловий ⁃ черговий майстер-клас від Дубінчака Вівчаренку, чергова паніка в Шахтаря, коли фулбек, інсайд та вінгер не розуміють кого мають опікати, Шапаренко увесь епізод вільний, Ярмоленко вирішує епізод (0:1) ------------------------------------------------- Тимчику майстер-клас, а не Вівчаренку. ----------------------------------------------
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721291 вiд 2025-05-14 20:13:47ну це був чистий пенальті
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721290 вiд 2025-05-14 20:11:35olma № 1721289 ну може тоді це я глухий, бо почулося.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721289 вiд 2025-05-14 20:09:53VVV № 1721286 ---- українською співають - Шахтар Донецький
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721288 вiд 2025-05-14 20:05:39Попов наче в мізках додав. Став розважливішим, спокійнішим. Може мені здається, хйз.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721287 вiд 2025-05-14 20:03:27По Гладковському Свинарчуку, вся карна справа на підставі «журналістського» розслідування «Наші Гроші» опублікованого за місяць до виборів в березні 2019 року. Скоріше за все це розслідування команди Коломойського. Нюанси, деталі, то все умоглядне. Це виборче правосуддя і політично склепане діло.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721286 вiд 2025-05-14 20:00:54«ми с табой шахтьор данецкій, гей, гей!» ніхуя не змінюється.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721285 вiд 2025-05-14 19:58:03Нещерет на виході невпевненно … весь час грає на лінії, а треба було на гравця виходити і той би в нього вірогідно влучив.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721284 вiд 2025-05-14 19:57:38Атмосфера гарна. Стішки співають молоді ультрас. Але хваєри під час війни - це перебор. Мабуть треба знизити вік мобілізації трошки.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721283 вiд 2025-05-14 19:55:58Михавко втратив позицію. Зате кричить гарно і руками маше.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721282 вiд 2025-05-14 19:54:31От Динамо і поплатилося за молодечій нерви. кроти свіжачок випустили, і бразилію розіграли.
Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721281 вiд 2025-05-14 19:52:17Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1721256 вiд 2025-05-14 19:10:56 Геть (Геть) № 1721249 ринкoву цiну :) ***** На той момент «ринок» був рюськє кримінал, який нашим так або сяк продавав. Розказуй, як це мусило виглядати, аби «пристойно»:)
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721280 вiд 2025-05-14 19:49:31Feodorit № 1721271 вiд 2025-05-14 19:40:45 На той момент вже як було. Плюс здається не було акумуляторів для БТР, клістронів до ППО і далі по списку радянської та пост-радянської номенклатури. Тягнули все, до чого руки доходили і кацапи продавали.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721279 вiд 2025-05-14 19:47:52Один з коментаторів кріт … і це не Скічко.
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721278 вiд 2025-05-14 19:46:58Дисципліна - зашкалює
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721277 вiд 2025-05-14 19:46:37Ванат просто дурень. він не винен, що таким народився. похуй на команду, зірка, блядь.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721276 вiд 2025-05-14 19:45:03Чи й не матч щоб такі страсті-мордасті ізображати.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721275 вiд 2025-05-14 19:45:02Ванату б заспокоїтись, по хорошему помінять, але ж ні на кого :(
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721274 вiд 2025-05-14 19:44:30Яну наконец то драка, 53 минута..
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721273 вiд 2025-05-14 19:44:21Ванат заїбав. Мав отримати другу жовту зараз
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721272 вiд 2025-05-14 19:42:42Як зараз модно говорити - «класичне»
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721271 вiд 2025-05-14 19:40:45Геть (Геть) Перепрошую, скільки б ти заплатив за деталі, які не виробляють ніде, окрім ряхи і які конче потрібні для захисту держави… Вантажівки не лише в Білорусі виготовляють, а деталі і двигуни до білоруських вантажівок дійсно лише в росії. Це було тупо переводити армію на техніку ворога. В перший рік повномасштабної було багато запитів на запчастини до мазів та камазів. Не чув щоб Свинарчук чи Порошенко з Гончаренком привозили комусь деталі до МАЗів. "Як повідомляють правоохоронці, затриманого експосадовця звинувачують в закупівлі за кошти держбюджету на оборону вантажівок за завищеними цінами. отримав від цього вигоду як співвласник ПАТ «Автомобільна компанія» Богдан Моторс ". ексзаступник секретаря РНБО не виключив з державного оборонного замовлення вантажні автомобілі підвищеної прохідності МАЗ 6317 (Богдан 6317), хоч ті й не відповідали передбаченим урядом умовам. Ці автівки виготовляв "Автоскладальний завод №2«, що входить до складу ПАТ» Автомобільна компанія «Богдан Моторс». " https://www.bbc.com/ukrainian/articles/cdr50222lgro
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721270 вiд 2025-05-14 19:38:36Цікаво, а Фагот цікавиться футболом?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721269 вiд 2025-05-14 19:38:16Orest Dniprovskiy (Київ) № 1721268 вiд 2025-05-14 19:36:14 В перерві Фагот і Фоззі запалювали ---------------------------------- Тобто дівчата, що їм підтанцьовували, вже ні?
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721268 вiд 2025-05-14 19:36:14В перерві Фагот і Фоззі запалювали
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721267 вiд 2025-05-14 19:32:06Olma, це - Jóźwiak. Южв'як.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721266 вiд 2025-05-14 19:29:44Чого Дубынчак може паснути у центр, а Тимчик не може? Я вже багато років кажу, що у Тимчика відсутній футбольний інтелект. В атаці він вибирає категоричні неправильні рішення.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721265 вiд 2025-05-14 19:26:55Михалик забрав пусэр у Зеленського?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721264 вiд 2025-05-14 19:22:51Кто-то здесь дурак …Ярмоленко не бил ближней, так как встречал мяч лицом. Это только у дурака может быть одно из собственных яиц ближним, а другое дальним.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721263 вiд 2025-05-14 19:20:03 Ярмoлeнкo зaбив пiсля нeпoгaнoї aтaки…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721262 вiд 2025-05-14 19:19:36Гладковський в Іспанії менше спілкувався з поліцією, ніж ви тут це обговорюєте …
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721261 вiд 2025-05-14 19:19:08Спортдиректор радіє, нєгріли плачуть.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721260 вiд 2025-05-14 19:18:19И Ярмола замыкает прострел ближней, но любимой ногой..
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721259 вiд 2025-05-14 19:16:54Batyj № 1721257 рoзумoвi здiбнoстi oхoплюють нe лишe лoгiку мiркувaнь, a й ввiчливiсть у спiлкувaннi…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721258 вiд 2025-05-14 19:13:45Геть № 1721252 тaм скoрiшe нe «Зe хoчe витрaтити», a Укрaїнi дaють 50 млрд нa зaкупiвлю збрoї вiд СШa. Всe в oднoму пaкeтi. Iнaкшe будe тaк як купiвля рoсiйських рeaктoрiв з Бoлгaрiї…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721257 вiд 2025-05-14 19:12:40№ 1721255Пшел нахуй, ковбасник. Это нам тут на голову ракеты летят, а не тебе в америку..Еще рот тут раскрывает, мразь..
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721256 вiд 2025-05-14 19:10:56Геть (Геть) № 1721249 ринкoву цiну :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721255 вiд 2025-05-14 19:09:50Batyj № 1721248 твoёi рoзумoвi здiбнoстi нe дoзвoляють зрoзумiти щo тoбi нaмaгaються втoвкмaчити…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721254 вiд 2025-05-14 19:09:08Akela № 1721247 ти дoбрe знaєш всi дeтaлi тoї oбoрудки? чи прoстo Пo тaк скaзa, знaчить мoзбхнa пiрити.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721253 вiд 2025-05-14 19:04:41Геть, так справа в том, шо 50ярдів фізично нема, це віртуал, за який відгрузять товаром по цінам які самі скажуть. Таке собі насправді. Але саме тут 5-6 заробить не дадуть.