sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721092 вiд 2025-05-12 11:30:55olma № 1721089 можливо. давно нічого від курдів не було чутно. хіба що коли події в сирії були. але швидко затихли. писали аналітеги що вікно можливостей відкривалось. могли собі частину сирії «забрти» щоб курдистан організувати офіційно… там же багато курдів тікало до шведів. і турки довго ок не давали шведам на нато, щось там вимагали… ердоган - дєдушка старенький… можливо на старість захотів побути «царьом», чи як там воно у них називається? а потім ці люди будуть «нити» в телевізор про те що європа нас до себе в єс не пускає 30 років…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721091 вiд 2025-05-12 11:29:25Ердоган старенький вже, чутки були що він хоче свого зятя Байрактара зробити наступником
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721090 вiд 2025-05-12 11:28:04до речі… там же на цьому тижні збіговисько нато в туреччині. сов-падєнійє? чи хуйло просто використовує «стамбул» по-замовченню? в б-якій невизначеній ситуації - анонсуй зустріч в стамбулі?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721089 вiд 2025-05-12 11:22:48 sk (здалеку…) № 1721088 ----- Є така версія Ердоган хоче замиритися з курдамиті прокурдськими політиками, а такі є в них в Раді, чимось їх купив, таким чином здобути Конституційну більшість в парламенті і переробити Каністуцію під себе як Х=ло. Довічне правління а потім його клан щоб правив. Мер Стамбула сидить в тюрязі.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721088 вiд 2025-05-12 11:18:12теж цікаво… ----------- Признанная в Турции террористической организация «Рабочая партия Курдистана» (PKK) официально объявила о своём самороспуске, положив конец вооружённому конфликту, который длился более 40 лет. Как сообщает телеканал Haber Global, решение было принято на 12-м партийном съезде, проходившем с 5 по 7 мая. В ходе съезда было также объявлено о прекращении боевых действий против Турции. Этот шаг последовал после призыва к роспуску, который в феврале озвучил лидер PKK Абдулла Оджалан, находящийся в турецкой тюрьме с 1999 года.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721087 вiд 2025-05-12 11:07:57Voxa (м. Запоріжжя) № 1721086 так у цікавому світі живемо… санкції не працюють. китай-індія підставлять плече будь-якій країні. китай, думаю, навіть бабло дадуть хуйлостану якщо все буде зовсім погано… додаткові 10% населення… таке собі… якщо немає можливості тиснути на потенційних ворогів, тоді самим потрібно озброюватись. гонка озброєнь і т. п… постійні конфлікти по усьому світу як було після 2ї світової…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721086 вiд 2025-05-12 10:49:02sk (здалеку…) № 1721085 та ну я от на це взагалі не звертав би уваги. Ще можно глибоке занепокоєння висловить. а словосполучення санкції і Трамп викликають істеричний сміх. Та і он жеж, хуйло, аж на цілі перемовини погодився. І шо вони зроблять? Старий світоустрій вже не працює. Хто сильніший той і правий. Вступать у військовий конфлікт з ядерною державою, як би їм нас шкода не було, ніхто не буде.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721085 вiд 2025-05-12 10:23:16Voxa (м. Запоріжжя) № 1721083 єс і штати грозились «страшними» санкціями якщо хуйло не виконає ультиматум… от і побачим…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721084 вiд 2025-05-12 10:20:24"Вінгер київського «Динамо» Максим Брагару не входить до планів головного тренера Олександра Шовковського у наступному сезоні. Як повідомляє джерело, 22-річний лівий вінгер продовжить кар'єру в іншому українському клубі на правах оренди. На даний момент у послугах Брагару зацікавлені житомирське «Полісся» та черкаський ЛНЗ. "
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721083 вiд 2025-05-12 10:12:36та не буде ніякої реакції. а в четверг приїде другий зам третього помічника і все.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721082 вiд 2025-05-12 10:09:20Оце я читаю новини, в Швейцарії досягнуто угоду між США і Китаєм по тарифах. Тобто Штати змушені вернулися на ісходні позиції, які були в січні 2025 Друге, що Державний секретар США Марко Рубіо відвідає неформальну зустріч міністрів закордонних справ НАТО в Туреччині 14-16 травня, щоб обговорити припинення війни між Росією та Україною. Тобто знову політика Трампа зазнає величезної корекції. Все одно Штати змушені триматися за НАТО, і за Європу, щоб мати вплив на ситуацію у світі. І тут звісно Трамп зіграв позитивну роль, що Європа прокинулася, почали ревізію питань безпеки як кожна окрема, так і ЄС, почали перегляд питань економічного зростання і глобальної торгівлі, тощо. На мою думку Трамп дуже сильно поспішив з тарифами, і показав наскільки Америка вразлива у фінансовому плані, якщо бездумно шось робити. І цей фак-ап з тарифами, а також невдачі Вітька (як спецпосланця) тепер заставляє всю ту адміністрацію Трампа тупо робити такий змнякшувальний бампер і розрулювати по старому.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721081 вiд 2025-05-12 10:02:59olma № 1721080 вiд 2025-05-12 09:54:24 У них є сильний варіант, який подіє на Трампа, але буде диким знущанням над Зеленським - делегація на чолі з Медвєдєвим з фразою, що з колишнім президентом може розмовляти колишній президент. Зеленському треба хоча б Кучму підготувати для наступної відповіді в цьому конкурсі капітанів КВН для одного йобнутого заокеанського глядача з ще більш їбанутим почуттям гумору.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721080 вiд 2025-05-12 09:54:24У Мордорі щось завис компьютер після запрошення Зе. Нема реакції. Видно, Зе їх підловив, зіпсував ігру. До обіду сьогодні мають родити якийсь експромт…
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721079 вiд 2025-05-12 09:45:37Orest Dniprovskiy (Київ) № 1721072 Такий парк є і у Львові - «Стометрівка» перед Оперним. Там завжди сиділи старі зубри, що заробляли гроші бліцем, і з ними справді було непросто. Я в дитинстві кількох там добряче потовк, але це скоро припинилося - мій тренер сам приходив туди пограти, і тому місцеві дідугани поставили йому ультиматум, щоб заборонив своїм вихованцям приходити та псувати бізнес :)) А який в тебе зараз рейтинг в бліц на chess. com?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721078 вiд 2025-05-12 09:21:15теніс марта-касаткіна. нижче розгорнуте пояснення від марти хз. я супер-уважно не слідкую за касаткіною. але якби вона явно назвала хуйла піда-расом чи що щось - то воно б в медія потрапило… але я нічого не чув, крім «у нас в расійє», коли вже отримала австралійське громадянство але. укр тенісна федерація прискіпливо слідкує за висерами хуйло-тенісистів. і нервово реагує якщо наші тенісисти ігнорують і не коментують… тому, можливо, десь щось касаткіна говорила… на початку кар'єри касаткіна, еліна тренувались в словаччині. в одній академії. і менеджер у них був один… --------- - Насправді підготовка до цього кроку тривала досить довго. Велася активна і комплексна комунікація - у тому числі з Федерацією тенісу України. Жодне рішення не ухвалювали поспіхом чи в односторонньому порядку - це була спільна, виважена позиція. До того ж, під час Billie Jean King Cup ми обговорювали це і з іншими українськими гравцями - було важливо почути різні думки. Я рада, що все сталося саме так. Це був сильний, символічний і, на мою думку, потрібний жест. Важливо, щоб світ бачив і розумів, якою є наша позиція. І приємно, що історію підхопили такі медіа, як BBC і The Guardian, - це означає, що меседж справді був почутий. Звісно, кожен має право на власний вибір. Але вважаю, що Дар'я - приклад того, як навіть у складних обставинах можна залишатися людиною. Такі речі мають звучати вголос. Я отримала багато щирих і теплих відгуків. Це був важливий день - і для мене особисто, і для всієї нашої команди.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721077 вiд 2025-05-12 08:49:06British Prime Minister Keir #Starmer said that British experts are working on the ground to «support the restoration of air services to #Ukraine once a ceasefire is achieved.»
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721076 вiд 2025-05-12 08:37:48до речі штати на вихідних переговорили з китаєм - і вже анонсують про про все домовились… ну хз… ще місяць назад був «армагедон», «жосткі» ультиматоми, супер-тарифи, біржі в паніці… бац - і вже «всьо нормально» … почекаємо що там офіційно сьогодні розкажуть
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721075 вiд 2025-05-12 08:26:34теніс так. марта і еліна у гарній формі сьогодні еліна проти колінз. 70% що еліна пройде далі. останній матч виграла в 3х сетах. викликала фізіо на корт. але потім сказала що «стандартні» проблеми коли багато матчів граєш. буде день відпочинку - відійде марта тиждень назад в мадриді проти сабалєнки програла на двух тай-брейках. може на рівних грати. в римі корти більш повільні. що на руку марті… шансів не більше 30, але потрібно боротись…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721074 вiд 2025-05-12 08:20:59про рафінья «цікаво» що минулого сезону він грав справа у барсі. інколи його змінював ямаль а у цьому сезоні грає зліва, наче «все життя» грає на цій позиції… з приводу забитих голів. хз, барса встановить рекорд по забитим голам? 95 голів в 35 матчах. майже по 3 м'ячі за гру… думаю що вся основа по забитим у цьому сезоні буде мати «персонал бест» з цього показника :)
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721073 вiд 2025-05-12 06:49:28Jen № 1721062 Схоже Карпати роблять Динамо чемпіоном. --- Головне завдання на сезон тепер не програти. А «якийсь чувак» нижче написав, що ЧУ герня :) Чачуа?
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721072 вiд 2025-05-12 06:38:44я не грав у парку, але грав на chess. com за Україну. Були часи входив у топ 10 гравців. Але через чітерство та багато набраних партій прийшло вигорання. Віра залишилася лише у швидкі шахи.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721071 вiд 2025-05-12 06:38:13Негриточик там один, дедок, хвастался, что пару раз Фишера в блиц дернул..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721070 вiд 2025-05-12 06:34:58Нуйорке на Бродвее тоже есть скверик, где играют в шахи на деньги. По пятерочке, но все же..
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721069 вiд 2025-05-12 06:00:51olma № 1721063 вiд 2025-05-11 20:51:08 Хто не грав на гроші у парку поруч з універом ім. Шевченка?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721068 вiд 2025-05-12 02:36:52Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1721066 Погуглив статейку. https://www.givemesport.com/best-dribblers-world-football-ranked/ Починається так: Зростає відчуття, що веселощі зникають із футболу. Легендарний аргентинський тренер Марсело Б'єлса поскаржився на нібито «занепад» спорту цього літа, стверджуючи, що видовище «стає все менш привабливим». … Яку тільки хуйню не прочитаєш в інтернеті. Особливо після ураганної євровесни цього сезону із купою фантастичних матчів та розв'язок! Цей Б'єлса - якийсь підстаркуватий дебіл. Автор статєйкі - також дебіл, якщо цитує дебілів. «Зростає відчуття» у нього бля.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721067 вiд 2025-05-12 02:28:36А якжеж. У таких псевдо-цнотливих муслимських країнах варіанти ігор особливо різноманітні: осляче очко, овече очко, очко правовєрного брата-муслима, очко правовєрного хлопчика-муслима та очки іншої рогатої та безрогої худоби.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721066 вiд 2025-05-12 02:23:40Грузинськi хaкeри рулять :) Топ-10 дриблерів футболу за версією GiveMeSport: 1. Хвіча Кварацхелія (ПСЖ) 2. Раян Шеркі (Ліон) 3. Джамал Мусіала (Баварія) 4. Вінісіус Жуніор (Реал Мадрид) 5. Усман Дембеле (ПСЖ) 6. Ліонель Мессі (Інтер Маямі) 7. Ламін Ямаль (Барселона) 8. Дезіре Дуе (ПСЖ) 9. Ніко Вільямс (Атлетік) 10. Кіліан Мбаппе (Реал Мадрид)
Enot(Тому ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721065 вiд 2025-05-12 00:58:11А в очко можна грати в Афганістані?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721064 вiд 2025-05-12 00:27:30важко буде в афганістані без шахів..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721063 вiд 2025-05-11 20:51:08ББС повідомляє що: "Уряд Талібану в Афганістані заборонив шахи до подальшого повідомлення через побоювання, що ця гра є джерелом азартних ігор. За словами офіційних осіб, гра заборонена на невизначений термін, доки не буде визначено її сумісність з ісламським законодавством. Шахи – це черговий вид спорту, обмежений Талібаном. Жінкам фактично заборонено взагалі займатися спортом. З моменту захоплення влади в серпні 2021 року Талібан постійно запроваджує закони та правила, що відображають його суворе бачення ісламського права. "
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721062 вiд 2025-05-11 20:46:10Схоже Карпати роблять Динамо чемпіоном.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721061 вiд 2025-05-11 20:17:40 Зiнчeнкa випустили зa 3 хв дo кiнця…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721060 вiд 2025-05-11 20:17:14львівці молодці, програвали по ходу матчу 0:1, але таки переламали 2:1. Але до левів там ще далеко :-))) Так вигризаються місця у єврокубках. Приклад.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721059 вiд 2025-05-11 20:13:09Президент Володимир Зеленський заявив, що очікує від РФ на припинення вогню від 12 травня і особисто чекатиме на лідера Кремля Володимира Путіна в Туреччині 15 травня.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721058 вiд 2025-05-11 20:11:17ого, нежданчік
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721057 вiд 2025-05-11 20:03:11Леви!!!! Відчепили від нас Олександрію і отримали супершанс на єврокубки.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721056 вiд 2025-05-11 19:49:35Щоб гравці намагалися від3.143дити тренера команди суперника - таке нечасто побачиш навіть у європах ;)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721055 вiд 2025-05-11 19:25:03❗️Україна має негайно погодитися на перемовини в Туреччині, — Трамп рудий гандон настільки тупий, що це вже не смішно.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721054 вiд 2025-05-11 19:21:44Геть (Геть) № 1721052
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721053 вiд 2025-05-11 19:21:30хіба як їх всіх разом випустити)