Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721052 вiд 2025-05-11 19:18:09VVV № 1721051 вiд 2025-05-11 19:09:06 Я просто передав, що люди про Рафінью говорять. Бразилія ніде не ділася, проблеми з менеджментом. Гравців там вистачить аби 10 чемпіонатів виграти, світу або водокачки))
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721051 вiд 2025-05-11 19:09:06Геть (Геть) А шо там Бразилія? де вони взагалі? щось виграли останнім часом? Рафінья їм не такий)
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721050 вiд 2025-05-11 19:06:20yagshamash № 1721049 вiд 2025-05-11 19:00:42 Так, це ж збірна Бразилії, а не Лідз. Вимога там одна. Забивати парагваям не показник.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721049 вiд 2025-05-11 19:00:42Геть, 11 голів у 33 матчах за Бразилію непогано для півзахисника. За Лідз він був нашим найкращим гравцем. Тобто в Бразилії якісь надзвичайно високі вимоги.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721048 вiд 2025-05-11 18:54:35Гарний футбол у Львові поки що, а результат поганий і для Карпат, і для Динамо :(
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721047 вiд 2025-05-11 18:49:44yagshamash № 1721046 вiд 2025-05-11 18:44:39 Це у Барсі. У Бразилії нарід його називає триатлоністом: corre (біжить), dribla (обігрує) e nada (у сенсі «ніц», а не «пливе»).
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721046 вiд 2025-05-11 18:44:39Скільки вже Рафінья накліпав цього сезону. Лідз Юнайтед. Б'єльса знайшов чувака. У Бразилії ніхто не знав. Кажуть, топ-кандидат на золотий м'яч. Шкода, вилетіли з того півфіналу Ліґи чемпіонів.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721045 вiд 2025-05-11 18:29:12Так, допомогли арбітри Олександрії :(( чистий гол скасували.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721044 вiд 2025-05-11 18:29:04В общем, чемп Украины - херня, не стоящая внимания. Самодуры продажные судди, спрятаный всемогущий вар.. Смотрите сами..
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721043 вiд 2025-05-11 18:26:14Batyj № 1721031 вiд 2025-05-11 17:54:44 Если бы Житомер-ДК -------------------- ЖитомИр жито і мир мир. Не мер.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721042 вiд 2025-05-11 18:26:00Ебануто. Не защитали автогол, бо офсайд. Которого в упор не видно..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721041 вiд 2025-05-11 18:23:47Кампос забивает второй. В свои ворота..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721040 вiд 2025-05-11 18:21:35sk (Mobile) № 1721033 вірніше була повязка з початку гри, потім зняв. Забивав вже без неї.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721039 вiд 2025-05-11 18:18:32Ну, с 30 метров..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721038 вiд 2025-05-11 18:18:00Кампос слета, метров с 40 забивпеи Карпатам. Вот так. По воротам нада бить..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721037 вiд 2025-05-11 18:16:26а не, нема. здалося
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721036 вiд 2025-05-11 18:14:29папа Карло залишає по собі руїни, в ігровому плані. гадав, що Барса буде в ямі, але, схоже, у її лідерів по-хорошому дитяча психіка: бачать м'ячик і кайфують від гри, забувши про вчорашні негаразди.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721035 вiд 2025-05-11 18:11:22sk (Mobile) № 1721033 с повязкой Ямаль. на правій руці
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721034 вiд 2025-05-11 18:09:01Їбануто, що тотнем та скам ю 16 і 17 у лізі, але один з них гратиме у Лізі чемпіонів наступного року.
sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721033 вiд 2025-05-11 18:07:30Рафінья, до речі, при святкуванні гола показав на повязку на зап'ясті. Ямаль без пов'язки…
sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721032 вiд 2025-05-11 18:03:06Добре що не лугінина воротах. Так би його винним зробили…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721031 вiд 2025-05-11 17:54:44Если бы Житомер-ДК судил судля, который щас судит реал-барса, Житомер бы заканчивал вчетвером в лутчем случае..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721030 вiд 2025-05-11 17:50:16ахуенний футбол
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721029 вiд 2025-05-11 17:27:50Марта класно грала порівняно до попереднього матчу. Лише 4 подвійні помилки, 5 ейсів. Але наступне женщіна-мущіна другий турнір поспіль.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721028 вiд 2025-05-11 16:45:26olma № 1721027 вiд 2025-05-11 16:33:23 Дуже впевнено як для гри з прямою конкуренткою в рейтинзі. Тепер Костюк обійшла Фернандес, якби програла, то залишилась би нижче.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721027 вiд 2025-05-11 16:33:23Марта Костюк (Україна) - Лейла Фернандес (Канада, 24) 6:4, 6:2 Українська тенісистка в ході сьогоднішнього матчу, який тривав півтори години, виконала п'ять ейсів і припустилася стільки ж подвійних помилок, реалізувала половину з восьми брейк-поїнтів і програла лише один гейм на своїй подачі. Костюк вперше вийшла у четверте коло турніру в Римі і загалом вп'яте зіграє на цій стадії змагань WTA 1000. Лейла Фернандес (Канада) дуже перспективна молода тенисистка, фіналістка ЮС оупен 2023.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721026 вiд 2025-05-11 16:30:46нічо так Колос прибив Кривбас 1:0. У гостях. Тепер треба щоб і Карпати втратили :)
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721025 вiд 2025-05-11 15:40:26Спочатку безумовне 30-денне припинення вогню, а під час нього - перехід до мирних переговорів. А не навпаки, - спецпредставник Трампа Келлог
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721024 вiд 2025-05-11 14:30:20Трамп на жаль, поки що більше слухає Вітькоффа Хуйла, а менеше Келога Зеленського. От він спить і бачить, як за тиждень закінчити 3-ю світову війну.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721023 вiд 2025-05-11 14:21:28Хуйла вже всі (сподіваюся і американи) розкусили. Він вести переговори і водночас наступати, стріляти, бомбити. Кремлівська цвіль послідовна, згідно з методичками Герасимова хоче таке повторення Дебальцевого-2. Вони так вважають, думають, що можуть тут на землі покращити свою ситуацію. Короче, наші зайняли позицію спочатку Ти. хуйло обявляєш перемиріє і не стріляєш, забуваєш про свої плани воювати ще ціле літо, а ми поміркуємо, подумаємо, може і вишлемо заступника Єрмака на твої переговори в Стамбул. Тут важливо не піддатися на тиск Трампа, Ердогана та інших невьєбєнних дєятєлей.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721022 вiд 2025-05-11 13:51:20Привіт, святі ацці. Нагадую на всяк випадок, що в суботу 17 травня, о 14:00 - традиційна месса. Хто не в курсі щодо локації - велкам до фейсбучної келії. Сподіваюсь, що будемо живі та здорові - і нарешті знову зустрінемось.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721021 вiд 2025-05-11 12:58:49Тим часом, забудовник досяг чергового тріумфу на дипломатичній ниві: -------------------------- "Міністр закордонних справ Ірану Аббас Аракчі заявив, що Тегеран ніколи не відмовиться від своїх ядерних прав, якщо США намагатимуться їх обмежити. …Тим часом спеціальний представник Дональда Трампа Стів Віткофф у п’ятницю заявив, що в рамках будь-якої домовленості об'єкти Ірану зі збагачення урану мають бути повністю демонтовані ".
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721020 вiд 2025-05-11 12:52:182 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1721011угу, специфические.. Кузнец_по_золоту, Кузнец_по_меди..
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721019 вiд 2025-05-11 11:51:41Речниця Державного департаменту США Теммі Брюс заявила, що Росію судитимуть не за словами, а за діями, і що зацікавленим у відбудові України США необхідне припинення вогню невже ці загальмовані починають щось розуміти?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721018 вiд 2025-05-11 11:07:12VVV № 1721017 після 28.02 і чуток про санаційний список, це єдино можливе
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721017 вiд 2025-05-11 11:01:26Зе обрав тактику піддакування рудому і очікування поки той сам прозріватиме. оскільки рудий рідкісний йолоп, то це займе чимало часу. але, в принципі, це єдиний ефективний варіант поведінки з такими довбограями.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721016 вiд 2025-05-11 11:00:07Коваленко, Ковальчук і Ковальський - ок а Коваль - ні збоченці. Взагалі, на якийсь там рік, років 30 назад, прізвище Коваль (з похідними), разом з всякими Смітами, Шмідтами та Херейрами було другою за поширеням в світі. Після китайського Чанг
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721015 вiд 2025-05-11 10:56:24хуйлуша рудого тримає за дурня.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721014 вiд 2025-05-11 10:19:06В Сх. Європі ковальство не належало до єврейських професій, в сенсі виготовлення інструмента, ремананента для рільництва, ножів, коси. Були звісно ювеліри, які працювали з металом. Але в в кінці 19 початку 20 століття євреї були майже у всіх непритаманних професіях і були ковалі. Взагалі пішла демократизація і робили там де могли. У містах металомайстерні були так євреї там працювали часто. Наприклад в Галичині, в Карпатах в Гуцульщині ліс сплавляли єврейські артелі - стояли на плотах і дерево вниз рікою спускали, Обробка дерева, тартаки теж вони працювали. На території сучасної Тернопільщини були єврейські фермери, родини, які обробляли землю, садили пшеницю інще збіжжя, а також цікаво, що монополію на вилов риби (річкову, озерну, ставкову) тримали сповідники Моїсеєвої віри. (Гефільте фіш це ж не просто так ;)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721013 вiд 2025-05-11 10:09:59Ультиматум пред'явлений - зупинка вогню до понеділка. Якщо ні - мають бути відповідні дії, або Макрон і компанія просто лохи - піздоболи