klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721012 вiд 2025-05-11 09:59:51Нашим треба знов почати наполягати на 30 денному перемір'ї, яке хуйло проігнорувало. Бо виглядає все як «бандити забили стрілку»
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721011 вiд 2025-05-11 09:47:10Зустрічаються єврейські прізвища «Гольдшмід» чи «Купфершмід» - тобто також ковалі, але специфічні.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721010 вiд 2025-05-11 09:45:48Фуйло ніби 3.143дануло про «без попередніх умов» - хз, чи випливає з цього, що воно готове забути про попередні стамбульські базари.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721009 вiд 2025-05-11 09:37:09Трампадло вже в захвті..
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721008 вiд 2025-05-11 09:25:02Jen № 1720999 вiд 2025-05-11 01:56:54 Черговий етап найобування. «Відновити», бо там вони продавили якийсь капітулянтський папірець, який не спрацював. Тепер захочуть мати його за базу, раз «відновити» і ще докинути. А коли ми заперечувати будемо - скажуть, що ми відходимо від домовленостей і не хочемо домовлятись. Крапка. І поскаржаться Фредовичу, щоб натиснув на Зелю. Пусті танці з бубном. Краще б в переговорах приймали участь Європа та США. Діла не буде…
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721007 вiд 2025-05-11 09:10:302 Orest Dniprovskiy№ 1721006є таке гарне слово: оксюморон)
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721006 вiд 2025-05-11 08:56:40Жорж Абрамович Коваль
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721005 вiд 2025-05-11 08:53:502 Orest Dniprovskiy№ 1721000єврей-кравець то ок, але де ти бачив єврея-коваля?)
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721004 вiд 2025-05-11 08:20:35Миколенко забив перший гол у сезоні
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721003 вiд 2025-05-11 08:17:20З 1 липня 2025 року Україна переходить на новий стандарт напруги в електромережі З 1 липня 2025 року в Україні зміниться стандарт напруги — з 220 В на 230 В. Це стане наступним кроком до синхронізації української та європейської енергосистем. Зміна стандарту напруги на 230 В не вплине негативно на роботу побутових приладів.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721002 вiд 2025-05-11 07:57:47 Jen № 1720999 нaступний крoк - витягнe псeудo-дрaфт i будe рoзкaзувaти щo тaм eчoсь вжe булo дoмoвлeнo. в 2022..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721001 вiд 2025-05-11 05:53:49а вот і шахеди, по распісанію..
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1721000 вiд 2025-05-11 02:39:15Про Коваля Дуже часто євреям давали прізвища за професією Швець, Кравець тощо
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720999 вiд 2025-05-11 01:56:54❗️путін пропонує Києву відновити прямі переговори, перервані з 2022 року, і розпочати їх в Стамбулі 15 травня
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720998 вiд 2025-05-11 00:37:03хуйлуша щось крякати буде. чергову хуйню про вимоги для перемир'я, чи Сі таки трохи присунув чорту?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720997 вiд 2025-05-11 00:02:58Perfect, ти дуже важка людина. Дуже.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720996 вiд 2025-05-10 23:52:03yagshamash № 1720994 як виднo, ти бaгaтo чoгo нe знaєш, aлe рoбиш ширoкi узaгaльнeння…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720995 вiд 2025-05-10 23:48:31Здрастє, а Коваль - це що, вже не українське прізвище?! КОВАЛЬ © ridni. org/karta/коваль (Koval', Коваль) Кількість носіїв: 62232 9-е найбільш поширене прізвище в Україні … Кова́ль поширене українське (також польське — пол. Kowal — Ко́валь) прізвище, за назвою фаху коваль.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720994 вiд 2025-05-10 23:45:57Perfect, я не розумію цих скорочень. Щодо українців, то це очевидно, що йдеться не про прізвище Петренко. Йдеться про українців: Кацнельсона, Дімітріаді, Іванова чи Коваля. Це все українці. Хто з них руські? Ніхто. То не нервуй мене :(
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720993 вiд 2025-05-10 22:53:59yagshamash № 1720957 OК, тoбтo тeпeр пo пaспoрту? a як нa рaхунoк РДК чи ЛВР?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720992 вiд 2025-05-10 22:52:28sk (Samsung galaxy) № 1720988 спрaвa йдe нe прo пoрiвняння, a прo узaгaльнeння. Щe мoжнa дeщo зрoзумiти кoли цe йдe вiд людини якa живe пiд пoстiйними oбстрiлaми дeсь у Хaркoвi…
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720991 вiд 2025-05-10 22:45:02Bobb № 1720976 Проект під «вокал», не під виконання. Це хайп, не тренд. Але хлопці добрі, нехай їм щастить, може й зроблять банду щоб показати як воно повинно бути на їх погляд.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720990 вiд 2025-05-10 22:33:572 olma№ 17209653 місяці Трамп говорить, що Україна не буде в НАТО… А тут німець каже зовсім іншу історію. Ти бачив, які люди сьогодні у Києві збирались?Може вони вже домовились, виперти з НАТО США, як Трамп дуркувати не припинить. :)
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720989 вiд 2025-05-10 22:21:05olma № 1720987 На їхньому YouTube-каналі вже чимало виступів — 29 відео за останні 2 роки. І чудово видно, як вони стрімко прогрессують: ще рік тому були сирими, а зараз вже дають справжній драйв. Як я зрозумів, гурт створили троє: ударник, басист і та сама солистка у рваних джинсах. Потім приєдналися інші. Назва — від прізвища ударника (Greyson). Те, що поки вони виконують кавери — це нормально, ті ж Beatles починали з того самого.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720988 вiд 2025-05-10 21:18:57теніс і хароші руські… некоректно порівнювати росіян з українським паспортом що зараз воюють за україну і москлів, що звалили зі своєї країни. навіть взяли паспорти інших країн, які щось там вякають в мікрохфон… касаткіна, після того як офіційно змінила громадянство, дала декілька довгих і-вью… і них часто говорила «у нас в расії» … тобто… сама каже що остані три роки не може приїхати в хуйлостан (хз чому. видно що прекрасна країна) але розказує про «у нас» … тобто… коли буде умовна війна хуйлостан-австралія - зільє всі секрети австралії які вона знає хуйлостану… ментально вона - руська. якщо хтось хоче - може назвати «хароша» мовчу про тих хуйло-тенісистів що взяли паспорти казахстану. ті взагалі живуть перманентно в мск-спб, їздять в казахстан як на спонсорські «виступи» в рекламі єдина офіційна казашка що у них в команді - діаз, виросла в празі. тато там працював. в європі виросла як тенісистка. потім в неї вже казахський олігарх інвестував (як кажуть) мільйон баксів… але вона так і залишається за межами топ-100 ----- по турніру в риму. марта-еліна залишаються у сітці еліні в третьому колі світила іга. але іга програла щось з ігою не те. останні рокі вона - королева грунту… і тут програє в перших колах. злам почався рік назад коли у неї знайшли допінг. і вона з кожним турніром грає все гірше і гірше… наступні матчі еліна та марта 70% на те що пройдуть далі…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720987 вiд 2025-05-10 21:16:09Bobb № 1720976 ---- Іще раз дякую. Класно діти виконують. Шось типа шкільного оркестру, які вчаться на каверах. Послухав Скайфолл (Адельки пісня) тема Джеймса Бонда в 2011. Класно. Але лідгітара, басгітара пацанчики маненькі, але як лабають.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720986 вiд 2025-05-10 21:04:51Цей конфлікт і нах нікому не потрібний насправді. Індія вела свою політику, купувала енергоресурси і зброю в Росії, пробує бути противагою Китая в регіоні. І Моді начебто казав х-лу не вздумай ядеркою гратися. А тут конфлікт. І Хуйло тепер думає, А Індія теж не така крута, і теж ма свої браки ізьяни. І я не буду нікого слухати. (Я вважаю, що Хуйло живе совковими міфами всемогутності Рашки, і Набібуліна його не може переконати, шо Росія сьогодні це хуже ніж Нігерія). Я сподіваюся на лебедя чорного. І треба бути готовим.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720985 вiд 2025-05-10 20:57:13з приводу папи то що, діджей все переплутав? зробив «діл», домовився щоб вибрали папу американця, а він, виявляється, «не з тієї партії»? індія - пакістан, до речі, хтось з наших лом-ів (портніков, богданов???) сказав що моді в поганих стосунках з трампом… хз. він ще в білий дім їздив. венс також до моді приїждав якраз перед терактом… про війну. ок. якщо по посольствам не коректно відслідковувати чи буде ескалація, то є ж курси валют, курс індійської біржі… тому що дійсно, країна що зробила болівуд (наче ж у пакистані теж свій болівуд є?), тобто такі країни медійно напишуть-намалюють-відоси зроблять - будь яких перемог в супер «космічних» баталіях…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720984 вiд 2025-05-10 20:17:26Політично Індія програла, це ж була її ініціатива. І що? Перемогли «терористів»? Ні. Отже це поразка.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720983 вiд 2025-05-10 18:46:12Enot № 1720982 ---- Кажуть дуже багато піздєжа, в цьому конфлікті. ТОбто факти існують тільки в медіах, нема підтвердження. Іде свого роду інформаційна війна, де Пакистанці ведуть в рахунку. А фізично, хто кого заїбашив, нема стільки підтвердження, як заявляють.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720982 вiд 2025-05-10 18:10:01Я не знаю гралися чи ні. Може товариш Моді хотів більшого, але зрозумів що не вийде. Китайські літаки, що на озброєнні Пакистану показали себе краще ніж російські та французькі на озброєнні Індії.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720981 вiд 2025-05-10 17:55:39Enot № 1720979 ---- Та да. Головне у войнушку погратися. Покатати м'язами перед своїми ізбіратєлями.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720980 вiд 2025-05-10 17:52:07Індія вдарила вночі по пакистанським базам, причому одна з них біля столиці. Пакистан відповів, Індія втратила літаки при тому що перестрілка йшла без порушення повітряного простору літаками. Загалом товариш Моді відсмоктав, індуси в твіттері бісяться, пакистанці раді. Тепер Пакистану ніщо не заважатиме подавити повстання белуджів, які, звісно, фінансуються Індією.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720979 вiд 2025-05-10 17:49:08Всім похуй на туристів
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720978 вiд 2025-05-10 17:18:23Трамп вже помирив Індію та Пакістан. Залишилося взнати хто ж вхойдокав індійських туристів, через шо вся заворуха почалася. Пакістан не визнає, що то були його люди?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720977 вiд 2025-05-10 17:00:41Саксофоніст вступив - бомбастично. Гарно виконують!
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720976 вiд 2025-05-10 16:08:55Ділюся знахідкою. Дивовижно, наскільки талановиті ці 12-річні дітлахи! Без сумніву, їх чекає зоряне майбутнє. Гурт із Сан-Франциско – The Greystones. Живе виконання.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720975 вiд 2025-05-10 14:24:12Схоже на правду, що Папа Леон XIV належить до ліберальної течії, а не умовно ортодоксально правої течії Інакше CNN його б так «не рекламувало» https://www.facebook.com/cnninternational/posts/pfbid035eYQTcP2ZNQzhi9VPf4SQm38dKq4y6aS4gpdo74Xv2V2kcw9veEBt68iEpWSHiXAl Класна підбірочка фоток нового Папи
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720974 вiд 2025-05-10 13:47:53Чи може оце:https://www.ilgiornale.it/news/politica/prevost-nei-registri-repubblicani-bannon-peggio-i-maga-2476919.htmlале за обома посиланнями конкретики небагато - та і фуй з ним.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720973 вiд 2025-05-10 13:40:42Мабуть це:https://www.ilgiornale.it/news/vaticano/tutti-i-complotti-sullelezione-papa-xiv-2476728.html