🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 752.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Enot(Тому ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720972 вiд 2025-05-10 13:35:25

Вони не можуть гуглитися, це фейсбук. В статтю треба в цьому журналі шукати, італійською мовою

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720971 вiд 2025-05-10 13:33:44

Так в тому і проблема, що навіть цитати з твого № 1720968 не гугляться. Можливо ще не проіндексували.

Enot(Тому ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720970 вiд 2025-05-10 13:19:31

Знайди статтю

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720969 вiд 2025-05-10 13:16:16

Enot (Тому) [Останнi 20 месаг]
№ 1720968 вiд 2025-05-10 12:44:58

Так а що там були за інтриги, і яким саме чином обісралося трампидло?

Enot(Тому ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720968 вiд 2025-05-10 12:44:58

Портніков

Італійське видання Il Giornale розповіло читачам про інтриги, які відбувалися в тіні конклаву, що мав обрати нового Папу. І, звісно, у цій тіні можна було побачити постаті президента Сполучених Штатів Дональда Трампа та його віце-президента Джей Ді Венса, які справді вважали можливим встановити ідеологічний контроль над Ватиканом — і, очікувано, пошилися в дурні.
Бо новим понтифіком дійсно став представник Сполучених Штатів, але це виявився зовсім не та постать, на яку розраховували у Вашингтоні. І питання тут навіть не у черговій поразці американської адміністрації, а в тому, що розмах її амбіцій не відповідає її компетентності й адекватності. Саме тому ця адміністрація зазнає поразок на будь-якому зовнішньополітичному напрямі. Саме тому її дурять диктатори, а кардинали знаходять таку елегантну відповідь на підступи Трампа, яка навряд чи зрозуміла людині, що не знає самого значення слова «елегантність».

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720967 вiд 2025-05-10 12:20:16

Майбутні поставки озброєнь Україні від Німеччини будуть засекречені — Spiegel

нарешті. ніколи не розумів навіщо розповідати кацапам, що саме постачають. стосується всіх західних країн.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720966 вiд 2025-05-10 12:01:43

PEPSI (Merkury)
№ 1720961 вiд 2025-05-10 10:30:13
найкращий комент про полісся після матчу з дк

Треба подякувати клубу за сезон!!! 2 рік в Прем’єр Лізі і вже граємо на рівних з Динамо та Шахтарем, виходимо до півфіналу КУ, маємо стильний фан клуб, інфраструктуру, футбольний Житомир задихав на повні груди!!! А перемоги нікуди не дінуться, перемоги приходять з досвідом, у нас все ще попереду!!!
-----------------------------------------------------

А ось вам найкращий комент про Верес після коменту про полісся після матчу з дк -
Треба подякувати клубу за сезон!!! 4й рік в Прем’єр Лізі і вже обігруємо в Житомирі Полісся 5-1 , який грає на рівних з Динамо та Шахтарем, та має бюджет приблизно в 5-10 раз більший за бюджет Вереса, маємо стильний фан клуб, інфраструктуру, футбольне Рівне задихало на повні груди!!! А перемоги нікуди не дінуться, перемоги приходять з досвідом, у нас все ще попереду!!!
І це ми, Верес, канонічні поліськи вовки, а житомирськи це самозванці і максимум можуть претендувати на звання поліських лосів, що, доречі, теж дуже почесно бо лосі мають величезні роги!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720965 вiд 2025-05-10 12:00:32

Новий міністр закордонних справ Німеччини Йоганн Вадефуль вважає шлях України до НАТО «незворотним».

про це Вадефуль розповів в інтерв'ю газеті Neue Osnabrücker Zeitung.
Джерело: https://censor.net/ua/n3551486

3 місяці Трамп говорить, що Україна не буде в НАТО… А тут німець каже зовсім іншу історію.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720964 вiд 2025-05-10 11:38:17

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1720963
-----
Минулого разу, коли американська розвідка повідомляла про ризик удару, то русня пульнула арєшніком по Дніпру, над Южмашем, здається.
Можливо тоді не Американська розвідка спрацювала, а просто Ушаков чи хто там подзвонив Салівану і сказав, що будем арєшнік над Україною випробувати.

Цього разу закрили повітряний простір над Капустиним Яром (полігон ракетний) в Астраханській пустелі.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720963 вiд 2025-05-10 10:37:45

olma (!)
№ 1720960 вiд 2025-05-10 10:08:29

Також пишуть, що Фуйло готується масовано перднути з усєх відов аружия. Мабуть йому доведеться потерпіти.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720962 вiд 2025-05-10 10:33:10

А що таке «стильний фан-клуп»? Там зібралися естети?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720961 вiд 2025-05-10 10:30:13

найкращий комент про полісся після матчу з дк

Треба подякувати клубу за сезон!!! 2 рік в Прем’єр Лізі і вже граємо на рівних з Динамо та Шахтарем, виходимо до півфіналу КУ, маємо стильний фан клуб, інфраструктуру, футбольний Житомир задихав на повні груди!!! А перемоги нікуди не дінуться, перемоги приходять з досвідом, у нас все ще попереду!!!

olma(!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720960 вiд 2025-05-10 10:08:29

Зранку 10 травня до Києва з візитом прибули новий канцлер Німеччини Фрідріх Мерц, президент Франції Емманюель Макрон, прем'єр Польщі Дональд Туск та прем'єр-міністр Британії Кір Стармер.

На вокзалі у Києві європейських лідерів зустріли керівник Офісу президента Андрій Єрмак та міністр закордонних справ Андрій Сибіга.

«Сьогодні буде насичений день. Надзвичайно важливі зустрічі. Ми вітаємо в Україні чотирьох європейських лідерів, лідерів» коаліції рішучих «. Тому очікуємо важливі рішення, очікуємо подальше цементування європейської солідарності та підтримку України», - сказав Сибіга на вокзалі.

https://censor.net/ua/n3551471

Мабуть ніколи не їздили в одному потязі аж 4 лідера європейських країн. Це ж стільки вони їхали годин 7 тільки зі Львова до Києва.

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720959 вiд 2025-05-10 05:26:33

yagshamash
№ 1720951

Обидва села нині це Черкаська область. Те, що наполовину єврейське було свого часу Київською губернією.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720958 вiд 2025-05-10 03:49:11

Я би додав, що «етнічний росіянин» подекуди теж неправда. По ДНК тестуванню раптом є фіни-карели, прибалти, німці з поволжя, тощо. Прізвище переписали кацапен-стайл, багато пройшли скрізь «ріспублєкі-шкід» інтернати, а потім заміна населення по 1-2й війні. Як з наших олексенко робили алєксєєнкових.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720957 вiд 2025-05-10 02:08:30

Perfect, «Етнічні росіяни» це українці.

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720956 вiд 2025-05-10 01:53:00

2 olma
№ 1720883
Тут хтось писав у 22му, що бачив угорські понтони, які 24.02 до нашого кордону.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720955 вiд 2025-05-10 00:32:42

yagshamash
№ 1720936

«Хароших рускіх нема.»

--------------------------

a щo ти скaжeш прo тисячi eтнiчних рoсiян якi зaрaз зi збрoєю в рукaх зaхищaють Укрaїну?

olma(!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720954 вiд 2025-05-10 00:05:57

Знайдіть в інтернеті картину видатного українського художника Василя Пимоненка Жертва фанатизму (Ні це не лінчування фанатами Ліверпуля бідолагу, яке вболіває за Ман. Юнайтед). Назва картини трохи пиздувата на сьогоднішній день, але.

Це картина показує, осудження єврейським єврейської дівчини, яка оступилася, чи покохала невірного чи ще щось зробила єврейським кагалом громадою.

Картина є у нас в Нац. Художньому музеї на Грушевського

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%96%D0%B5%D1%80%D1%82%D0%B2%D0%B0_%D1%84%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B7%D0%BC%D1%83

olma(!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720953 вiд 2025-05-09 23:59:56

Є таке слово штеттл це з їдіша єврейське містечко в Україні. І пгт Чорнобиль був штеттлем, і Пріцьки, звідки клан міліардерів Pritzker.
І по ходу селище предків Ореста то теж штеттл, компактне поселення ашкеназі!

olma(!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720952 вiд 2025-05-09 23:52:34

Orest Dniprovskiy (Київ)
№ 1720949
---
Про євреїв, це окрема тема. Дуже цікава і, на жаль, мало досліджувана.

Недавно в фейсбуці бачив допис історика з моєї альма матер. І він каже, що совіцька влада затушувала історичну спадщину Київщини. я трохи погуглив, ну короче відновив знання, які 30 років тому намагався прищепити проф. Л. Г. Мельник.

Короче. сьогодні День Європи! І проф. Мельник казав. нам кажуть, що ми хахли, а ми ЄВРОПА!

Ну дивіться, шукали ми звідки пиво Зіберт, з Хвастова. А це місто, яке урядувалося за Магдебурзьким правом.

Так само є на Київщині селище Бишів, недалеко Хвастова. Так теж. За часів Речі Посполитої це містечко мало магдебургію.

ід родини Полозів наприкінці століття містечко перейшло як придане польським магнатам Харленським. Саме під час правління та володарювання цих шляхтичів, Бишів почав зростати економічно, бо отримав привілеї, якими встановлювались на рік два ярмарки, звільнені від усіляких на те податків і недільні торги. Містечко одне з перших у Київському воєводстві двічі отримувало такі привілеї. 13 лютого 1581 року польський король Стефан Баторій на сеймі у Варшаві надав Бишеву Магдебурзьке право, а 1 червня 1616 р. король Зигмунт III підтвердив його. Імовірно, з того ж часу гербом Бишева став родовий герб власників містечка — шляхетського роду Харленських: на блакитному тлі срібний єдинорог (герб «Боньча»), відомий з пізніших печаток Бишівської ратуші[2].

Ось уривок з епохального для Бишева документу, який відшукала в архівах кандидат історичних наук Наталія Білоус, яка займається дослідженням історії Київщини 16-17 ст.:
-----------------

Ми ні хіра не знаємо про своє, короче.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720951 вiд 2025-05-09 23:44:47

Оресте,

а де це село?

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720950 вiд 2025-05-09 23:38:53

Звідки це знаю? Два роки жив у цьому селі коли батько працював за кордоном. Єврейський цвинтар досі ніхто не відновив.

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720949 вiд 2025-05-09 23:27:31

Другий дід жив у селі у якому було 50/50 українців і євреїв. Інфу взяв з вікіпедії. Євреї жили в містечку у центрі села. Двоюрідний дід там мав хату, мав млин. Під час війни на млині переховував євреїв. Німці коли дізналися спалили йому хату. Єврейський цвинтар у центрі села був зруйнований німецькими танками.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720948 вiд 2025-05-09 23:22:04

Orest Dniprovskiy (Київ)
№ 1720944

:(((

Мій дід, що воював, мав іншу долю. Не загинув. Він потрапив до полону під Києвом. Утік із київського табору для полонених, і потрапив до партизанів. По війні схопили за яйця як такого, що був у полоні. Посадили до в'язниці, але якось випустили. Він був хеміком (хіміком), писав довідники з хемії до війни. Йому закрили всю кар'єру по війні через полон. Я маленький був, і якось спитав: діду Женю, а чому ти на 9 мая не чіпляєш медалі на сюртук? А він мені: пішов ти вжопу, засранцю! Ненавидів війну і побєдобєсіє. Реальна людина, а не довбойоб якийсь.

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720947 вiд 2025-05-09 23:11:49

Ще трохи про дідів.
Один дід жив у селі в якому жили українці, а через річку жили поляки.
Одружився на дівчині по другу сторону річки. Тепер це одне село. А раніше було два в одному жили українці, а в другому поляки. 50 на 50.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720946 вiд 2025-05-09 23:07:24

olma (!)
№ 1720945

Так. Я абсолютно згідний із цим твоїм дописом :)

olma(!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720945 вiд 2025-05-09 22:56:51

yagshamash
№ 1720943
---
Ні, все ОК. Не переживай. Ми з тобою маємо 90% in common. В естетиці зокрема. Може маємо різні погляди на тактику.

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720944 вiд 2025-05-09 22:53:32

Про дідів мій дід загинув у бою під ленінградом. я знайшов цю інфу в архівах

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720943 вiд 2025-05-09 22:52:47

olma, ти десь у моєму дописі побачив якийсь дісріспект до лесбіянок, ґеїв чи інших представників ЛҐБТ+?

olma(!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720942 вiд 2025-05-09 22:46:59



adrianne lenker - ruined

Пох, шо лесбійське. класно придумано і виконано.

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720941 вiд 2025-05-09 22:42:41

Український футболіст Олексій Кащук, який нині виступає у складі Карабаху, став чемпіоном Азербайджану.

Багато наших стали чемпіонами в інших країнах. Холіфілд може напишеш статтю про це?

Багато в цьому році наших стали чемпіонами в інших країнах.

olma(!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720940 вiд 2025-05-09 22:39:41

Дід був зукраїнізрований женився на моїй бабусі Марії Лісняк, яка була дочкою волохів (які прибули в сх. Україну в 18 столітті).

І діда забрали в 1941 в армію, і він помер від ран 1943 р. після знаменитої

«Ізюм-Барвінківської операції — наступальна операція військ Південно-Західного фронту під час Другої світової війни, проведена 17—27 липня 1943 року з метою паралізувати, а за сприятливих умов розгромити угрупування противника у Донбасі й не допустити перекидання його сил в район Курського виступу, де розвернулася Курська битва.» …
Помер і був похований за 60 км від рідного дому в селищі Кабаніє (Красноріченське) між Сватове і Лисичанського.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720939 вiд 2025-05-09 22:37:47

Olma, я абсолютно згідний, що ти маєш право на своютреакцію щодо кацапів, як і я на свою. Ба більше, я знаю деяких хароших, але я не знаю насправді, наскільки вони хароші. Це нормально. Але загальна реакція така, що уїбани вбивають дохуя людей українців. У даній ситуації неїбе, чи якась касяткіна пизданула щось проти, чи ні. Це один хуй для мене. А дідусь кацап це взагалі досить хуйовий арґумент. Дискусія переходить на якийсь інший рівень. І невідомо, що ти хочеш довести цим.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720938 вiд 2025-05-09 22:37:14

Теніс
https://x.com/ukrtennis_eng/status/1920916947660644403
Марта після перемоги
Як буде настрій, завтра напишу про касаткіну
Марта, можна сказати, анонсувала своє рукостискання
Але якщо взяти тільки теніс - Марта молоток. Касаткіна «грунтовичка». Так що обіграти вчорашню топ-10 на її покритті, та ще й впевнено… Гуд

olma(!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720937 вiд 2025-05-09 22:27:30

yagshamash
№ 1720936
----
Я не згоден з тобою принципово. Але вітаю твою реакцію.)).
І це нормально, що ми різні. Якби були ми геть однакові, то це ніхіра не цікаво було жити.

Річ не в лесбіянках чи гоміках. Річ в тому, що баба свідомо визначила свою позицію, а хто по крові, касаткіна чи х-яткіна це вже второстєпєнне.

У мене дід був з курських кацапів. Але мені насрати. Я українець і мені достатньо для самосвідомости.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720936 вiд 2025-05-09 22:14:26

Olma, не передавай куті меду. Хароших рускіх нема. Хай лесбіянка чи ні. Мені так здається. А якщо вони хароші дуже, то це їм доводити, а не мені. Ти згідний же ж? Бо чому я маю доводити комусь, що якась кацапня хароша?

olma(!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720935 вiд 2025-05-09 21:47:19

Руслан Ротань (Олександрія) по ходу, якийсь монстр, ВВЛа тінь. Іде, повзе тупо вперед з малими ресурсами.

olma(!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720934 вiд 2025-05-09 21:44:54

далекі, але не далекоглядні, поспішні (можна сказати) висновки

olma(!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720933 вiд 2025-05-09 21:43:06

yagshamash
№ 1720916
-----
Олексо, ну Сергій, sk він вже тобі по літерах розтлумачив, що Дарія Касаткіна (Австралія) дівка ОК. Лесбі, вже 5 років як засуджує війну і Хуйла. і не в останню чергу, що лгбт+ це в Русні засуджується і переслідується.

А ти знову починаєш тупо за зовнішніми атрибутами робити далекі висновки.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.