🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 753.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720932 вiд 2025-05-09 21:40:30

Гра Динамо сьогодні була просто огидною.

Може, Карпати пригальмують Олександрію?

Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720931 вiд 2025-05-09 21:02:55

LAZY
№ 1720930 вiд 2025-05-09 20:57:10

Шоб ворушиться треба гроші (ну ще мізки, але спочатку все одно гроші)

Дєньгі єсть? -Дєнєг нєт.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720930 вiд 2025-05-09 20:57:10

Олександрія - чемпіон? То було б потужно. Може це було б навіть корисніше для Динамо? Суркіс би заворушився.
Хоча про що це я..

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720929 вiд 2025-05-09 20:53:29

Akela
№ 1720924 вiд 2025-05-09 20:04:35

Вистачить перемога+нічия.

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720928 вiд 2025-05-09 20:19:41

6 команд в ЛЧ: Англія оформила дивовижний рекорд у єврокубках завдяки МЮ і Тоттенхему

olma(!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720927 вiд 2025-05-09 20:15:27

Valeriy
№ 1720905 \
---
To tylko pieniądze!

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720926 вiд 2025-05-09 20:07:14

Вангую кубок виграють кроти, а чемпіоном буде Олександрія

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720925 вiд 2025-05-09 20:05:03

Якщо Олексадрія завтра виграє, то буде 2 очки різниці і два тури попереду, так можна і пролетіти мимо чемпіонства.

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720924 вiд 2025-05-09 20:04:35

Олександрія - якщо виграє - буде на відстані двох очок… Треба кожну гру вигравати тепер

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720923 вiд 2025-05-09 20:01:41

Ще досі пам'ятаю як ми в останньому турі програли Колосу у важливому матчі

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720922 вiд 2025-05-09 19:50:30

мнда, сум-сумний.
а статистика взагалі жахлива :(

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720921 вiд 2025-05-09 19:49:59

такой грязной игры я давно не помню..

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720920 вiд 2025-05-09 19:44:15

Як я і казав, Волошин весь час помиляється.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720919 вiд 2025-05-09 19:35:50

Волошин дуже здав, тому надії мало на нього саме зараз.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720918 вiд 2025-05-09 19:33:52

Поліськи лосі (не вовки) хочуть затоптати ДК.
Романов не проти.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720917 вiд 2025-05-09 19:31:18

може після заміни хоч склади тепер підрівняєм

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720916 вiд 2025-05-09 19:27:33

Марта виграла в 'австралійки' касяткіної й поручкалася з нею якогось хріна.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720915 вiд 2025-05-09 19:09:47

А що, він заявлений вже?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720914 вiд 2025-05-09 19:06:06

Це на позицію Тимчика купили колумбійця? Треба пробувати.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720913 вiд 2025-05-09 19:03:57

olma
№ 1720887

в мaдярiв свeрбить зa тисячoлiтню нaпiвлeгeнду прo Лeбeдiю-Eтeлькoж - тaкий сoбi тимчaсoвий тaбiр пeрeсeлeнцiв, якщo мoжнa тaк скaзaти, нa тeритoрiї Укрaїни.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720912 вiд 2025-05-09 18:58:10

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1720876

прoстo прийшoв чaс oзвучувaти тe прo щo гoвoрили в кулуaрaх, a сaмe змoвa Oрбaнa i Путлeрa щoдo Зaкaрпaття. Цe прямo прoтирiчить стaтуту i духу ЄС, члeнoм якoї є Угoрщинa.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720911 вiд 2025-05-09 18:50:53

а по зрителям - такое впечатдение, что даже если трибуна где камера - пустая, то пол стадиона есть.. Буткевичц все можно? Или штраф от УПО за невыполнение требований по ограничению для него херня?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720910 вiд 2025-05-09 18:48:23

это в Житомере будут вторые кроты. Наглые грязно играющие симулянты.. И что-то знающие про суддю..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720909 вiд 2025-05-09 18:45:29

Коментаж васька відверто підарський.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720908 вiд 2025-05-09 18:43:43

PEPSI (Merkury)
№ 1720890

прo тaкi рeчi тут нe питaють :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720907 вiд 2025-05-09 18:38:51

Valeriy
№ 1720905
так він же на ТБ крот-футболі плідно працював, а туди інших не брали :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720906 вiд 2025-05-09 18:32:13

другий раз дивлюсь футбол с Житомира, і спостерігаю демонстрацію вболівальників повздовж трибун. Весь час кудись ідуть люди … Чого вони не сидять і не дивляться футбол? :)
отака сама фігня завжди була на старому стадіоні в Донецьку. Там теж весь час вештались.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720905 вiд 2025-05-09 18:23:54

Вацко пиндарас.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720904 вiд 2025-05-09 18:12:15

Orest Dniprovskiy (Київ)
№ 1720902
це хто?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720903 вiд 2025-05-09 18:04:31

Два

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720902 вiд 2025-05-09 18:01:34

Вангую Андрієвський сьогодні заб'є гол

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720901 вiд 2025-05-09 17:59:27

Orest Dniprovskiy (Київ)
№ 1720900

На жаль вибити їх з бронзи вже неможливо, тож думаю тому такий результат.
Та й тренер вже знає, що усе.
Дограють як вийде.

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720900 вiд 2025-05-09 17:47:43

Кроти вирвали очко у Мужиків :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720899 вiд 2025-05-09 17:37:21

Угорщина висилає двох українських дипломатів за «шпигунство під прикриттям», - комсомлець Сійярто Джерело: https://censor.net/ua/n3551368

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720898 вiд 2025-05-09 17:17:51

Заєбісь)))

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720897 вiд 2025-05-09 17:01:47

я вже качаю, Малюк буде радий. А як радий буде Буданов: -ЇЇЇ.
Да, мілюков?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720896 вiд 2025-05-09 16:58:43

Мілюков, я віжу тебе, Мілюков % :-))). Ти зав віддділом Імпорт/Експорт Россельхозбанку. Ти сука, уклав контракт на постачання з голландцями, з компанією SMZ, дата 18.11.2024, сівалок і тракторів з GPS.
А Росія під санкціями! І GPS теж.
вотафак, Мілюков? Как так проізошло!?
Пизда тобі Мілюков. І компанії SMZ теж вафлі!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720895 вiд 2025-05-09 16:57:12

Біток рве стелю. 104 K доларів за одну монету.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720894 вiд 2025-05-09 16:52:42

Ще раз каву проллєш і гроші з рахунків тобі у біток випадково переллються)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720893 вiд 2025-05-09 16:48:05

шукав статистику і «пролив кофе на клаву» :-).
Поки промакував і витирав, мабуть якусь комбінацію клавіш натиснув :-))))).

Може так і у Кремль можна залізти?, теоретично. А шо, зараз блять ще раз кофе проллю …і зніму весь захист ПВО над Красной Площадью.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.