Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720932 вiд 2025-05-09 21:40:30Гра Динамо сьогодні була просто огидною. Може, Карпати пригальмують Олександрію?
Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720931 вiд 2025-05-09 21:02:55LAZY № 1720930 вiд 2025-05-09 20:57:10 Шоб ворушиться треба гроші (ну ще мізки, але спочатку все одно гроші) Дєньгі єсть? -Дєнєг нєт.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720930 вiд 2025-05-09 20:57:10Олександрія - чемпіон? То було б потужно. Може це було б навіть корисніше для Динамо? Суркіс би заворушився. Хоча про що це я..
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720929 вiд 2025-05-09 20:53:29Akela № 1720924 вiд 2025-05-09 20:04:35 Вистачить перемога+нічия.
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720928 вiд 2025-05-09 20:19:416 команд в ЛЧ: Англія оформила дивовижний рекорд у єврокубках завдяки МЮ і Тоттенхему
olma(!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720927 вiд 2025-05-09 20:15:27Valeriy № 1720905 \ --- To tylko pieniądze!
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720926 вiд 2025-05-09 20:07:14Вангую кубок виграють кроти, а чемпіоном буде Олександрія
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720925 вiд 2025-05-09 20:05:03Якщо Олексадрія завтра виграє, то буде 2 очки різниці і два тури попереду, так можна і пролетіти мимо чемпіонства.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720924 вiд 2025-05-09 20:04:35Олександрія - якщо виграє - буде на відстані двох очок… Треба кожну гру вигравати тепер
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720923 вiд 2025-05-09 20:01:41Ще досі пам'ятаю як ми в останньому турі програли Колосу у важливому матчі
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720922 вiд 2025-05-09 19:50:30мнда, сум-сумний. а статистика взагалі жахлива :(
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720921 вiд 2025-05-09 19:49:59такой грязной игры я давно не помню..
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720920 вiд 2025-05-09 19:44:15Як я і казав, Волошин весь час помиляється.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720919 вiд 2025-05-09 19:35:50Волошин дуже здав, тому надії мало на нього саме зараз.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720918 вiд 2025-05-09 19:33:52Поліськи лосі (не вовки) хочуть затоптати ДК. Романов не проти.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720917 вiд 2025-05-09 19:31:18може після заміни хоч склади тепер підрівняєм
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720916 вiд 2025-05-09 19:27:33Марта виграла в 'австралійки' касяткіної й поручкалася з нею якогось хріна.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720915 вiд 2025-05-09 19:09:47А що, він заявлений вже?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720914 вiд 2025-05-09 19:06:06Це на позицію Тимчика купили колумбійця? Треба пробувати.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720913 вiд 2025-05-09 19:03:57olma № 1720887 в мaдярiв свeрбить зa тисячoлiтню нaпiвлeгeнду прo Лeбeдiю-Eтeлькoж - тaкий сoбi тимчaсoвий тaбiр пeрeсeлeнцiв, якщo мoжнa тaк скaзaти, нa тeритoрiї Укрaїни.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720912 вiд 2025-05-09 18:58:10Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1720876 прoстo прийшoв чaс oзвучувaти тe прo щo гoвoрили в кулуaрaх, a сaмe змoвa Oрбaнa i Путлeрa щoдo Зaкaрпaття. Цe прямo прoтирiчить стaтуту i духу ЄС, члeнoм якoї є Угoрщинa.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720911 вiд 2025-05-09 18:50:53а по зрителям - такое впечатдение, что даже если трибуна где камера - пустая, то пол стадиона есть.. Буткевичц все можно? Или штраф от УПО за невыполнение требований по ограничению для него херня?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720910 вiд 2025-05-09 18:48:23это в Житомере будут вторые кроты. Наглые грязно играющие симулянты.. И что-то знающие про суддю..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720909 вiд 2025-05-09 18:45:29Коментаж васька відверто підарський.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720908 вiд 2025-05-09 18:43:43PEPSI (Merkury) № 1720890 прo тaкi рeчi тут нe питaють :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720907 вiд 2025-05-09 18:38:51Valeriy № 1720905 так він же на ТБ крот-футболі плідно працював, а туди інших не брали :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720906 вiд 2025-05-09 18:32:13другий раз дивлюсь футбол с Житомира, і спостерігаю демонстрацію вболівальників повздовж трибун. Весь час кудись ідуть люди … Чого вони не сидять і не дивляться футбол? :) отака сама фігня завжди була на старому стадіоні в Донецьку. Там теж весь час вештались.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720905 вiд 2025-05-09 18:23:54Вацко пиндарас.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720904 вiд 2025-05-09 18:12:15Orest Dniprovskiy (Київ) № 1720902 це хто?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720903 вiд 2025-05-09 18:04:31Два
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720902 вiд 2025-05-09 18:01:34Вангую Андрієвський сьогодні заб'є гол
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720901 вiд 2025-05-09 17:59:27Orest Dniprovskiy (Київ) № 1720900 На жаль вибити їх з бронзи вже неможливо, тож думаю тому такий результат. Та й тренер вже знає, що усе. Дограють як вийде.
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720900 вiд 2025-05-09 17:47:43Кроти вирвали очко у Мужиків :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720899 вiд 2025-05-09 17:37:21Угорщина висилає двох українських дипломатів за «шпигунство під прикриттям», - комсомлець Сійярто Джерело: https://censor.net/ua/n3551368
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720898 вiд 2025-05-09 17:17:51Заєбісь)))
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720897 вiд 2025-05-09 17:01:47я вже качаю, Малюк буде радий. А як радий буде Буданов: -ЇЇЇ. Да, мілюков?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720896 вiд 2025-05-09 16:58:43Мілюков, я віжу тебе, Мілюков % :-))). Ти зав віддділом Імпорт/Експорт Россельхозбанку. Ти сука, уклав контракт на постачання з голландцями, з компанією SMZ, дата 18.11.2024, сівалок і тракторів з GPS. А Росія під санкціями! І GPS теж. вотафак, Мілюков? Как так проізошло!? Пизда тобі Мілюков. І компанії SMZ теж вафлі!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720895 вiд 2025-05-09 16:57:12Біток рве стелю. 104 K доларів за одну монету.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720894 вiд 2025-05-09 16:52:42Ще раз каву проллєш і гроші з рахунків тобі у біток випадково переллються)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720893 вiд 2025-05-09 16:48:05шукав статистику і «пролив кофе на клаву» :-). Поки промакував і витирав, мабуть якусь комбінацію клавіш натиснув :-))))). Може так і у Кремль можна залізти?, теоретично. А шо, зараз блять ще раз кофе проллю …і зніму весь захист ПВО над Красной Площадью.