🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 755.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720852 вiд 2025-05-08 22:02:07

кстате:

07. ‎05. ‎2025

Китай попередив РФ про прибуття на святкування річниці «Перемоги в ВВВ» «білої особи» (白种人), що представляє Сі Цзіньпіня. «Біла особа» - кодова назва двійника. У відповідь Путін відмовився від участі у урочистій зустрічі делегації КНР.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720851 вiд 2025-05-08 21:59:16

Хуйло НЕ встречал кетайскую делегацию в аэропорту.
Это - самый явный маркер, что китайцы выставили двойника..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720850 вiд 2025-05-08 21:32:44

2 Enot, виглядає ця конспірологія прикольно, але грець з тим, хоч тут Трамп має якийсь поступ.

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720849 вiд 2025-05-08 21:28:56

Make America Pray Again!

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720848 вiд 2025-05-08 21:28:49

Ukrainian Ranger
Роман Безсмертний деякий час тому записував відео в якому розповідав, що Венс близький до консервативних кругів американських католиків і вони хочуть свого Папу. І саме для цього Венс приїздив у Рим, вже було відомо про поганий стан здоров'я Франциска. Лишилося дізнатися цей Папа - той самий кандидат від Венса, чи якийсь інший.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720847 вiд 2025-05-08 21:28:33

Цікаво які тарифи на ватиканські молитви будуть? 10% чи таки 30+%, бо молитовний баланс зовсім перекошено ірландцями, шотландцями та латиносами. Це непор'ядок!

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720846 вiд 2025-05-08 21:05:55

olma
№ 1720844 вiд 2025-05-08 20:53:45

Зараз Трамп вилізе і скаже, що якби він не був президентом, то такого папи не було б, а тепер всі католики понесуть гроші американському папі, а той поділиться з Трампом, щоб Make America Great Again! NOW!!!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720845 вiд 2025-05-08 20:55:50

Дональду Фредовичу дуже сподобалося, що ВРада сьогодні ратифікувала Договір по мінералах. Каже буду Володі Зе дзвонити.

З. І. А насправді Панда приїхала до Москви, і Фредович поняв, що Хуйло йому не друг і діла не буде.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720844 вiд 2025-05-08 20:53:45

Batyj
№ 1720843
----
Та це нормально. Тому що послідовний. America First!

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720843 вiд 2025-05-08 20:48:54

самое смешное, что Трампапам хотел Папу американца..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720842 вiд 2025-05-08 20:41:45

Leo XIV Не слабий сьогодні виторг буде в Римських ресторанах і тавернах.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720841 вiд 2025-05-08 20:40:10

Папа Лео 14-й

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720840 вiд 2025-05-08 20:38:53

Папа - американець? Цікаво: більшість американських католиків - прихильники демократів. Навряд чи цей дядько трампіст.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720839 вiд 2025-05-08 20:17:03

Кардинал Мамберті оголошував, а Папа Robert Francis Prevost з Чикаго.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720838 вiд 2025-05-08 19:59:05

Пишуть, що вибрали кардинала Домініка Мамберті

Домінік_Мамберті
Його Високопреосвященство, архієпископ Домінік Франсуа Жозеф Мамберті́ (фр. Dominique François Joseph Mamberti); нар. 7 березня 1952), ватиканський дипломат.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720837 вiд 2025-05-08 19:37:13

житомирський піар працює :-))



olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720836 вiд 2025-05-08 19:30:43

Кажуть, це четверте голосування. Два вчора і сьогодні. Але витримали інтригу. фірмА!

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720835 вiд 2025-05-08 19:20:34

Швидко на цей раз

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720834 вiд 2025-05-08 19:14:33

у тенісі бувало всяке. Але сьогодні тенісистка на ймення Баптіста лупила себе ракеткою по голові. По власній голові. Раз 8.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720833 вiд 2025-05-08 19:13:29

Обрали Папу. Білий дим пішов.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720832 вiд 2025-05-08 18:20:29

Флик ебанулся. Араухо классный защитник. Вы еще увидите его игру в другой каианде.
Насчет финала - Интер возьмет горшок. Это же очевидно..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720831 вiд 2025-05-08 17:46:31

Трампидло мабуть весь атомний нагляд звільнило - можна гуляти.

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720830 вiд 2025-05-08 17:43:42

Пiшлa жaрa нa мaлi ядeрнi рeaктoри.

Ontario Power Generation (OPG) is building four BWRX-300 small modular reactors (SMRs) at the Darlington New Nuclear Project site.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720829 вiд 2025-05-08 17:32:35

Microsoft is collaborating with TerraPower, a nuclear energy company founded by Bill Gates, to deploy small modular reactors (SMRs) for powering its data centers
------
ці, правда, обіцяють в 2028 перший реактор запустити…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720828 вiд 2025-05-08 17:19:25

Orest Dniprovskiy (Київ)
№ 1720827
там же в прес-релізі написано що зроблять то все до 2035…
аналогічний договір з конкуруючою фірмою майкрософт уклало

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720827 вiд 2025-05-08 16:58:36

Google підписала угоду з компанією Elementl Power Inc. про створення трьох передових атомних електростанцій у США. Кожен проєкт зможе генерувати щонайменше 600 МВт потужності. Компанія надасть стартовий капітал для підготовки майданчиків та розробки рішень для “чистої базової енергії”.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720826 вiд 2025-05-08 16:43:11

PEPSI (Merkury)
№ 1720824

Воістину!

chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720825 вiд 2025-05-08 16:25:47

Мої вітання друзі, є трохи потреби.
Нажаль весни немає ((, переходимо на літо.
Черга велика
В кого є можливість, будь ласка

4149629364388959

4441114424669867

chin74@ukr. net

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720824 вiд 2025-05-08 16:24:50

Orest Dniprovskiy (Київ)
№ 1720823
скоротити Шахтар, та й усе.
Дєлов то :-)

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720823 вiд 2025-05-08 15:29:48

Клуби УПЛ не підтримали ідею про скорочення учасників чемпіонату України, яку пропонував «Шахтар»

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720822 вiд 2025-05-08 15:14:29

штати тут підказують що їх угрупування було в 1 млн в європі…
тут же не потрібно забувати що німеччина «здувалась» і союзники «поділили» європу ще десь у 44му. в ялті тільки «зафіксували» попередні домовленості
і якщо в європі «все було ясно»
то японія мала свої 5-6 млн солдат, готових вмирати. і якби не атомні бомби - ще пару років протримались би
і хз скільки ще загинуло б в боях. включаючи армію ссср
--------
80 лет назад более миллиона американских героев помогли освободить Европу от фашизма – победа, рождённая из силы против авторитарной агрессии. Сегодня мы чтим их жертву и вновь подтверждаем важный урок: коллективная оборона НАТО требует твёрдой и неизменной приверженности.

Чтобы сдерживать угрозы и воплотить в жизнь видение президента Трампа «мир через силу», союзники по НАТО должны смело инвестировать в оборону – 5% ВВП – это стандарт, необходимый для того, чтобы наш альянс оставался непоколебимым.

– Миссия США при НАТО

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720821 вiд 2025-05-08 14:28:46

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1720820
при чому чувак став кепом коли на заміну вийшов
він же втратив місце в основі давненько. з ним не хотіло продовжувати контракт «тому що на тренуваннях валяв дурня». але щось якось порішали. контракт продовжили і він інколи почав виходити…
-------
ще по вчорашній грі. був епізод коли інтер пресував арс коли ті від воротаря м'яч низом виводили. пас захиснику, той закриває м'яч корпусом, але нападник інтера легенько штовхає його в спину якраз в момент прийому м'яча. помилка на прийомі, і м'яч виходить на кутовий. купа такої боротьби на межі правил… особливо захисники повинні бути просто супер-бізонами щоб не робити навіть мінімальних помилок і функціонально бути готові на 1500%…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720820 вiд 2025-05-08 13:38:58

sk (здалеку…)
№ 1720819

«За інформацією El Nacional, наставник «Барселони» Ганс-Дітер Флік був розчарований грою Рональда Араухо у цьому матчі. Флік був шокований помилками уругвайця і вирішив, що майбутнього у Рональда в каталонському клубі більше немає.»

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720819 вiд 2025-05-08 11:37:55

VVV
№ 1720818
звичайно що барса в психологічній ямі
плюс три чи чотири останніх ель-класіко барса виграла.
колись ця серія закінчиться…
ще під час гри проти інтеру, кинулось в очі наскільки левандовський повільний. навіть «свіжий» що тільки з лавки вийшов. звичайно, у нього «робота» така що грати «стовпом», або перед воротами в дотик забивати…
барсі теж потрібно гру перебудовувати
тут правильно написали про араухо. з-під чувака 2 голи забили. а він колись вважався найкращим захисником. його проти барси спеціально на фланг ставили щоб вінні закривав в іграх проти реалу…
ладно. дочекаємось ель-класико. подивимось… ну і заодно чи вийде барса з забинтованими руками :)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720818 вiд 2025-05-08 10:46:38

sk (здалеку…)
№ 1720817
не програють, хоча ЛаЛігу не виграють. вони знають, що папа Карло йде, напруга спала. Навіть Гюллєр забігав. а Барса після драми у поганому психологічному стані.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720817 вiд 2025-05-08 10:40:49

VVV
№ 1720816
вірю в це! :)
от зараз на вихідних ель-класіко програють, щоб вже точно розуміти що чемп не виграють
ну і будемо чекати наст сезон :)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720816 вiд 2025-05-08 10:34:20

sk (здалеку…)
№ 1720815
сумніваєшся, що Мбапе з Реалом назбирає трофеї?) Справді?)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720815 вiд 2025-05-08 09:35:38

вчора всі так багато сюди настрочили під час матчу…
одразу видно що ніякої інтриги. арс створює моменти і не забиває. псж створює і забиває
призначення пенальні - це взагалі підпиздець
ще більший підпиздець це клоунада під час пробиття…
найбільше «радіє» проходу псж, мабуть, мбапе… пішов в реал «збирати трофеї» …

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720814 вiд 2025-05-08 09:27:51

ПСЖопа зловтішно тріумфує:
--------------------------------
"…після матчу головний тренер паризької команди Луїс Енріке під час інтерв’ю посміявся над відомим мемом після того, як йому сказали, що ПСЖ у ході турніру обіграв усі чотири англійські команди, які беруть участь у ЛЧ цього сезону.

«Ну, Ліга фермерів, знаєте? Ми ж Ліга фермерів».

Як відомо, серед футбольних уболівальників чемпіонат Франції часто називають Лігою фермерів через нібито низький рівень команд. Водночас чемпіонат Англії вважається найсильнішим у світі ".

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720813 вiд 2025-05-08 07:14:32

Aрсe-aнaл - лузeри :)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.