Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720852 вiд 2025-05-08 22:02:07кстате: 07. 05. 2025 Китай попередив РФ про прибуття на святкування річниці «Перемоги в ВВВ» «білої особи» (白种人), що представляє Сі Цзіньпіня. «Біла особа» - кодова назва двійника. У відповідь Путін відмовився від участі у урочистій зустрічі делегації КНР.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720851 вiд 2025-05-08 21:59:16Хуйло НЕ встречал кетайскую делегацию в аэропорту. Это - самый явный маркер, что китайцы выставили двойника..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720850 вiд 2025-05-08 21:32:442 Enot, виглядає ця конспірологія прикольно, але грець з тим, хоч тут Трамп має якийсь поступ.
Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720849 вiд 2025-05-08 21:28:56Make America Pray Again!
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720848 вiд 2025-05-08 21:28:49Ukrainian Ranger Роман Безсмертний деякий час тому записував відео в якому розповідав, що Венс близький до консервативних кругів американських католиків і вони хочуть свого Папу. І саме для цього Венс приїздив у Рим, вже було відомо про поганий стан здоров'я Франциска. Лишилося дізнатися цей Папа - той самий кандидат від Венса, чи якийсь інший.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720847 вiд 2025-05-08 21:28:33Цікаво які тарифи на ватиканські молитви будуть? 10% чи таки 30+%, бо молитовний баланс зовсім перекошено ірландцями, шотландцями та латиносами. Це непор'ядок!
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720846 вiд 2025-05-08 21:05:55olma № 1720844 вiд 2025-05-08 20:53:45 Зараз Трамп вилізе і скаже, що якби він не був президентом, то такого папи не було б, а тепер всі католики понесуть гроші американському папі, а той поділиться з Трампом, щоб Make America Great Again! NOW!!!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720845 вiд 2025-05-08 20:55:50Дональду Фредовичу дуже сподобалося, що ВРада сьогодні ратифікувала Договір по мінералах. Каже буду Володі Зе дзвонити. З. І. А насправді Панда приїхала до Москви, і Фредович поняв, що Хуйло йому не друг і діла не буде.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720844 вiд 2025-05-08 20:53:45Batyj № 1720843 ---- Та це нормально. Тому що послідовний. America First!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720843 вiд 2025-05-08 20:48:54самое смешное, что Трампапам хотел Папу американца..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720842 вiд 2025-05-08 20:41:45Leo XIV Не слабий сьогодні виторг буде в Римських ресторанах і тавернах.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720841 вiд 2025-05-08 20:40:10Папа Лео 14-й
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720840 вiд 2025-05-08 20:38:53Папа - американець? Цікаво: більшість американських католиків - прихильники демократів. Навряд чи цей дядько трампіст.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720839 вiд 2025-05-08 20:17:03Кардинал Мамберті оголошував, а Папа Robert Francis Prevost з Чикаго.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720838 вiд 2025-05-08 19:59:05Пишуть, що вибрали кардинала Домініка Мамберті Домінік_Мамберті Його Високопреосвященство, архієпископ Домінік Франсуа Жозеф Мамберті́ (фр. Dominique François Joseph Mamberti); нар. 7 березня 1952), ватиканський дипломат.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720837 вiд 2025-05-08 19:37:13житомирський піар працює :-))
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720836 вiд 2025-05-08 19:30:43Кажуть, це четверте голосування. Два вчора і сьогодні. Але витримали інтригу. фірмА!
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720835 вiд 2025-05-08 19:20:34Швидко на цей раз
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720834 вiд 2025-05-08 19:14:33у тенісі бувало всяке. Але сьогодні тенісистка на ймення Баптіста лупила себе ракеткою по голові. По власній голові. Раз 8.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720833 вiд 2025-05-08 19:13:29Обрали Папу. Білий дим пішов.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720832 вiд 2025-05-08 18:20:29Флик ебанулся. Араухо классный защитник. Вы еще увидите его игру в другой каианде. Насчет финала - Интер возьмет горшок. Это же очевидно..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720831 вiд 2025-05-08 17:46:31Трампидло мабуть весь атомний нагляд звільнило - можна гуляти.
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720830 вiд 2025-05-08 17:43:42Пiшлa жaрa нa мaлi ядeрнi рeaктoри. Ontario Power Generation (OPG) is building four BWRX-300 small modular reactors (SMRs) at the Darlington New Nuclear Project site.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720829 вiд 2025-05-08 17:32:35Microsoft is collaborating with TerraPower, a nuclear energy company founded by Bill Gates, to deploy small modular reactors (SMRs) for powering its data centers ------ ці, правда, обіцяють в 2028 перший реактор запустити…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720828 вiд 2025-05-08 17:19:25Orest Dniprovskiy (Київ) № 1720827 там же в прес-релізі написано що зроблять то все до 2035… аналогічний договір з конкуруючою фірмою майкрософт уклало
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720827 вiд 2025-05-08 16:58:36Google підписала угоду з компанією Elementl Power Inc. про створення трьох передових атомних електростанцій у США. Кожен проєкт зможе генерувати щонайменше 600 МВт потужності. Компанія надасть стартовий капітал для підготовки майданчиків та розробки рішень для “чистої базової енергії”.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720826 вiд 2025-05-08 16:43:11PEPSI (Merkury) № 1720824 Воістину!
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720825 вiд 2025-05-08 16:25:47Мої вітання друзі, є трохи потреби. Нажаль весни немає ((, переходимо на літо. Черга велика В кого є можливість, будь ласка 4149629364388959 4441114424669867 chin74@ukr. net
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720824 вiд 2025-05-08 16:24:50Orest Dniprovskiy (Київ) № 1720823 скоротити Шахтар, та й усе. Дєлов то :-)
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720823 вiд 2025-05-08 15:29:48Клуби УПЛ не підтримали ідею про скорочення учасників чемпіонату України, яку пропонував «Шахтар»
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720822 вiд 2025-05-08 15:14:29штати тут підказують що їх угрупування було в 1 млн в європі… тут же не потрібно забувати що німеччина «здувалась» і союзники «поділили» європу ще десь у 44му. в ялті тільки «зафіксували» попередні домовленості і якщо в європі «все було ясно» то японія мала свої 5-6 млн солдат, готових вмирати. і якби не атомні бомби - ще пару років протримались би і хз скільки ще загинуло б в боях. включаючи армію ссср -------- 80 лет назад более миллиона американских героев помогли освободить Европу от фашизма – победа, рождённая из силы против авторитарной агрессии. Сегодня мы чтим их жертву и вновь подтверждаем важный урок: коллективная оборона НАТО требует твёрдой и неизменной приверженности. Чтобы сдерживать угрозы и воплотить в жизнь видение президента Трампа «мир через силу», союзники по НАТО должны смело инвестировать в оборону – 5% ВВП – это стандарт, необходимый для того, чтобы наш альянс оставался непоколебимым. – Миссия США при НАТО
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720821 вiд 2025-05-08 14:28:46Voxa (м. Запоріжжя) № 1720820 при чому чувак став кепом коли на заміну вийшов він же втратив місце в основі давненько. з ним не хотіло продовжувати контракт «тому що на тренуваннях валяв дурня». але щось якось порішали. контракт продовжили і він інколи почав виходити… ------- ще по вчорашній грі. був епізод коли інтер пресував арс коли ті від воротаря м'яч низом виводили. пас захиснику, той закриває м'яч корпусом, але нападник інтера легенько штовхає його в спину якраз в момент прийому м'яча. помилка на прийомі, і м'яч виходить на кутовий. купа такої боротьби на межі правил… особливо захисники повинні бути просто супер-бізонами щоб не робити навіть мінімальних помилок і функціонально бути готові на 1500%…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720820 вiд 2025-05-08 13:38:58sk (здалеку…) № 1720819 «За інформацією El Nacional, наставник «Барселони» Ганс-Дітер Флік був розчарований грою Рональда Араухо у цьому матчі. Флік був шокований помилками уругвайця і вирішив, що майбутнього у Рональда в каталонському клубі більше немає.»
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720819 вiд 2025-05-08 11:37:55VVV № 1720818 звичайно що барса в психологічній ямі плюс три чи чотири останніх ель-класіко барса виграла. колись ця серія закінчиться… ще під час гри проти інтеру, кинулось в очі наскільки левандовський повільний. навіть «свіжий» що тільки з лавки вийшов. звичайно, у нього «робота» така що грати «стовпом», або перед воротами в дотик забивати… барсі теж потрібно гру перебудовувати тут правильно написали про араухо. з-під чувака 2 голи забили. а він колись вважався найкращим захисником. його проти барси спеціально на фланг ставили щоб вінні закривав в іграх проти реалу… ладно. дочекаємось ель-класико. подивимось… ну і заодно чи вийде барса з забинтованими руками :)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720818 вiд 2025-05-08 10:46:38sk (здалеку…) № 1720817 не програють, хоча ЛаЛігу не виграють. вони знають, що папа Карло йде, напруга спала. Навіть Гюллєр забігав. а Барса після драми у поганому психологічному стані.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720817 вiд 2025-05-08 10:40:49VVV № 1720816 вірю в це! :) от зараз на вихідних ель-класіко програють, щоб вже точно розуміти що чемп не виграють ну і будемо чекати наст сезон :)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720816 вiд 2025-05-08 10:34:20sk (здалеку…) № 1720815 сумніваєшся, що Мбапе з Реалом назбирає трофеї?) Справді?)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720815 вiд 2025-05-08 09:35:38вчора всі так багато сюди настрочили під час матчу… одразу видно що ніякої інтриги. арс створює моменти і не забиває. псж створює і забиває призначення пенальні - це взагалі підпиздець ще більший підпиздець це клоунада під час пробиття… найбільше «радіє» проходу псж, мабуть, мбапе… пішов в реал «збирати трофеї» …
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720814 вiд 2025-05-08 09:27:51ПСЖопа зловтішно тріумфує:--------------------------------"…після матчу головний тренер паризької команди Луїс Енріке під час інтерв’ю посміявся над відомим мемом після того, як йому сказали, що ПСЖ у ході турніру обіграв усі чотири англійські команди, які беруть участь у ЛЧ цього сезону.«Ну, Ліга фермерів, знаєте? Ми ж Ліга фермерів».Як відомо, серед футбольних уболівальників чемпіонат Франції часто називають Лігою фермерів через нібито низький рівень команд. Водночас чемпіонат Англії вважається найсильнішим у світі ".
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720813 вiд 2025-05-08 07:14:32Aрсe-aнaл - лузeри :)