LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720812 вiд 2025-05-08 05:12:46Які блядь нахуй нові обличчя, Інтер там був два роки тому, підари 5 років тому. За Арсенал треба було вболівати, свинойоб тупий)))))))))))))
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720811 вiд 2025-05-08 03:55:58хороший фінал, нові обличчя. Це ще не Олімпіакос - Брюгге у фіналі ЛЧ, але вже щось нове)). Не Реалом і Барсою єдиними живуть фінали ЛЧ.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720810 вiд 2025-05-08 01:05:08Да ніхуя там не вплине, охуєнний сезон, охуєнний новий формат, охуєнні драми були. І фінал також буде не просто охуєнним, а взагалі пиздатим!
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720809 вiд 2025-05-08 00:21:55рейтинг переглядів ФІНАЛУ вплине
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720808 вiд 2025-05-08 00:20:44VVV № 1720807 В тому й проблема, якби вийшов Арс, то було б цікавіше. Горе переможеним, звісно. Буде типовий фінал, що Інтер, що ПСЖ мають гравців, що можуть забити спочатку, обидва мають воротарів. Цікаво як рейтинг переглядів вплине на гру наступного сезону.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720807 вiд 2025-05-08 00:06:09Starik (Україна, Київ) № 1720806 ну подивимось.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720806 вiд 2025-05-08 00:04:30VVV № 1720805 бус, лаки панч, та потім пеналькі :) як на мене по всім параметрам Інтер краще. дивитись буде не цікаво, типовий фінал
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720805 вiд 2025-05-07 23:59:20Цікаво чим Інтер ПСЖ буде перекусувати. Париж не грає у високий пресинг, як Барса. Флік чомусь цю хуйню вперто ставить. Клас гравців парижан вищий, характер є. Хйз, що Інзагі може вигадати. на папері 60/40 за псж.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720804 вiд 2025-05-07 23:59:20Starik (Україна, Київ) № 1720802 вiд 2025-05-07 23:55:41 VVV № 1720798 у мене глибока відраза до обох. … ЖПС проти ІнтернаціАНАЛе? ;)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720803 вiд 2025-05-07 23:57:21Суки, чому не було жодного повтору с Сака?? Перед голом підарів. Підозріло це все якось! Треба відмотати та подивитись.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720802 вiд 2025-05-07 23:55:41VVV № 1720798 у мене глибока відраза до обох. тож великий шанс пропустити цю подію. чесно кажучи чисто по футболу Інтер краще, але …
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720801 вiд 2025-05-07 23:55:00Starik (Україна, Київ) № 1720799 вiд 2025-05-07 23:53:31 Де Зінченко :) … Та й добре що не вийшов у цій срані брати участь. Підари артета та фани взяли моду Зиню чморити та звинувачувати у всіх просерах. Але зараз хуй.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720800 вiд 2025-05-07 23:53:46Nycolas № 1720794 вiд 2025-05-07 23:34:52 У фіналі Інтер «перекусить» Цей псж … Дуже дуже на це сподіваюсь! Але можливо, що проти Інтера буде не тільки команда суперника. Але й бородата кріса чеферін та його посіпаки.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720799 вiд 2025-05-07 23:53:31ну шо, Арс морально врятувався. але схоже це все для них. тому й без трофеїв. Де Зінченко :) поки писав, вже пофіг. арс грав як ДК, десь 20 хвилин
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720798 вiд 2025-05-07 23:52:51хотів фінал Арсенал - Барса. буде псж - Інтер. ну таке. не дуже цікаво, але хоч зрозуміло за кого вболівати.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720797 вiд 2025-05-07 23:47:02Ситуація в Україні ще дуже далека від перемир’я, а від мирної угоди – ще далі, - Мерц Джерело: https://censor.net/ua/n3551006 Уважуха. Не грається, а називає речі своїми іменами.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720796 вiд 2025-05-07 23:42:00Nycolas № 1720794 вiд 2025-05-07 23:34:52 Я ніколи не сплю під час футболу ;) Завжди очікую драм та шекспирівських сюжетів.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720795 вiд 2025-05-07 23:39:31Блядь, Сака. кривоногий.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720794 вiд 2025-05-07 23:34:522Lazy, Не спиш?) У фіналі Інтер «перекусить» Цей псж
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720793 вiд 2025-05-07 23:34:37Voxa (м. Запоріжжя) № 1720788 вiд 2025-05-07 23:26:31 І шо саме сумне, шо оцей гидкий ПСЖ переступить через Інтер і не помітить … З яких це хуйов
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720792 вiд 2025-05-07 23:34:27типу все. у гравців Арсеналу не вистачає класу. Прохід Реалу, який зламався під власними проблемами - тупо збіг обставин. шкода, що ці паризькі уєбани в фіналі. у Інтер не вірю (хоча команда тренерська), вони свій фарт на рік вперед з Барсою використали.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720791 вiд 2025-05-07 23:32:27Дурнувато зароблений пенальті був виконаний взагалі безглуздо. Ну й добре, бо якби забив, то інтрига майже вмерла б.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720790 вiд 2025-05-07 23:29:39Вітінья - бовдур вирішив таким воротарем, як Райя, клоунаду з пенальті влаштувати.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720789 вiд 2025-05-07 23:29:06Чеферин сидить поруч з босами псж. Судійство хуйове. Де повтор моменту з Сака, суки?? А хуй вам, а не забитий пенальті, підари!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720788 вiд 2025-05-07 23:26:31яка все ж таки різниця між двома півфіналами. І шо саме сумне, шо оцей гидкий ПСЖ переступить через Інтер і не помітить
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720787 вiд 2025-05-07 23:18:55Starik (Україна, Київ) № 1720786 немає нерву у грі. може з'явиться, якщо Арс заб'є. хйз.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720786 вiд 2025-05-07 23:11:17VVV № 1720782 Гірше ніж інший півфінал, але тут також є моменти. Доннарумма на тлі вчорашнього Зоммера? Це взагалі тренд, як колись воротарі НХЛ типу Еспозіто, Флері, Бродер, Савчук, Руа тощо. Маю надію що колись вони того Яшина знесуть просто
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720785 вiд 2025-05-07 23:03:53Starik (Україна, Київ) № 1720783 Ааа, ти про це? Так я за них вболіваю, я ж любя! :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720784 вiд 2025-05-07 23:03:19VVV № 1720782 Ну звісно не вчорашня феєрія. Розбалували нас таким. Але, як на мене, саспенс є. Буде чи не буде йобаний кацап у фіналі?!
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720783 вiд 2025-05-07 23:03:14LAZY № 1720781 ось це різниця цивілізацій :) ну навіщо ображати пристойний англійський клуб прямої транскрипцією? навіть якщо ти розумієш? це як старий анекдот про анекдоти з номерами :)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720782 вiд 2025-05-07 22:59:23блійдий якийсь, нецікавий матч. перший такий самий був.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720781 вiд 2025-05-07 22:59:05Starik (Україна, Київ) № 1720779 До чого цей висєр? За кацапа образився чи що?
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720780 вiд 2025-05-07 22:57:33але так, Арс не зможе забити 2, вони вже не мають наснаги
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720779 вiд 2025-05-07 22:55:42LAZY № 1720777 між нами років 20. інколи це відчувається як різниця в цивілізаційному розвитку. але це не так. я в твоєму віці не зміг дивитися міс Марпл, а зараз дивлюся і бажаю тобі мудрості і розуміння. Хоч ти і довбень, але маю надію добрий :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720778 вiд 2025-05-07 22:50:53Nycolas № 1720776 вiд 2025-05-07 22:49:13 Арсенал 2 не заб'є - можна йти спати) … Деяких йолопів життя нічому не вчить: -D Йди, йди.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720777 вiд 2025-05-07 22:50:20Сукаблядь сама фраза «кацап у фіналі ЛЧ» звучить блювотно. Arse-Anal, блядь, хоть раз у житті не будьте вічними лузерами та клоунами!
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720776 вiд 2025-05-07 22:49:13Арсенал 2 не заб'є - можна йти спати)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720775 вiд 2025-05-07 22:46:14Batyj № 1720773 --- А ти подивись як це буде англійською мовою. По русскі понятно что там много разніци. Shells англ. це оболонка, міна, снаряд. Shelling - обстрілювати - тобто постріл? Нє?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720774 вiд 2025-05-07 22:41:47Арс виглядає так, як виглядав з ними Реал. проблема в головах.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720773 вiд 2025-05-07 22:35:31В мелких калибрах это обьеденено в унитарный патрон. В крупных -унитарный заряд, или унитанный снаряд..