🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 756.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720812 вiд 2025-05-08 05:12:46

Які блядь нахуй нові обличчя, Інтер там був два роки тому, підари 5 років тому. За Арсенал треба було вболівати, свинойоб тупий)))))))))))))

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720811 вiд 2025-05-08 03:55:58

хороший фінал, нові обличчя.
Це ще не Олімпіакос - Брюгге у фіналі ЛЧ, але вже щось нове)).
Не Реалом і Барсою єдиними живуть фінали ЛЧ.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720810 вiд 2025-05-08 01:05:08

Да ніхуя там не вплине, охуєнний сезон, охуєнний новий формат, охуєнні драми були. І фінал також буде не просто охуєнним, а взагалі пиздатим!

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720809 вiд 2025-05-08 00:21:55

рейтинг переглядів ФІНАЛУ вплине

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720808 вiд 2025-05-08 00:20:44

VVV
№ 1720807

В тому й проблема, якби вийшов Арс, то було б цікавіше.
Горе переможеним, звісно.

Буде типовий фінал, що Інтер, що ПСЖ мають гравців, що можуть забити спочатку, обидва мають воротарів.
Цікаво як рейтинг переглядів вплине на гру наступного сезону.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720807 вiд 2025-05-08 00:06:09

Starik (Україна, Київ)
№ 1720806
ну подивимось.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720806 вiд 2025-05-08 00:04:30

VVV
№ 1720805

бус, лаки панч, та потім пеналькі :)
як на мене по всім параметрам Інтер краще.
дивитись буде не цікаво, типовий фінал

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720805 вiд 2025-05-07 23:59:20

Цікаво чим Інтер ПСЖ буде перекусувати. Париж не грає у високий пресинг, як Барса. Флік чомусь цю хуйню вперто ставить. Клас гравців парижан вищий, характер є. Хйз, що Інзагі може вигадати. на папері 60/40 за псж.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720804 вiд 2025-05-07 23:59:20

Starik (Україна, Київ)
№ 1720802 вiд 2025-05-07 23:55:41

VVV
№ 1720798

у мене глибока відраза до обох.

ЖПС проти ІнтернаціАНАЛе? ;)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720803 вiд 2025-05-07 23:57:21

Суки, чому не було жодного повтору с Сака?? Перед голом підарів. Підозріло це все якось! Треба відмотати та подивитись.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720802 вiд 2025-05-07 23:55:41

VVV
№ 1720798

у мене глибока відраза до обох.
тож великий шанс пропустити цю подію.
чесно кажучи чисто по футболу Інтер краще, але …

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720801 вiд 2025-05-07 23:55:00

Starik (Україна, Київ)
№ 1720799 вiд 2025-05-07 23:53:31

Де Зінченко :)

Та й добре що не вийшов у цій срані брати участь. Підари артета та фани взяли моду Зиню чморити та звинувачувати у всіх просерах. Але зараз хуй.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720800 вiд 2025-05-07 23:53:46

Nycolas
№ 1720794 вiд 2025-05-07 23:34:52

У фіналі Інтер «перекусить» Цей псж

Дуже дуже на це сподіваюсь!
Але можливо, що проти Інтера буде не тільки команда суперника. Але й бородата кріса чеферін та його посіпаки.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720799 вiд 2025-05-07 23:53:31

ну шо, Арс морально врятувався.
але схоже це все для них.
тому й без трофеїв.
Де Зінченко :)

поки писав, вже пофіг.
арс грав як ДК, десь 20 хвилин

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720798 вiд 2025-05-07 23:52:51

хотів фінал Арсенал - Барса. буде псж - Інтер. ну таке. не дуже цікаво, але хоч зрозуміло за кого вболівати.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720797 вiд 2025-05-07 23:47:02

Ситуація в Україні ще дуже далека від перемир’я, а від мирної угоди – ще далі, - Мерц Джерело: https://censor.net/ua/n3551006

Уважуха. Не грається, а називає речі своїми іменами.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720796 вiд 2025-05-07 23:42:00

Nycolas
№ 1720794 вiд 2025-05-07 23:34:52

Я ніколи не сплю під час футболу ;) Завжди очікую драм та шекспирівських сюжетів.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720795 вiд 2025-05-07 23:39:31

Блядь, Сака. кривоногий.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720794 вiд 2025-05-07 23:34:52

2Lazy,
Не спиш?)

У фіналі Інтер «перекусить» Цей псж

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720793 вiд 2025-05-07 23:34:37

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1720788 вiд 2025-05-07 23:26:31

І шо саме сумне, шо оцей гидкий ПСЖ переступить через Інтер і не помітить

З яких це хуйов

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720792 вiд 2025-05-07 23:34:27

типу все. у гравців Арсеналу не вистачає класу. Прохід Реалу, який зламався під власними проблемами - тупо збіг обставин. шкода, що ці паризькі уєбани в фіналі. у Інтер не вірю (хоча команда тренерська), вони свій фарт на рік вперед з Барсою використали.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720791 вiд 2025-05-07 23:32:27

Дурнувато зароблений пенальті був виконаний взагалі безглуздо. Ну й добре, бо якби забив, то інтрига майже вмерла б.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720790 вiд 2025-05-07 23:29:39

Вітінья - бовдур вирішив таким воротарем, як Райя, клоунаду з пенальті влаштувати.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720789 вiд 2025-05-07 23:29:06

Чеферин сидить поруч з босами псж. Судійство хуйове. Де повтор моменту з Сака, суки??

А хуй вам, а не забитий пенальті, підари!

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720788 вiд 2025-05-07 23:26:31

яка все ж таки різниця між двома півфіналами.
І шо саме сумне, шо оцей гидкий ПСЖ переступить через Інтер і не помітить

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720787 вiд 2025-05-07 23:18:55

Starik (Україна, Київ)
№ 1720786
немає нерву у грі. може з'явиться, якщо Арс заб'є. хйз.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720786 вiд 2025-05-07 23:11:17

VVV
№ 1720782

Гірше ніж інший півфінал, але тут також є моменти.
Доннарумма на тлі вчорашнього Зоммера?
Це взагалі тренд, як колись воротарі НХЛ типу Еспозіто, Флері, Бродер, Савчук, Руа тощо.
Маю надію що колись вони того Яшина знесуть просто

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720785 вiд 2025-05-07 23:03:53

Starik (Україна, Київ)
№ 1720783

Ааа, ти про це? Так я за них вболіваю, я ж любя! :)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720784 вiд 2025-05-07 23:03:19

VVV
№ 1720782

Ну звісно не вчорашня феєрія. Розбалували нас таким. Але, як на мене, саспенс є. Буде чи не буде йобаний кацап у фіналі?!

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720783 вiд 2025-05-07 23:03:14

LAZY
№ 1720781

ось це різниця цивілізацій :)
ну навіщо ображати пристойний англійський клуб прямої транскрипцією? навіть якщо ти розумієш?

це як старий анекдот про анекдоти з номерами :)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720782 вiд 2025-05-07 22:59:23

блійдий якийсь, нецікавий матч. перший такий самий був.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720781 вiд 2025-05-07 22:59:05

Starik (Україна, Київ)
№ 1720779

До чого цей висєр? За кацапа образився чи що?

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720780 вiд 2025-05-07 22:57:33

але так, Арс не зможе забити 2, вони вже не мають наснаги

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720779 вiд 2025-05-07 22:55:42

LAZY
№ 1720777

між нами років 20.
інколи це відчувається як різниця в цивілізаційному розвитку.
але це не так.
я в твоєму віці не зміг дивитися міс Марпл, а зараз дивлюся і бажаю тобі мудрості і розуміння.
Хоч ти і довбень, але маю надію добрий :)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720778 вiд 2025-05-07 22:50:53

Nycolas
№ 1720776 вiд 2025-05-07 22:49:13

Арсенал 2 не заб'є - можна йти спати)

Деяких йолопів життя нічому не вчить: -D
Йди, йди.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720777 вiд 2025-05-07 22:50:20

Сукаблядь сама фраза «кацап у фіналі ЛЧ» звучить блювотно. Arse-Anal, блядь, хоть раз у житті не будьте вічними лузерами та клоунами!

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720776 вiд 2025-05-07 22:49:13

Арсенал 2 не заб'є - можна йти спати)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720775 вiд 2025-05-07 22:46:14

Batyj
№ 1720773
---
А ти подивись як це буде англійською мовою. По русскі понятно что там много разніци.

Shells англ. це оболонка, міна, снаряд. Shelling - обстрілювати - тобто постріл? Нє?

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720774 вiд 2025-05-07 22:41:47

Арс виглядає так, як виглядав з ними Реал. проблема в головах.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720773 вiд 2025-05-07 22:35:31

В мелких калибрах это обьеденено в унитарный патрон. В крупных -унитарный заряд, или унитанный снаряд..


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.