🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 760.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720652 вiд 2025-05-06 09:24:23

все остальные эпизоды - это уже «Свободная Франция»..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720651 вiд 2025-05-06 09:23:00

был еще 638-й пехотный полк - Легион французских добровольцев против большевизма.
И Дивизия и полк воевали на Восточном фронте.
С британцами было морское боестолкновение в Марса-эль-Кабир. Бриты захватили часть флота, чтобы не попало немцам..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720650 вiд 2025-05-06 09:13:30

33 дивизия СС (1-я французская) Шарлемань..
Фигня по сравнению, например, с четырмя венгерскими..

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720649 вiд 2025-05-06 09:00:11

до речі. на фоні валу новин про дешеву нафту і про те що хуйло-економіка на грані колапсу… рубль 80.5 (укріпився, був 82). а ще в новий рік стрибав до 100+

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720648 вiд 2025-05-06 08:58:50

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1720646
так. нижче м1919 написав
чомусь у мене в голові було що французські колаборанти активно допомагали німцям воювати проти союзників
можливо колись слухав про операцію висадки союзників у французських колоніях в африці і там було про те що французські підрозділи чинили спротив…
дійно. гугл каже що навіть колаборанти не воювали разом з німцями. всі хто воювали - то «волонтери» що були зібрані в окремі підрозділи…

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720647 вiд 2025-05-06 00:47:20

2 Ukrainian Ranger
№ 1720629
Тобто Сірожа буде витрачати менше. Бо кожен маргінал зрозуміє, що Сірожи не переведуться.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720646 вiд 2025-05-06 00:41:11

2 sk
№ 1720625
Не плутайте тепле з мʼяким. Союзники з деголівцями на підхваті атакували французів, які підкорялися законному уряду Франції. Звичайно французи відбивались. Де французські «корпуси» разом з німцями?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720645 вiд 2025-05-05 23:34:13

UR № 1720643,
ну і ладно

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720644 вiд 2025-05-05 23:31:47

Я зараз у Лондоні. Сьогодні тут національний вихідний - банк голідей. Тут вирішили саме сьогодні відзначити 80-річчя перемоги у війні в Європі. Бачив у пабі святкування у центрі Лондону. Були на параді українські вояки. Дуже зворушливо. 5 травня! Що ніх спільного з кацапами не має. А Україна - частина цього всього. І вся королівська родина брала участь. А кацапи будуть з китайцями і нацистськими прихвостнями - угорцями й словаками паради влаштовувати.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720643 вiд 2025-05-05 23:23:38

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1720641

На жаль, абсолютно не зрозумів, що ти хотів цим сказати.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720642 вiд 2025-05-05 23:22:45

З тими дозволами голосувати я маю приклад Британії: я вже майже 14 років мешкаю у Франції. Тому я вже не маю права голосу у Британії. За законом по виїзді з Британії брати участь у британських виборах можна 10 років.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720641 вiд 2025-05-05 22:59:52

UR № 1720631
ну-ну :( …
просто ремарка, сьогодні побачив в новинній стрічці:
«Вивозити 17-річного сина за кордон через страх мобілізації — безпідставно, — МОН»
це не то шо вже більше року обговорюють в батьківських чатах про відсутність хлопців у випускних классах, а офіцийний мессаж МОН.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720640 вiд 2025-05-05 21:34:11

2 sk
№ 1720625
була така операція союзників - Operation Torch
висаджувались у французських колоніях
відповідно колонії разом з урядом колаборантів

Ну, то Петенівці воювали не як союзники 3го Райху, а захищаючись від нападу англо-американців.
«Умови перемирʼя дозволяли певний ступінь незалежності, Франція була офіційно оголошена нейтральною країною, а уряд Віші тримав Французький флот і Французьку колоніальну імперію під контролем Франції, уникаючи повної окупації країни Німеччиною. Незважаючи на сильний тиск, уряд Віші так і не приєднався до держав Осі.» (с) вікі
І поки вішисти намагалися пропетляти у межах можливого, Велика Британія почала моментально почала їх лупцювати. Напад на флот це ж не лише потоплені кораблі, це ще купа загиблих солдат. І французи опиняються в ситуації з анекдоту: «ну, як такого підараса не виєбать?»
Коротше, горе переможеним!

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720639 вiд 2025-05-05 21:22:25

пусть тут полежимт, чтоб не потерять:

Бій без правил. До якого сценарію після війни готуються Зеленський та Порошенко

https://www.dsnews.ua/ukr/politics/boy-bez-pravil-k-kakomu-scenariyu-posle-voyny-gotovyatsya-zelenskiy-i-poroshenko-02052025-521319

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720638 вiд 2025-05-05 19:47:49

а щас сам посмотрел список чепионов, в 56 Хуан Мануель Фанхио чемп на Феррари, а в 57 - на Мазератти..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720637 вiд 2025-05-05 19:03:42

Дето читал исследование карьер водио ф1. Еще не было случая, чтобы чемпион перешедший в другую каманду, в первом жесезоне стал снова чемпионом..
Т. е., никто два года подряд, но за разные каманды, не был чемптоном..

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720636 вiд 2025-05-05 18:06:02

не футбол
до речі. фінал снукеру… той китаєць ще один фрейм повинен виграти. і чемпіон. в 2 рази по фреймам попереду. якось це «не серйозно». фінал, пів-фінал, черть-фінал. виграє фреймів в 2 рази більше ніж суперник… повний розгром, ніякої інтриги…
теніс
вся тусовка чекає початку турніру в римі і повернення сінера. той прочитав дискусії на О, і відповів, що з ніякою руською блядь-ю не зустрічається.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720635 вiд 2025-05-05 17:59:46

Nycolas
№ 1720634
все ок. то я оп-писався. давно їх не бачив-не-дивився :)
ферарі «грали» в пятнашку. то ти пропусти свого, потім «ми передумали», тепер ти пропусти
ну а алонзо пам'ятаю з 2002. і дуже дивувався що він десь там в аутсайдерах… в штатах якась «істерія» з тим ф-1. показували що на гонці в маямі було 275к глядачів… якби ще дощ пішов, який обіцяли… а так… відносно спокійна гонка. макларени зробили свою справу, вийшли на 1-2 місце. і далі - все…

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720634 вiд 2025-05-05 17:36:22

Ukrainian Ranger
№ 1720628 вiд 2025-05-05 15:50:23

sk (здалеку…)
№ 1720614

Алонсо у команді Астон Мартін
За Ферарі виступають Хемільтон та Леклер

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720633 вiд 2025-05-05 17:15:43

Румунські активи різко впали після першого туру президентських виборів, де переміг ультраправий кандидат Джордже Сіміон.
Про це пише Bloomberg.
--------
от ще гарна ідея. якби індекс біржи країни прямо корелював до рівня пенсій, компенсацій тих хто голосує… «по приколу» було б менше голосувань…

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720632 вiд 2025-05-05 16:29:08

Вибачте за ізик, але ваші розмови про демократію нагадали
___________
Огромные постройки из разноцветного мрамора, украшенные колоннадами, возвышались среди маленьких домиков сельского вида. Вокруг в полном безветрии колыхались хлеба. Тучные прозрачные стада паслись на травке, на пригорках сидели благообразные седые пастухи. Все, как один, они читали книги и старинные рукописи.

Потом рядом со мной возникли два прозрачных человека, встали в позы и начали говорить. Оба они были босы, увенчаны венками и закутаны в складчатые хитоны. Один держал в правой руке лопату, а в левой сжимал свиток пергамента. Другой опирался на киркомотыгу и рассеянно играл огромной медной чернильницей, подвешенной к поясу. Говорили они строго по очереди и, как мне сначала показалось, друг с другом. Но очень скоро я понял, что обращаются они ко мне, хотя ни один из них даже не взглянул в мою сторону. Я прислушался. Тот, что был с лопатой, длинно и монотонно излагал основы политического устройства прекрасной страны, гражданином коей он являлся. Устройство было необычайно демократичным, ни о каком принуждении граждан не могло быть и речи (он несколько раз с особым ударением это подчеркнул), все были богаты и свободны от забот, и даже самый последний землепашец имел не менее трех рабов. Когда он останавливался, чтобы передохнуть и облизать губы, вступал тот, что с чернильницей. Он хвастался, будто только что отработал свои три часа перевозчиком на реке, не взял ни с кого ни копейки, потому что не знает, что такое деньги, а сейчас отправляется под сень струй предаться стихосложению.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720631 вiд 2025-05-05 16:07:27

sk (здалеку…)
№ 1720615

Ще як варіант - бажаючі голосувати мають спочатку скласти певний іспит. Як то кажуть, «на зрілість».

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1720618

На всяк випадок - під «зйобками» я мав на увазі лише тих, хто нелегально виїхав з країни чи не повернувся, хоча й був зобов'язаний. Іншим громадянам за кордоном треба забезпечити можливість голосувати.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720630 вiд 2025-05-05 16:04:21

PEPSI (Merkury)
№ 1720623

Карпати в аналогічній ситуації.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720629 вiд 2025-05-05 15:52:25

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1720620

Йдеться про відмову від голоса назавжди. Тобі заплатили - і все, замість виборчої дільниці футбол чи риболовля.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720628 вiд 2025-05-05 15:50:23

sk (здалеку…)
№ 1720614

Йому пообіцяли, що Астон Мартін нарешті допрацює якісний болід цього року, а зробили рідкісне гуано.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720627 вiд 2025-05-05 15:44:14

Я б в першу чергу)))) відсіяв би дегенератів)))) зі «скобачкамі»)))))))
Блювотна чисто рунетна хуїта.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720626 вiд 2025-05-05 15:39:31

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1720616 вiд 2025-05-05 13:59:16

UR № 1720611
а ще непогана ідея, можна черепа мірять

ну мірять черепа можна почати з О., у якості експерименту)). Може хоч лейзіки і Ко. відсіються.

А взагалі тут я дивлюсь замахнулись на святе - на світоустрій, вибори і демократіїю:0000. Нууууу, панове, якщо ви придумаєте щось краще, то вам не тут порібно сидіти, а в реформованому ООН.
Хоча, думаю така задачка О. під силу. І не таку хуйню рішали)))

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720625 вiд 2025-05-05 15:01:07

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1720621
була така операція союзників - Operation Torch
висаджувались у французських колоніях
відповідно колонії разом з урядом колаборантів
--------
я більше питав про те хто має право стояти на мавзолеї
в 2гу світову був такий «бардак», що інколи важко «згадати» хто за кого був
і якщо китай був «розділений», одні були за «одних», інші - «за інших», то франція теж була «розділена» …
у підрозділах «власовців» десь під мільйон людей воювало? з урахування того що союзники виставили 4-5 млн
ссср теж мав армію під 10 млн

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720624 вiд 2025-05-05 14:55:05

«Бодающієся» вовчиці - це взагалі щось із Чорнобиля, а не з Житомирщини.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720623 вiд 2025-05-05 14:53:03

Ukrainian Ranger
вовчиці не можуть поки що бодатися якісно і систематично, бо пів складу пристойної якості, а пів складу лайна, типу Майсурадзе і неприкольних негрів.
Лайно портить все що напрацювали інші.
Є точечні підсилення, типу Макуана, але зрештою і вони мимо.
Полісся лише починає становлення.
Це рубрика «Болезні роста», і «Як гартувалась сталь».

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720622 вiд 2025-05-05 14:25:24

sk (здалеку…)
№ 1720604

Не Алонсо, а Леклер

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720621 вiд 2025-05-05 14:19:55

2 sk
№ 1720617
Не порівнюй Шарлемань з французами де Голля, яких не дивізія, а вже армії були.
До речі, які ще французські «корпуси» воювали «разом» з німцями у Африці?

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720620 вiд 2025-05-05 14:16:55

2 Ukrainian Ranger
№ 1720611
«офіційно викупати голоси» … Ну тобто держава офіційно пропонує за 1000 грн кожному бажаючему відмовитись від голосу. Маргінал Вася радісно біжить туди, але… …але на півдорозі він зустрічає маргінала Толю: ти що, дурний? Там за кутом стоїть Сірожа і дає пляшку і 1200 грн за вкинутий правильний папірець. Далі що?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720619 вiд 2025-05-05 14:14:11

2 Voxa
№ 1720613
муть, согласен. Но, дочитал лежа на пляже в Майори. А купил в а/п Спилве, в газетном киоске. На практике. Чо-то там толи 20 коп, толи 30..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720618 вiд 2025-05-05 14:12:00

нам, як країні, взагалі навпаки треба думать і вирішувать як заохотити і реалізувати, шоб виїхавші могли проголосувать. В разі чого.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720617 вiд 2025-05-05 14:09:14

sk (здалеку…)
№ 1720599
ще згадав що при взятті берліну гітлер активно використовував підрозділи з найманцями. і ті дійсно гарно воювали. одними з останніх здавались підрозділи норвегів та французів…
і тут буквально через тиждень вже французи в групі тих хто приймав капітуляцію у німців :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720616 вiд 2025-05-05 13:59:16

UR № 1720611
а ще непогана ідея, можна черепа мірять

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720615 вiд 2025-05-05 13:58:05

Ukrainian Ranger
№ 1720611
були ж колись ідеї що вага кожного голоса прямо пропорційна сумі сплачених податків. але… голосування ж анонімне. плюс неясно що з пенсіонерами…
ну і завжди можна придумати як «хакнути» нову систему
зараз класно у нас придумали з де-централізацією. але тепер народ голосує за мерів що є при владі. томущо держ кошти що йдуть на підтримку громади вони «продають» як свої власні кошти які вони «для людей» витрачають…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720614 вiд 2025-05-05 13:54:05

Samsung
№ 1720608
так :) хемільтон
алонзо десь там їхав всю гонку на останніх місцях. хз для чого воно йому потрібно «на старості»

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720613 вiд 2025-05-05 13:52:32

Batyj
№ 1720610
с тієї книжки тіки помню, шо Мао дуже любив гострий червоний перць, і його багато їв :)
а так муть нудна


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.