Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720652 вiд 2025-05-06 09:24:23все остальные эпизоды - это уже «Свободная Франция»..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720651 вiд 2025-05-06 09:23:00был еще 638-й пехотный полк - Легион французских добровольцев против большевизма. И Дивизия и полк воевали на Восточном фронте. С британцами было морское боестолкновение в Марса-эль-Кабир. Бриты захватили часть флота, чтобы не попало немцам..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720650 вiд 2025-05-06 09:13:3033 дивизия СС (1-я французская) Шарлемань.. Фигня по сравнению, например, с четырмя венгерскими..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720649 вiд 2025-05-06 09:00:11до речі. на фоні валу новин про дешеву нафту і про те що хуйло-економіка на грані колапсу… рубль 80.5 (укріпився, був 82). а ще в новий рік стрибав до 100+
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720648 вiд 2025-05-06 08:58:50Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1720646 так. нижче м1919 написав чомусь у мене в голові було що французські колаборанти активно допомагали німцям воювати проти союзників можливо колись слухав про операцію висадки союзників у французських колоніях в африці і там було про те що французські підрозділи чинили спротив… дійно. гугл каже що навіть колаборанти не воювали разом з німцями. всі хто воювали - то «волонтери» що були зібрані в окремі підрозділи…
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720647 вiд 2025-05-06 00:47:202 Ukrainian Ranger№ 1720629Тобто Сірожа буде витрачати менше. Бо кожен маргінал зрозуміє, що Сірожи не переведуться.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720646 вiд 2025-05-06 00:41:112 sk№ 1720625Не плутайте тепле з мʼяким. Союзники з деголівцями на підхваті атакували французів, які підкорялися законному уряду Франції. Звичайно французи відбивались. Де французські «корпуси» разом з німцями?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720645 вiд 2025-05-05 23:34:13UR № 1720643, ну і ладно
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720644 вiд 2025-05-05 23:31:47Я зараз у Лондоні. Сьогодні тут національний вихідний - банк голідей. Тут вирішили саме сьогодні відзначити 80-річчя перемоги у війні в Європі. Бачив у пабі святкування у центрі Лондону. Були на параді українські вояки. Дуже зворушливо. 5 травня! Що ніх спільного з кацапами не має. А Україна - частина цього всього. І вся королівська родина брала участь. А кацапи будуть з китайцями і нацистськими прихвостнями - угорцями й словаками паради влаштовувати.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720643 вiд 2025-05-05 23:23:38Voxa (м. Запоріжжя) № 1720641 На жаль, абсолютно не зрозумів, що ти хотів цим сказати.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720642 вiд 2025-05-05 23:22:45З тими дозволами голосувати я маю приклад Британії: я вже майже 14 років мешкаю у Франції. Тому я вже не маю права голосу у Британії. За законом по виїзді з Британії брати участь у британських виборах можна 10 років.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720641 вiд 2025-05-05 22:59:52UR № 1720631 ну-ну :( … просто ремарка, сьогодні побачив в новинній стрічці: «Вивозити 17-річного сина за кордон через страх мобілізації — безпідставно, — МОН» це не то шо вже більше року обговорюють в батьківських чатах про відсутність хлопців у випускних классах, а офіцийний мессаж МОН.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720640 вiд 2025-05-05 21:34:112 sk№ 1720625була така операція союзників - Operation Torchвисаджувались у французських колоніяхвідповідно колонії разом з урядом колаборантівНу, то Петенівці воювали не як союзники 3го Райху, а захищаючись від нападу англо-американців.«Умови перемирʼя дозволяли певний ступінь незалежності, Франція була офіційно оголошена нейтральною країною, а уряд Віші тримав Французький флот і Французьку колоніальну імперію під контролем Франції, уникаючи повної окупації країни Німеччиною. Незважаючи на сильний тиск, уряд Віші так і не приєднався до держав Осі.» (с) вікіІ поки вішисти намагалися пропетляти у межах можливого, Велика Британія почала моментально почала їх лупцювати. Напад на флот це ж не лише потоплені кораблі, це ще купа загиблих солдат. І французи опиняються в ситуації з анекдоту: «ну, як такого підараса не виєбать?»Коротше, горе переможеним!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720639 вiд 2025-05-05 21:22:25пусть тут полежимт, чтоб не потерять: Бій без правил. До якого сценарію після війни готуються Зеленський та Порошенко https://www.dsnews.ua/ukr/politics/boy-bez-pravil-k-kakomu-scenariyu-posle-voyny-gotovyatsya-zelenskiy-i-poroshenko-02052025-521319
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720638 вiд 2025-05-05 19:47:49а щас сам посмотрел список чепионов, в 56 Хуан Мануель Фанхио чемп на Феррари, а в 57 - на Мазератти..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720637 вiд 2025-05-05 19:03:42Дето читал исследование карьер водио ф1. Еще не было случая, чтобы чемпион перешедший в другую каманду, в первом жесезоне стал снова чемпионом.. Т. е., никто два года подряд, но за разные каманды, не был чемптоном..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720636 вiд 2025-05-05 18:06:02не футбол до речі. фінал снукеру… той китаєць ще один фрейм повинен виграти. і чемпіон. в 2 рази по фреймам попереду. якось це «не серйозно». фінал, пів-фінал, черть-фінал. виграє фреймів в 2 рази більше ніж суперник… повний розгром, ніякої інтриги… теніс вся тусовка чекає початку турніру в римі і повернення сінера. той прочитав дискусії на О, і відповів, що з ніякою руською блядь-ю не зустрічається.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720635 вiд 2025-05-05 17:59:46Nycolas № 1720634 все ок. то я оп-писався. давно їх не бачив-не-дивився :) ферарі «грали» в пятнашку. то ти пропусти свого, потім «ми передумали», тепер ти пропусти ну а алонзо пам'ятаю з 2002. і дуже дивувався що він десь там в аутсайдерах… в штатах якась «істерія» з тим ф-1. показували що на гонці в маямі було 275к глядачів… якби ще дощ пішов, який обіцяли… а так… відносно спокійна гонка. макларени зробили свою справу, вийшли на 1-2 місце. і далі - все…
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720634 вiд 2025-05-05 17:36:22Ukrainian Ranger № 1720628 вiд 2025-05-05 15:50:23 sk (здалеку…) № 1720614 Алонсо у команді Астон Мартін За Ферарі виступають Хемільтон та Леклер
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720633 вiд 2025-05-05 17:15:43Румунські активи різко впали після першого туру президентських виборів, де переміг ультраправий кандидат Джордже Сіміон. Про це пише Bloomberg. -------- от ще гарна ідея. якби індекс біржи країни прямо корелював до рівня пенсій, компенсацій тих хто голосує… «по приколу» було б менше голосувань…
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720632 вiд 2025-05-05 16:29:08Вибачте за ізик, але ваші розмови про демократію нагадали ___________ Огромные постройки из разноцветного мрамора, украшенные колоннадами, возвышались среди маленьких домиков сельского вида. Вокруг в полном безветрии колыхались хлеба. Тучные прозрачные стада паслись на травке, на пригорках сидели благообразные седые пастухи. Все, как один, они читали книги и старинные рукописи. Потом рядом со мной возникли два прозрачных человека, встали в позы и начали говорить. Оба они были босы, увенчаны венками и закутаны в складчатые хитоны. Один держал в правой руке лопату, а в левой сжимал свиток пергамента. Другой опирался на киркомотыгу и рассеянно играл огромной медной чернильницей, подвешенной к поясу. Говорили они строго по очереди и, как мне сначала показалось, друг с другом. Но очень скоро я понял, что обращаются они ко мне, хотя ни один из них даже не взглянул в мою сторону. Я прислушался. Тот, что был с лопатой, длинно и монотонно излагал основы политического устройства прекрасной страны, гражданином коей он являлся. Устройство было необычайно демократичным, ни о каком принуждении граждан не могло быть и речи (он несколько раз с особым ударением это подчеркнул), все были богаты и свободны от забот, и даже самый последний землепашец имел не менее трех рабов. Когда он останавливался, чтобы передохнуть и облизать губы, вступал тот, что с чернильницей. Он хвастался, будто только что отработал свои три часа перевозчиком на реке, не взял ни с кого ни копейки, потому что не знает, что такое деньги, а сейчас отправляется под сень струй предаться стихосложению.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720631 вiд 2025-05-05 16:07:27sk (здалеку…) № 1720615 Ще як варіант - бажаючі голосувати мають спочатку скласти певний іспит. Як то кажуть, «на зрілість». Voxa (м. Запоріжжя) № 1720618 На всяк випадок - під «зйобками» я мав на увазі лише тих, хто нелегально виїхав з країни чи не повернувся, хоча й був зобов'язаний. Іншим громадянам за кордоном треба забезпечити можливість голосувати.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720630 вiд 2025-05-05 16:04:21PEPSI (Merkury) № 1720623 Карпати в аналогічній ситуації.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720629 вiд 2025-05-05 15:52:25Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1720620 Йдеться про відмову від голоса назавжди. Тобі заплатили - і все, замість виборчої дільниці футбол чи риболовля.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720628 вiд 2025-05-05 15:50:23sk (здалеку…) № 1720614 Йому пообіцяли, що Астон Мартін нарешті допрацює якісний болід цього року, а зробили рідкісне гуано.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720627 вiд 2025-05-05 15:44:14Я б в першу чергу)))) відсіяв би дегенератів)))) зі «скобачкамі»))))))) Блювотна чисто рунетна хуїта.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720626 вiд 2025-05-05 15:39:31Voxa (м. Запоріжжя) № 1720616 вiд 2025-05-05 13:59:16 UR № 1720611 а ще непогана ідея, можна черепа мірять … ну мірять черепа можна почати з О., у якості експерименту)). Може хоч лейзіки і Ко. відсіються. А взагалі тут я дивлюсь замахнулись на святе - на світоустрій, вибори і демократіїю:0000. Нууууу, панове, якщо ви придумаєте щось краще, то вам не тут порібно сидіти, а в реформованому ООН. Хоча, думаю така задачка О. під силу. І не таку хуйню рішали)))
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720625 вiд 2025-05-05 15:01:07Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1720621 була така операція союзників - Operation Torch висаджувались у французських колоніях відповідно колонії разом з урядом колаборантів -------- я більше питав про те хто має право стояти на мавзолеї в 2гу світову був такий «бардак», що інколи важко «згадати» хто за кого був і якщо китай був «розділений», одні були за «одних», інші - «за інших», то франція теж була «розділена» … у підрозділах «власовців» десь під мільйон людей воювало? з урахування того що союзники виставили 4-5 млн ссср теж мав армію під 10 млн
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720624 вiд 2025-05-05 14:55:05«Бодающієся» вовчиці - це взагалі щось із Чорнобиля, а не з Житомирщини.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720623 вiд 2025-05-05 14:53:03Ukrainian Ranger вовчиці не можуть поки що бодатися якісно і систематично, бо пів складу пристойної якості, а пів складу лайна, типу Майсурадзе і неприкольних негрів. Лайно портить все що напрацювали інші. Є точечні підсилення, типу Макуана, але зрештою і вони мимо. Полісся лише починає становлення. Це рубрика «Болезні роста», і «Як гартувалась сталь».
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720622 вiд 2025-05-05 14:25:24sk (здалеку…) № 1720604 Не Алонсо, а Леклер
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720621 вiд 2025-05-05 14:19:552 sk№ 1720617Не порівнюй Шарлемань з французами де Голля, яких не дивізія, а вже армії були.До речі, які ще французські «корпуси» воювали «разом» з німцями у Африці?
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720620 вiд 2025-05-05 14:16:552 Ukrainian Ranger№ 1720611«офіційно викупати голоси» … Ну тобто держава офіційно пропонує за 1000 грн кожному бажаючему відмовитись від голосу. Маргінал Вася радісно біжить туди, але… …але на півдорозі він зустрічає маргінала Толю: ти що, дурний? Там за кутом стоїть Сірожа і дає пляшку і 1200 грн за вкинутий правильний папірець. Далі що?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720619 вiд 2025-05-05 14:14:112 Voxa№ 1720613муть, согласен. Но, дочитал лежа на пляже в Майори. А купил в а/п Спилве, в газетном киоске. На практике. Чо-то там толи 20 коп, толи 30..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720618 вiд 2025-05-05 14:12:00нам, як країні, взагалі навпаки треба думать і вирішувать як заохотити і реалізувати, шоб виїхавші могли проголосувать. В разі чого.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720617 вiд 2025-05-05 14:09:14sk (здалеку…) № 1720599 ще згадав що при взятті берліну гітлер активно використовував підрозділи з найманцями. і ті дійсно гарно воювали. одними з останніх здавались підрозділи норвегів та французів… і тут буквально через тиждень вже французи в групі тих хто приймав капітуляцію у німців :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720616 вiд 2025-05-05 13:59:16UR № 1720611 а ще непогана ідея, можна черепа мірять
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720615 вiд 2025-05-05 13:58:05Ukrainian Ranger № 1720611 були ж колись ідеї що вага кожного голоса прямо пропорційна сумі сплачених податків. але… голосування ж анонімне. плюс неясно що з пенсіонерами… ну і завжди можна придумати як «хакнути» нову систему зараз класно у нас придумали з де-централізацією. але тепер народ голосує за мерів що є при владі. томущо держ кошти що йдуть на підтримку громади вони «продають» як свої власні кошти які вони «для людей» витрачають…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720614 вiд 2025-05-05 13:54:05Samsung № 1720608 так :) хемільтон алонзо десь там їхав всю гонку на останніх місцях. хз для чого воно йому потрібно «на старості»
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720613 вiд 2025-05-05 13:52:32Batyj № 1720610 с тієї книжки тіки помню, шо Мао дуже любив гострий червоний перць, і його багато їв :) а так муть нудна