olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747975 вiд 2026-05-16 15:05:02https://nv.ua/ukr/ukraine/events/migranti-v-ukrajini-hto-povidomlyaye-pro-masoviy-v-jizd-komu-i-dlya-chogo-ce-vigidno-analiz-ekspertiv-50608345.html. Непогана стаття про ту херню з завезеними гіндусами
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747974 вiд 2026-05-16 15:04:23Хто щоб не казав, але ДК в очному протиборстві з останньою командою УПЛ виявилось сильнішим,3-2 .
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747973 вiд 2026-05-16 15:01:06Voxa (Запоріжжя) № 1747970 по фолам 20-6
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747972 вiд 2026-05-16 14:54:09Та невже? …
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747971 вiд 2026-05-16 14:53:55нарешті Гереро гол зарахували
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747970 вiд 2026-05-16 14:39:41та вона не така і брудна, просто не встигать, і по епізоду і так, звідси і порушення весь час
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747969 вiд 2026-05-16 14:37:17жахливо брудна команда. нахуй з вишкі, заслужили.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747968 вiд 2026-05-16 14:24:22знову покотушка, тепер від волошина
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747967 вiд 2026-05-16 13:58:09Мінчев хороший воротар. Йому покатушками щічкою не заб'єш, а сильно вдарити у нас ніхто не вміє..
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747966 вiд 2026-05-16 13:57:07Так, найбільший брак у Ярмоленко. Йому вистачає 30 хвилин вистачає, щоб критично втомитись. Шола тупо (гостро) раз-пораз оббігає вкрай повільного захисника, і далі удар правою робочою, але як звично дуже слабенький і до того ще й неточний. Півзахист Бражко-Шапаренко-Піхальонок не можуть переграти півзахист полтавців. В захисно-воротарський ланці «сімейний підряд».
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747965 вiд 2026-05-16 13:50:02якшо прийняти до уваги, шо Полтава останне місце, давно в 1 лізі та і там напевно не затримається з такою грою, то те шо відбувається на полі це навіть не піздец …
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747964 вiд 2026-05-16 13:48:06Ярмолу вже час знімати.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747963 вiд 2026-05-16 13:26:19о, дякую! Хоч так
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747962 вiд 2026-05-16 13:16:09Jen № 1747961 на ютубі УплТБ
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747961 вiд 2026-05-16 13:14:12а десь я для ковбасників трансляція?
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747960 вiд 2026-05-16 13:07:3921 - 123
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747959 вiд 2026-05-16 13:07:16…і забив Ярмола. Наздогнав за забитими голами єрмаковського підараса.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747958 вiд 2026-05-16 13:06:28Пенальті організував Шола.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747957 вiд 2026-05-16 12:44:462 Ukrainian Ranger№ 1747956Так, 10 замін у стартовому складі. А Пономаренка з Редушком досі нема.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747956 вiд 2026-05-16 12:34:09Тим часом в нас в складі одночасно в основі виходять Син та Зять.І, якщо я не помиляюсь, Лобко дебютує за основу. Люсін в резерві.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747955 вiд 2026-05-16 11:30:27OG№ 1747953Ага, софаскор зазвичай правильно показує за київським часом, але вже виправили на 18Там якісь інтриги по чоловічому фіналу, паралельно з важливою зустріччю серії а, міряються піпіськами тенісисти з футболістами. Хто повинен трансляцію засунути в неділю
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747954 вiд 2026-05-16 10:59:36Хмм … Озвучені оціночні судження … «Рональдо» і не дебіл і не блядь і не йобаний, а ось Роналду як раз навпаки.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747953 вiд 2026-05-16 09:26:472 sk№ 1747950Здивувався, що грають спозаранку, але виявилося, що ти сплутав київський час зі східним часом США :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747952 вiд 2026-05-16 06:01:55Роналду, а не «рональдо», дебил блядь йобаний.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747951 вiд 2026-05-16 00:21:53ясно, рональдо лох. :-)))
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747950 вiд 2026-05-15 23:36:112 sk№ 174794911.00 за києвом завтра
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747949 вiд 2026-05-15 23:35:43теніс
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747948 вiд 2026-05-15 23:21:51футболпоки рональдо грає в «чемпіонаті водокачки» за а-хуй-єне бабло…------- MAJOR LEAGUE SOCCER Total Global Viewership: 2015 - ~15 Million 2017 - ~18 Million 2021 - ~22 Million 2022 - ~25 Million (After Messi joined) 2023 - 100 Million 2024 - 150 Million 2025 - 250 Million 2026 - 400 Million
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747947 вiд 2026-05-15 22:23:572 PEPSI№ 1747946він, як всі руді люди, більш схильний до алергії, в тому числі кишковоїбула у нього що ригав прямо на корті, і після програшів прямо розказував на пресухах що мав проблеми із шлункомначе він зараз ніколи не їсть в столовках при готелях. має свою «кухню»мєдвєдєв так і 1-4ту виграв. програв 1й сет 1-6. потім перевів гру в гівновозилово по 10 ударів. і там вигризав гейми… так і з сінером. як тільки довгі перестрілки - він виграє
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747946 вiд 2026-05-15 22:17:10Сінер таки робот. Якісний, технічно підкований робот. Але другий сет показав, що і робот може програвати, і помилки робити. Слабке місце Сінера - фізика. Ригав в кутку корта.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747945 вiд 2026-05-15 21:46:32теніс Сінер - Ніколай второй гарна заруба
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747944 вiд 2026-05-15 20:13:162 gross№ 1747942писали (не знаю наскільки можна вірити), що вся делегація штатів здали свої телефони, і там в китаї користувались якимись чи кнопочники чи вокі-токі :)
gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747943 вiд 2026-05-15 19:57:392 Philus№ 1747941У хорошому розуміння слова він - радист
gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747942 вiд 2026-05-15 19:45:222 sk№ 1747924Якщо ти на мобільному роумінгу - все працює. Воно не працює для місцевих.
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747941 вiд 2026-05-15 18:50:422 Ukrainian Ranger№ 1747925Щоб двічі не вставати: Сергій Ребров - підарас.У гарному розумінні цього слова?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747940 вiд 2026-05-15 14:01:26футболну молодець. як з мессі вгадав!!!ну і нормальний собі пі-ар робить про те як за пасікою слідкує, мед виробляє, курочок розводить…Beckham becomes UK's first billionaire sportsmanhttps://x.com/BBCNews/status/2055222960592478270?s=20
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747939 вiд 2026-05-15 13:56:31хуйлостанці дроном йобнули по авто оон, що на херсонщині гуманітарку розводилоі вже купа фоточок у себе з «перемогою». типу «під прикриттям гуманітарки» і т. п…представництво оон в україні: (чвяк-хуйяк, нашу машину вразив невідомий дрон. але ми продовжуємо міссію) …таке враження що ті хто в представництвах оон працюють - самі зацікавлені у війні. це ж їм зп «військову» платять. там можливо х5не буде «гарячих точок» - їх діти будуть пухнути з голоду… не для того те оон «працює» …
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747938 вiд 2026-05-15 13:27:23цікаві у них плани… якраз до кінця каденції трампапо-моєму тільки «лінива» країна не заявила що вона знайшла у себе родовища літію… навіть німеччина, швеція (чи фінлядія?)-----------A company linked to Trump's circle showcased a mining project at one of Ukraine's largest lithium deposits. Ukraine's Ministry of Economy held an exclusive briefing for central government agencies on the draft Agreement for Mineral Resource Distribution at the Dobra Site, prepared by Dobra Lithium Holdings JV, LLC, an American firm owned by a Trump friend. The investor reaffirmed the previously announced investment plans, committed to completing a geological survey of the Dobra site within 2 to 2.5 years, and is also considering building mineral processing facilities.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747937 вiд 2026-05-15 12:58:20Чого це тренувати дистанційно, може сімейне життя будуть вести дистанційно.Хоча… «Гєша, ти би ушол от такой женщіни?!»Просто розкішна жінка. У чувака губа не дура.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747936 вiд 2026-05-15 12:35:46У Мальдери баба ніфуйова, усьо прі нєй:https://ua.korrespondent.net/sport/football/4878801-maibutnii-trener-zbirnoi-ukrainy-zaruchyvsia-z-italiiskoui-televeduchouiАле чи поїде вона з ним в Україну? Мабуть що ні, тож тренувати буде дистанційно - по зуму чи хз.