Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720572 вiд 2025-05-04 22:27:00olma № 1720567 хуйня. ну давай ще тут напишемо хуйло. буде приємно, але безглуздо. путін - хуйло, ла-ла-ла
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720571 вiд 2025-05-04 21:29:28швайнехунд
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720570 вiд 2025-05-04 21:29:02Путін це свинособака Сі.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720569 вiд 2025-05-04 21:28:16Баєрн Мюнхен дочасно став чемпіоном в бундеслізі. Таким чином Аптекарі з Леверкузена не змогли захистити чемпіонство торішнє.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720568 вiд 2025-05-04 21:12:22 «Путін — це мій пес». Сі Цзіньпін шле сигнал Трампу своїм чотириденним візитом до Росії ----------------------------------------- І цей також, як ті леви, буде кусати хвоста цього недововка?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720567 вiд 2025-05-04 20:57:42«Путін — це мій пес». Сі Цзіньпін шле сигнал Трампу своїм чотириденним візитом до Росії (політолог-міжнародник М. Несвітайлов для Радіо НВ) Досить логічно і влучно.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720566 вiд 2025-05-04 20:54:19Лехія Гданськ завдяки голам українців на виїзді перемогла Краковію з рахунком 2:0 у матчі 31-го туру польської Екстракляси. Український хавбек Лехії Максим Хлань відкрив рахунок на 49-й хвилині, замкнувши простріл на дальній стійці. Остаточний рахунок ударом із пенальті на 87-й хвилині встановив Іван Желізко.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720565 вiд 2025-05-04 20:46:13Lazy, а чого ти мовчиш за геній Жопаріма і його непереможну серію з 6 матчів в АПЛ (2 нічиї, 4 поразки)?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720564 вiд 2025-05-04 20:37:46olma № 1720563 вiд 2025-05-04 20:30:25 … А я гаваріл!!! … LAZY є 1697808 вiд 2024-07-30 18:56:49 Мені здається, що з Ротаня все ж таки буде толковий тренер. Приємно дивитись матчі, відчувається, що є у тренера голова, а у неї мізки.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720563 вiд 2025-05-04 20:30:25Як на мене тренером року в Україні можна спокійно назвати Ротаня. По ходу найкращий тренер свого покоління.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720562 вiд 2025-05-04 20:19:28А що то за житомирський реп звучав у перерві? Це хтось із охоронців АТБ написав?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720561 вiд 2025-05-04 20:12:22Вовчі хвости? Багато щерсті і мало м "яса.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720560 вiд 2025-05-04 20:00:47PEPSI, як настрій у вовчиць? Їхні хвости вже в пащі львівського лева :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720559 вiд 2025-05-04 19:53:30поки ви літери на клавіатурі шукаєте, Довбик гол забив
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720558 вiд 2025-05-04 19:52:49Акела, Та нема у мене до нього претензій, просто гра Динамо - реально уг, чемпіонами стануть з-за того, що мавпи кротячі - взагалі фуфло. Ну і єврокампанія минулого року - пиздець, жах, і сором, і це незважаючи на імена, які в складі ДК теж є. А ти от до Ашура доїбався. А, згадав, є таки претензія. Українець Шовковський кричить щось на полі там і в роздягальні кацапською, а от араб Ашур - українською. За таку хуйню соромно.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720557 вiд 2025-05-04 19:51:26Довбик!!!
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720556 вiд 2025-05-04 19:48:04У тих негрів не та ступінь негрості …ось Мойзе Кін негр як негр.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720555 вiд 2025-05-04 19:46:49олескандрія всунула другий 1:2 на користь олександрії
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720554 вiд 2025-05-04 19:40:38Тому кротячому пушному відвантажили купу нєгрів, і він не знає, що з ними робити. Ті нєгри його з'їдять - добре, якщо лише як тренера.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720553 вiд 2025-05-04 19:26:362 Vichny№ 1720547А які претензії до Шовковського? Перспективний тренер, ось на чемпіонство йде, незважаючі на те, що склад на голову гірший за кротів. От Пушич кротячий - теж фуфел, хєровий тренер.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720552 вiд 2025-05-04 19:21:48Буткєвічь - поц
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720551 вiд 2025-05-04 19:21:45А Назаренко не гучне ім "я?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720550 вiд 2025-05-04 19:19:46Akela № 1720546 там склад молодий зелений, не дивлячись на імена. Такий само тренер і Ашур. Команда і тренер ростуть разом. Кілька гучних імен, типу Гуцуляка, розбавлені полупокерами типу Майсурадзе і Брістріча, ціна яким дві гривні відро. Все це на фантастично якісній базі і намагається зібрати докупи Ашур. Під пильним наглядом Буткевича.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720549 вiд 2025-05-04 19:15:05довбограй Майсурадзе самовипилився схопивши видалення. тепер Полісся може спасти лише диво.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720548 вiд 2025-05-04 19:13:35Який такий Ашур? Дивіться Довбика з Фіорентиною …або на відсутність Мудрика в грі Челсі з Ліверпулем.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720547 вiд 2025-05-04 19:09:53А хто ж тоді Шовковський?
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720546 вiд 2025-05-04 19:00:072 PEPSIЯ, звісно, не те що б детально дивився гру Полісся, але імхо - Ашур то аферіст якийсь. З дуже якісним складом отаке уг демонструвати, навіть мимо еврокубків можуть пролетіти…
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720545 вiд 2025-05-04 18:56:21Я десь імітував ось це … Ув. тув. редактур! Убращаюсь к вам пу пувуду муей пишущей машинки, купленнуй сравнительну дуругу на тулкучке. Убнаружив, чту у машинки утсутствует буква «у» (на самум деле не буква «у», а буква «у», как в слуве «увущи-фрукты»), кутурый факт причиняет мне массу неприятнустей и недуразумений, писанных мную. Всегда, кугда я хучу написать «у», мне прихудится напечатать вместу тугу «у», в тум числе и тугда, кугда я наручну пишу «у» там, куда эта буква пудхудит. Я же нескульку раз убращался в ремунтную мастерскую с прусьбуй дать мне букву «у», ну всегда мне утвечают, чту уни не мугут дать мне эту букву, так как у них не хватает для замены утдельных букв, в тум числе и буквы «у». С уважением - Устап Упанаску (как увущи-фрукты) Ув. тов. Остап Опанаско! На наш запрос ремонтная мастерская сообщила, что не может в данный момент вам предоставить букву «о», так как у них не хватает отдельных букв для замены, в том числе и буквы «о». Пока советуем вам вместо «о» употреблять букву «а». Нам кажется, что эта буква для замены лучше, чем «у». Редакция. Ув. Нарудный кунтруль! Убращаю ваше внимание на неправильнуе реагирувание редакции пу пувуду муегу сигнала, на кутурый в сущнусти не убратили внимания, уставив егу без решения. Прушу прукунтрулирувать и винувных наказать. С ув. Устап Упанаску (как увущи-фрукты) Уважаемый тов. Устап Упанаску! Переучёт, произведённый нами на овоще-фруктовой базе, обнаружил недостачу овощей, а особенно фруктов, на общую сумму 486грн.37коп., за что объявляем вам благодарность. Редакция за нереагирование на сигналы предупреждена. Народный контроль. В редакцию. Купии: Министерству инустранных дел, суюзпечати, издательству «Журналы», мне самуму. Имею честь вам напумнить, чту вы ду сих пур не пруреагирували на муё первуе письму. Дупулнительну убращаю ваше внимание на факт введения в заблуждение кумитета Наруднугу кунтруля, кутурый в утвет на муё письму назвал меня пу-румынски именем Устап Упанаску (как написану), чту в итуге мужет иметь нежелательные пуследствия, как в муральнум, так и в междунаруднум масштабе. А утветственнусть за эту в пулнуй мере будет лежать на вас, путуму чту вы ду сих пур не пруреагирували на муё первуе письму. Устап Упанаску (в тум смысле, в кутурум вы, как видну из вашегу первугу утвета, уже усвуили). Пустскриптум: Эту муё делу, какую букву испульзувать вместо «у»! Дорогая редакция! Я рад сообщить вам, что через неделю после моего последнего письма я получил по почте посылку с нужной мне буквой «о». За содействие в решении проблемы моей пишущей машинки большое вам спасибо! Всегда ваш Остап Опанаско. Уважаемый тав. Астап Апанаска (прасим читать через «а», как "аващи-фрукты)! Благадарить не нада, эта наша рабата. Спасиба за сигнал, касающийся рабаты редакции. Редакция.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720544 вiд 2025-05-04 18:49:18житомирянин Батіста впендюрив 1:1
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720543 вiд 2025-05-04 18:37:25майсурадзе - довбограй. Нахер з Полісся.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720542 вiд 2025-05-04 18:34:31калюжний поклав красеня :-) 0:1
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720541 вiд 2025-05-04 18:32:30Akela № 1720539 привильно, нащо нам, сусідам, та олександрія :-) порішаємо)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720540 вiд 2025-05-04 18:30:23житомирянин Батіста вирубив Івана Калюжного. Матч канфета)) Vichny № 1720538 міг би просто написати - то є піждулєшно))
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720539 вiд 2025-05-04 18:26:43Сьогодні вболіваємо за Полісся, бо якось сильно близько та Олександрія до Динамо Київ підкралась :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720538 вiд 2025-05-04 18:10:31Пепс, дивився матч Оболоні? То є правильно, то є гарно.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720537 вiд 2025-05-04 18:08:45Valeriy, Зовсім інша справа ж. Вмбач за «дебіла», але воно реально тупо виглядало
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720536 вiд 2025-05-04 17:28:53Переключив …але так не цікаво буде читати, ніякого тобі квесту.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720535 вiд 2025-05-04 17:15:03Valeriy № 1720530 вiд 2025-05-04 16:05:53 Увімкнути українську клавіатуру дуже просто, безболісно і одноразово для постійного користування на будь-якому девайсі
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720534 вiд 2025-05-04 16:40:13Я не дивився … ти мабудь правий. Я дивлюсь лише на історію та на статистику. Це дає мені можливісь знов цитувати Кучму - «Це ж було вже» .
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1720533 вiд 2025-05-04 16:31:00В «Олександрії» досить серйозні заборгованості по зарплатах … Може Буткевич підкине :-) Valeriy № 1720532 я бачив матч Верес - Оболонь повністю. Все там у Вереса було в порядку з мотивацією і настроєм. І на полі, і на лавці. Рубились будь здоров.