🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 763.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720532 вiд 2025-05-04 16:18:22

Верес зараз без жодної мотивації - а ні вильоту а ні єврокубків. Я передбачив останні дві поразки Вереса від Ворскли та Оболоні, бо так вже було декілька років тому, коли Верес в кінці чемпіонату почав ЗНЕНАЦЬКА програвати тим, хто був в зоні ризику.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720531 вiд 2025-05-04 16:09:18

Оболонь зіграла феєрично. Прибити Верес у нього вдома непросте завдання.

Щодо Полісся, то календар підкинув найскладніших суперників під кінець чемпіонату - Олександрія, ДК, Зоря, Кривбас. Куди не плюнь - прямий конкурент, або лідер.
Якщо при цьому Полісся зможе пробитися у єврокубки, то це буде фантастика.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720530 вiд 2025-05-04 16:05:53

Літера і є в латинському варіанті клавіатури, мені було ліньки переключатися на латиницю.
А ти тошни далі … не треба зупинятися …в тебе це добре виходить.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720529 вiд 2025-05-04 16:02:33

Vichny
№ 1720526 вiд 2025-05-04 00:38:09

Дебіле, купи клавіатуру з літерою «і», не тошни
------------------------------------------------
Вычний ти або недоумок або слыпий

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720528 вiд 2025-05-04 15:41:01

Акела,

Очевидно такий варіант дуже складний для того дописувача

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720527 вiд 2025-05-04 15:26:41

2 Vichny
№ 1720526
А навіщо купляти клавіатуру? Просто додати українську мову в перелік наявних: на букві «ъ» буде українська ї, а на «ы» - і.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720526 вiд 2025-05-04 00:38:09

Дебіле, купи клавіатуру з літерою «і», не тошни

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720525 вiд 2025-05-03 23:31:49

Вичний, ти хто завгодно, але не филолог.
Жоднойи кацапськойи букви не було у використанни, а були, як и зараз, лиш тильки наши украйинськи.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720524 вiд 2025-05-03 23:19:15

Валерій, від твоїх потуг писати українською кацапськими літерами тошнить

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720523 вiд 2025-05-03 20:40:20

Оболонь!

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720522 вiд 2025-05-03 20:10:27

лапти пищут:

«По понятным причинам не можем много писать о последствиях масштабной атаки дронов, ракет и БЭК, которую враг устроил в ночь на субботу. Должны лишь констатировать, что пока наши призывы усилить ПВО для прикрытия важных военных объектов не услышаны. И это касается не только Крыма. Должны (по просьбе источников среди военных) сообщить следующее. Вследствие атаки потеряны два самолета Су-30. О потере одного в районе Новороссийска писали многие коллеги, но, к сожалению, враг поразил два самолета. Призываем всех коллег – раз мы раскрываем чувствительную информацию, давайте раскрывать ее полностью. Так будет честно…»

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720521 вiд 2025-05-03 18:13:05

Я давно тому вдома на батьківщині зарізав курку, традиційно - ловиш її, береш її ніжно і вона вспокоюється, і сама голову витягає на пеньок. Короче тупо відрубав голову, і поклав тушку у відро (поряд чайник з окропом стоїть, для того щоб окропить окропом і патрати легше).
І шо ви думаєте, курка без голови вискочила з відра і мершій городом бігати, а кров з шиї фонтаном, а тоді ще капуста вже виросла листя, так ще тиждень по капусті кров була. Техаська різанина бензопилкою.

Валерій, а шо в тебе українська клавіатура злетіла з девайса?.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720520 вiд 2025-05-03 17:23:16

Брагару бигае як курка який видрубали голову …

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720519 вiд 2025-05-03 17:20:23

У Брагару багато метушні, а результату немає.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720518 вiд 2025-05-03 17:18:56

Замини Шовковським робляться для послабления власнойи гри …

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720517 вiд 2025-05-03 17:10:48

Брагару тупуват

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720516 вiд 2025-05-03 17:10:12

Брагару одноногий …це диагноз.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720515 вiд 2025-05-03 17:08:13

Брагару це не футболист.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720514 вiд 2025-05-03 17:07:06

Ранише!!!

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720513 вiд 2025-05-03 17:06:09

Виходять Брагару, Бражко та Пихальонок и знов гра ДК пропадае …як це вдже було раньше.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720512 вiд 2025-05-03 16:49:45

По мясу теж непогано звучить.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720511 вiд 2025-05-03 16:49:06

Ванат забив правою, а ось ливою робочою не попав по мясу!

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720510 вiд 2025-05-03 16:48:40

васьо кобєн - це тренер майбутнього. У сьогоденні йому місця нема ;)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720509 вiд 2025-05-03 16:14:06

а Коля молодець

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720508 вiд 2025-05-03 15:21:25

Тут пишуть, наші морський дрон під Новоросійськом підбив російський винищувач Су-30, який вилетів було його цей дрон полювати.

Американцям вчитися можна.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720507 вiд 2025-05-03 15:20:06

вернемся к нашим баранам..

15:47
Президента Сербии Александра Вучича госпитализировали в Военно-медицинскую академию в Белграде, сообщают сербские СМИ.
----------
достаточно своевременно..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720506 вiд 2025-05-03 14:48:09

Обошлось без четвертой. Ну и хорошо. Не вылетели и славааллвэаху. Прекрасное выступление как для современных условий. Есть над чем работать..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720505 вiд 2025-05-03 14:46:44

Ну що ж, наша сбірна не готова грати в еліті

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720504 вiд 2025-05-03 14:42:10

Щас снимут вратаря, получат четвертую и все на этом закончится..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720503 вiд 2025-05-03 13:44:44

И потом, Христичь, это же не тренер, это менеджер, жупел, нужен профессиональный второй, латыш, финн, швед.. Хотя бы поставить игру в большинстве.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720502 вiд 2025-05-03 13:39:23

Я сразу сказал, что этой каманде нечего делать там, где играют шведы, фины, чехи, немцы, да теже латыши..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720501 вiд 2025-05-03 13:36:59

Уже пролетели..
5 против 3 нада закидывать полюбому.. Не можете? Получите..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720500 вiд 2025-05-03 13:06:04

Україна - Японія після першого періоду 1:1. Наші самі собі створюють проблеми, не налаштувалися на матч, купа моментів у японців. Вони швидкі, грають у комбінаційний хокей, уникають силової боротьби у якій наші, з зрозумілих причин, мають перевагу. Треба щось змінювати, так можна пролетіти мимо найбільшої перемоги за останні два десятиріччя.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720499 вiд 2025-05-03 13:03:08

Парад - это провокация. Хуйо хочет получить «добро» от Си на удар ядеркой..

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720498 вiд 2025-05-03 12:56:33

Fico and Vucic, who had planned to attend the Moscow parade, have both suddenly fallen ill, per Russian media citing local sources. Vucic reportedly became seriously ill during a U. S. visit and was flown back to Belgrade.
-----

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720497 вiд 2025-05-03 12:46:04

звичайно зе не повний ідіот, і не казав «прямим текстом» що на 9те травня мавзолею пизда
сказав щось на кшталт «не розумію для чого їхати на парад. це небезпечно. якщо ви хочете на парад, то це ваша відповідальність» (астальнойє дадумайтє самі (с))
та й буданов наче раніше на те саме натякав…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720496 вiд 2025-05-03 12:32:51

Якщо буде стояти

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720495 вiд 2025-05-03 12:31:29

Ну там вже Вучіч з параду «злився», сославшись на хворобу)

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720494 вiд 2025-05-03 12:06:14

Enot
№ 1720493
Я не дуже впевнений що це гарна ідея кошмарити парад, коли там сі буде на мавзолеї стояти…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1720493 вiд 2025-05-03 11:43:59

Гггг, буде цікаво)

❗️Україна не може гарантувати безпеку світових лідерів у москві 9 травня, — Зеленський

Президент України відкинув пропозицію путіна про 3-денне перемир'я на 9 травня і наполягає на припиненні вогню на 30 днів


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.